Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

Pravkar je FuManchu napisal:

Se vidi resnični IQ dohtarja. Toliko kot zunanja temperatura trenutno.

 

Žal, pa ravno tisti, ki bi morali biti najbolj informirani.... in saj verjetno so in ker vedo, da vse skupaj ni nič tako veselo skačejo okrog in jih boli kurac pa če nabasal so jih z dnarjem, da si vse to lahko privoščijo. Sej pred enim letom je tudi dohtar privlekel zadevo v Slo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj če je nekdo doktor še ne pomeni avtomatsko, da je tudi pameten. Ali pa pošten.

Velikokrat je bolj pameten navaden človek, ki razmišlja z "kmečko" pametjo. Za takšne ljudi kot je ta doktor in pa tudi za naše "vplivneže", ki drvijo v Afriko, da se lahko pokažejo na FB, pač ni pomoči. Podobno je z ljudmi, ki kljub odsvetovanju gredo na "dopust" v sosednje države, kjer prav tako razsajajo tej novi sevi. Kdo pravi, da ne bo nekdo, ki je bil recimo pred kratkim v Dolomitih ne prinese tega novega seva k nam. In taki so ponavadi najbolj glasni. In seveda so krivi drugi, ker jim niso preprečili iti tja. 🤔

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Midva že 20 let potujeva po svetu pa mi na pamet ne pride,da bi kam šel v teh časih. Vleče pa me,ker sem pač popotniško radoznav in uživam v potovanjih. Smo pač še tista generacija,ki ni razvajena in pomehkužena kot ti mladci in mladenke v teh časih,ko ne zdržijo brez,manikure lokalov,kofeta in klepetulj,ki oberejo vse po vrsti.  😤Še bo čas za take stvari 👍

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Boss napisal:

Ja seveda, pa direkt ti bo jezik porinil v usta.. pa folk, kaj vam je za boga milega?

Ja sev norosti... ta je res hud.

Ne, ne... Hočem povedati, da ne moreš vedno  zagotavljati predpisane razdalje, razen če si na svoji posesti. Zato se mi zdi realnost dela odloka, ki dovoljuje nenošnjo maske zunaj vkolikor je razdalja vsaj 2metra, zelo teoretičen.  

 

Da pa je možnost da fases okužbo (katerokoli, ne samo korono) na način da se zunaj sprehajaš in nekdo pride mimo tebe (razen če res ne kihne direktno v tvoj obraz, pa še to od zelo blizu) minimalna, se pa strinjam. Verjetno nas večina dela bolj rizkantne stvari na dnevni ali pa vsaj tedenski bazi (pogovor s sodelavci ki imajo vprašanje kake maske, kavice na Petrolu ...). 

 

Dajmo biti iskreni, koliko ljudi ima masko na stopnišču v bloku? Ko je logično, da če boš nekoga srečal, da bo razdalja max pol metra? Pa ne govorimo o pravilno prezračevanem prostoru. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 hours ago, Alex said:

Saj če je nekdo doktor še ne pomeni avtomatsko, da je tudi pameten. Ali pa pošten.

Velikokrat je bolj pameten navaden človek, ki razmišlja z "kmečko" pametjo. Za takšne ljudi kot je ta doktor in pa tudi za naše "vplivneže", ki drvijo v Afriko, da se lahko pokažejo na FB, pač ni pomoči. Podobno je z ljudmi, ki kljub odsvetovanju gredo na "dopust" v sosednje države, kjer prav tako razsajajo tej novi sevi. Kdo pravi, da ne bo nekdo, ki je bil recimo pred kratkim v Dolomitih ne prinese tega novega seva k nam. In taki so ponavadi najbolj glasni. In seveda so krivi drugi, ker jim niso preprečili iti tja. 🤔

He he Alex, ti si neverjeten spet si zacel jebat folk prek foruma, pardon mene, ker dobro vemo kaj govoris med vrsticami. Se pravi jaz ker me ne maras lahko kuzim naokoli, ti pa ker si bog in batina se lahko sprehajas naokoli, hodis smucati po sloveniji...in si imun na vse živo.

