Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

26 minutes ago, Bini said:

Meni pa res ni trba se s takimi ukvarjat, ker če bi napisal najbolj pametno tvojo trditev izpred nekaj časa bi jo popluval in zato bom raje popustil in se poslovil, ker nima smisla..... 👍

Svet bo lepsi pa se Alexa vzami s seboj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Jest said:


 

Ampak ti si pa res izgleda en bolnik ali pa velik provokator… Sam si spraseval, ce bom temo zaklenil in da se bos nazaj drzal… a je prav nasprotno… Se bolj tecnaris in izivas… Se za tele vrstice sem najprej gruntal, ali naj hjih napisem ali ne… ampak vidim, da se sam niti ne zavedas, kaj delas…. zato sem vseeno napisal…

 

Kot ze veckrat, bom se enkrat napisal… Najprej je treba pomesti pred lastnim pragom… 

 

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:


 

Ampak ti si pa res izgleda en bolnik ali pa velik provokator… Sam si spraseval, ce bom temo zaklenil in da se bos nazaj drzal… a je prav nasprotno… Se bolj tecnaris in izivas… Se za tele vrstice sem najprej gruntal, ali naj hjih napisem ali ne… ampak vidim, da se sam niti ne zavedas, kaj delas…. zato sem vseeno napisal…

 

Kot ze veckrat, bom se enkrat napisal… Najprej je treba pomesti pred lastnim pragom… 

Admin, prosim da brišeš ta post, ker Jest žali sofrumaša. 

Potem pa, ko dobi  kdo kontro pa se jokcat in obtoževati nedolžne ljudi. 🤔

Povejte drugi, kdo tukaj koga žali? 🤔BOLNIK?? Kdo je tukaj bolnik? Kdo je koga obtožil, da je bolnik? Mogoče jaz? 

In tako se začne  "pogovor" in se udeleženci vsi užaljeni in z uhi dol pritožijo. Otroci... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je TiEn napisal:

Opisano sploh ni vedno tako slabo. 😊 V večini opisujejo uspešno osebo, kateri so ponavadi drugi v okolici nevoščljivi. V Sloveniji pa sploh. 😊Ok, mogoče je kdo tu gor na forumu res malo preveč narcisoiden. Ali več njih. Pa pride kratek stik. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakšno varnost pred okužbo ima cepljena oseba? 

Od sina kolega prebolel kovid, se cepil mesec dni nazaj, zdaj pa obležal s hudo obliko kovida. Kdo je tu nor? 

Cepljen nima varnosti pred kovidom, samo neomejeno možnost gibanja ima. 

Zakaj mora potem cepljen imeti masko? 

Mislim, da je ena oseba iz tega foruma za na BMW forum. Za njih je BMW, pol pa dolgo nič...tu ja pa tud en tak... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Shrek napisal:

Kakšno varnost pred okužbo ima cepljena oseba? 

Od sina kolega prebolel kovid, se cepil mesec dni nazaj, zdaj pa obležal s hudo obliko kovida. Kdo je tu nor? 

Cepljen nima varnosti pred kovidom, samo neomejeno možnost gibanja ima. 

Zakaj mora potem cepljen imeti masko? 

Mislim, da je ena oseba iz tega foruma za na BMW forum. Za njih je BMW, pol pa dolgo nič...tu ja pa tud en tak... 

Od mojega sina kolega pa se ni cepil in ni zbolel za kovidom. In kaj sedaj? 

Pa kdo je kdaj rekel, da se cepljeni ne morejo okužiti? 

Pač lahko zbolijo a z blažjimi simptomi. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Alex napisal:

Admin, prosim da brišeš ta post, ker Jest žali sofrumaša. 

Potem pa, ko dobi  kdo kontro pa se jokcat in obtoževati nedolžne ljudi. 🤔

Povejte drugi, kdo tukaj koga žali? 🤔BOLNIK?? Kdo je tukaj bolnik? Kdo je koga obtožil, da je bolnik? Mogoče jaz? 

In tako se začne  "pogovor" in se udeleženci vsi užaljeni in z uhi dol pritožijo. Otroci... 

 

 

Ali ti znas brati? Preberi CEL STAVEK!!!!! Samo sprasujem in NE TRDIM. To je velika razlika... Se enkrat bom napisal: NAJPREJ JE TREBA POMESTI PRED SVOJIM PRAGOM! Ti lahko zalis, ko pa kdo drug... tudi ce samo izgleda tako, pa takoj jokcat ... 

 

Edit:

Pa se to. Od kdaj je beseda "bolnik" zalitev? 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Jest napisal:

 

 

Ali ti znas brati? Preberi CEL STAVEK!!!!! Samo sprasujem in NE TRDIM. To je velika razlika... Se enkrat bom napisal: NAJPREJ JE TREBA POMESTI PRED SVOJIM PRAGOM! Ti lahko zalis, ko pa kdo drug... tudi ce samo izgleda tako, pa takoj jokcat ... 

