Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

4 minutes ago, Alex said:

Pa saj to je boljše kot telenovela. 🤗

Eh nisi pac sposoben drzati besede. Prevec te boli ego da bi ‘sestopil’. Zato pa je kot je. Telenovela v kateri si ti Esmeralda in lepi Turek. V epizodah veckrat umrejo in se vrnejo pa vse se okoli njih vrti :) Vsi ostali so pa zlobni

Bini vsaj besedo drzi, zna bit dec

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Recimo, koga žalim? Če rečem komu levak? A je to žalitev? Ni, to je njegovo politično prepričanje. Anticepilec? Tudi to ni žalitev. Pač se nočeš cepiti(zaradi strahu, kontra vladi, kontra samemu sebi, kontra mami, kakorkoli) Kaj je točno  žalitev? 🤔

Če nekomu rečeš Čeh, ga užališ. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Aja, glede bonov in kako stoji naša država. Lep članek. Smo med uspešnejšimi državami v gospodarstvu in  pri boju s tem korona virusom. 

https://www.dnevnik.si/1042959657

 

Kje ti vidiš, da smo uspešna država? Dnevnik pa tudi zaposluje polpismene in podatek 8,4% ni javni dolg ampak se je za toliko povečal dolg samo v letu 2020. Zdaj znaša skupaj že 80,8% BDP-ja.

 

In ravno to je problem tako razmetavanje zs skupnim denarjem s tem, da najprej ustvariš razmere (lockdowni ipd) potem pa deliš helikopterski denar iz proračuna in se zadolžuješ kot pri norcih.

 

Alex in Bini, vidva ki veselo vzklikata glede obnašanja oblasti mogoče samo teli podatki

 

zunanji dolg  povečanje ali zmanjšanje po letih

2018 ... presežek      +403 m€

2019 ... presežek      +229 m€

2020 ... primanjkljaj   -3981 m€

2021 ... primanjkljaj (projekcija za celo leto)     -4263 m€

 

od kar je Twito prevzel oblast je naredil oziroma bo do konca leta naredil več kot 8 milijard minusa. Sta se norca delala iz komedianta Šarca, ampak ta je vsaj delal plus in to v dveh letih za več kot 600 milijonov evrov.

 

Več pa tukaj na uradni strani SURS-a, da ne bom spet poslušal, da sem to na FB-ju najdel.

 

https://www.stat.si/StatWeb/News/Index/9511

 

Še 1x tudi teli boni nas kot državo in posledično državljane prekleto drago stanejo in pa seveda vse ostalo razmetavnaje z denarjem tudi. Tako, da razne makete, zaradi katerih so moralni ministri prej odstopali, so pri teh dolgovih in metanju denarja skozi okno komaj pljunek v ocean.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Boss napisal:

 

Kje ti vidiš, da smo uspešna država? Dnevnik pa tudi zaposluje polpismene in podatek 8,4% ni javni dolg ampak se je za toliko povečal dolg samo v letu 2020. Zdaj znaša skupaj že 80,8% BDP-ja.

 

In ravno to je problem tako razmetavanje zs skupnim denarjem s tem, da najprej ustvariš razmere (lockdowni ipd) potem pa deliš helikopterski denar iz proračuna in se zadolžuješ kot pri norcih.

 

Alex in Bini, vidva ki veselo vzklikata glede obnašanja oblasti mogoče samo teli podatki

 

zunanji dolg  povečanje ali zmanjšanje po letih

2018 ... presežek      +403 m€

2019 ... presežek      +229 m€

2020 ... primanjkljaj   -3981 m€

2021 ... primanjkljaj (projekcija za celo leto)     -4263 m€

 

od kar je Twito prevzel oblast je naredil oziroma bo do konca leta naredil več kot 8 milijard minusa. Sta se norca delala iz komedianta Šarca, ampak ta je vsaj delal plus in to v dveh letih za več kot 600 milijonov evrov.

 

Več pa tukaj na uradni strani SURS-a, da ne bom spet poslušal, da sem to na FB-ju najdel.