 

samo tole ti bom povedal, na tem forumu si pozrl ze toliko svojih besed, da ti noben vec ne verjame. Si hinavec, ki prca pod mizo. Si zelo unazana in nekreditibilna oseba, ki se lahko sramuke, da je odvisen od tega foruma, in da preko njega cuti moc in nadvlado nad drugimi.

 

Res si bolana oseba, potrebna pozornosti in lastnih potrditev. Zdaj se pa karnizgovarjaj na ignore, ker je vsem jasno, da bereš vse.

 

zaradi mene me lahko zbrišete, ker je itak tukaj vse dovoljeno, zato pacient Alex, pardon vsemogočni forumski bog - odjebi.

 

tvoja odvetnika Bini in Nejc bosta sigurno imela sedaj zagovor.

 

Administrator - razumem ce brises / me brises. 
saj je Alex tu dlje, je bolj pomemben, in  je itak zakoreninjen del tega foruma. 
 

P.S. Tega ne jemljem osebno ampak SAMO VRACAM. To sem obljubil, ker teli attention whore zasedajo povsod svojo pozicijo in sirijo nemir...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je marko91 napisal:

He he Alex, ti si neverjeten spet si zacel jebat folk prek foruma, pardon mene, ker dobro vemo kaj govoris med vrsticami. Se pravi jaz ker me ne maras lahko kuzim naokoli, ti pa ker si bog in batina se lahko sprehajas naokoli, hodis smucati po sloveniji...in si imun na vse živo.

 

samo tole ti bom povedal, na tem forumu si pozrl ze toliko svojih besed, da ti noben vec ne verjame. Si hinavec, ki prca pod mizo. Si zelo unazana in nekreditibilna oseba, ki se lahko sramuke, da je odvisen od tega foruma, in da preko njega cuti moc in nadvlado nad drugimi.

 

Res si bolana oseba, potrebna pozornosti in lastnih potrditev. Zdaj se pa karnizgovarjaj na ignore, ker je vsem jasno, da bereš vse.

 

zaradi mene me lahko zbrišete, ker je itak tukaj vse dovoljeno, zato pacient Alex, pardon vsemogočni forumski bog - odjebi.

 

tvoja odvetnika Bini in Nejc bosta sigurno imela sedaj zagovor.

 

Administrator - razumem ce brises / me brises. 
saj je Alex tu dlje, je bolj pomemben, in  je itak zakoreninjen del tega foruma. 
 

P.S. Tega ne jemljem osebno ampak SAMO VRACAM. To sem obljubil, ker teli attention whore zasedajo povsod svojo pozicijo in sirijo nemir...

Kaj sem zamudil? Kje pa je zdaj Alex prcal? Ok, saj kdaj je malo poprcal oz se pohecal, ampak jebemu kje se je pa zdaj.. 

 

Pa čisto resno... Do zdaj nisem kaj preveč reagiral na tvoje poste in tudi v bodoče ne bom. Ampak ker si omenil moje ime, ti povem... Nasmejal si me. Marsikaj sem že bil v življenju... Od pedra, prasca, hinavca, žida, flegmatika, policaja... Ampak odvetnik pa še nisem bil. :)

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

21 minutes ago, Nejc1986 said:

Kaj sem zamudil? Kje pa je zdaj Alex prcal? Ok, saj kdaj je malo poprcal oz se pohecal, ampak jebemu kje se je pa zdaj.. 

