Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

pred 8 minutami je Jest napisal:

@Alex, kdo pa je sedaj kriv, da je “tvoja” regija pristala kar naenkrat na crnem sezanmu? Dosedaj najslabsa regija (koroska) pa je kar naenkrat med regijami z najboljsimi stevilkami... ;) ...

 

 

Oba doma upokojencev.😕 Kot zanimivost, da boste lahko glodali kost naprej je ta, da so bili vsi starostniki v domu na Markovcu že cepljeni.  Vsi. In tudi tej so pozitivni, skoraj vsi. Podobno je v enoti Olmo. 

Mi je pa povedal kolega, ki dela na Markovcu in dela sedaj, mimogrede od 6 - 22 ker ni dovolj zdravega osebja, da imajo več ali manj vsi blažjo obliko. To je najverjetneje posledica cepljenja? V glavnem, ko bosta šla ta domova iz statistike bomo zopet tam, kjer smo bili cel čas, v skoraj oranžno. 😏

pred 5 minutami je Boss napisal:

Ja Ljubljančani na kolesih vendar... kaj sprašuješ neumnosti :hudicek:

Kako? A je uspelo kateremu pobegniti iz Roga na obalo? :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno so zato pozitivni, ker so se cepili. Vnos mRNA mulekul cepiva, ki simulirajo proteinske receptorje virusa, tester zazna kot RNA virusa in si pozitiven. Dejansko pa nisi zbolel za kovidom. Če tega ne bodo znali razložiti se bo še manj ljudi hotelo cepiti sploh v dejstvu, da biti okužen še ne pomeni, da si zbolel za kovidom ampak večina folka te razlike ne razume.

 

 

Ja kaj pa naj grejo če jim Janko z Viča ruši božčkom strehico nad glavo. Ja pravijo, da so na primorskem tako imenovani topli kraji in jih ne bo zeblo. Tam v Kopru bodo zasedli kako zapuščeno skladišče in ustanovili narodno zabavni ansambel "Fantje z Roga" in ženski pevski zbor "Vesele skvoterke". Pol bodo šele bolela ušesa pravovernim primorskim rockerjem in boste milo prosili, da jih Ljubljančani vzamemo nazaj.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

Verjetno so zato pozitivni, ker so se cepili. Vnos mRNA mulekul cepiva, ki simulirajo proteinske receptorje virusa, tester zazna kot RNA virusa in si pozitiven. Dejansko pa nisi zbolel za kovidom. Če tega ne bodo znali razložiti se bo še manj ljudi hotelo cepiti sploh v dejstvu, da biti okužen še ne pomeni, da si zbolel za kovidom ampak večina folka te razlike ne razume.

 

 

Ja kaj pa naj grejo če jim Janko z Viča ruši božčkom strehico nad glavo. Ja pravijo, da so na primorskem tako imenovani topli kraji in jih ne bo zeblo. Tam v Kopru bodo zasedli kako zapuščeno skladišče in ustanovili narodno zabavni ansambel "Fantje z Roga" in ženski pevski zbor "Vesele skvoterke". Pol bodo šele bolela ušesa pravovernim primorskim rockerjem in boste milo prosili, da jih Ljubljančani vzamemo nazaj.

 

 

Glede cepljenosti ti tokrat dam popolnoma prav. Na nekaj takega sem tudi sam takoj  pomislil in zna bit to problem pri zagotavljanju pravih podatkov. Po moje tudi niso zboleli ampak so samo pozitivni na ta virus. In zaradi tega naši malčki sedaj ne morejo več v šolo. 

Še malo in bo tudi meni prekipelo s takimi forami. 

Pa "naši" gor ali dol. 😕

Glede rogovcev pa, kar imejte si jih gor, te umetnike. Jih imamo tudi na obali podobnih kalibrov dovolj. 😏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

310661f6da439d0edb9d_62421554.jpg?v=318b
WWW.24UR.COM

Več evropskih držav se za preprečitev širjenja novih različic novega koronavirusa odloča za...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je AmpeR napisal:

Jutri moram it v LJ (spremstvo) in tam bom moral čakat kar nekaj ur.

