Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Ja, cel svet se je zmenil,da bodo nas v Sloveniji farbali. 🤣🤣🤣Zbrali so se američan, rus, severno korejc, kitajc, Indijec in v en glas so sklenili, brez glasu proti, da je sedaj dosti te demokracije po svetu n bodo oni sedaj lepo  po celem svetu uvedli fašizem in diktaturo s to korono. Daj zbudite se. Ne morejo se zmenit za kake male stvari, da bi bili soglasni,ne pa takole.😉

To je podobno "gibanje" kot pri globalnem segrevanju zemlje. Nekateri verjamejo v to (večina), drugi, manjšina, ne. Nekateri verjamejo, da je bil človek na luni(večina), drugi (manjšina) ne. Nekateri verjamejo, da je kajenje škodljivo (večina) drugi zopet ne (manjšina). Nekateri verjamejo v to, da je zemlja okrogla (večina), manjšina ne. Nekateri verjamejo v cepivo proti kovidu (večina) drugi nikakor ne (manjšina). Kam spadate vi, si sami določite. K večini, ki normalno razmišlja ali k tem ta drugim freakom, ki bi kar nekaj  protestirali, da dokažejo svoje. 😊

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto anticepilsko sestro, ki je v Nemčiji nič hudega sluteče starostnike cepila z foziološko raztopino upam, da so že odpustili in jo tudi  kazensko preganjajo. Mislim, kaj si tej anticepilci dovolijo.🙄 Naj sebi vbrizga magari mamila, poštene ljudi naj pusti pri miru. 

In potem prebereš komentarje teh naših pacientov, da je rešila 8 tisoč ljudi s tem dejanjem. Bolano.

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno je propaganda (cepivo je potrebno porabit, ker ga mamo zdaj preveč in bo rok uporabe pretekel - zato tudi pripravljanje tretjega cepljenja) po drugi strani pa skrivanje in zanikovanje podatkov ter dokazovanje z manipulacijami številk. Pri nas so nastavili "ustrezne" ljudi na položaje, da lahko furajo kovid zgodbo dokler se bo dalo, ampak pozabljajo, da ravno zato kot pravi @Alex se podatki zbirajo vsepovsod po svetu. 

 

Zdaj pa lahko se tolažiš da so tudi v uradni zdravstveni organizaiji Anglije lažnivci in fb kavčstrokovnjaki ampak vseeno močno dvomim, da vejo manj od našega Alexa.

 

Poročilo od februarja 2021 do danes

 

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1009243/Technical_Briefing_20.pdf

 

slika.thumb.png.a1e97a9c6689a6450dc3e22271706314.png

 

Me zanima kdo zna to razložit in iz tega nedvoumno ugotovit, da je cepljenje nujno potrebno? Predvsem pa da bo precepljenost kr naenkrat ustavila virus.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Alex napisal:

To je podobno "gibanje" kot pri globalnem segrevanju zemlje. Nekateri verjamejo v to (večina), drugi, manjšina, ne. Nekateri verjamejo, da je bil človek na luni(večina), drugi (manjšina) ne. Nekateri verjamejo, da je kajenje škodljivo (večina) drugi zopet ne (manjšina). Nekateri verjamejo v to, da je zemlja okrogla (večina), manjšina ne. Nekateri verjamejo v cepivo proti kovidu (večina) drugi nikakor ne (manjšina). Kam spadate vi, si sami določite. K večini, ki normalno razmišlja ali k tem ta drugim freakom, ki bi kar nekaj  protestirali, da dokažejo svoje. 😊

 

Kot vedno , stari @Alex in vsakič isti modus operandi. Zmetat vse teorije zarote v isto skledo jih zmešat in s tem dokazat, da so skeptiki cepiv proti koroni eni navadni butasti teoretiki zarot. To kar počenjaš je najslabša možna manipulacija, ki se jo poslužujejo tisti, ki jim zmanjka argumentov in gredo v diskreditacijo in diskvalifikacijo drugače mislečih. Ja, model veš mnogo premalo, da bi znal ustrezne argumente napisat in jih podkrepit s podatki zato pa ti je edina rešitev, da se poslužuješ te taktike in deluješ v stilu "kill the messenger".