 

https://www.stat.si/StatWeb/News/Index/9511

 

Še 1x tudi teli boni nas kot državo in posledično državljane prekleto drago stanejo in pa seveda vse ostalo razmetavnaje z denarjem tudi. Tako, da razne makete, zaradi katerih so moralni ministri prej odstopali, so pri teh dolgovih in metanju denarja skozi okno komaj pljunek v ocean.

In kaj imam jaz od tistega presežka, ki so ga ustvarili-smo ga ustvarili tisti ki nekaj delamo in zato nismo nič dobili le pohvale..... :nevem:

  • Začuden 1
  • Hvala 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Recimo, koga žalim? Če rečem komu levak? A je to žalitev? Ni, to je njegovo politično prepričanje. Anticepilec? Tudi to ni žalitev. Pač se nočeš cepiti(zaradi strahu, kontra vladi, kontra samemu sebi, kontra mami, kakorkoli) Kaj je točno  žalitev? 🤔

 

Ufff, tole cepivo pa seka, priporočam ti še eno dozo poživitvenega odmerka pa boš mogoče razumel. 😉

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

In kaj imam jaz od tistega presežka, ki so ga ustvarili-smo ga ustvarili tisti ki nekaj delamo in zato nismo nič dobili le pohvale..... :nevem:

 

Bini c'mon kako tega ne razumeš?

 

Če je težko razumeti veliko sliko na nivoju države pa poglej kako to zgleda na nivoju svoje družine. Če bosta s tvojo drago delovala ekonomsko vzdržno in usklajevala prihodke z odhodki in bo bil presežek denarja, da si lahko tako omislita še kakšno lepo potovanje recimo po Norveški do Nord capa in nazaj čez tisočera finska jezera. In tako si lahko vsako leto privoščita en tak zanimiv dražji dopust

 

Če pa presežka ne bosta imela in bi vseeno šla rada na Norveško bo treba vzet kredit. Kar je čisto fajn v tistem trenutku in za tisto leto. Ampak kaj to pomeni v praksi. Porabila sta denar, ki ni bil vajin in ga bo treba vrnit. To zdaj pomeni, da ker sta že zadolžene, kredita ne bosta več dobila tako, da dokler kredita ne bost aodplačal, drugih potovanj naslednja leta ni več.

 

 

Država res ne potuje ampak v državi denar porabljamo tudi za izgradnjo/popravilo cest, infrastrukture, elektrarn... na kratko povedano ta denar služi za funkcioniranje države. Če ga ni, se ceste ne bodo porpravljale, gradile, energetsko bo država hitro bila v deficitu in bo potrebno plačevati elektriko od drugod. Ob vsem temu, bo treba vračat stare grehe dolgov, kar nas bo še dodatno omejilo pri razvoju.

 

Edina sreča v tem trenutku je, da so obresti na dolgove skrajno nizke, ampak to se lahko zelo hitro obrne... in kaj bo pol? Janša je 1x že klical trojko, a jo bo spet?

 

 

  • Všeč 4
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

40 minutes ago, Bini said:

In kaj imam jaz od tistega presežka, ki so ga ustvarili-smo ga ustvarili tisti ki nekaj delamo in zato nismo nič dobili le pohvale..... :nevem:

 

kaj pa imamo od tega, da so nas zaprli, da razmetavajo na veliko iz našim davkoplačevalskim denarjem, dali so nam drobtinice v obliki bonov ... ok razen nekaterih,ki so v vsem tem času od lanskega marca deležni enormnih dodatkov v javni upravi, določene firme ki so seveda blizu trenutni oblastu tudi "služijo" enormne količine denarja, o katerih lahko mi samo sanjamo ... marsikdo je ostal brez službe, med drugim tud jaz, lani marca .... ok jest sm si hvala bogu hitro najdu drugo službo .... ampak koliko ljudi pa je imela tako srečo ??? 

raje vidim, da se država ne zadolžuje brezglavo kot se sedaj in da imamo presežek, kateri gre za poplačilo dolgov, ki jih imamo do evropske centralne banke, pa sigurno še kje drugje .... dejstvo je da če se bomo še naprej tako zadolževali, smo ga gladko najebali kot narod in bomo ratal dobesedno sužnji koorporacijam, katere bodo z nami hotele početi karkoli se jim bo pač zahotelo, tko kokr je @Alex zapisal, da če so kamijoni njegovi, lahko postavlja pogoje kakor on želi ... 