Kaj lahko grem v tem času npr. 2 x okoli LJ z emtb-jkom🚲?

 

Al me bodo zahojsali🤔:policaj::angry:

Nič te ne bodo. Jaz sem nonstop na bajku ali pa laufam in nikoli nič... 

pred 4 minutami je marko91 napisal:

Mene od marca lani na cesti ni nihce se ustavil.....pa zacenjam pred in po Policijski uri.....veliko je samo ustrahovalne propagande

Mene so samo 1x, ko sem se vračal ob 22h peš iz službe... Samo pokazal službeno izkaznico in to je to. Dosti mojih sodelavcev so ustavili, ker dejansko zaključujemo dostikrat sredi noči ali pa začenjamo ob 5-6h... Je pa to sredi Ljubljane. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 minutes ago, Nejc1986 said:

Nič te ne bodo. Jaz sem nonstop na bajku ali pa laufam in nikoli nič... 

Mene so samo 1x, ko sem se vračal ob 22h peš iz službe... Samo pokazal službeno izkaznico in to je to. Dosti mojih sodelavcev so ustavili, ker dejansko zaključujemo dostikrat sredi noči ali pa začenjamo ob 5-6h... Je pa to sredi Ljubljane. 

Ja v mestu verjamem, na cesti pa nic

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je marko91 napisal:

Ja v mestu verjamem, na cesti pa nic

Nevem pa kako kontrolirajo prehajanje občin / regij. Verjetno bolj čez vikende na turističnih krajih. 

 

So pa frenda ustavili ker je vpričo patrulje prevozil občinsko mejo Ig-Lj s kolesom. 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

in ni spizdil?... a misliš, da ga bodo lovili?

Lepo kulturno so mu čez šipo rekli naj ustavi. Potem so ga opozorili na prečkanje meje in da se baje domačini pritožujejo... Ker je majstr vozil sam in se je normalno obnašal so mu zaželeli srečno vožnjo in to je to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ori soortnih in rekreativnih dejavnostih gres lahko tudi cez obcinsko mejo ane? Ali se je to spet spremenilo? Cudil se ne bi :D

 

Takrat ti virus nic ne more ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je AmpeR napisal:

Sprememba plana.... Iz LJ takoj na Kras in emtb tura med občinami😁

Koča na kokoši, trstelj? :) to sem jaz odpeljal 1. 1.:) 

pred 7 urami je Jest napisal:

Saj ori soortnih in rekreativnih dejavnostih gres lahko tudi cez obcinsko mejo ane? Ali se je to spet spremenilo? Cudil se ne bi :D

 

Takrat ti virus nic ne more ;)

Lahko, ampak zgolj v lastni regiji. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Nejc1986 napisal:

Lahko, ampak zgolj v lastni regiji. 


Ja... to vem... Saj Ig je se osrednjeslovenska regija... ali?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moras v kevder brez signala, da zmedes 5G čip? 😁😆

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alpa bit v Faradayevi kletki. Še boljše, da tisti cepljeni so na javnih površinah oviti v alu folijo 😁

Potem 5G čip ne prime skozi🙈

 

Jaz se grem jutri že 3.testirat. Tokrat službeno ne nujno ampak zaželjeno... 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je AmpeR napisal:

Alpa bit v Faradayevi kletki. Še boljše, da tisti cepljeni so na javnih površinah oviti v alu folijo 😁

Potem 5G čip ne prime skozi🙈

 

Jaz se grem jutri že 3.testirat. Tokrat službeno ne nujno ampak zaželjeno... 

 

 

Zelo pomembno je da imaš na glavi aluminjasto kapo, takrat si šele popolnoma zaščiten.

 

Aha greš število kao okuženih povečevat, da bodo ukrepi še dlje trajali... priden. :hudicek:

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.