 

Pa da ti pomagam, k razumevanju:

- verjamem v globalne klimatske spremembe, precej manj pa da je to samo človeški vzrok

- verjamem, da je bil človek na luni, verjamem pa tudi v to, da je imela NASA pripravljen rezervni scenarij, če bi misija spodletela. Hladna vojna je bila prehudo breme, ampak k sreči jim je uspelo.

- če bi bila zemlja karkoli drugačna kot okrogla bi bilo to strašno čudno in edinstveno v vsem vesolju. Seveda pa je tudi 1000 načinov, kako to dokazati, da je okrogla oziroma skoraj okrogla (rahlo geoid)

- še nisem srečal človeka, ki bi verjel, da kajenje ni škodljivo... problem je v zasvojenosti, kjer so kadilci pripravljeni prevzeti riziko tudi za možnost bolezni

 

res je nekateri verjamejo v cepivo proti kovidu, drugi ne. Zakaj je tako?

 

hmmm, se spuščam na Alexov nivo in bom ponazoril s primerjavo. Vsi poznamo Top Shop, kjer nam prikazujejo fantastično uporabne proizvode, ki so na meji čudodelnega delovanja in celo tako fantastični, da so to zadnji produkt, ki ga boste potrebovali. Njihovo propagandno sporočilo je namenoma dolgo tudi 20 minut ali več, kjer ves čas navdušeno letijo superlativi, da na koncu marsikateri skeptik celo podleže in začne odpirati denarnico. Saj veste: "če pokličete v naslednje pol ure, dobite še  en tak izdelek zraven popolnoma brezplačno. Pa to še ni vse poleg teh dveh vam damo še tretjega še bolj brezplačno"

 

Mater to pa je ponudba, saj bom lahko prefarbal s temi izdelki 3x toliko stanovanja skoraj v hipu. Popravil vse praske na avtih - pa kdo sploh še rabi ličarje.  Telefon že zvoni, plačilna kartica je že v akciji in nestrpno čakanje se začne. Ko pa izdelek pride na dom in pri prvi uporabi je nos do tal in folk si najprej ne prizna napako, da se je nasmolil in na vsak način se prepričuje, da mogoče le ne zna, da ni dobro zmešal barvo, da je preredka, mogoče pregosta. Da mogoče avto ni bil dovolj opran, da je bilo pretoplo, prehladno, ko je popravljal praske itd itd.

 

Ja marsikdo rabi kar nekaj časa, da pogrunta, da pa le mogoče s produktom ni vse ok in da ga je zavedla agresivna reklama. Mogoče je problem, ker so produkt dali nepreizkušen ne tržišče, mogoče bi moral nekoliko počaktai in preveriti ali taki izdelki dejansko delujejo. Hja, ampak takrat je prepozno, ampak sreča, da je pač več ali manj šlo v nič samo nekaj 10 evrov al pa 100 pa tud to ni neke groze.

 

 

Naprej ne bom nadaljeval ... mogoče se da dojet zakaj skepsa proti kovid vakcinam.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Žalosten 1
  • Ljubim 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

 

Kot vedno , stari @Alex in vsakič isti modus operandi. Zmetat vse teorije zarote v isto skledo jih zmešat in s tem dokazat, da so skeptiki cepiv proti koroni eni navadni butasti teoretiki zarot. To kar počenjaš je najslabša možna manipulacija, ki se jo poslužujejo tisti, ki jim zmanjka argumentov in gredo v diskreditacijo in diskvalifikacijo drugače mislečih. Ja, model veš mnogo premalo, da bi znal ustrezne argumente napisat in jih podkrepit s podatki zato pa ti je edina rešitev, da se poslužuješ te taktike in deluješ v stilu "kill the messenger".

 

Pa da ti pomagam, k razumevanju:

- verjamem v globalne klimatske spremembe, precej manj pa da je to samo človeški vzrok

- verjamem, da je bil človek na luni, verjamem pa tudi v to, da je imela NASA pripravljen rezervni scenarij, če bi misija spodletela. Hladna vojna je bila prehudo breme, ampak k sreči jim je uspelo.

