Skoči na vsebino

MAZDA CX5 2014 175KM


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, 

 danes se mi je na AC zgodil problem z avtom in sicer se mi je pokazalo na armaturi kot je prikazano na spodnjih 3 slikah(mali servis je bil delan dober mesec nazaj) Avto je zgubil moc in pri prestavljanju po domace povedano trokira, tako, da sumim da je nekaj z masino narobe. Če bi kdo vedel kaj je narobe bi res lepo prosil za mnenje. Lp 

20211031_161451.jpg

20211031_155755.jpg

20211031_155747.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoče je namig v tej objavi:

 

MAZDACX5FORUMS.CO.UK

When driving our car (2013 cx5) recently the SCBS, TBMS and engine inspection warnings all lit up, although the car continued to drive...
Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj pravijo podobno. 

https://mazdas247.com/forum/t/inspection-required-error-messages.123843493/

Koliko je pa baterija stara? 🤔

Lahko je več stvari. V vsakem primeru boš moral avto priključiti na računalnik. Pri enemu primeru je bila kriva hkrati slaba baterija in senzor abs. Je pa zanimivo, da se to skoraj v vseh primerih pojavlja le na cx 5, Letnik 2014.🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baterija je stara 1leto in nekaj mesecev. Se strinjam, lahko je karkoli, senzor za pritisk izpuha je tudi mozen,sem gledal na nekem posnetku na youtubu, kjer ima isto opozorilo. Najvecji problem mi je, ker nevem ali je avto v voznem stanju, da ga lahko sploh pripeljem do mehanika. 😬😬

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Enos napisal:

Baterija je stara 1leto in nekaj mesecev. Se strinjam, lahko je karkoli, senzor za pritisk izpuha je tudi mozen,sem gledal na nekem posnetku na youtubu, kjer ima isto opozorilo. Najvecji problem mi je, ker nevem ali je avto v voznem stanju, da ga lahko sploh pripeljem do mehanika. 😬😬

Jaz se tu ne bi hecal z nadaljnjo vožnjo. Če imaš zavarovano mobilno asistenco, bi jo jaz v tem primeru uporabil.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je jacques33 napisal:

Jaz se tu ne bi hecal z nadaljnjo vožnjo. Če imaš zavarovano mobilno asistenco, bi jo jaz v tem primeru uporabil.

Tudi jaz se nebi vozil okoli. Pa niti ne toliko zaradi lučke,bolj zaradi trokiranja. Asistenca naj ga da na vleko in to je to...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp ..mislim da tle bo treba peljat Mazdo na pooblaščeni servis ..da preverijo preko testerje napako 👍😁..jaz se nebi vozu ..pokliči asistenco 👍😁👍kot so trugi predlagali ..lepo reši 😁👍👍zoom zoom 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni. Mazda je porihtana in sicer je bil problem v senzorju za izpusne pline, v info, ce bo kdo imel se podoben problem. Cena popravila oz.servisa je bila 150€, manj od pričakovanega glede na prvotni strah kaj bi bilo lahko vse narobe 🙂🙂

Popravljeno od Enos
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Enos napisal:

Pozdravljeni. Mazda je porihtana in sicer je bil problem v senzorju za izpusne pline, v info, ce bo kdo imel se podoben problem. Cena popravila oz.servisa je bila 150€, manj od pričakovanega glede na prvotni strah kaj bi bilo lahko vse narobe 🙂🙂

Super, da ste zrihtali.👍

Lepo, da si opisal, kaj je bilo narobe, če bo kdo imel podoben problem. Veseli me tudi ,da ni bil strošek popravila prevelik. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

11 minutes ago, Enos said:

Pozdravljeni. Mazda je porihtana in sicer je bil problem v senzorju za izpusne pline, v info, ce bo kdo imel se podoben problem. Cena popravila oz.servisa je bila 150€, manj od pričakovanega glede na prvotni strah kaj bi bilo lahko vse narobe 🙂🙂

 

Verjetno Pelko servis?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Enos napisal:

Pozdravljeni. Mazda je porihtana in sicer je bil problem v senzorju za izpusne pline, v info, ce bo kdo imel se podoben problem. Cena popravila oz.servisa je bila 150€, manj od pričakovanega glede na prvotni strah kaj bi bilo lahko vse narobe 🙂🙂

Super, da je bilo samo to. Zdaj pa samo gas dalje :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Enos napisal:

Pozdravljeni. Mazda je porihtana in sicer je bil problem v senzorju za izpusne pline, v info, ce bo kdo imel se podoben problem. Cena popravila oz.servisa je bila 150€, manj od pričakovanega glede na prvotni strah kaj bi bilo lahko vse narobe 🙂🙂

Super in hvala za odgovor. 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.