 

Pa čisto resno... Do zdaj nisem kaj preveč reagiral na tvoje poste in tudi v bodoče ne bom. Ampak ker si omenil moje ime, ti povem... Nasmejal si me. Marsikaj sem že bil v življenju... Od pedra, prasca, hinavca, žida, flegmatika, policaja... Ampak odvetnik pa še nisem bil. :)

Ce ne znas razbrati ne morem pomagat. In evo si ze v branu

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehehe,eni pa živce izgubljajo, res ne vem za kaj? Drugače pa ti je večino napisal že Nejc. Lahko pa dodam,da če bi Alexa spoznal v živo bi dobil drugačno mnenje. Ne vem zakaj te tako moti,saj lahko greš kam hočeš,če te tako živcira. Tudi ti mi nisi najbolj všeč pa te prenašam brez problema čeprav nisi še nič pametnega napisal. Pa brez zamere in upam,da si me razumel....:prstgor:

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@marko91 počasi počasi, zdaj si pa ti reagiral čist preveč v afektu. Ne bi se šli še eno dramo. Pomiri se, globoko vdihni pa gremo naprej. Ja Alex včasih mal potrola, enkrat mu dobr rata, drugič pa pač kiksne - glej tud jaz, ko sem pri volji malce trolam, ampak ne zato, da bi hotel komu kaj hudega, bolj zato, da folk prebudim iz otopelosti in da mogoče začne vsaj mal razmišljat ne pa kot robot verjet vsemu, kar mu je vsiljeno. Vprašanj je vedno bistveno več kot odgovorov je pa največje vprašanje to ali smo sploh še zmožni zadeve preverjat in pri nelogičnih zadevah si postavit vprašanje in iskat odgovor, ki je najbolj verjeten. Saj veš kako gre tisto, če hodi kot raca in se oglaša kot raca potem je verjetno res raca.

 

Sem pa prepričan, da ti @Alex ni hotel kaj hudega.

 

Kot drugo pa zakaj ne bi bil ti zdajle malo kriv za korono pa nove seve? Glej jaz sem bil kot Ljubljančan, kot kolesar, kot starš otroka, ki je hodil v šolo, kot zaposleni, ki ne dela od doma in je ves čas korone na delovnem mestu, ker grem 2x na teden v trgovino in ne samo 1x, ker zunaj nisem nikoli nosil maske. Ti maš pa samo še Dolomite na grbi... eh piece of cake, to je minorna težava. 🤪

 

Da še mal Nejca pa Binija potrolam.

 

@Nejc1986 po kolk maš odvetniško uro (v bitkojnih prosim), glih neki rabim, ker sem se pregloboko zapletel z eno feministko. Sej bi @Bini -ja vprašal pa je drag kot žefran pa še nam kao ta rdečim ne dela uslug kaj šele takim, ki se delamo norca iz maršala Twita in v naravi ne nosimo mask.

 

 

 

 

  • Všeč 5
  • Haha 2
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Bini said:

Hehehe,eni pa živce izgubljajo, res ne vem za kaj? Drugače pa ti je večino napisal že Nejc. Lahko pa dodam,da če bi Alexa spoznal v živo bi dobil drugačno mnenje. Ne vem zakaj te tako moti,saj lahko greš kam hočeš,če te tako živcira. Tudi ti mi nisi najbolj všeč pa te prenašam brez problema čeprav nisi še nič pametnega napisal. Pa brez zamere in upam,da si me razumel....:prstgor:

Odvetniki na delu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

@marko91 počasi počasi, zdaj si pa ti reagiral čist preveč v afektu. Ne bi se šli še eno dramo. Pomiri se, globoko vdihni pa gremo naprej. Ja Alex včasih mal potrola, enkrat mu dobr rata, drugič pa pač kiksne - glej tud jaz, ko sem pri volji malce trolam, ampak ne zato, da bi hotel komu kaj hudega, bolj zato, da folk prebudim iz otopelosti in da mogoče začne vsaj mal razmišljat ne pa kot robot verjet vsemu, kar mu je vsiljeno. Vprašanj je vedno bistveno več kot odgovorov je pa največje vprašanje to ali smo sploh še zmožni zadeve preverjat in pri nelogičnih zadevah si postavit vprašanje in iskat odgovor, ki je najbolj verjeten. Saj veš kako gre tisto, če hodi kot raca in se oglaša kot raca potem je verjetno res raca.

