Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je Shrek napisal:

Lej, Boss... 

So ljudje ki so šli zaradi Alexa iz tega foruma. Dober forum je, vendar tudi jaz zaradi Alexa in samo zaradi Alexa razmišljam o odhodu od tu. Pa naj bo samo stara garda tu. Pa ne bom taka rit kot Alex in se prijavljal pod drugim imenom. Dejstvo je, da je Alex SLAB človek. ZELO SLAB človek. POKVARJEN V DNO DUŠE. Provokator in egoist. Pa narcis... 

Nima smisla. 

Kdo pa, si ti, da boš odločal, kdo je kdo. Imaš srečo, da sem kulturen in se ne spuščam na tvoj nizkotenin žaljiv  nivo komuniciranja Če ti ne paše, lahko greš. Nobeden ti ne brani. Tukaj nisi pod prisilo. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Alex napisal:

Boss, če pa to ni podenj od komunikacije, pa ne vem no.

 

Alex ampak ti pridno sodeluješ v takem tipu komunikacije. Razlika je le v tem, da ti prefinjeno etikiraš ljudi, jim pripisuješ značilnosti, ki sploh ne držijo zraven ji soliš pamet in jih ne jemlješ kot enakovredno sogovornike, ampak se takoj postaviš nad njih in vsako njihovo izjavo pospremiš s primerjavami, ki sploh ne držijo le zato, da bi jih prikazal kot bedake.

 

A misliš, da ljudje tega ne vidijo, kaj počneš? Razlika je le v tem, da pač odreagirajo z direktnimi žaljivkami, kar v enem postu izpade zelo nekulturno in primitivno. Kdor pozna celotno sliko pa pač do neke mere razume, zakaj do tega prihaja.

 

Sicer zdajle tudi jaz sam izpadam pokroviteljsko, ker ti pišem levite, ampak to ni v tem, da bi te izobraževal kako in kaj, ker do tega moraš priti sam.  Sem pa prepričan, da tudi tebi ne bi bilo všeč, da bi konstantno ti nekdo direktno ali indirektno dopovedoal, kakšen bedak si, ker si se cepil, ker verjameš pokvarjenim politikom, ker se ne obnašaš odgovorno in skačeš naokoli namesto, da bi skrbel za čim manj druženja in možnosti prenosa virusa, itd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tema ima 137 strani! In nekateri se vedno niso dojeli Alexa :D Res ze pomoje 100 strani je Alex tipicen primer forum trolla. Tocno ve kaj pisat, da nekateri ne obupajo in mu na vsak nacin hocejo povedat svoje.

 

Kot sem ze (sedaj pa res pomoje 5x) rekel ... ce te ena tema spravi do tega, da gres dol s foruma, potem mogoce forumi niso zate. Mogoce celoten splet.

 

duty_calls.png.6de0868f2ecd77eef0d3081bb79606af.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

 

Alex ampak ti pridno sodeluješ v takem tipu komunikacije. Razlika je le v tem, da ti prefinjeno etikiraš ljudi, jim pripisuješ značilnosti, ki sploh ne držijo zraven ji soliš pamet in jih ne jemlješ kot enakovredno sogovornike, ampak se takoj postaviš nad njih in vsako njihovo izjavo pospremiš s primerjavami, ki sploh ne držijo le zato, da bi jih prikazal kot bedake.

 

A misliš, da ljudje tega ne vidijo, kaj počneš? Razlika je le v tem, da pač odreagirajo z direktnimi žaljivkami, kar v enem postu izpade zelo nekulturno in primitivno. Kdor pozna celotno sliko pa pač do neke mere razume, zakaj do tega prihaja.

 

Sicer zdajle tudi jaz sam izpadam pokroviteljsko, ker ti pišem levite, ampak to ni v tem, da bi te izobraževal kako in kaj, ker do tega moraš priti sam.  Sem pa prepričan, da tudi tebi ne bi bilo všeč, da bi konstantno ti nekdo direktno ali indirektno dopovedoal, kakšen bedak si, ker si se cepil, ker verjameš pokvarjenim politikom, ker se ne obnašaš odgovorno in skačeš naokoli namesto, da bi skrbel za čim manj druženja in možnosti prenosa virusa, itd.

Ampak, saj tudi ostali "anti" lepijo tu v tej temi razne  članke dvomljivega izvora. 

