Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je Alex napisal:

Danes smo v naši firmi vsi, ki smo se cepili, dobili dodatna dva dni dopusta. 👍 Pohvalno za našega direktorja, ki skrbi za zdravje svojih zaposlenih. 

Seveda so necepilciv firmi  takoj zbirali podpiše, da je to diskriminacija do anticepilcev. 

Dobili so prijazen odgovor, da imajo tudi oni možnost zastonj  cepljenja, do sredine septembra. In bodo tudi oni lepo deležni dodatnih dveh dni dopusta. Že razmišljam, kje ju bom izkoristil. Z boni, seveda. 😊

 

 

Direktor nima pojma. 

S cepljenjem NE skrbi za zdravje... 

  • Všeč 4
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

16 minutes ago, Alex said:

Dobro, pa kaj tem modelom ni jasno. Če so kamioni moji, lahko zahtevam od zaposleni kar hočem.

To, da morajo bit cepljeni je še najmanj. Pa ni to javni sektor, kjer rdeči bitles vedri. 

Podpiram lastnike teh prevoznih  podjetij in da bi bilo čim več takih. 👍

G. Klobasa pa lahko klobasa naprej neumnosti. 😊

https://www.24ur.com/novice/korona/delodajalci-necepljenim-soferjem-grozijo-z-odpovedjo.html

Se pravi kamioni so nad ustavo in kolektivno pogodbo. Spet ne gre brezrdece barve. Bolano

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je marko91 napisal:

in kje je problem ce se clovek odpove? Se posebej ce si lahko to privosci? A so boni obvezni?

torej kje ke problem? Berem samo fovsijo do premozenja drugih. 

Naj delajo kar hočejo, ampak naj se potem ne afnajo s tem, da jih ne koristijo poleg tega pa škodijo turizmu, ki tega denarja v bonih potem ne dobijo.... 😩

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 minutes ago, Alex said:

Danes smo v naši firmi vsi, ki smo se cepili, dobili dodatna dva dni dopusta. 👍 Pohvalno za našega direktorja, ki skrbi za zdravje svojih zaposlenih. 

Seveda so zagriženi  antiecepilci v  firmi  takoj zbirali podpise, da je to diskriminacija do anticepilcev. 

Dobili so prijazen odgovor, da imajo tudi oni možnost zastonj  cepljenja, do sredine septembra. In bodo tudi oni lepo deležni dodatnih dveh dni dopusta. Že razmišljam, kje ju bom izkoristil. Z boni, seveda. 😊

 

 

Ti jim reces anticepilci jaz pa jim bom rekel zaposleni s pravicami. To je hudo krsenje pogodbe o zaposlitvi. 
vidim pa da imate zelo zdrav kolektiv. Tako kot tu na forumu rad prcas sodelavce

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pa še hitrega testiranja naj ne bi več plačevali pri nas. Upam, da bo to res. 🤗

Sem danes gledal kolono ljudi, ki so se šli testirati (hitri test). 

Bila je dolga tristo metrov(300), se ne hecam, ljudje so čakali na soncu(34°C v senci, asence nikjer) tudi po dve uri in pol na testiranje in nato še na rezultate testiranja. Res so se mi zasmili. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 minutes ago, Bini said:

Naj delajo kar hočejo, ampak naj se potem ne afnajo s tem, da jih ne koristijo poleg tega pa škodijo turizmu, ki tega denarja v bonih potem ne dobijo.... 😩

Tebi res ni jasno da od bonov ni koristi. Luknjo v davcni blagajni je treba pokriti. Enako se potem ti in Alex ne afnajta da jih izkoriscata cepljena na ves glas. Zgodba ima dve plati

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je marko91 napisal:

in kje je problem ce se clovek odpove? Se posebej ce si lahko to privosci? A so boni obvezni?

torej kje ke problem? Berem samo fovsijo do premozenja drugih. 