 

Sem pa prepričan, da ti @Alex ni hotel kaj hudega.

 

Kot drugo pa zakaj ne bi bil ti zdajle malo kriv za korono pa nove seve? Glej jaz sem bil kot Ljubljančan, kot kolesar, kot starš otroka, ki je hodil v šolo, kot zaposleni, ki ne dela od doma in je ves čas korone na delovnem mestu, ker grem 2x na teden v trgovino in ne samo 1x, ker zunaj nisem nikoli nosil maske. Ti maš pa samo še Dolomite na grbi... eh piece of cake, to je minorna težava. 🤪

 

Da še mal Nejca pa Binija potrolam.

 

@Nejc1986 po kolk maš odvetniško uro (v bitkojnih prosim), glih neki rabim, ker sem se pregloboko zapletel z eno feministko. Sej bi @Bini -ja vprašal pa je drag kot žefran pa še nam kao ta rdečim ne dela uslug kaj šele takim, ki se delamo norca iz maršala Twita in v naravi ne nosimo mask.

 

 

 

 

Mah, nisem jaz primeren odvetnik ko pridejo feministke  zraven...

 

Saj veš ko me je ena vprašala kako gledam na lezbične zveze... Ko sem ji rekel "v full HD in pod koutrom" sem prišel na slab glas pri njih. 

  • Haha 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 minutes ago, Boss said:

@marko91 počasi počasi, zdaj si pa ti reagiral čist preveč v afektu. Ne bi se šli še eno dramo. Pomiri se, globoko vdihni pa gremo naprej. Ja Alex včasih mal potrola, enkrat mu dobr rata, drugič pa pač kiksne - glej tud jaz, ko sem pri volji malce trolam, ampak ne zato, da bi hotel komu kaj hudega, bolj zato, da folk prebudim iz otopelosti in da mogoče začne vsaj mal razmišljat ne pa kot robot verjet vsemu, kar mu je vsiljeno. Vprašanj je vedno bistveno več kot odgovorov je pa največje vprašanje to ali smo sploh še zmožni zadeve preverjat in pri nelogičnih zadevah si postavit vprašanje in iskat odgovor, ki je najbolj verjeten. Saj veš kako gre tisto, če hodi kot raca in se oglaša kot raca potem je verjetno res raca.

 

Sem pa prepričan, da ti @Alex ni hotel kaj hudega.

 

Kot drugo pa zakaj ne bi bil ti zdajle malo kriv za korono pa nove seve? Glej jaz sem bil kot Ljubljančan, kot kolesar, kot starš otroka, ki je hodil v šolo, kot zaposleni, ki ne dela od doma in je ves čas korone na delovnem mestu, ker grem 2x na teden v trgovino in ne samo 1x, ker zunaj nisem nikoli nosil maske. Ti maš pa samo še Dolomite na grbi... eh piece of cake, to je minorna težava. 🤪

 

Da še mal Nejca pa Binija potrolam.

 

@Nejc1986 po kolk maš odvetniško uro (v bitkojnih prosim), glih neki rabim, ker sem se pregloboko zapletel z eno feministko. Sej bi @Bini -ja vprašal pa je drag kot žefran pa še nam kao ta rdečim ne dela uslug kaj šele takim, ki se delamo norca iz maršala Twita in v naravi ne nosimo mask.

 

 

 

 

Trolanje ni enako kot hinavsko jebanje v glavo.

jaz se ne skrivam za kolegi, skritimi nicki, ne lažem, da ignoriram, ampak povem direktno nekomu v faco. Verjamem, da je Alexu ze marikdo ravnal čeljust, zaeadi negovega podmuklega obnašanja.

in ja sprejmem ukrepe za moja dejanja, ne bom užaljena pi... in tu z dramo zajokal in užaljeno izginil.....za par dni.

