Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 10 urami je Boss napisal:

To je samo vrh ledene gore in ni lepo da se delata norca iz stvari, ki jo tako ali tako hočejo pomesti pod preprogo. Tole je bilo objavljeno že oktobra in za podkrepitev je na koncu članka dodano 30 linkov, kjer si lahko pogledate članke za vsak od teh dogodkov in da ne gre za neko FB raco. 

 

Eni se delajo norca, ko delajo vzporedne primerjave s temi primeri in covid situacijo, pa niso ne športniki, ne raziskovalci in še najmanj ne zdravniki.

 

Kaj ti bo kvantiteta linkov, če so na ravni objavljanja gibanja OPS?

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ja, spomnim se kako sta se posmehovala tistim ki stojijo v vrsti za teste. Sedaj ko sta sama na istem pa ni problema…..

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Ni težave, še naprej se bomo držali priporočil, da se po naši največji moči epidemija obvladuje. Smo skrbeli za higieno (maske), socialno distanco, se cepili, delali od doma. Se bomo še testirali, saj se zdi v tej situaciji tudi smiselno. Vse s ciljem, da nas čim več ostane zdravih in da se čimprej vrnemo v normalno življenje. 🙂

 

Če bi se vsi na svetu cepili istočasno (kar je seveda realno nemogoče), recimo tako kot smo se l. 1971 vsi v jugi proti črnim kozam v 2 mesecih, bi bilo epidemije zelo verjetno že zdavnaj konec. Torej imamo orožje, ki pa ga v tem "svobodnem in demokratičnem" svetu ne znamo izkoristiti.

Oprosti Janez ampak tvoje razmisljanje je utopicno, pa toliko smo debatirali o izobrazbi. Dokazi so, ne teorije, da cepljenje ne pomaga, kot tudi ne maska itde. Dokazano deluje zgolj stroga karantena in lockdown kjer se ljudje ne srecavajo (cepljen ali necepljen) Imamo kar nekaj 95-100% cepljenih drzav, ki imajo enake cifre kot drugje.

 

Dve leti se svet drzi priporocil, in kje smo? Ne krivi bodo vedno eni in edini a ne.

 

ampak spet zacenjamo krog kreganja kdo nima prav na internetu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

 

Eni se delajo norca, ko delajo vzporedne primerjave s temi primeri in covid situacijo, pa niso ne športniki, ne raziskovalci in še najmanj ne zdravniki.

 

Kaj ti bo kvantiteta linkov, če so na ravni objavljanja gibanja OPS?

Tako kot so tisti ki niso raziskovalci in zdravniki govorili v prid cepivu? Torej komu verjeti potem?

pred 2 urama je Bini napisal:

Zaenkrat nimam teh težav, če so to sploh kake težave.... 😉

Poglej svoje posmehljive komentarje tega poletja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vratio se Šime.

 

image.png.e60e507c836b6b9b40e1b180349f832e.png

 

To, da PCR test ne zazna razlike med gripo in korono, pa sploh ni pomembno.

 

Kar se športnikov tiče, se res ni norca za delat. To gre za najbolj zdravstveno testirane ljudi - govorim o profi športnikih - in če se je pri njih začelo masovno pojavljat, to ni zanemarljiv podatek. Naj povem, da je to cepivo eksperimentalno in noben ne ve, kaj bo na daljši rok, lahko pa vidimo, kaj se dogaja v roku parih mesecev. Grozljivo.

@Janez007, tako kot si rekel, nemogoče je cepiti vse in prav je tako. Razen, če nas bi rad vse invalide naredil, potem izvoli. 

 

PS: ste že peljali otroke/vnuke na pikico? 😕 

 

PS2: v JUŽNI Koreji imajo zgleda potrebo po sledenju okuženih po ulici. Seveda za voljo varnosti bodo sprejeli vse, tudi sebe bi prodali, jebeš svobodo. Ne vem pa, če se zavedajo, da bo to ostalo tudi po koroni in bo za voljo nečesa drugega novega spet prišlo prav. Je pa na drugem koncu sveta in smo mi varni. :D:D :D Ampak tudi pri nas prihajajo biometrične osebne izkaznice drugo leto, tako da kmalu bomo imeli delček Koreje tudi pri nas. ;) Varnost > Svoboda

 

268272702_240741161498616_8255329107000804443_n.thumb.jpg.3906f974a2789c3ffe21b6caaecd41a5.jpg

 

image.png.534b9b9ae45ca8d8c785bf7cf66db2c1.png

 

 

 

Popravljeno od pob
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je pob napisal:

Vratio se Šime.