In to stalno poudarjajo o podkupljeni zdravnikih in politikih, o zarotah.Enostavno ob takih neumnostih ne morem biti tiho. In če napišem, da so anticepilci-anticepilci, ni to nič kaj tako žaljivega. V Avstriji, Nemčiji in Italiji jih tako "uradno" imenujejo tudi na televiziji.(antiwax) Če meni nekdo reče, da sem "cepljen" mi je to v ponos in nimam namena tistega, ki mi to reče, žaliti. 

Boss, poznava se tako prek tega foruma in tudi v živo in te zelo spoštujem. A v vseh teh letih se nivo komentiranja z prihodom par osebkov ni tako nizko spustil. Pa smo se vedno tudi prej zbadali, v"časih je bila debata tudi že na meji okusnega, večkrat nismo bili enakega mnenja (takrat največkrat zaradi politike😊) a žalili se tako, kot nekateri osebki tukaj, nismo nikoli. 

Pačeni enostavno ne prenesejo nasprotnega mnenja in takoj izbruhnejo. Verjamem, da jim je to težko, a tukaj nisem jaz kriv. Če ne komentirava jaz ali Bini v tej temi, je totalno mrtva pravzaprav je one-way diskusija. Tako, da meni je itak vseeno, če ta tema obstaja ali pa tudi ne. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res nima smisla, ker kregamo se samo zaradi Alexa. On je vzrok mi pa posledica ker mamo PUN K.  njegovega zaljenja!

zakaj je on tu nekaj vec? Zaradi mene brisite, blokirajte, ampak bodite NEPRISTRANSKI!

Pred eno uro je Alex napisal:

Kdo pa, si ti, da boš odločal, kdo je kdo. Imaš srečo, da sem kulturen in se ne spuščam na tvoj nizkotenin žaljiv  nivo komuniciranja Če ti ne paše, lahko greš. Nobeden ti ne brani. Tukaj nisi pod prisilo. 😉

Ti si nizje od marsikoga retardiranega. Ocitno ti Nizek IQ ne dovoljuje razumevanje situacije

pred 46 minutami je Alex napisal:

 

Pačeni enostavno ne prenesejo nasprotnega mnenja in takoj izbruhnejo.

Mnenje, ki se mora upostevati je samo tvoje, problem je ravno v tem. Ne delaj se angelcka, ker si ravno v tem hinavec in ponizujoc osebek ki uziva v tem. Temu se race psihopat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je g.Wankel napisal:

Mejte mal respecta do @Boss, verjetno še edini delujoči moderator (upam, da nisem koga izpustil), pa vam pusti vse tole. Tako, da vsak naj malo nazaj stopi, da bo malo lepše tu.

A moderatorji tu delajo? Ne verjamem. Ne govoril samo o sebi, svojoh izjavah ampak o tem da to traja kako leto - spomnite se moje ankete. Takrat sem opozarjal, bil kulturen, moderatorji niso naredili NIC, zdaj se pa kurcim ja, ker nisem nekdo ki se dovoli teptati.

 

verjamem da je veliko ljudi odslo, mogoce celo mazdo prodalo, ce vidijo kaki ……jo vozijo

pred 2 urama je Alex napisal:

Boss, če pa to ni podenj od komunikacije, pa ne vem no. 

 

 

To je produkt TVOJE provokacije!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je jereb napisal:

Res nima smisla, ker kregamo se samo zaradi Alexa. On je vzrok mi pa posledica ker mamo PUN K.  njegovega zaljenja!

zakaj je on tu nekaj vec? Zaradi mene brisite, blokirajte, ampak bodite NEPRISTRANSKI!

Ti si nizje od marsikoga retardiranega. Ocitno ti Nizek IQ ne dovoljuje razumevanje situacije

Mnenje, ki se mora upostevati je samo tvoje, problem je ravno v tem. Ne delaj se angelcka, ker si ravno v tem hinavec in ponizujoc osebek ki uziva v tem. Temu se race psihopat.

Zakaj se pa kregaš? Za kreg sta potrebna vsaj dva. Če eden odneha je krega konec. Otroci v vrtcu pa nikoli ne odnehajo in se kreg lahko nadaljuje vnedogled. Torej?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem mislil komentirat tega'podna' ampak ga bom,ker sem bil parkrat omenjen čisto brezveze od @jereb-a in to samo zato, ker se pač ne prepiram z @Alex-om in ga včasih podprem.