Še enkrat preberi spodaj, škodiš turizmu!!! Naj delajo kar hočejo, ampak naj se potem ne afnajo s tem, da jih ne koristijo poleg tega pa škodijo turizmu, ki tega denarja v bonih potem ne dobijo.... 😩

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 minutes ago, Alex said:

Aja, pa še hitrega testiranja naj ne bi več plačevali pri nas. Upam, da bo to res. 🤗

Sem danes gledal kolono ljudi, ki so se šli testirati (hitri test). 

Bila je dolga tristo metrov(300), se ne hecam, ljudje so čakali na soncu(34°C v senci, asence nikjer) tudi po dve uri in pol na testiranje in nato še na rezultate testiranja. Res so se mi zasmili. 

Se pravi privoscis zdravim ljudjem da trpijo in placujejo za dokazovanje svojega zdravja. Res si bolana duša. V dno bolana duša. Meni se smiliš ti, si tip skodozeljne in zahrbtne osebe. Slovenija tone…..

  • Všeč 7
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Še enkrat preberi spodaj, škodiš turizmu!!! Naj delajo kar hočejo, ampak naj se potem ne afnajo s tem, da jih ne koristijo poleg tega pa škodijo turizmu, ki tega denarja v bonih potem ne dobijo.... 😩

Se strinjam. En red pa mora bit.👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da 3 mesece rabijo da zadnji dan sporocijo kako bonpotekala sola je tud nenormalno pateticno. Dobesedno zaj ljudi.

se tole v vednoat danes so vsi kandidati v avtosolah dobili ‘otkaz’ ker ke vlada potiho v petek zvecer spremenila odlok da za avtosolo ni vec test 7 dni ampak 48 ur. Avtosole so dobile odlok danes zjutraj.

 

katastrofa od vodenja drzave, pustimo korono….se dobr da sem cepljen 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je marko91 napisal:

Se pravi privoscis zdravim ljudjem da trpijo in placujejo za dokazovanje svojega zdravja. Res si bolana duša. V dno bolana duša. Meni se smiliš ti, si tip skodozeljne in zahrbtne osebe. Slovenija tone…..

Saj so si sami izbrali testiranje namesto cepljenja! 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 minutes ago, Alex said:

Se strinjam. En red pa mora bit.👍

Bini reče drek, Alex reče kok lep. Alex reče drek, Bini reče kje obrišem

Just now, Bini said:

Saj so si sami izbrali testiranje namesto cepljenja! 

E vidis tukaj pa se konca tvoja osnovnosolska izobrazba. Testiranje NI IZBIRA! Cepljenje pa JE!

veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiika razlika!

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je marko91 napisal:

To da 3 mesece rabijo da zadnji dan sporocijo kako bonpotekala sola je tud nenormalno pateticno. Dobesedno zaj ljudi.

se tole v vednoat danes so vsi kandidati v avtosolah dobili ‘otkaz’ ker ke vlada potiho v petek zvecer spremenila odlok da za avtosolo ni vec test 7 dni ampak 48 ur. Avtosole so dobile odlok danes zjutraj.

 

katastrofa od vodenja drzave, pustimo korono….se dobr da sem cepljen 

No s tem se pa strinjam... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 minutes ago, Bini said:

Še enkrat preberi spodaj, škodiš turizmu!!! Naj delajo kar hočejo, ampak naj se potem ne afnajo s tem, da jih ne koristijo poleg tega pa škodijo turizmu, ki tega denarja v bonih potem ne dobijo.... 😩

Se enkrat predlagam da gres v srednjo solo, da bos razumel kako financni sistem nase drzave deluje. 
Kaka skoda turizmu???? Gre za davkoplacevalski denar, torej nas denar, ki ga preneses na turisticno dejavnost. Ta davkoplacevalski denar je treba spet pokriti, to ni denar iz eu ali kake subvencije. To JE praznjenje DRZAVNE BLAGAJNE ki je ze tako zadolzena in pokradena da bos naslednji dopust imel kar na klopci v tivolju

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je marko91 napisal:

Bini reče drek, Alex reče kok lep. Alex reče drek, Bini reče kje obrišem

E vidis tukaj pa se konca tvoja osnovnosolska izobrazba. Testiranje NI IZBIRA! Cepljenje pa JE!

veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiika razlika!