Meni verjetno tudi ne bodo smse posiljal za vrnitev, pa pred vrati s slovenskimi zastavami in nagelji stali, da se vrnem, ker nisem drama queen.

pa verjetno mu stoji ob tem ko se izživlja nad ljudmi

Popravljeno od marko91
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Bini said:

Hehehe,eni pa živce izgubljajo, res ne vem za kaj? Drugače pa ti je večino napisal že Nejc. Lahko pa dodam,da če bi Alexa spoznal v živo bi dobil drugačno mnenje. Ne vem zakaj te tako moti,saj lahko greš kam hočeš,če te tako živcira. Tudi ti mi nisi najbolj všeč pa te prenašam brez problema čeprav nisi še nič pametnega napisal. Pa brez zamere in upam,da si me razumel....:prstgor:

Potem si nepismen, ce pravis, da lahko grem kamor hocem.....pri tem pa mi je ocitano ravno to! 
Hvala enako. Vem da bo sveta trojica stala drug drugemu ob bomu  - nobene zamere, si vsaj kulturen v pogovorih, kljub tudi prazni vsebini.-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Psi lajajo karavana pa gre naprej. 😊

pred 14 minutami je Nejc1986 napisal:

Mah, nisem jaz primeren odvetnik ko pridejo feministke  zraven...

 

Saj veš ko me je ena vprašala kako gledam na lezbične zveze... Ko sem ji rekel "v full HD in pod koutrom" sem prišel na slab glas pri njih. 

Dobro da vem, da imam odvetnike. Sicer jih do sedaj nisem rabil, ker jih nisem imel  za kaj, ampak, hej, dobro je vedeti, da jih imam. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 minutes ago, Alex said:

Psi lajajo karavana pa gre naprej. 😊

Dobro da vem, da imam odvetnike. Sicer jih do sedaj nisem rabil, ker jih nisem imel  za kaj, ampak, hej, dobro je vedeti, da jih imam. 🤗

Kako pa ves da so tvoji? Saj ne pricakujem odgovora, ampak vedeti ti pa dam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Psi lajajo karavana pa gre naprej. 😊

Dobro da vem, da imam odvetnike. Sicer jih do sedaj nisem rabil, ker jih nisem imel  za kaj, ampak, hej, dobro je vedeti, da jih imam. 🤗

pssst... ampak Bini je res drag. :hudicek:

  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je marko91 napisal:

Potem si nepismen, ce pravis, da lahko grem kamor hocem.....pri tem pa mi je ocitano ravno to! 
Hvala enako. Vem da bo sveta trojica stala drug drugemu ob bomu  - nobene zamere, si vsaj kulturen v pogovorih, kljub tudi prazni vsebini.-

Povem bistvo brez nakladanja,včasih se celo na roke zmenim......:nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Japonci se ne bi analno testirali -  a tako? Naj teste k nam pošljejo, v Slo imamo cel kup navdušencev nad tem tipom jeban... mislim testiranja

 

c7c8d4f4aee319d91523_62524860.jpg?v=05d1
WWW.24UR.COM

Japonska je pozvala Kitajsko, naj na japonskih državljanih ob vstopu na Kitajsko preneha izvajati teste analnega brisa. Nekateri so se namreč...

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Boss napisal:

Japonci se ne bi analno testirali -  a tako? Naj teste k nam pošljejo, v Slo imamo cel kup navdušencev nad tem tipom jeban... mislim testiranja

 

c7c8d4f4aee319d91523_62524860.jpg?v=05d1
WWW.24UR.COM

Japonska je pozvala Kitajsko, naj na japonskih državljanih ob vstopu na Kitajsko preneha izvajati teste analnega brisa. Nekateri so se namreč...

 

Pri nas na obali je bolj priljubljeno "v nos". V ponedeljek zopet zapora ceste v Kp zaradi testiranja. S(m)o kar pridni. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.