čeprav če bi @Alex biu malo več moralna in etična oseba bi vedel, da to ni res in tako obnašanje ni prav in da imajo tudi delavci svoje pravice katere se jih je treba držat in spoštovati, ker morš vedt eno stvar, delavci v podjetju so glavni razlog zakaj podjetje sploh deluje, ker če delavci rečejo mi se tega več ne gremo in bojo stavkali, bo podjetje propadlo .... in ubistvu podpiram to da če podjetje ne spoštuje delavcev in njihovih pravic naj propade oz. naj zamenja vodstvo in začne delovati na drugačen način da bodo zadovolni delavci in vodstvo .... tko se pa v podjetjih ustvarja klima nadvlade in se vodilni igrajo bogove, kar je totalno neetično in nemoralno  .... za take osebke bi morala biti kazen da se jim odvzame vse premoženje in se ga postavi v isto situacijo, pa me zanima kako bi mu bilo ušeč ko nekdo drug po njemu serje tako kot je on po drugih .... 

9 hours ago, Alex said:

Dobro, pa kaj tem modelom ni jasno. Če so kamioni moji, lahko zahtevam od zaposleni kar hočem.

To, da morajo bit cepljeni je še najmanj. Pa ni to javni sektor, kjer rdeči bitles vedri. 

Podpiram lastnike teh prevoznih  podjetij in da bi bilo čim več takih. 👍

G. Klobasa pa lahko klobasa naprej neumnosti. 😊

https://www.24ur.com/novice/korona/delodajalci-necepljenim-soferjem-grozijo-z-odpovedjo.html

 

in potem se vprašam ali hočem živeti v sistemu, kateri me bo sledil in nadziral vsak meter ki ga bom prehodil, kam grem, kaj bom počel, s kom se bom družil, o čem bom govoril .... 

dobesedno bomo postali njihovi bullmastiffi, če se še kdo spomne tiste zgodbe izpred leti .... samo takrat bomo mi v tisti situaciji v kateri so bili takrat bullmastiffi .... 

jaz osebno nebi biu rad v tisti situaciji in bi raje živel svobodno življenje v družbi katera ceni trud in pošteno delo, v družbi katera se dejansko razvija in raste ekonomsko/gospodarsko in mentalno, v sistemu ki dejansko poskrbi za svoje prebivalce/državljane, bogastvo, ki ga skupaj ustvarjamo enakomerno med razporedi med tiste kateri dejansko delajo ... ker v tem trenutku imamo veliko preveč prisklednikov, ki so povezani z politiko, ki jih podkopujejo lobisti velikih kooorporacij, trenutno sploh farmacevtski lobisti, ki se nam smejijo u fris ko so lanskoleti začeli use to z tem virusom in na ta račun služijo enormne količine denarja .... to kar delajo ta trenutek se mi zdi totalno nedopustno in nemoralno, in bi moralo biti kaznovano ... usi mi navadni ljudje pa bi se morali zavzemati zato, da bi biu sistem bolj pravičen .... sam vidm da se nekaterim gladko fučka in jim ustreza trenutna situacija, dejansko ne vidm druge razlage kokr to da tisti ki podpira vse to more bit sigurno vpet v to zgodbo in mu vsak mesec nek dodatek ali pa provizija prileti na TRR da goni dalje to agendo/propagando, da se nas krade poštene državljane, ki delamo, filamo državno blagajno in pokrivamo pufe katere nam vladajoča elita ustvarja .... 

Popravljeno od canyon
  • Všeč 4
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Boss napisal:

 

Bini c'mon kako tega ne razumeš?

