Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

Haha lol.... teli primorci bodo res pizdarijo naredili. Zdej k so skoraj vsi okuženi pa po smučiščih skačejo in se gnečijo ter probajo okužit še ostale.

 

 

****sarkazem, da ne bo kdo pokonc skočil... mal Alexa oponašem🤪

  • Všeč 1
  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je AmpeR napisal:

Uf gužva. Obrnil že pri zadnji hiši in z avtom do vrha... 

IMG_20210223_100131.jpg

Kaj sem vam rekel včeraj....? :nevem:

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Sem tudi jaz malo razmišljal o Krvavcu jutri... Pa berem o gneči... Uro in pol na gondolo? Sestrična je zdaj gor in baje je grozna gneča.. Ni šans... Mogoče bo naslednji teden bolje, ko ne bo počitnic. 

Na Rogli je manj gužve pa bolj mehak sneg, če padeš so cele kosti. :bravo:

Drugi teden bo manj gužve, garant. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Boss napisal:

Haha lol.... teli primorci bodo res pizdarijo naredili. Zdej k so skoraj vsi okuženi pa po smučiščih skačejo in se gnečijo ter probajo okužit še ostale.

 

 

****sarkazem, da ne bo kdo pokonc skočil... mal Alexa oponašem🤪

Kako bomo mi okužili ostale, ko so pa že vsi po Sloveniji  prekuženi? Zato pa je tako, kot je. Sicer pa dvomim, da bi se lahko kdo, ki čaka v vrsti zares okužil. Prvo kot prvo, imajo res skoraj vsi maske, ko čakajo  (nekje 97,78%), kot drugo imaš smuči gor in tisti za tabo prav tako. In je že tu meter in pol distance. Ko hočeš kupiti pijačo najprej v eni baraki  plačaš in potem greš posamezno naprej, kjer te že čaka plačana pijača(ali hrana) In ven greš po drugi poti, tako, da se sploh ne srečaš z nikomer. In pije se in je kar na snegu.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Boss napisal:

Haha lol.... teli primorci bodo res pizdarijo naredili. Zdej k so skoraj vsi okuženi pa po smučiščih skačejo in se gnečijo ter probajo okužit še ostale.

 

 

****sarkazem, da ne bo kdo pokonc skočil... mal Alexa oponašem🤪

 Pri nas na Rogli so karte drage ko pra...a, pejte rajši na Kanin, baje so zastonj ta teden..... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

 Pri nas na Rogli so karte drage ko pra...a, pejte rajši na Kanin, baje so zastonj ta teden..... 😁

A res? Samo, če hočeš smučati na Kaninu moraš vstati ob 3.uri zjutraj, da prideš do tja ob normalni uri. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Kako bomo mi okužili ostale, ko so pa že vsi po Sloveniji  prekuženi? Zato pa je tako, kot je. Sicer pa dvomim, da bi se lahko kdo, ki čaka v vrsti zares okužil. Prvo kot prvo, imajo res skoraj vsi maske, ko čakajo  (nekje 97,78%), kot drugo imaš smuči gor in tisti za tabo prav tako. In je že tu meter in pol distance. Ko hočeš kupiti pijačo najprej v eni baraki  plačaš in potem greš posamezno naprej, kjer te že čaka plačana pijača(ali hrana) In ven greš po drugi poti, tako, da se sploh ne srečaš z nikomer. In pije se in je kar na snegu.😉

 

Sej si videl, da je samo zajebancija, a ne?

 

Drugače pa sem bil prepričan, da imaš smučke zato, da nekoga namlatiš z njimi, če ne nosi maske s palco ga pa v trebuh suneš, ko se ti preveč približa z namenom, da te okuži. :hudicek:

pred 2 minutama je Alex napisal:

A res? Samo, če hočeš smučati na Kaninu moraš vstati ob 3.uri zjutraj, da prideš do tja ob normalni uri. 🤔

Sam je vredno...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Boss napisal:

 

Sej si videl, da je samo zajebancija, a ne?

 

Drugače pa sem bil prepričan, da imaš smučke zato, da nekoga namlatiš z njimi, če ne nosi maske s palco ga pa v trebuh suneš, ko se ti preveč približa z namenom, da te okuži. :hudicek:

He, He. Ampak, a verjameš, da me ne briga več toliko, če kdo nosi masko, če se druž v skupinah, če imajo zabave. Itak bo šlo vse po svoji poti, kot mora pač it. Upam, da se bo počasi vse odprlo pa da naredimo enkrat marca  ta naš famozni Mazda road trip.

