Skoči na vsebino

Vibracije motorja


Priporočeno sporočilo

Živ

 

Sicer se zavedam, da je avto zelo star, ampak zadnje čase so se mi začele pojavljat hude vibracije motorja v prostem teku, ki jih čutim v kabini.

Zadnje tedne se posebej čutijo na volanu, saj se cel volanski trog trese, da bi lahko rekel, da v kabini opazim premike 1-2cm gor/dol.

 

Verjamem, da gre tu za sesut nosilec motorja, samo ker jih je več, bi vprašal v katero smer gledat...

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje je, da menjaš kar vse. Ne vem, koliko jih ima tastara 6ka, verjetno 3 ali 4? Zakaj bi jaz menjal vse? Če je šel en rakom žvižgat, bodo šli počasi kmalu tudi drugi + če je enega zrukalo, je s tem posledično tudi ostale bolj obremenilo 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nerabis nic s pajserjm. V avtu zategni rocno in simuliraj, kot da zelis speljati. Nekdo naj opazuje motor in ce motor ful skace je nosilec zanic. Stara sestka ima tri nosilce. Po vsej vrjetnosti je hin desni nosilec (cca. 50€). Vsi teli nosilci so oljni nosilci, kar pomeni, da ko so hin spustijo olje. Preveri ali imas kaj umazano od olja.

s-l300.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji 6 2007 je bil hin spodnji nosilec motorja sele ko smo avto potem dvignili se je opazilo preventivno smo menjali kar se tistega zgoraj ker je bil tut ze bol na koncu. Je pa avto res dobro tresel v prostem teku.

Od tega 2 leti in avto z 330k km klapa ko urca

Res pa da dizel ze v startu trese

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je curko napisal:

Pri moji 6 2007 je bil hin spodnji nosilec motorja sele ko smo avto potem dvignili se je opazilo preventivno smo menjali kar se tistega zgoraj ker je bil tut ze bol na koncu. Je pa avto res dobro tresel v prostem teku.

Od tega 2 leti in avto z 330k km klapa ko urca

Res pa da dizel ze v startu trese emoji1787.pngemoji1787.png

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

 

Ves kaj je rekla bjonda, ko je prvic vidla vibrator? 

 

Kaj se treses, sej je tut men prvic 😂 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

Ves kaj je rekla bjonda, ko je prvic vidla vibrator? 

 

Kaj se treses, sej je tut men prvic 😂 

Banana je pa rekla vibratorju " tebe vsaj pojedli ne bodo po tem...".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.