Recimo, koga žalim? Če rečem komu levak? A je to žalitev? Ni, to je njegovo politično prepričanje. Anticepilec? Tudi to ni žalitev. Pač se nočeš cepiti(zaradi strahu, kontra vladi, kontra samemu sebi, kontra mami, kakorkoli) Kaj je točno  žalitev? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

39 minutes ago, Alex said:

Admin, prosim da brišeš ta post, ker Jest žali sofrumaša. 

Potem pa, ko dobi  kdo kontro pa se jokcat in obtoževati nedolžne ljudi. 🤔

Povejte drugi, kdo tukaj koga žali? 🤔BOLNIK?? Kdo je tukaj bolnik? Kdo je koga obtožil, da je bolnik? Mogoče jaz? 

In tako se začne  "pogovor" in se udeleženci vsi užaljeni in z uhi dol pritožijo. Otroci... 

jaz pravim (trdim) da si bolnik. Lahko me brisete zaradi tega. Ne bom naredil samomora…..

Me pa veseli da nisem edini ki tako misli (glede bolnika) ne samomora

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je marko91 napisal:

jaz pravim (trdim) da si bolnik. Lahko me brisete zaradi tega. Ne bom naredil samomora….

 😉 Jest? 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Alex napisal:

Opisano sploh ni vedno tako slabo. 😊 V večini opisujejo uspešno osebo, kateri so ponavadi drugi v okolici nevoščljivi. V Sloveniji pa sploh. 😊Ok, mogoče je kdo tu gor na forumu res malo preveč narcisoiden. Ali več njih. Pa pride kratek stik. 😊

zelo narcisoiden je tole napisal 🤣🤣🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajte se malo umirit, da imamo razlicna mnenja je prav. Brezveze se kregate okoli teme ki je never ending story. Nima veze cepljen, ne cepljen, prebolelnik vazni smo ljudje in moramo skupaj drzat. Raje se vkljucite v temo o srecanju da se dobimo kaksno recemo o mazdah in seveda pivo in kavo spijemo 🙂

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

25 minutes ago, Alex said:

Opisano sploh ni vedno tako slabo. 😊 V večini opisujejo uspešno osebo, kateri so ponavadi drugi v okolici nevoščljivi. V Sloveniji pa sploh. 😊Ok, mogoče je kdo tu gor na forumu res malo preveč narcisoiden. Ali več njih. Pa pride kratek stik. 😊

takim ti rečeš uspešni .... pol nam res ni več pomoči ... zaradi takih ljudi kot so opisani kjer smo .... sistem nam razpada, iz dneva v dan grožnje vladajočih, bogatejši so še bogatejši, revni še bolj revni in vsak dan z manj dostojanstva .... zgleda da se trenutno res ne splača bit dober in pošten na temu svetu, ker zmer takratko potegnemo ... 

 

21 minutes ago, Shrek said:

Kakšno varnost pred okužbo ima cepljena oseba? 

Od sina kolega prebolel kovid, se cepil mesec dni nazaj, zdaj pa obležal s hudo obliko kovida. Kdo je tu nor? 

Cepljen nima varnosti pred kovidom, samo neomejeno možnost gibanja ima. 

Zakaj mora potem cepljen imeti masko? 

2 minutes ago, Alex said:

Pa kdo je kdaj rekel, da se cepljeni ne morejo okužiti? 

Pač lahko zbolijo a z blažjimi simptomi. 😉

 

@Alex a niso/niste veš čas govoril, da nas bo cepivo vse rešilo in zavarovalo pred virusom ??

zdej je kar na1x normalno, da tudi cepljen lahko zboli ... a ni fora cepljenja ravno to da NE zboliš z virusom .... 

plus tega je @Shrek napisal, če nisi opazil, da je fant zbolel s hudo obliko virusa ... in jaz se sedaj tud sprašujem kdo je zdej tle nor .... lahko tudi predvidevam da je fant useen pristal nažalost v bolnici, pa upam, da se bo pozdravil nazaj brez kakršnih koli posledic ... in zdej ti men razlož zakaj bi se šu cepit če je zmer več primerov, da tud če se cepim lahko zbolim z težjo varjanto virusa in pristanem na intenzivni negi, mogoče celo na respiratorju ... 