 

Če je težko razumeti veliko sliko na nivoju države pa poglej kako to zgleda na nivoju svoje družine. Če bosta s tvojo drago delovala ekonomsko vzdržno in usklajevala prihodke z odhodki in bo bil presežek denarja, da si lahko tako omislita še kakšno lepo potovanje recimo po Norveški do Nord capa in nazaj čez tisočera finska jezera. In tako si lahko vsako leto privoščita en tak zanimiv dražji dopust

 

Če pa presežka ne bosta imela in bi vseeno šla rada na Norveško bo treba vzet kredit. Kar je čisto fajn v tistem trenutku in za tisto leto. Ampak kaj to pomeni v praksi. Porabila sta denar, ki ni bil vajin in ga bo treba vrnit. To zdaj pomeni, da ker sta že zadolžene, kredita ne bosta več dobila tako, da dokler kredita ne bost aodplačal, drugih potovanj naslednja leta ni več.

 

 

Država res ne potuje ampak v državi denar porabljamo tudi za izgradnjo/popravilo cest, infrastrukture, elektrarn... na kratko povedano ta denar služi za funkcioniranje države. Če ga ni, se ceste ne bodo porpravljale, gradile, energetsko bo država hitro bila v deficitu in bo potrebno plačevati elektriko od drugod. Ob vsem temu, bo treba vračat stare grehe dolgov, kar nas bo še dodatno omejilo pri razvoju.

 

Edina sreča v tem trenutku je, da so obresti na dolgove skrajno nizke, ampak to se lahko zelo hitro obrne... in kaj bo pol? Janša je 1x že klical trojko, a jo bo spet?

 

 

Ne nakladat, dobil sem certifikate sedaj pa te bone od države in nič drugega, davka pa plačal ohoho in ne mi pravit o vračanju dolgov, ker ga nihče od nas ne bo vrnil. Kar zaslužim to imam in se zaenkrat fino imam pa nič ne jokam, če je napačen na oblasti! 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet manipulacija in spreobračanje teme. Govor je bilo najprej o presežkih in manjkih. Razumem pa, da ne razumeš situacije in da je domet le do brezplačnih bonov, ki so ti kot mana iz neba. Zavedaj pa se da brezplačnega kosila pač ni in v neki fazi boš to vračal tako ali drugače. Seveda ne direktno ampak skozi višje davke.

 

Ne razumem pa kako eni živite samo za ta trenutek in se vam jebe za vse zraven vas pa še boli kurac za svoje otroke in vnuke in kakšen svet jim bomo zapustili. Egoizem mogoče?

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bini said:

Ne nakladat, dobil sem certifikate sedaj pa te bone od države in nič drugega, davka pa plačal ohoho in ne mi pravit o vračanju dolgov, ker ga nihče od nas ne bo vrnil. Kar zaslužim to imam in se zaenkrat fino imam pa nič ne jokam, če je napačen na oblasti! 😁

in tak odnos do trenutne situacije je po mojem mnenju napačen iz tega vidika, ker ja trenutno se eni imate fino .... ok nč narobe s tem, problem je v tem, da bomo to v bližnji prihodnosti to zelo drago plačevali skozi višje davke in dajatve, posledično bomo imeli nižjo plačo, cene življenskih potrebščin pa se bodo še bolj dvignile, takrat boš moral tudi ti odmisliti drage počitnice in zategnt svoj pas, da bomo lahko pokrili ta dolg katerega so nam napravili .... pa ne rečem da so nam ga naredili z neko pametno investicijo ki se nam bo z leti vračal, problem je ker so nam naredili lukno, državljani mamo mal droptinic od tega, oni so si pa nafilal žepe, na dolgi rok nas bo pa ta "investicija" tepla po glavah, ker smo dopustil ropanje državne blagajne ... 