Sploh ne vem zakaj se je potrebno razburjat in obremenjevat v tej temi,saj ne služi drugemu kot temu,da se nam vsi smejijo......🤪

Sem pa opazil,da je vedno več cepljenih anticepilcev,če jim sploh lahko tako rečemo a to me žalosti,ker se niso cepili za svoje zdravje ampak za svojo svobodo! To je narobe glede mišljenja efekt je pa tako ali tako isti, hvala vam ,da ste se cepili.....:bravo:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Nisem mislil komentirat tega'podna' ampak ga bom,ker sem bil parkrat omenjen čisto brezveze od @jereb-a in to samo zato, ker se pač ne prepiram z @Alex-om in ga včasih podprem.

Sploh ne vem zakaj se je potrebno razburjat in obremenjevat v tej temi,saj ne služi drugemu kot temu,da se nam vsi smejijo......🤪

Sem pa opazil,da je vedno več cepljenih anticepilcev,če jim sploh lahko tako rečemo a to me žalosti,ker se niso cepili za svoje zdravje ampak za svojo svobodo! To je narobe glede mišljenja efekt je pa tako ali tako isti, hvala vam ,da ste se cepili.....:bravo:

 

Evo spet kontra drugace mislecim….zacaran krog

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je jereb napisal:

Evo spet kontra drugace mislecim….zacaran krog

Sem se ti lepo zahvalil ampak tam kjer ti hodiš te ne doseže, žal ne znaš drugega kot se prepirati in kriviti vse okoli sebe za tak položaj.... 👍

Malo se vsedi, zadihaj in razmisli pa bo verjetno boljše.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Bini napisal:

Sem se ti lepo zahvalil ampak tam kjer ti hodiš te ne doseže, žal ne znaš drugega kot se prepirati in kriviti vse okoli sebe za tak položaj.... 👍

Malo se vsedi, zadihaj in razmisli pa bo verjetno boljše.... 😉

Si se le ohladil. Super, a verjamem da pride novo prcanje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda, da sm js en redkih, ki se v tej temi zna zadržat in si mislit svoje.... 🙄pa sploh ni težko, vrjemte mi 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Deeyan napisal:

Zgleda, da sm js en redkih, ki se v tej temi zna zadržat in si mislit svoje.... 🙄pa sploh ni težko, vrjemte mi 😉

👍👍👍Si verjetno res, tudi jaz se vedno bolj distanciram od te teme, ker vidim, da enim kak dobrohoten nasvet ne pomeni nič, žal je danes tako pri tej gromozansko razvajeni družbi.... 👍

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Janez007 napisal:

@jereb, @Alex, @pob, ... mene bolj zanima, kaj ste danes naredili na svoji Mazdi? 😊

 

Spucal sem sneg iz nje, da jo bo žena lahko normalno vozila. Potem sem šel nazaj na toplo in razmišljat o tem, ali bi šel na porcijo kostanja v center LJ.

 

V glavnem, kot že 100x do sedaj. Če mislite, da si boste z vsako novo dozo kupili normalnost, ste na dobri poti. :)

 

Đanković:

264649274_4615826501798470_5439418392496939950_n.jpg.c7d87f782aac5c4319ec131eb89af3fa.jpg

 

263311630_614505203083478_7337309973744792131_n.jpg.9230c9fc429deb724c3c6b5f72bbca09.jpg

 

JJ lepo pove. Januarja se bomo prešteval, kdo je 3x cepljen. Tisti, ki ni, ode njemu PECETE.

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

 

Takilim bo treba enkrat po koncu te norije javno sodit. Bogi otroci. :( 

 

Obisk stojnic v Luksemburgu brez PC pogoja. Žal je pri nas za vse zaprto. :( 

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

 

PS: pa še to. Čakam, da bomo spet necepljeni krizi za stanje v državi. Sama ušesa so me.

Popravljeno od pob
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je pob napisal:

PS: pa še to. Čakam, da bomo spet necepljeni krizi za stanje v državi. Sama ušesa so me.

Čakaš? A ni tako že določeno s strani koordinatorjev koronahisterije? Nekdo bo pač moral biti žrtveno jagnje, ker dejansko odgovorni sebe ne bodo v drek rinili. Mi je pa hec, kdo je kriv za blazen porast epidemije v drugih močno precepljenih državah? Verjetno je tam premalo necepljenih, da bi to palilo, so pa verjetno krivdo zvalili na tiste 2x cepljene brez booster odmerkov.

 

Še bolj so pa zanimive zgodbe iz Romunije in Bolgarije. Kako so jih nabijalci dajali kot primer kaj se zgodi, če je država slabo cepljena. Zdaj pa ko sta praktično na minimalnih okužbah sta pa kr naenkrat izginili iz naslovnic in medijev na splošno. A res nobenega ne zanima, kaj so naredili v Romuniji, da so tako hitro spet zadeve postavili na pravo mesto? To pač ni novica, ker je dobra, če ne celo odlična.