- če bi bila zemlja karkoli drugačna kot okrogla bi bilo to strašno čudno in edinstveno v vsem vesolju. Seveda pa je tudi 1000 načinov, kako to dokazati, da je okrogla oziroma skoraj okrogla (rahlo geoid)

- še nisem srečal človeka, ki bi verjel, da kajenje ni škodljivo... problem je v zasvojenosti, kjer so kadilci pripravljeni prevzeti riziko tudi za možnost bolezni

 

res je nekateri verjamejo v cepivo proti kovidu, drugi ne. Zakaj je tako?

 

hmmm, se spuščam na Alexov nivo in bom ponazoril s primerjavo. Vsi poznamo Top Shop, kjer nam prikazujejo fantastično uporabne proizvode, ki so na meji čudodelnega delovanja in celo tako fantastični, da so to zadnji produkt, ki ga boste potrebovali. Njihovo propagandno sporočilo je namenoma dolgo tudi 20 minut ali več, kjer ves čas navdušeno letijo superlativi, da na koncu marsikateri skeptik celo podleže in začne odpirati denarnico. Saj veste: "če pokličete v naslednje pol ure, dobite še  en tak izdelek zraven popolnoma brezplačno. Pa to še ni vse poleg teh dveh vam damo še tretjega še bolj brezplačno"

 

Mater to pa je ponudba, saj bom lahko prefarbal s temi izdelki 3x toliko stanovanja skoraj v hipu. Popravil vse praske na avtih - pa kdo sploh še rabi ličarje.  Telefon že zvoni, plačilna kartica je že v akciji in nestrpno čakanje se začne. Ko pa izdelek pride na dom in pri prvi uporabi je nos do tal in folk si najprej ne prizna napako, da se je nasmolil in na vsak način se prepričuje, da mogoče le ne zna, da ni dobro zmešal barvo, da je preredka, mogoče pregosta. Da mogoče avto ni bil dovolj opran, da je bilo pretoplo, prehladno, ko je popravljal praske itd itd.

 

Ja marsikdo rabi kar nekaj časa, da pogrunta, da pa le mogoče s produktom ni vse ok in da ga je zavedla agresivna reklama. Mogoče je problem, ker so produkt dali nepreizkušen ne tržišče, mogoče bi moral nekoliko počaktai in preveriti ali taki izdelki dejansko delujejo. Hja, ampak takrat je prepozno, ampak sreča, da je pač več ali manj šlo v nič samo nekaj 10 evrov al pa 100 pa tud to ni neke groze.

 

 

Naprej ne bom nadaljeval ... mogoče se da dojet zakaj skepsa proti kovid vakcinam.

Itak, da spadajo te floskule o cepivu, koroni in cepljenih pod enake neumne teorije zarot kot naštete. Včeraj sem bil na nastopu Toša (komika) in se je prav lepo sprehodil skozi vse te anticepilske neumnosti in smešnice in smo se nasmejali do solz, kako jih je zadel v nulo. 👍

So pa na vhodu striktno pregledovali potrdila pcr.  Zelo pohvalno. Enemu paru, ki je pametoval, da oni niso nikomur nič dolžni pokazati (verjetno človekove pravice in podobno navlaka) so lepo vrnili denar za karte in sta odšla z dolgima nosovoma, na veliko veselje ostalih prisotnih, domov. Ja, pametujeta naj doma svojim otrokom in sotrpinom na FB 😊

Je bilo pa zelo malo potrdil s hitrega testa, večinoma smo bili tam cepljeni in le nekaj vmes  prebolevnikov. Po obnašanju se je takoj videlo, da je večina obiskovalcev te prireditve intelektualcev, zdravnikov, profesorjev, učiteljev in pa med njimi je bila seveda, tudi moja malenkost. 😊

Lepo je obiskati kulturno prireditev, če veš, da si zaščiten med sebi enakimi in lahko v miru spremljaš vrhunski performance. 

  • Všeč 2
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je ignacij napisal:

Bravo @Janez007zadel si bistvo. Mislim da lahko zakljucite debato Messi-Ronaldo in admin zaklene to temo.

To sem jaz že zdavnaj predlagal, a me Jest ni uslišal. 

