Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Evo do 400 000km bp, sedaj pa dnevno težave pri zagonu:  w w w w w w w w, končno drng!

 

Zamenjal grelne svečke - isto. Kaj je narobe, injektorji, črpalka?

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Napisano

Mogoče je že za preverit kompresijo v cilindrih, pa seveda vse od injektorjev, pumpe, filtrov goriva.

33112_1.png

Napisano

Hvala za info.

 

Filter nafte je bil že zamenjan.

 

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Napisano
pred 28 minutami je samSimon napisal:

Jaz sem rešil z novim akumulatorjem danes ☺️

Odlično.... :bravo:

Napisano (urejeno)

Akumulator je od lani, vrti komot, samo vžge ne.

 

Popravljeno od schurda

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Samo v info, ker verjetno kdo ve. Če sam prestavim dogovorjeno moč, že dobim penale? Kakor sem razumel, zaenkrat velja, da če pustim nastavljeno, kar so mi določili, potem smo še oproščeni. Ali se je vmes kaj spremenilo?
    • Vsak naj pometa pred lastnim pragom!   Sneg pa lahko kida tudi pred mojim...
    • Včeraj so nam na firmi pomili okna in danes je signal na mobilnem telefonu za dve črtici močnejši...
    • Ravno sem se spolnil, od prejšnega tedna, ko sem telefon posodobil na android 15 mi android auto v CX-30 ne dela več. Napiše error14 programska oprema vozila ni prestala varnostnega pregleda, preverite, če sta nastavljena pravilna čas in datum. Na netu sem našel veliko pritožb različnih znamk, zanima me, če tudi v vaši CX-30 ne dela ne žično in ne brezžično. Posodobljeno mam vse AA in google play services.
    • - "Moja hči je krasen otrok, bila je najboljša učenka v osnovni in glavna v srednji šoli. Marsičemu se je odrekla, ampak študija ni končala v roku, ni marala teorije, preveč jo je zanimala profesionalna kariera. Zato se je zaposlila v močni privatni firmi. Resda je začela samo kot referent, pa je dogurala do šefa. Zdaj je pomočnik direktorja. Vsa odrekanja so se ji na koncu izplačala. Kako pa kaj tvoja hči?" - "Tudi moja hči je zabluzila fax, zdaj dela v privatni firmi, ima dobro plačo, tudi njo poriva direktor, samo jaz tega ne znam tako lepo povedati kot ti..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.