 

Ne raje dajmo izjaveo neke osebe iz farmacevtskega podjetja, ki biznisira s cepivi, kako nas čakajo še hujši virusi. Aja, a to je torej že vse v planu al kako, da so tako sigurni?

https://www.24ur.com/novice/korona/naslednja-pandemija-bi-bila-lahko-smrtonosnejsa-od-covida.html

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

Ampak, saj tudi ostali "anti" lepijo tu v tej temi razne  članke dvomljivega izvora. 

In to stalno poudarjajo o podkupljeni zdravnikih in politikih, o zarotah.Enostavno ob takih neumnostih ne morem biti tiho. In če napišem, da so anticepilci-anticepilci, ni to nič kaj tako žaljivega. V Avstriji, Nemčiji in Italiji jih tako "uradno" imenujejo tudi na televiziji.(antiwax) Če meni nekdo reče, da sem "cepljen" mi je to v ponos in nimam namena tistega, ki mi to reče, žaliti. 

Boss, poznava se tako prek tega foruma in tudi v živo in te zelo spoštujem. A v vseh teh letih se nivo komentiranja z prihodom par osebkov ni tako nizko spustil. Pa smo se vedno tudi prej zbadali, v"časih je bila debata tudi že na meji okusnega, večkrat nismo bili enakega mnenja (takrat največkrat zaradi politike😊) a žalili se tako, kot nekateri osebki tukaj, nismo nikoli. 

Pačeni enostavno ne prenesejo nasprotnega mnenja in takoj izbruhnejo. Verjamem, da jim je to težko, a tukaj nisem jaz kriv. Če ne komentirava jaz ali Bini v tej temi, je totalno mrtva pravzaprav je one-way diskusija. Tako, da meni je itak vseeno, če ta tema obstaja ali pa tudi ne. 😉

 

Sem bil prepričan, da smo to že razčistili, ampak kot kaže moramo ponavljati.

 

necepljen ni vedno enako anticepilec tako kot cepljen ni vedno enako cepilec... zato izpade recimo žaljivo, ko vse tiste, ki smo v dvomih glede učinkovitosti in sploh varnosti zgolj cepiv proti Sars Cov2 obkladaš z vzdevkom antivaxer, anticepilec itd, zraven pa po možnosti dodaš, da še verjamemo v čipe v cepivih, pa v ravno zemljo pa še v kaj bolj abotnega, kot to da soo manj inteligentni in neizobraženi. To so pač žalitve, ki si jih privoščiš vse preveč z lahkoto in pri tem celo uživaš, da jeziš ljudi. Žal je v takih primerih to popolni manjko spoštovanja do sogovornikov.

 

Članke dvomljivega izvora vidiš samo ti, ker se nikoli ne poglobiš vanje niti jih ne prebereš ampak samo odmahneš z roko in račeš ah spet FB dohtarji ipd. Hja sej se Beovička pa Logarca in Krek tudi pojavljajo na FB-ju in so takrat tud FB dohtarji al kako in kje je zdaj ta razlika med stroko, ki ji verjameš in stroko, ki ji ne verjameš?

 

Jaz grem raje v taki dilemi po sledi denarja in do zaj se je tak način razmišljanja še vedno izkazal kot učinkovit. Redki ljudje so se sposobni odreči sijaja denarja in tudi sam zase ne vem kaj bi bilo, če bi mi nekdo ali z dodatki ali na kakšen drug način kot proti uslugo ponujal zajetne vsote pri tem pa bi bila moja naloga le prirejat izjave, da promovirajo želje naročnika. Nič protizakonitega a dinarčki bi prihajali. In tako politiki kot zdravniki imajo to moč, da izpolnijo želje naročnika in tukaj sem hvaležen, da nisem ne eno in drugo, da se sploh ne rabim ukvarjat s to dilemo.

 

Glede zarot pa le toliko - so teorije zarote ampak samo toliko časa dokler ne postanejo realnost. Potem pač niso več, so le in samo neprijetna resnica. Ne verjameš - lahko objavimo še kakšno izpred leta in pol pa primerjamo kaj se je v tem času do danes res zgodilo in ni več teorija zarote ampak le še golo usrano dejstvo.