in se sploh ne čudim, ko je mislim da Logarjeva al pa Beovička kakšne dva meseca nazaj na 24ur zvečer govorila, da bomo imeli v sloveniji hudo finančno krizo, ogromno brezposelnih in veliko lačnih ljudi .... kakor zdej vodijo državo mislm, da je kr zadela predikcijo, po drugi strani se pa sprašujem od kje njej te informacije, ima mogoče kakšno čarobno kroglo, da bere z nje al je to že namerno in načrtno opozarjanje/ustrahovanje ljudi ... pa se spet vprašam, kako imajo sploh "jajca" govort take stvari, a ni njihova primarna naloga poskrbeti za boljše življenje državljanov Slovenije ??? Jest sm zmer mislu da se politika zavzema za boljše življenje svojih državljanov, in vse več kaže nato da sem se motil in se jim gre samo za filanje njihovih TRRjev v davčnih oazah .... pa eni še zmer pravte da je use to lepo in super ..... jest tega res ne razumem da človek pljuva sam sebi v skledo na dolgi rok sam zato k bi se momentalno na kratki rok rad fino imel .... 

pa če najdem tisto oddajo v arhivu na 24 ur ga takoj prilepim ... 

  • Všeč 2
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Spet manipulacija in spreobračanje teme. Govor je bilo najprej o presežkih in manjkih. Razumem pa, da ne razumeš situacije in da je domet le do brezplačnih bonov, ki so ti kot mana iz neba. Zavedaj pa se da brezplačnega kosila pač ni in v neki fazi boš to vračal tako ali drugače. Seveda ne direktno ampak skozi višje davke.

 

Ne razumem pa kako eni živite samo za ta trenutek in se vam jebe za vse zraven vas pa še boli kurac za svoje otroke in vnuke in kakšen svet jim bomo zapustili. Egoizem mogoče?

Jaz sem zadovoljen s tem kar mi dajo in vem zakaj sem jih dobi te bone, ki nekatere motijo😁Ne, hotel sem povedat, da več ne morem dat tej državi a ji pomagam in sem ji že mogoče bolj kot eni, ki se samo napihujete. Če ste tako sposobni ne vem zakaj niste na vodilnih položajih v politiki, ali morda ste? 🤥

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bini napisal:

Jaz sem zadovoljen s tem kar mi dajo in vem zakaj sem jih dobi te bone, ki nekatere motijo😁Ne, hotel sem povedat, da več ne morem dat tej državi a ji pomagam in sem ji že mogoče bolj kot eni, ki se samo napihujete. Če ste tako sposobni ne vem zakaj niste na vodilnih položajih v politiki, ali morda ste? 🤥

Boss, Marko, canyon, robert,Jest, Shrek bi se šli še naprej nek kvazi  socializem, vsi enaki= vsi reveži. 

Ko je pa treba nekaj narediti oziroma prispevati  za soljudi na področju zdravja pa  pridejp ven z nekimi pravljicami za otroke. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je canyon napisal:

in tak odnos do trenutne situacije je po mojem mnenju napačen iz tega vidika, ker ja trenutno se eni imate fino .... ok nč narobe s tem, problem je v tem, da bomo to v bližnji prihodnosti to zelo drago plačevali skozi višje davke in dajatve, posledično bomo imeli nižjo plačo, cene življenskih potrebščin pa se bodo še bolj dvignile, takrat boš moral tudi ti odmisliti drage počitnice in zategnt svoj pas, da bomo lahko pokrili ta dolg katerega so nam napravili .... pa ne rečem da so nam ga naredili z neko pametno investicijo ki se nam bo z leti vračal, problem je ker so nam naredili lukno, državljani mamo mal droptinic od tega, oni so si pa nafilal žepe, na dolgi rok nas bo pa ta "investicija" tepla po glavah, ker smo dopustil ropanje državne blagajne ... 

in se sploh ne čudim, ko je mislim da Logarjeva al pa Beovička kakšne dva meseca nazaj na 24ur zvečer govorila, da bomo imeli v sloveniji hudo finančno krizo, ogromno brezposelnih in veliko lačnih ljudi .... kakor zdej vodijo državo mislm, da je kr zadela predikcijo, po drugi strani se pa sprašujem od kje njej te informacije, ima mogoče kakšno čarobno kroglo, da bere z nje al je to že namerno in načrtno opozarjanje/ustrahovanje ljudi ... pa se spet vprašam, kako imajo sploh "jajca" govort take stvari, a ni njihova primarna naloga poskrbeti za boljše življenje državljanov Slovenije ??? Jest sm zmer mislu da se politika zavzema za boljše življenje svojih državljanov, in vse več kaže nato da sem se motil in se jim gre samo za filanje njihovih TRRjev v davčnih oazah .... pa eni še zmer pravte da je use to lepo in super ..... jest tega res ne razumem da človek pljuva sam sebi v skledo na dolgi rok sam zato k bi se momentalno na kratki rok rad fino imel .... 

pa če najdem tisto oddajo v arhivu na 24 ur ga takoj prilepim ... 