 

image.png.e60e507c836b6b9b40e1b180349f832e.png

 

To, da PCR test ne zazna razlike med gripo in korono, pa sploh ni pomembno.

 

Kar se športnikov tiče, se res ni norca za delat. To gre za najbolj zdravstveno testirane ljudi - govorim o profi športnikih - in če se je pri njih začelo masovno pojavljat, to ni zanemarljiv podatek. Naj povem, da je to cepivo eksperimentalno in noben ne ve, kaj bo na daljši rok, lahko pa vidimo, kaj se dogaja v roku parih mesecev. Grozljivo.

@Janez007, tako kot si rekel, nemogoče je cepiti vse in prav je tako. Razen, če nas bi rad vse invalide naredil, potem izvoli. 

 

PS: ste že peljali otroke/vnuke na pikico? 😕 

 

 

 

Pob ti gres malo cez skrajnost z vsem tem zato te je tezko resno jemati.

 

ravno po mesengerju od ameriskega kolega

 

The same day I got my "booster" I got "The Virus". It feels like flu, but I am glad for the mitigation from the vaccinations.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je jereb napisal:

Tako kot so tisti ki niso raziskovalci in zdravniki govorili v prid cepivu? Torej komu verjeti potem?

Poglej svoje posmehljive komentarje tega poletja

Sem vedno dobre volje, ker sem optimist in vidim malo dlje od nekaterih med nami, ki vidijo samo črko "f"..... 🙈Boste videli kaj bo konec pomladi, konec tega sranja in prepirov glede kovida in zaživeli bomo na polno, seveda če bomo imeli sčim..... 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pretnarja so zgleda nekaj mesecev nazaj nehali plačevat, glede na njegove objave zadnje čase. Bohnedaj, da to storijo isto z Ihanom, potem se vse propagande sesujejo v prah.

 

image.thumb.png.95275a925940f438333c1f31b46836d0.png

pred 1 uro je jereb napisal:

Tako kot so tisti ki niso raziskovalci in zdravniki govorili v prid cepivu? Torej komu verjeti potem?

Poglej svoje posmehljive komentarje tega poletja

 

Hvala bogu, da smo necepljeni še živi, glede na tiste komentarje.🙈

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Janez007 napisal:

@jereb, ?zmeden?.

 

Danska se zaradi velike precepljenosti veliko lažje spopada z epidemijo - nima zabasanih bolnišnic, zaradi covida na vrhu trenutnega vala dnevno umira 5 x manj ljudi kot pri nas.

 

In svet se še zdaleč ne drži priporočil, kot tudi ne v Sloveniji. In stališča podobna tvojim, situacijo samo slabšajo. Včeraj sem bil v enem bifeju na primorskem. Nobenega preverjenja, še kelnarce so imele maske le pod brado ... Take maske res ne morejo pomagat. Jasno priporočilo je tudi bilo, da se vsaj vsi starejši od 50 let cepijo, še vedno pa je necepljenih okoli 190.000 te polulacije!

 

Res ne razumem, kako eni ne morejo razumet. Stvari v epidemijah še zdaleč niso enostavne.

 

 

 

 

 

Si ti infektiolog, doktor in znanstvenik potem?

Pred eno uro je Bini napisal:

Sem vedno dobre volje, ker sem optimist in vidim malo dlje od nekaterih med nami, ki vidijo samo črko "f"..... 🙈Boste videli kaj bo konec pomladi, konec tega sranja in prepirov glede kovida in zaživeli bomo na polno, seveda če bomo imeli sčim..... 🥴

No zapomni si te besede cez par mesecev

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je pob napisal:

 

Pretnarja so zgleda nekaj mesecev nazaj nehali plačevat, glede na njegove objave zadnje čase. Bohnedaj, da to storijo isto z Ihanom, potem se vse propagande sesujejo v prah.

 

image.thumb.png.95275a925940f438333c1f31b46836d0.png

 

Hvala bogu, da smo necepljeni še živi, glede na tiste komentarje.🙈

Žav nimajo vsi take sreče kot ti... 😭

pred 22 minutami je jereb napisal:

Si ti infektiolog, doktor in znanstvenik potem?

No zapomni si te besede cez par mesecev

Vse bo drugače, boš videl... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz bom pa skurcal ta PCT. Pa sam PCT tudi prav naj bo ... ampak sama izvedba je pa debilna.