 

Alex, nihče ti noče vzet tega, da si ponosen, ker si se cepil... odločil si se sam po svoji vesti in prepričanju in tukaj se stvar zaključi. Nekdo drug se odloči drugače kot se vedno dogaja v življenju in ene odločitve so pravilne druge napačne, edino kar danes še ne vemo kdo je zadel terno v svoji odločitvi. Najboljše bi bilo, da bi vsi imeli prav pa ne glede kako smo se odločili in da bi bilo za vse enako pravilno. Mogoče - namreč tudi to je možnost.

 

Evo spet sem se preveč razpisal, ampak verjemi, da zato, ker te smatram vedno kot enakovrednega sogovornika in tudi če se ne strinjam s tvojimi izjavami mi vseeno dajejo širši spekter dojemanja.

 

 

Za konec pa še ena misel, ki mogoče osvetli precej dandanašnjega dogajanja in jo je izrekel oziroma zapisal nekdo, ki je zelo dobro razumel psihologijo množic.

 

"Bolj kot družba drsi stran od resnice, bolj je sovražna do tistih, ki jo govorijo"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak cepljen antiwaxer sem jaz. Ampak sem etiketiran TAKOJ ko se ne strinjam in podvomim v zadevo.

 

gospod boss predlagam nadgradnjo foruma:

 

- na vstopni strani pri registraciji zahtevajte qr kodo

- glede na PCT pogoj te potem dodeli v del foruma, kjer imajo vsi enak pogoj

- za tiste brez PCTja (torej recimo ‘pogojno’ zdrave) pa zahtevate da posljejo skenirano prometno. Ce ni mazda ni vstopa - tako kot tiste ‘I am not a robot’ fore. Te ljudje se potem pogovarjajo sami na zaprtem delu foruma. Takoj ko kdo opravi kak pogoj se ga preseli v pravi del foruma

- enako ce komu potece pogoj se ga preseli nazaj med navadne ljudi

- potem pa je potrebno doplacati licenco ali odpreti poddomeno al kako se temu rece za tiste z boosterjem (recimo koncnica GTA ;) .

- tisti s hAG testom naj imajo dostop 48 ur, tisti s PCR pa 72 ur

- ce pisejo iz afrike, naj po registraciji dobijo avtomaticen ban 10 dni potem pa zahtevo po pogoju

- Forum bo cist in iz plinastega agregatnega stanja vrnjen v trdno
- forum mora imeti dediciranonosebo za preverjanje uporabniskega statusa

 

upam da razumete sarkazem, ki pa ni dalec od resnice, dalec of tega.

 

p.s. Lahko pa posljete se prosnjo na italijanski forum za pomoc pri moderiranju

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

👍👍👍Si verjetno res, tudi jaz se vedno bolj distancira od te teme, ker vidim, da enim kak dobrohoten nasvet ne pomeni nič, žal je danes tako pri tej gromozansko razvajeni družbi.... 👍

 

Pa ja, ker se mi zdi čist brez veze, da bi bil skregan s folkom zarad enga kurčevga covida, vsak ma svojo glavo, pa nej vsak nardi po svoji vesti!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vaccine.jpg
WWW.MLADINA.SI

Osnutek zakona o obveznem cepljenju proti covidu-19, ki ga je pripravila avstrijska vlada, po poročanju medijev predvideva 600 evrov kazni vsake tri mesece za...

 

Sicer gre za osnutek zakona, kar pa vsi vemo, da če bodo jodlarji samo tiho, je tole že "done deal".

 

Kaj nam da slutit tale stavek "Osnutek zakona o obveznem cepljenju proti covidu-19, ki ga je pripravila avstrijska vlada, po poročanju medijev predvideva 600 evrov kazni vsake tri mesece za tiste, ki se ne bodo želeli cepiti." - seveda je tole zgolj MOJA TEORIJA ZAROTE (da ne bo kdo spet pameten) - torej, imam zgolj neprijeten filing, da bodo predpisali cepljenje na 3 mesece in kdor bo zavrnil zadnji predpisan booster, bo avtomatično pristal na plačilni listi. Zakaj bi sicer določili dobo 3 mesece za plačilo? Zakaj ne 200 na mesec, pa roka? Al pa na pol leta, kot je predviden nov booster? :)  Zgolj moje razmišljanje, glede na to, da se čedalje bolj pojavljajo govorice o boosterjih na 3 mesece.

Pa seveda, cena je tudi takšna, da se bo lahko neka kvazi elita, ki ni pri koritu, ima pa malce več šuškov na računu, z lahkoto izognila cepilni represiji.