Kje si pa do sedaj živel,da to komaj sedaj vidiš kako to gre in ti bi sedaj reševal državo na M forumu... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Boss, Marko, canyon, robert,Jest, Shrek bi se šli še naprej nek kvazi  socializem, vsi enaki= vsi reveži. 

Ko je pa treba nekaj narediti oziroma prispevati  za soljudi na področju zdravja pa  pridejp ven z nekimi pravljicami za otroke. 😉

 

In kaj tocno imam jaz pri vsej tej zgodbi? Bone sem delno ze porabil... vse pa se nisem mogel, ker mi niso pustili in so zaprli oz. onemogocili porabo bonov takrat, ko sem imel rezervirano (lani decembra). Upam, da se letos spet ne zgodi podobno... imam rezervirano v zacetku septembra ... Edino cepljen se nisem... kar pa s tem nima veze... Tudi okuzen dosedaj se nisem bil... za razliko od nekaterih, ki so cepljeni in so se vseeno okuzili ... 

 

Ampak naj bo dovolj... odgovoril sem samo zato, ker sem bil direktno omenjen. 

 

 

Aja... kaj pa tvoje obljube? Se poscijes na njih ane?

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Jest napisal:

 

In kaj tocno imam jaz pri vsej tej zgodbi? Bone sem delno ze porabil... vse pa se nisem mogel, ker mi niso pustili in so zaprli oz. onemogocili porabo bonov takrat, ko sem imel rezervirano (lani decembra). Upam, da se letos spet ne zgodi podobno... imam rezervirano v zacetku septembra ... Edino cepljen se nisem... kar pa s tem nima veze... Tudi okuzen dosedaj se nisem bil... za razliko od nekaterih, ki so cepljeni in so se vseeno okuzili ... 

 

Ampak naj bo dovolj... odgovoril sem samo zato, ker sem bil direktno omenjen. 

 

 

Aja... kaj pa tvoje obljube? Se poscijes na njih ane?

 

 

Ne gre se samo za bone. S 

somiIšljeniki takoj potegneš in obtožiš vedno samo drugače misleče. Sam sem velikokrat samo nedolžno  provociral, vse bolj v zajebanciji, tvoja klapa pa takoj zagrabi in prične z direktnim žaljitvami. 

Tega je tu gor na pretek.😉 Seveda, ko zmanjka argumentov bi vsi nekaj s silo reševali v stilu "se dobimo na obali, pa bomo videli potem, kdo je kdo". Vemo pa, kdo ima ponavadi tak nivo komunikacije. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dovolj spremljam forum, da imam drugacno mnenje o vsej zadevi... in da ti nisi ravno nek "nedolzen fantek" ki samo nedolzno provocira vse bolj v zajebanciji (kot ti temu pravis)... ampak  reagiras takoj, ko se pojavi kaksen od tistih, ki si jih ze prej prcal in provociral in so se kot kaze raje umaknili ... 

 

In to ni nobena "moja klapa"... kar nekaj jih sicer poznam v zivo, ker sem dosedaj dostikrat bil zraven, ko smo se srecali (od teh, ki si jih omenil, "v zivo" poznam samo Boss-a in canyon-a). Tebe sem v zivo spoznal samo enkrat... zadnjic na poraba izzivu... in tezko karkoli napisem o tem... Vidim samo, kako se obnasas tukaj in kaj pises in zelo rad provociras in prcas... in to ponavljas v nedogled... tudi ko napises, da ne bos vec... cez cas nekako pozabis na to, kar si napisal in se spet zacne "jovo na novo" ... in to tudi jasno napisem... 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Jest napisal:

Dovolj spremljam forum, da imam drugacno mnenje o vsej zadevi... in da ti nisi ravno nek "nedolzen fantek" ki samo nedolzno provocira vse bolj v zajebanciji (kot ti temu pravis)... ampak  reagiras takoj, ko se pojavi kaksen od tistih, ki si jih ze prej prcal in provociral in so se kot kaze raje umaknili ... 

