Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

pred 36 minutami je Boss napisal:

Allinone - pa še RAM ti dogradijo for free oziroma je vključeno v ceni.

 A imajo tudi kako custom verzijo za nas starejše občane? Da ne bomo preveč podivjali s temi čipi. 

Pa si bomo potem  kupovali kabriolete, pa električna kolesa, pa ducatije. 😎

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Boss napisal:

To pride s krizo srednjih let... tega se baje ne da losat. Jaz mam že Camarota ugledanega.

Lepo.Na hitro sem prebral Kalimerota. Sem se že ustrašil, da ti gre že spet na otročje. 😬

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdajle sva bila z ženo malo na sprehodu. E moj krek in beovička, pišita kući propadlo. Mislim, da se že vsem po vrsti fučka za ukrepe, pa maske, pa distanco, pa njihove statistike, pa nabijanje. In tako se obnašajo domačini, kot tudi cel kup sprehajalcev-turistov iz drugih krajev. Verjetno ne bi bilo toliko ljudi na promenadi niti takrat, ko bi rekli, da morajo vsi obvezno ven na sprehod.🤔 Dobesedno, kot bi spustili pse z verige. Pri prodajalcu najboljšega sladoleda v Kp  je bila kolona dolga, verjeli ali ne, več kot 100 m. Kot po apokalipsi, ko pridejo zombiji iz jam. 😳

  • Všeč 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Alex napisal:

Zdajle sva bila z ženo malo na sprehodu. E moj krek in beovička, pišita kući propadlo. Mislim, da se že vsem po vrsti fučka za ukrepe, pa maske, pa distanco, pa njihove statistike, pa nabijanje. In tako se obnašajo domačini, kot tudi cel kup sprehajalcev-turistov iz drugih krajev. Verjetno ne bi bilo toliko ljudi na promenadi niti takrat, ko bi rekli, da morajo vsi obvezno ven na sprehod.🤔 Dobesedno, kot bi spustili pse z verige. Pri prodajalcu najboljšega sladoleda v Kp  je bila kolona dolga, verjeli ali ne, več kot 100 m. Kot po apokalipsi, ko pridejo zombiji iz jam. 😳

Sem se peljal čez mesto in ista pesem kot praviš, škoda, da nisem slikal.... Luda kuča! :vskalo:

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Zdajle sva bila z ženo malo na sprehodu. E moj krek in beovička, pišita kući propadlo. Mislim, da se že vsem po vrsti fučka za ukrepe, pa maske, pa distanco, pa njihove statistike, pa nabijanje. In tako se obnašajo domačini, kot tudi cel kup sprehajalcev-turistov iz drugih krajev. Verjetno ne bi bilo toliko ljudi na promenadi niti takrat, ko bi rekli, da morajo vsi obvezno ven na sprehod.🤔 Dobesedno, kot bi spustili pse z verige. Pri prodajalcu najboljšega sladoleda v Kp  je bila kolona dolga, verjeli ali ne, več kot 100 m. Kot po apokalipsi, ko pridejo zombiji iz jam. 😳

Ej...sem videl ko smo se peljali  z Mazdo mimo ...noro 🙄🙄🙄🧐🤨🤨..tle folk ne upošteva NIČ..cela jeba 

Samo pol ne se spraševat zakaj ?????toliko ....porast okuženih 🤨🤨🙄 pa lp😁😉😉😉

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 hours ago, Alex said:

Zdajle sva bila z ženo malo na sprehodu. E moj krek in beovička, pišita kući propadlo. Mislim, da se že vsem po vrsti fučka za ukrepe, pa maske, pa distanco, pa njihove statistike, pa nabijanje. In tako se obnašajo domačini, kot tudi cel kup sprehajalcev-turistov iz drugih krajev. Verjetno ne bi bilo toliko ljudi na promenadi niti takrat, ko bi rekli, da morajo vsi obvezno ven na sprehod.🤔 Dobesedno, kot bi spustili pse z verige. Pri prodajalcu najboljšega sladoleda v Kp  je bila kolona dolga, verjeli ali ne, več kot 100 m. Kot po apokalipsi, ko pridejo zombiji iz jam. 😳

Pravi nekdo ki je sel smucat na drug konec Slovenije....in ki je bil tudi zunaj na sprehodu....zakaj si ti drugacen?