 

@Boss, najebal smo ga v vsakem primeru, glede na tvoj link zgoraj. Glede na to, da se ve, da je korona bila poslana iz laboratorija v svet, se resno sprašujem pri teh novih sevih, ali ne gre mogoče za nova uhajanja iz laboratorijev. Cel svet je ratal en jeben poligon za testiranje na nas vseh in mi to z veseljem sprejemamo. Glej, mogoče je pa res čas, da gre človeštvo u kurac, če sem lahko malce morbiden. Pa brez zamere.

Ampak dokler diham, se bom boril za svobodo nas in naših otrok. Amen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pred eno uro je jereb napisal:

Tak cepljen antiwaxer sem jaz. Ampak sem etiketiran TAKOJ ko se ne strinjam in podvomim v zadevo.

 

gospod boss predlagam nadgradnjo foruma:

 

- na vstopni strani pri registraciji zahtevajte qr kodo

- glede na PCT pogoj te potem dodeli v del foruma, kjer imajo vsi enak pogoj

- za tiste brez PCTja (torej recimo ‘pogojno’ zdrave) pa zahtevate da posljejo skenirano prometno. Ce ni mazda ni vstopa - tako kot tiste ‘I am not a robot’ fore. Te ljudje se potem pogovarjajo sami na zaprtem delu foruma. Takoj ko kdo opravi kak pogoj se ga preseli v pravi del foruma

- enako ce komu potece pogoj se ga preseli nazaj med navadne ljudi

- potem pa je potrebno doplacati licenco ali odpreti poddomeno al kako se temu rece za tiste z boosterjem (recimo koncnica GTA ;) .

- tisti s hAG testom naj imajo dostop 48 ur, tisti s PCR pa 72 ur

- ce pisejo iz afrike, naj po registraciji dobijo avtomaticen ban 10 dni potem pa zahtevo po pogoju

- Forum bo cist in iz plinastega agregatnega stanja vrnjen v trdno
- forum mora imeti dediciranonosebo za preverjanje uporabniskega statusa

 

upam da razumete sarkazem, ki pa ni dalec od resnice, dalec of tega.

 

p.s. Lahko pa posljete se prosnjo na italijanski forum za pomoc pri moderiranju

 

.... se pravi, da rabimo najet ali enga študenta ali študentko, da bo preverjal statuse in pri tem pazimo, da ne pride do prekvalifikacije osebja, da ne fašemo tožbe s strani lastnikov varnostnih služb.

- glede PCT-ja oziroma CPT-ja kot pravi Poklukar bo pri nas bil dovolj TCP z nadgradnjo IP-ja. Torej TCP/IP protokol bo za začetek dovolj, razen, če bo v odlokih drugače zapisano.

- teme o chiptuningu bomo odstranili, ker gre za eklatantne teorije zarote, sploh zato ker je en lažno izjavu, da s prijavo na forum dobiš brezplačen čip 5G in zastonj dostop do foruma.

- kmetijske nasvete glede ravnanja zemlj oziroma ravne zemlje po domače bomo nadgradili s preverjalnim IQ testom na vhodu pri prijavi na forum. Neuspešen test, kjer bo ciljna meja vsaj 100 ali več bomo izvajali 3x tedensko in v primeru neuspešnega testa sledi še bolj precizen psihološki test. Če je tudi ta neuspešen ban za 10 dni, enako kot za tiste iz Afrike. Po tem času ponovno preverba IQ-ja ter psihotesta in to v vsaj 30 ponavljalnih ciklih.

- naslednjih 14 dni je torej ključnih da obvladamo to norost potem pa sledi moronic (anagram od Omicron) dostop, ki bo omogočal prijavo brez kontrole TCP/IP protokola. In takrat smo rešeni ter lahko zaključimo ta neprijetni zaplet.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@pob iz vseh podanih liknov tukaj se nikjer ni omenjalo booster po 3 mesecih. Omenja se, da se LAHKO da booster po 3 mesecih. Povecini so dolocili mejo 9 mesecov.

 

@Boss to da drzave izginejo in pridejo nazaj se dogaja povsod. Izrael je taka tipicna. Prvo se pojavi pri fanih cepljenja kako so hudi in oh in sploh. Potem se spremeni in majo v bolnicah vec cepljenih in fani proticepljanja zacno povsod limat linke. Se potem, da da pac ce mas 90% cepljenih bo itak vec .... in linki se ne sirijo vec. Potem spet pride pri cepljenih in spet zgine in ...  nic posebnega no :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.