 

In to ni nobena "moja klapa"... kar nekaj jih sicer poznam v zivo, ker sem dosedaj dostikrat bil zraven, ko smo se srecali (od teh, ki si jih omenil, "v zivo" poznam samo Boss-a in canyon-a). Tebe sem v zivo spoznal samo enkrat... zadnjic na poraba izzivu... in tezko karkoli napisem o tem... Vidim samo, kako se obnasas tukaj in kaj pises in zelo rad provociras in prcas... in to ponavljas v nedogled... tudi ko napises, da ne bos vec... cez cas nekako pozabis na to, kar si napisal in se spet zacne "jovo na novo" ... in to tudi jasno napisem... 

 

 

Napišem in bi se tega tudi držal, dokler nisem direktno izzvan. V končni fazi, če povem iskreno, briga me, kdo je cepljen in kdo ne. To je njegova osebna stvar. In kdo si kaj misli o cepivu, koroni, ukrepih, neupoštevanju, tudi. Če bi bili strpni eden do drugega bi bilo vse v redu. Pa ne samo glede Korone. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Če bi bili strpni eden do drugega bi bilo vse v redu.

 

Potem pa bodi pametnejsi in se ne pusti izzvati... ampak enostavno ignoriraj... Ce dosedaj nisi prisel do tega, da je to najboljsa resitev, potem ne bos nikoli. Mislim, da si dovolj star, da bi to lahko sam pogruntal ... ali pa se mogoce motim... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 hours ago, Bini said:

In kaj imam jaz od tistega presežka, ki so ga ustvarili-smo ga ustvarili tisti ki nekaj delamo in zato nismo nič dobili le pohvale..... :nevem:

verjetno nic, medtem ko manjko pa moras krpat. Kaj bi raje potem? Da trosijo tvoj davkoplacevalski denar al da kradejo dobicek? Kradejo vsi….

51 minutes ago, Alex said:

Napišem in bi se tega tudi držal, dokler nisem direktno izzvan. V končni fazi, če povem iskreno, briga me, kdo je cepljen in kdo ne. To je njegova osebna stvar. In kdo si kaj misli o cepivu, koroni, ukrepih, neupoštevanju, tudi. Če bi bili strpni eden do drugega bi bilo vse v redu. Pa ne samo glede Korone. 😊

Dobro si preberi zadnjih 10 strani kjer direktno in namerno provociras necepljene in vse ki so proti tebi. Brez da kdorkoli karkoli kak rece. To bere ves forum, ne mores si zatiskat oci

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Ne gre se samo za bone. S 

somiIšljeniki takoj potegneš in obtožiš vedno samo drugače misleče. Sam sem velikokrat samo nedolžno  provociral, vse bolj v zajebanciji, tvoja klapa pa takoj zagrabi in prične z direktnim žaljitvami. 

Tega je tu gor na pretek.😉 Seveda, ko zmanjka argumentov bi vsi nekaj s silo reševali v stilu "se dobimo na obali, pa bomo videli potem, kdo je kdo". Vemo pa, kdo ima ponavadi tak nivo komunikacije. 🤗

NIKOLI nisi nedolžno provociral.

Ko se kdo nahaja v mojih krajih, ga z veseljem povabim na pivo. Nikoli ti nisem grozil s prihodom na obalo... 

Če bi imel ti čisto vest, bi povabil na pijačo kakega forumaša, ko bi bil na obali... 

Če še ne veš...dokler človeka ne spoznaš, ga ne nedolžno provocirat... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je marko91 napisal:

verjetno nic, medtem ko manjko pa moras krpat. Kaj bi raje potem? Da trosijo tvoj davkoplacevalski denar al da kradejo dobicek? Kradejo vsi….

