Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

pred 11 minutami je Jest napisal:

 

 

To je zavajanje in "ustrasevanje"... Kazen NI taksna ce te samo ustavijo... Moras poleg tega izpolnjevati se kaksen drug pogoj... recimo, da nimas s seboj opravljenega pozitivnega testa, ki ni starejsi od xx ur ... ali da ne nosis maske ali pac da krsis kaksen drug zakon ali ukrep (koronski ali splosni) ... 

 

 

Kakor koli. Vse je zavajanje, seveda. 😋 

Mislim, da nobeden  normalen človek ne bo reskiral in izzival njihove policije. Kdor je že kdaj imel opravka z njimi že ve, kako to izgleda. Lahko debatiramo tu kolikor hočemo, na koncu imajo glavno in končno besedo-karabinieri. Podobno je bilo, ko smo šli pred leti na koncert v Bologno. Rečeno nam je bilo, da bomo mi, ki imamo karte lahko prišli na parkirišče v bližini prireditve namenjeno koncertu. Pa so nas par kilometrov prej zaustavi karabinieri (samo nas, Italijani so šli lagano mimo) in nas niso pusti mimo. Vrnili so nam dokumente in samo zamahnili z roko in rekli "non puo passare, non c'e piu posto ". (kratek prevod-odbij dečko vrni se domov.)🧐 Verjetno sem se kregal z njimi. Aha. Obrnili smo in se šli vse okoli Bologne po drugi cesti. Pa se žali upravi vodovoda. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Logično, da se obrneš sej s primitivci, ki imajo moč v rokah pač ni za debatirat. Če ni ne vem kako nujno, jaz v Italijo niti ne hodim ravno zaradi tega - San Marino sem pa že videl in to je to. Še dobro, da Jures ne vidi teh debat, ker bi se na smrt skregal kolk so Italijani super in fajn.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Boss napisal:

Logično, da se obrneš sej s primitivci, ki imajo moč v rokah pač ni za debatirat. Če ni ne vem kako nujno, jaz v Italijo niti ne hodim ravno zaradi tega - San Marino sem pa že videl in to je to. Še dobro, da Jures ne vidi teh debat, ker bi se na smrt skregal kolk so Italijani super in fajn.

Saj načeloma folk je fajn sam z temi njihovimi šerifi ni dobro zobat češenj. 😬

Naši policaji so proti njihovim kot taborniki, ki so na ekskurziji. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je TiEn napisal:

Evo naredil test. Negativen. Ukaze že ubogam. U petk pa smučat na Krvavec.

Pripravi se na uro in pol čakanja na gondolo.🤗

Ti pa svetujem, da si kupiš karte prej na Petrolu. Kar se tiče samega smučanja pojdi čim prej (mi smo bili tam že ob 7.30),ker se da smučati pri teh temperaturah le do 13.ure.Potem je solata. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je TiEn napisal:

Ok pol ma petrol na spletu sfaljeno ceno k piše 24€

Pazi. Na Petrolu imajo za  posamezne dni posebne akcije. Pozanimaj se za katere dni. Ker gredo hitro v promet. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

Kaj pa naša Rogla, ti ni všeč? 😋

Rogla je super. A za en dan je nam Primorcem nekako najbližji Krvavec, ker si takoj tam. Pa tudi to je, da je Krvavec precej visoko  smučišče in je  v teh vremenskih razmerah še najprimernejše, ko je v nižje ležečih smučiščih pretoplo. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp...meni je super smučat na Rogli 👍😁😁smo bili večkrat tam....še posebej imajo dobro hrano 😁 Pohorski lonec .😉😁🤣🤣🤣lp 😉

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Se porazgubi gor po smučišču  in ni gneče. 

Samo, ko greš na gondolo je. 

Ta teden bo vsa Lj.gor zaradi počitnic in bo vse živo smučalo tako,da upajte na najboljše....:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Bini said:

Ta teden bo vsa Lj.gor zaradi počitnic in bo vse živo smučalo tako,da upajte na najboljše....:prstgor:

Že bil večkrat gor med počitnicami pa tudi za vikend,.. razn gneče pri gondoli se zgoraj res porazgubi..kako bo sedaj med covidom pa ne bi znal rečt

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koncno en posten clanek ki tocno navaja, da meje niso zaprte, tako Italijanske kot Hrvaske in tocno daje navodila o potrebnih dokumentih za preckanje meje. Seveda ima pa zavajujoc naslov, ki nima veze z vsebino, da ja klikneš. Najprej v uvodu recejo da ni doboljeno, potem pa natancno razlozijo kako preckati mejo.....

 

lahko pa gres na hrvasko tudi z vabilom na sestanek, kar se seveda pogosto dogaja saj podjetja in veze sodelujejo na tem podrocju....

 

in ja omenja tudi to da se ljudje v realnosti prosto sprehajajo cez mejo brez kakrsnekoli kontrole....

4. dan v Italiji. Brez problema, carabinerri ze dvakrat sli mimo, enkrat lepo pozdravili. Polizia stradale pa je pocivala na soncku :)

 

Nikjer v nobenih odlokih ni PREPOVEDAN prehod meje! Vsi odloki govorijo zgolj in samo o izjemah in karantenah. Ce

kdo gre brez dokumentov, ne bo kaznovan, ker ni pravne podlage, lahko si samo zavrnjen oz napoten v karanteno (v katerikoli drzavi). Tako je kazen samo karantena in samo karantena! Vse ostalo je medijsko in vladno ustrahovanje.

 

60337103.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

Na kavo v Trst ali pa obisk vikenda na Hrvaškem? To bi vas lahko drago stalo, saj potovanja s...

 

 

 

Popravljeno od marko91
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem tudi jaz malo razmišljal o Krvavcu jutri... Pa berem o gneči... Uro in pol na gondolo? Sestrična je zdaj gor in baje je grozna gneča.. Ni šans... Mogoče bo naslednji teden bolje, ko ne bo počitnic. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Nejc1986 napisal:

Sem tudi jaz malo razmišljal o Krvavcu jutri... Pa berem o gneči... Uro in pol na gondolo? Sestrična je zdaj gor in baje je grozna gneča.. Ni šans... Mogoče bo naslednji teden bolje, ko ne bo počitnic. 

Verjetno. Pa še bolj hladno bo in bo boljše za smučanje  kot ta teden, ko je čez dan deset stopinj gor. Je pa super za se sončit. 😁

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.