Popravljeno od marko91
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da novinarji berejo tale forum. Kar naenkrat vsi spremenili info o Italjii, celo popravili originalni clanek oziroma ga dnevno adaptirajo. A odlok sprejet v Italiji napopan zgoraj je v veljavi ze en mesec....

tako je to ko beres nepreverjene clanke po sistemu rekla kazala

 

a03ca2b9a6_62390751.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

Kava v Trstu, sprehod po Gradežu, nakupovanje v Palmanovi. Nekoč tako samoumevni dnevni izleti so...

 

Mi doma, vceraj pozno. Skoda denarja za teste, nobene kontrole na nobeni meji - nazaj prisli cez Trbiž. Papir vse prenese.

Popravljeno od marko91
  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jasno.

Mimogrede, novinar je včasih bil tudi aktivist, danes pa je to vsak ki ima pri sebi mobitel ali tipkovnico in sanjari kaj bi lahko spremenil in jamra kako mu je hudo.

 

Ko pa že omenjaš cerkev, ti lahko tudi povem, da na Karitasu, Rdečem Križu in v župniščih vidiš največ tistih z precenjeno nemško sveto trojico kako jamrajo in fehtarijo, v resnici pa stanuje par ulic oziroma vasi stran ter živi v največji podrtiji.

Zanimivo da ne boš videl modela ki ima recimo Mazdo 3 ali Honda Accord da bi prišel jamrati in prosjačiti, ampak prej boš VW Golf/Passat, Audi A4/A6, Bmw 3/5 ipd...

Sem bil včeraj na obisku pri našem župniku in videl kako je prišla komplet družina z Audi Q7 v župnišče ter jamrala da doma nima prostora ter da se mularija nemore učiti, v resnici pa živijo v vrtni uti in odpadni lopi, ampak morajo se pa pokazati pred sosedi in ostalimi v vasi ; jim je kaplan rekel, da vas ni sram, pa so se začeli pridigati in užaljeni odpeljali.

Sedaj vas pa jaz vprašam, a je prihodnost življenja v župnišču in da bomo vsi postali Kralji Ulice?

Popravljeno od DonFelipe
  • Všeč 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je marko91 napisal:

Pravi nekdo ki je sel smucat na drug konec Slovenije....in ki je bil tudi zunaj na sprehodu....zakaj si ti drugacen?

Je razlika ali iti smučat na svež zrak z domačimi ali pa dnevno se iti drenjati v nakupovalna središča in na ulico brez maske. 

pred 27 minutami je marko91 napisal:

Zgleda da novinarji berejo tale forum. Kar naenkrat vsi spremenili info o Italjii, celo popravili originalni clanek oziroma ga dnevno adaptirajo. A odlok sprejet v Italiji napopan zgoraj je v veljavi ze en mesec....

tako je to ko beres nepreverjene clanke po sistemu rekla kazala

 

a03ca2b9a6_62390751.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

Kava v Trstu, sprehod po Gradežu, nakupovanje v Palmanovi. Nekoč tako samoumevni dnevni izleti so...

 

Mi doma, vceraj pozno. Skoda denarja za teste, nobene kontrole na nobeni meji - nazaj prisli cez Trbiž. Papir vse prenese.

Toliko so govorili o tem, da vsiljujejo cepljenje in da bodo pogojevali prečkanje meje s kazanjem cepilnega kartocka,pa še nikjer nisem zasledil, da bi bilo cepljenje dovolj. Res živimo v "rekla kazala" družbi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je marko91 napisal:

Zgleda da novinarji berejo tale forum. Kar naenkrat vsi spremenili info o Italjii, celo popravili originalni clanek oziroma ga dnevno adaptirajo. A odlok sprejet v Italiji napopan zgoraj je v veljavi ze en mesec....

tako je to ko beres nepreverjene clanke po sistemu rekla kazala

 

a03ca2b9a6_62390751.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

Kava v Trstu, sprehod po Gradežu, nakupovanje v Palmanovi. Nekoč tako samoumevni dnevni izleti so...

 

Mi doma, vceraj pozno. Skoda denarja za teste, nobene kontrole na nobeni meji - nazaj prisli cez Trbiž. Papir vse prenese.