druga stvar je kakšne posledice mi lahko pusti cepivo, ker cepivo je še zmeraj v testni fazi in noben še ne pozna dolgoročnih posledic kaj bo cepivo prineslo, EMA stranske učinke dodaja zdej že praktično na tedenski bazi ... sprašujem se koliko časa bojo še govorili, da cepljenje predstavlja več pozitivnih posledic kakor negativnih ... ker kakor sam spremljam bi se trend moral kaj hitro spremeniti glede nato kaj se dogaja z ljudmi, po cepljenju ... mislim da zna bit letošnja jesen in zima zelo "pestra" pa močno upam da se motim ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je scania napisal:

Dajte se malo umirit, da imamo razlicna mnenja je prav. Brezveze se kregate okoli teme ki je never ending story. Nima veze cepljen, ne cepljen, prebolelnik vazni smo ljudje in moramo skupaj drzat. Raje se vkljucite v temo o srecanju da se dobimo kaksno recemo o mazdah in seveda pivo in kavo spijemo 🙂

Prav imaš... zapuščam to temo, pa naj se otroci igrajo v pesku naprej. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK... vidim, da si provokator ... bi napisal se kaj drugega... ampak itak bos moral imeti VEDNO zadnjo besedo... In bo spet prislo tako dalec, da bos lahko spet napisal en jokanje, kako je je to tvoje zadnje sporocilo ... 

 

 

 

Jaz ne bom vec pucal dreka za teboj... naj pac ta forum gre v maloro... Vcasih smo se lahko tukaj normalno pogovarjali.... sedaj pa pa je samo eno samo kreganje zaljenje, grupiranje, predalckanje... 

 

Ja vem... tole ni za v to temo... ampak je itak ze vsa zasvinjana in mogoce se lahko tudi jaz spremenim in postanem tavelik "smetar" ... Ko kaj ne bo delalo, pa ne jokat... ker me pocasi BK za vse skupaj... Ker itak nima smisla... Ne podim nikogar... in bom raje sam malo zategnil rocno... Ker grem ze sam sebi na zivce, ker izgleda, da stalno nekaj pizdakam. Si pa problem ocitno samo ti Alex... drugi se lahko vsi skrijejo pred tabo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je canyon napisal:

takim ti rečeš uspešni .... pol nam res ni več pomoči ... zaradi takih ljudi kot so opisani kjer smo .... sistem nam razpada, iz dneva v dan grožnje vladajočih, bogatejši so še bogatejši, revni še bolj revni in vsak dan z manj dostojanstva .... zgleda da se trenutno res ne splača bit dober in pošten na temu svetu, ker zmer takratko potegnemo ... 

 

 

@Alex a niso/niste veš čas govoril, da nas bo cepivo vse rešilo in zavarovalo pred virusom ??

zdej je kar na1x normalno, da tudi cepljen lahko zboli ... a ni fora cepljenja ravno to da NE zboliš z virusom .... 

plus tega je @Shrek napisal, če nisi opazil, da je fant zbolel s hudo obliko virusa ... in jaz se sedaj tud sprašujem kdo je zdej tle nor .... lahko tudi predvidevam da je fant useen pristal nažalost v bolnici, pa upam, da se bo pozdravil nazaj brez kakršnih koli posledic ... in zdej ti men razlož zakaj bi se šu cepit če je zmer več primerov, da tud če se cepim lahko zbolim z težjo varjanto virusa in pristanem na intenzivni negi, mogoče celo na respiratorju ... 

druga stvar je kakšne posledice mi lahko pusti cepivo, ker cepivo je še zmeraj v testni fazi in noben še ne pozna dolgoročnih posledic kaj bo cepivo prineslo, EMA stranske učinke dodaja zdej že praktično na tedenski bazi ... sprašujem se koliko časa bojo še govorili, da cepljenje predstavlja več pozitivnih posledic kakor negativnih ... ker kakor sam spremljam bi se trend moral kaj hitro spremeniti glede nato kaj se dogaja z ljudmi, po cepljenju ... mislim da zna bit letošnja jesen in zima zelo "pestra" pa močno upam da se motim ...

... mi predava tip, ki brez čika ne zdrži pet minut. 🤪

pred 15 minutami je marko91 napisal:

jaz pravim (trdim) da si bolnik. Lahko me brisete zaradi tega. Ne bom naredil samomora…..

Me pa veseli da nisem edini ki tako misli (glede bolnika) ne samomora

Tukaj je kar nekaj bolnikov. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Alex napisal:

 😉 Jest? 


Kaj “Jest?”

 

Najprej zalis tudi sam, potem to izbrises, “Jest” naj pa puca drek za tabo? Saj si sam sprovociral tole izjavo…. Pa tudi sam resi… Jaz ne mislim vec biti “smetar” pa tezit… Se sam bom zacel smetit

 

image.thumb.png.b88fab3d5a7ac38d59f7aaf3590f6ac1.png
 

Otrokom v vrtcu se da kaj dopovedat… Tebi se kot kaze ne da nic…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.