Vedno bolj sva blizu, ravno to je to, kradejo zapravljajo v vsakem primeru, če pa kako drobtinic daja proč se je pa ne mislim branit.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Alex said:

Boss, Marko, canyon, robert,Jest, Shrek bi se šli še naprej nek kvazi  socializem, vsi enaki= vsi reveži. 

Ko je pa treba nekaj narediti oziroma prispevati  za soljudi na področju zdravja pa  pridejp ven z nekimi pravljicami za otroke. 😉

Ce je svobodna izbira pravljica potem ok, ce so podatki ki so na voljo pravljice ok, ampak tiranstvo ki ga zagovarjas z obveznim in zakonskim cepljenjem nima veze k prispevku splosnega zdravja.

 

ti izrabljas cepljenje za deljenje ljudi. To pa ne gre….

ko se cepljen boji necepljenega je nekaj narobe….

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Shrek napisal:

NIKOLI nisi nedolžno provociral.

Ko se kdo nahaja v mojih krajih, ga z veseljem povabim na pivo. Nikoli ti nisem grozil s prihodom na obalo... 

Če bi imel ti čisto vest, bi povabil na pijačo kakega forumaša, ko bi bil na obali... 

Če še ne veš...dokler človeka ne spoznaš, ga ne nedolžno provocirat... 

Vsaj nekaj nas je katerim je dal za pivo ali pa mi njemu ampak pivo ne pomeni nič, če nisi dost žejn! Človek je pomemben in je res žalostno, da se nekaj obsojate-mo kar tako. Jaz vas v živo kar nekaj poznam in za niti enga ne morem rečt slabo besedo, piše se pa težje kot pove z besedo ali pa obratno. Jaz lahko vsakemu pogledam v oči s čisto vestjo in popijem hladno pivo tudi, če nisem žejn.... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Shrek napisal:

NIKOLI nisi nedolžno provociral.

Ko se kdo nahaja v mojih krajih, ga z veseljem povabim na pivo. Nikoli ti nisem grozil s prihodom na obalo... 

Če bi imel ti čisto vest, bi povabil na pijačo kakega forumaša, ko bi bil na obali... 

Če še ne veš...dokler človeka ne spoznaš, ga ne nedolžno provocirat... 

To ni letelo na tebe. Si vedno dobrodošel in z veseljem greva lahko na pijačo. 🍻

Bodo že vedeli tisti posamezniki, ki so to počeli, kdo so in na koga leti. 🤗

Sicer pa, kdorkoli je bil na obali in je imel kaj cajta, je bil vedno dobrodošel na pijači. In s tega foruma jih ni malo, ki so v vseh teh letih bili dobrodošli. 

pred 55 minutami je Jest napisal:

 

Potem pa bodi pametnejsi in se ne pusti izzvati... ampak enostavno ignoriraj... Ce dosedaj nisi prisel do tega, da je to najboljsa resitev, potem ne bos nikoli. Mislim, da si dovolj star, da bi to lahko sam pogruntal ... ali pa se mogoce motim... 

👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je marko91 napisal:

Ce je svobodna izbira pravljica potem ok, ce so podatki ki so na voljo pravljice ok, ampak tiranstvo ki ga zagovarjas z obveznim in zakonskim cepljenjem nima veze k prispevku splosnega zdravja.

 

ti izrabljas cepljenje za deljenje ljudi. To pa ne gre….

ko se cepljen boji necepljenega je nekaj narobe….

Pišem samo dejstva. Ko sem napisal, da smo dobi dva dodatna dneva vsi cepljeni v firmi, pa se nisem jaz tega spomnil, pa takoj ogenj v strehi. Jaz sem samo napisal, da, se mi zdi v redu, da skrbijo za zdravje ljudi. Drugič bodo lahko dobi dan dopusta tisti, ki se bodo cepili za gripo. Ali pa, ko ne bodo niti dneva na bolniški. Jaz nimam problema s tem. Tokrat sem zraven, v bodoče mogoče ne. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.