Itak je to pisanje v prazno, ker necepilcev pač ne bomo spreobrnili, oni pa tudi nas ne, ker smo svojo dolžnost in solidarnost do drugih že naredili,njih pa to še čaka. 😉

Janez je lepo napisal povzetek vsega skupaj. Kot vidimo, se nas velika večina tu gor strinja z njim, ostali, na srečo v manjšini, pa večinoma ne. 

Lahko bi naredili glasovanje o tem ali se ta tema ukine ali ne. 

Ker drugače nam grozi, da bomo postali drugi FB. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

To sem jaz že zdavnaj predlagal, a me Jest ni uslišal. 

 

In kaj naj bi to prineslo? Itak bo slej ko prej v drugi temi zasmeteno ... Ce se ne znate sami brzdati, je zaklepanje tem tudi brezveze... Je bolje, da v eni temi izrazimo svoje mnenje... kot pa da so vse teme zasmetene s tem... Pac to je trenutno "vroca tema" in mimo tega zal ne gre... Zatiskanje oci pred problemov se nikoli ni bila resitev za nek problem ... :P "Drugi FB" ne bomo nikoli, ker nas je premalo... pa hitro se da najti, kdo pise traparije s fake nicki ... ane Alex :D 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Razne viagre, ki jih jemljete :) , ali kontracepcijske tabletke, ki jih jemljejo vaša dekleta, imajo veliko več stranskih učinkov, kot cepiva proti Covidu. Pa se o tem skoraj nič ne govori. Mislim, da se je zgodba okrog cepiv napihnila preko vseh meja, in to je po mojem glavni problem. Ker je zgodba aktualna, želijo biti vsi pametni, in s pomočjo socialnih omrežij, forumov,... v ospredje prihajajo tudi tisti, ki o medicini in farmaciji nimajo pojma.

 

Saj tako je tudi na drugih področjih. Na primer na avdio forumu so najbolj "pametni" ljudje s srednješolsko komercialno izobrazbo, ki prodajajo hi-fi opremo, in z lahkoto tolčejo po izjavah doktorjev fizike in elektrotehnike in jih tudi preglasijo.

 

Če bi se dilemo o tem, ali je Zemlja okrogla ali ploščata napihnila do te mere, kot se je dilema glede Covid cepiv, bi danes pol zemljanov verjela, da je zemlja ploščata.

 

Žalostno, ampak tako je. Adijo pamet. 😞

Pozabil si omeniti tudi cigarete, ki jih nekateri vlečejo z lahkoto po par zavojčkov na dan, a hkrati nas strašijo s  cepivom, ki je kot herba bombonček, kar se tiče škodljivosti napram cigaretnemu dimu. 😉

Pravkar je Jest napisal:

 

In kaj naj bi to prineslo? Itak bo slej ko prej v drugi temi zasmeteno ... Ce se ne znate sami brzdati, je zaklepanje tem tudi brezveze... Je bolje, da v eni temi izrazimo svoje mnenje... kot pa da so vse teme zasmetene s tem... Pac to je trenutno "vroca tema" in mimo tega zal ne gre... Zatiskanje oci pred problemov se nikoli ni bila resitev za nek problem ... :P 

 

Meni ni problem, da o tem ne pišemo več v nobeni temi. Verjetno večini ostalih tudi ne. 

Ker smo lahko opazili, da, zaradi agresivnih komentarjev nekaterih pride hitro do hude krvi. Zdi se mi brez veze, da, se zaradi tega grdo gledamo in se predalčkamo na nas "pravoverne" in ostale. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa ponavadi zacne tele debate, kjer se potem kresejo taksna mnenja in pride do "hude krvi" :D ... 

 

Jaz lahko komot tole temo dam v kanto ali zaklenem... To je najmanjsi problem :D in je le klik stran... Samo se bojim, da se bo debata samo preselila v druge teme ... Lahko pa naredimo kompromis in za nekaj dni zaklenemo temo :D ... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest locked in unlocked this teme
pred 8 minutami je Jest napisal:

Kdo pa ponavadi zacne tele debate, kjer se potem kresejo taksna mnenja in pride do "hude krvi" :D ... 

 

Jaz lahko komot tole temo dam v kanto ali zaklenem... To je najmanjsi problem :D in je le klik stran... Samo se bojim, da se bo debata samo preselila v druge teme ... Lahko pa naredimo kompromis in za nekaj dni zaklenemo temo :D ... 