 

Zgodilo se je .... pride inspektor v mini trgovinico (trafiko). Prodajalka lih ima stranka in ji neki kaze in razlaga. To je tko cca 1-2 minuti, nato gre do tega tipa (ki je sevedno cist tko anonimno prisel not) in rece dober dan gospod, prosim za PCT ce pokazete. In ..... ni bilo OK! Ona tega sploh not ne bi smela spustit. Se pravi bi mogla zuni stat kot policaj? Ampak kdo bi potem prodajal?

 

Mislem zakaj se pac ne rece PCT pogoj je obvezen in toj to. Potem pa ne vem tako kot vinjete preverjajo. Inspektorji na izhod in vsak, ki gre ven se preveri, cenima dobi kazen. ON ... tist ki nima, ne trgovec in trgovcem tezit.

 

Mislim a ce grem na AC brez vinjete je tudi dars kriv? Zakaj me je pa spustil gor.

A ce vozim avto brez izpita je kdo kriv? Policaj? Vlada? Ne vem kdo ni preveril, da sem sel brez izpita vozt?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, danes smo pa še zadnjič šli "po špežo" čez v Trst po starem. Bilo je nabito polno naših, ki so pohiteli, preden italijančki naredijo zadevo po svoje. V pogovoru je bilo slišati naše ljudi v stilu to je to, hvala lepa pa nasvidenje. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti ki delajo tudi, tisti ki gredo na letalisce tudi…..in spet imamo absurd v pravilih….

dovolj je mini test, lahko gredo kamorkoli in pridejo nazaj brez kontrole (meja za nazaj odprta)

pred 3 urami je Bossek napisal:

No jaz bom pa skurcal ta PCT. Pa sam PCT tudi prav naj bo ... ampak sama izvedba je pa debilna.

 

Zgodilo se je .... pride inspektor v mini trgovinico (trafiko). Prodajalka lih ima stranka in ji neki kaze in razlaga. To je tko cca 1-2 minuti, nato gre do tega tipa (ki je sevedno cist tko anonimno prisel not) in rece dober dan gospod, prosim za PCT ce pokazete. In ..... ni bilo OK! Ona tega sploh not ne bi smela spustit. Se pravi bi mogla zuni stat kot policaj? Ampak kdo bi potem prodajal?

 

Mislem zakaj se pac ne rece PCT pogoj je obvezen in toj to. Potem pa ne vem tako kot vinjete preverjajo. Inspektorji na izhod in vsak, ki gre ven se preveri, cenima dobi kazen. ON ... tist ki nima, ne trgovec in trgovcem tezit.

 

Mislim a ce grem na AC brez vinjete je tudi dars kriv? Zakaj me je pa spustil gor.

A ce vozim avto brez izpita je kdo kriv? Policaj? Vlada? Ne vem kdo ni preveril, da sem sel brez izpita vozt?

Bossek, nic vec nima nobenega smisla. Ukrepe filajo, vsak pa je sam odgovoren za izvajanje. Brez da zaposlis nekoga samo za to ne gre, strosek je tvoj seveda, in to so tisoci evrov

Studentje so namrec 7-10€ na uro!

Popravljeno od jereb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Bossek napisal:

A kdo ve kako je to v tujini (Italija, Francija, ....)? Nazadnje sem videl, da so polisti to preverjali. Ampak ali morajo isto kot pri nas imeti folk na stolckih z dekco pokriti pa preverjat?

 

Poleti sm bil v obeh drzavah, v Franciji so stale hostese na vratah nakupovalnih centrov, ki so preverjale Green pass, v lokalih so sami kelnarji preverjali, mi je pa kelnar reku, da si ne upajo neki zajebavat, da majo stroge policiste. V Italiji so samo po kaficih preverjal. Kok je pa zdej pa nvem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je AmpeR napisal:

Sej mi vseeno lahko gremo še vedno v Trst z pctjem😷 in brez 💉 😁

Za nas z obale se ne spremeni nič. Vse ostaja enako kot prej. 

Brez testiranja za nas, ki smo cepljeni.😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Za nas z obale se ne spremeni nič. Vse ostaja enako kot prej. 

Brez testiranja za nas, ki smo cepljeni.😉

 

Virus je toliko pameten da ve kdo stanuje 60km od meje :) :)

Je pa to skoraj 1/3 Slovenije….

Radovljica je 60km od ITA meje na primer……

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.