 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Bini napisal:

 

Drugi teden bo manj gužve, garant. :prstgor:

 

Ce ne bomo drug teden spet zaprti v obcine 🤪 ... Malo ze namigujejo na to... 😝

 

 

 

pred 27 minutami je Boss napisal:

Drugače pa sem bil prepričan, da imaš smučke zato, da nekoga namlatiš z njimi, če ne nosi maske s palco ga pa v trebuh suneš, ko se ti preveč približa z namenom, da te okuži. :hudicek:

 

Jaz sem pa mislil, da so smucke zato, da se lahko afnas :) ...

 

 

 

  • Haha 2
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, Nejc1986 said:

Sem tudi jaz malo razmišljal o Krvavcu jutri... Pa berem o gneči... Uro in pol na gondolo? Sestrična je zdaj gor in baje je grozna gneča.. Ni šans... Mogoče bo naslednji teden bolje, ko ne bo počitnic. 

Sem povprašal na forumu smučišča.net še malo o gneči na krvavcu dam quote od ponedeljka

 

Quote

Živjo. Danes sem prispel 7:40 na parking. Spodaj sem na krožno-kabinsko čakal cca. 30 min. Se občuti, da so na Gorenjskem počitnice. Na 6 sedo se je do 11 ure čakalo med 5-10 min, kasneje do 5 min. Večinoma sem vozil 17/18/20 kjer je podlaga lepo držala. Drugje se je že malo ojužilo.

 

 

p.s: vidim po slikah da je res gužva 😕

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je TiEn napisal:

Sem povprašal na forumu smučišča.net še malo o gneči na krvavcu dam quote od ponedeljka

 

 

 

p.s: vidim po slikah da je res gužva 😕

Ni šans da grem v tako gor.. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je TiEn napisal:

jaz bom videl poročanja tokom tedna in pomoje grem gor,..seveda zgodaj zjutraj

Zadnjič, ko sem bil gor sem slišal enega mladeniča, da je bil na parkirišču že ob 7.15 pa je bila že gneča. Aja.Še nekaj glede parkiranja. Nas so ob 8.uri, ko smo prispeli tja zaustavili par kilometrov pred vstopom na gondolo. In potem smo morali naprej z avtobusom (vozi zastonj) in stalno krožijo, tako, da se ne rabiš trpati vanj, če vidiš, da je že poln. Pride takoj naslednji. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za vikende so imeli spremenjen urnik.

 

BLAGAJNA ob 07:15 uri, KROŽNA KABINSKA ŽIČNICA ob 07:30 uri, ŠTIRISEDEŽNICA TIHA DOLINA ob 07:45 uri in ŠESTSEDEŽNICA VRH KRVAVCA ob 08:00 uri
 

 

In kot sm že napisal včeraj  so dobili parking na parkirišču pod gondolo pa so bili tam ob 7:40 :)

Popravljeno od TiEn
  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je TiEn napisal:

Drugače pa če bo kazalo na gužvo gremo pa v Hribe 😛

...kjer se bo zopet gnetlo ljudi. Pri nas je tako na Slavniku. Greš gor na hrib in ne rabiš klicati prijateljev in znancev. Srečaš vse na kupu. In je na koncu večji drenj gor kot na promenadi v Kp. :aaaaa:

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo na Košenjaku.... Daleč od gnece (jaz, 2 pohodnici in družina v starem avtodomu). Kdor bo želel najti gnečo jo bo našel in za osamo velja isto. Na povezavi med kosenjakom in Pernicami pa nikjer žive duše. 

IMG_20210221_140554.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je TiEn napisal:

Jst mam za frenda vodiča pa gremo velikokrat po shojenih a nemarkiranih rutah. Te so najlepše ^^

Samo pametno in varno. Vidimo, da, je v hribih lahko nevarno tudi za izkušene planince.Sedaj, ko je toplo vreme je nevarnost plazov še večja. 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem kljub dopustu opravil dolžnost zavednega državljana - moje omiljeno hitro testiranje v službi. (Eno palčko na teden v nos odpravi kovid čist za štos) 🤗

Seveda je bil test negativen. To pomeni, da se nismo okužili v tistem drenjanju na Krvavcu in kovid spet ni tako hitro prenosljiv, kot vas strašijo. Počasi mi gredo s tem dramatiziranjem in tretjim valom, kljub boljšim rezultatom na spolni organ. 

Kar je preveč je pa preveč. 🤨

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Shrek napisal:

Se pravi, da si čipiran... 

Ne še. Trenutno mi vsak teden samo zamenjujejo sondo v nosu. 

Ko bo testnega obdobja konec pride na vrsto pravo čipiranje. Bi bilo v redu, da to opravim hkrati z čipiranjem mojega avta. 

Baje, da dobiš popust. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.