To kar pišeš še sam ne verjameš, škoda cajta.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, glede bonov in kako stoji naša država. Lep članek. Smo med uspešnejšimi državami v gospodarstvu in  pri boju s tem korona virusom. 

https://www.dnevnik.si/1042959657

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tisti, ki ste zagovorniki trenutne situacije in tudi trenutnega sistema prosim poglejte si te filme/dokumentarce 

to kar @Alex prilepu članek je navadno propagandno nategovanje ljudi 

noben pri zdravi kmečki pameti NE mora in tudi NEBI SMEL pisat o kakršni koli gospodarski rasti na podlagi tega, ko smo se zadolžili za XY milijard .... čeprav ravno to kapitalistični sistem dela ... večji ko je dolg države, "večjo gospodarska rast" ima ta država ..... sam noben pa ne pomisli kaj ta dolg za sabo prinaša ... pa tud ob 2010 oz 2012 imamo spet samo gospodarsko rast, use gre samo gor .... no razen plač v gospodarstvu, podjetja pa iz leta v leto večje dobičke na račun rasti cen ....

 

 

 

 

 

 

 

pa še to počasi se bodo obrestne mere začele dvigovat in to bo povzročilo zelo hud problem za kompleten finančni sistem, še večji problem samega sistema pa je to da bogati bojo še bogatejši, sredni sloj bo poštal še manjši če ne celo izbrisan in pa revni bodo postali še bolj revni, južna amerika že napoveduje dvig obrestnih mer za 4%, ravno danes sem govoril z prijateljem, ki živi v avstriji mi je povedal da je hotel vzeti manjši kredit, cca 10.000 € in so mu ponudili kredit z obrestno mero 11% na mesec .... spremljam finančne trge in borze, spremljam tudi finančne novice .... v prihodnjih letih ne kaže nič dobrega, razen če takoj urgeramo začnemo spreminjat kompleten finančni sistem ... samo sevede tega kapitalisti, banke, koorporacije, konec koncev tudi pollitika nočejo ker to za njih pomeni, da nebodo več imeli tako visokih dobičkov ...

 

poiščite si dokumentarce na temo velike depresije 1929 ....

 

 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

55 minutes ago, Bini said:

In to piše Dnevnik! 😂

Kaj boš pa zdaj markec91? 🤔

😂😂😂

Kaj bom rekel? Da sta v iskanju hvalospeva naredila napako. To je clanek za prvo cetrtletje 2020. Nehote sta Sarcu pripisala kredit, obenem pa pozabila da je ta vlada ravnokar sprejela odlok o zvisanju dohodkov ki bodo povecali primankljaj. imenuje se NAJVISJA poraba javnih financ. 
upam da sedaj znas povezati davkoplacevalski denar za bone in krpanje teh lukenj……vse luknje imajo pa predpono ‘korona’ tudi boni

 

to je to fant. Se veliko se bo treba nauciti.

 

1312550.jpg
WWW.DNEVNIK.SI

Predlogu določitve najvišjega obsega porabe porabe javnih financ do leta 2024, pri čemer je za letos...

 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Danes pa ni nekih objav anticepilcev tu gor? Ali se motim? 🤔


 

Ampak ti si pa res izgleda en bolnik ali pa velik provokator… Sam si spraseval, ce bom temo zaklenil in da se bos nazaj drzal… a je prav nasprotno… Se bolj tecnaris in izivas… Se za tele vrstice sem najprej gruntal, ali naj hjih napisem ali ne… ampak vidim, da se sam niti ne zavedas, kaj delas…. zato sem vseeno napisal…

 

Kot ze veckrat, bom se enkrat napisal… Najprej je treba pomesti pred lastnim pragom… 

  • Všeč 3
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.