Jaz se takoj strinjam. Obljubim, da ne bom nikjer več omenjal in začenjal te teme. Odvisno je od druge strani, kako se bodo oni vzdržali.🤔

  • Všeč 1
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Janez007 napisal:

Meni je vseeno, večinoma sem ignoriral tole pisanje, sem pa tja malo pogledal in se oglasil. Če smo tolerantni, in to zase vsi zatrjujemo da smo, potem ne vidim težave, da ostane odprta. V času kislih kumaric se itak največ piše tukaj, o Mazdah pa skoraj nič.

To mene tudi žalosti, da je to glavna tema in ne mazde. O naših avtih se da marsikaj debatirati, kdo je kaj montiral na avto, ga polepšal, kaj popravil. Tega je zelo malo napisanega  Ne, tukaj eno in isto lajno nekateri furajo o tej koroni in cepivih. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi, da je kar nekaj debat tudi okoli nasih avtov… Ampak ce jih ne vidis, potem res ostanejo samo se taksne o koroni in o politiki… Naj si eden vzame cas in analizira, kdo je najvec napisal …

 

Recimo v tej temi statistika pravi takole ;)

 

image.png.4bdd797658bf06101a580f0e22ae8ae1.png

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Jest napisal:

Meni se zdi, da je kar nekaj debat tudi okoli nasih avtov… Ampak ce jih ne vidis, potem res ostanejo samo se taksne o koroni in o politiki… Naj si eden vzame cas in analizira, kdo je najvec napisal …

 

Recimo v tej temi statistika pravi takole ;)

 

image.png.4bdd797658bf06101a580f0e22ae8ae1.png

Ah, statistika. 😊 Obstaja, da se jo spreminja. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem vedel, da se bo nasel pravi razlog, da je itak vse brezveze :( ... 

  • Všeč 4
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Jest napisal:

Saj sem vedel, da se bo nasel pravi razlog, da je itak vse brezveze :( ... 

Ne, ne. Mislil sem pozitivno. Da se jo popravi tako, da ni več objav in s tem je statistika lepša. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, Alex said:

Ne, tukaj eno in isto lajno nekateri furajo o tej koroni in cepivih. 🤔

 

Dalec na prvm mestu si ti, dalec. Koncno so vsi spoznali, da dokler bo na forumu Alex, ta problem ne bo izginil. Se administratorji so to pogruntal. 
Stalno kazes na druge a si sam nadvse zaljiv do drugih in kot vedno sef foruma. Odkar je pa se tvoj ljubljeni JJ na pozicijo so ti pa zrasla krila tko kot da si ti tisti ki sedaj vlada…

 

2 hours ago, Jest said:

Saj sem vedel, da se bo nasel pravi razlog, da je itak vse brezveze :( ... 

brez veze, prav je samo tako in izkljucno tako kot rece Alex. Vse ostalo je rdece in fajonsko.

bolezen pac, a trpi forum

Popravljeno od marko91
  • Všeč 5
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je marko91 napisal:

Ne, tukaj eno in isto lajno nekateri furajo o tej koroni in cepivih. 🤔

 

Dalec na prvm mestu si ti, dalec. Koncno so vsi spoznali, da dokler bo na forumu Alex, ta problem ne bo izginil. Se administratorji so to pogruntal. 
Stalno kazes na druge a si sam nadvse zaljiv do drugih in kot vedno sef foruma. Odkar je pa se tvoj ljubljeni JJ na pozicijo so ti pa zrasla krila tko kot da si ti tisti ki sedaj vlada…

 

brez veze, prav je samo tako in izkljucno tako kot rece Alex. Vse ostalo je rdece in fajonsko.

bolezen pac, a trpi forum

Več kot odlično napisano 👏Clap Clapping GIF

  • Všeč 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je robertk6 napisal:

@Alexspet dregaš v osje gnezdo....kakšen Markec??? Za lažje razumevanje če ne razbereš iz nicka moje ime Robert , letnik 1972. Tak da rešima 1x za vselej nevem od kod ti Markec letnik 91. 

Pa da spet ne smetimo.

To ni namenjeno tebi. Nisi tako pomemben. 😉 Zadeva, drugega anticepilca.😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.