Eni so res bogi, ne morejo brez Italijanskega kofeta! :nevem: 

Novinarji pa pišejo samo, da pišejo. 🤥

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Eni so res bogi, ne morejo brez Italijanskega kofeta! :nevem: 

Novinarji pa pišejo samo, da pišejo. 🤥

Drugi pa samo mislijo, da ne morejo brez italijanskega kofeta. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo la, pa smo fasali "rdečega". 😊 Saj smo na obali itak vajeni že te barve. 🤗

Je pa zanimivo , da smo bili mi celo epidemijo med najboljšimi in je veljalo zaprtje za nas na obali enako kot za ostale regije, čeprav smo bili mi nekaj časa celo v zelenem. Seveda je sedaj v osrednjeslovenski regiji v redu situacija zato je normalno sedaj zapiranje po regijah. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Alex napisal:

Evo la, pa smo fasali "rdečega". 😊 Saj smo na obali itak vajeni že te barve. 🤗

Je pa zanimivo , da smo bili mi celo epidemijo med najboljšimi in je veljalo zaprtje za nas na obali enako kot za ostale regije, čeprav smo bili mi nekaj časa celo v zelenem. Seveda je sedaj v osrednjeslovenski regiji v redu situacija zato je normalno sedaj zapiranje po regijah. 😊

Kmalu bomo vsi rdeči bolj kot rjuha pri bejbi ki zgubi junfer... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Evo la, pa smo fasali "rdečega". 😊 Saj smo na obali itak vajeni že te barve. 🤗

Je pa zanimivo , da smo bili mi celo epidemijo med najboljšimi in je veljalo zaprtje za nas na obali enako kot za ostale regije, čeprav smo bili mi nekaj časa celo v zelenem. Seveda je sedaj v osrednjeslovenski regiji v redu situacija zato je normalno sedaj zapiranje po regijah. 😊

Zdaj pa tvoja lepa rdeča 6ka ne bo več sekala iz povprečja, ko imate vse rdeče. 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Evo la, pa smo fasali "rdečega". 😊 Saj smo na obali itak vajeni že te barve. 🤗

Je pa zanimivo , da smo bili mi celo epidemijo med najboljšimi in je veljalo zaprtje za nas na obali enako kot za ostale regije, čeprav smo bili mi nekaj časa celo v zelenem. Seveda je sedaj v osrednjeslovenski regiji v redu situacija zato je normalno sedaj zapiranje po regijah. 😊

Ma povej, da smo ljubljančani krivi pa gremo naprej. Drugič pa nasvet - pa za 3PM nehite na teste hodit pa ne boste več v rdečem. Pa kje vam je pamet. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Boss napisal:

Ma povej, da smo ljubljančani krivi pa gremo naprej. Drugič pa nasvet - pa za 3PM nehite na teste hodit pa ne boste več v rdečem. Pa kje vam je pamet. :whatever:

Ne, niso ljubljančani krivi ampak pač mi nismo bili prekuženi kot ostali v Slo in sedaj smo mi na vrsti. Kar se tiče pa testiranja, mislim, da je edino pri nas realno stanje. Veliko ljudi se testira s hitrimi testi  in komur pokaže na hitrih testih neopredeljeni ali pozitivno gre še na pravi test. Zato so številke tako velike. In realne. Saj v bistvu se nič ne spremeni za nas. Gneča bo še naprej, večina trgovin bo odprta. Se pa folk še vedno gnete pred mesti testiranja. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zapirajo vas ne zaradi okuženih ampak zaradi pozitivnih testov. Saj verjetno veš, da si pri PCR metodi lahko pozitiven tudi v primeru zaznave dela RNA, ki jo ciklično podvajajo toliko časa, da je vzorec pozitiven. Po skoraj enem letu niso izdali koliko ciklov podvajanja naredijo pri PCR metodi. Zakaj ne?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Zapirajo vas ne zaradi okuženih ampak zaradi pozitivnih testov. Saj verjetno veš, da si pri PCR metodi lahko pozitiven tudi v primeru zaznave dela RNA, ki jo ciklično podvajajo toliko časa, da je vzorec pozitiven. Po skoraj enem letu niso izdali koliko ciklov podvajanja naredijo pri PCR metodi. Zakaj ne?

Ne. Res e veliko okuženih. Skoraj cela tovarna Lama je. Jih poznam kar nekaj. Cele familije. Tudi moje sodelavke in njihove familije. Je kar pestro. Pač razpuščena banda, pa štrajk mamic. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.