Skoči na vsebino

I: Montaža Android Auto kit


Priporočeno sporočilo

Imam Mazdo 6 Revolution, letnik 2016. Na Aliexpressu  sem kupil Android Auto / Apple Carplay kit. Software imam verzije 70.00.335 EU N

Iščem nekoga iz dolenjske ali LJ, ki bi mi ga lahko v kratkem, v popoldanskem času namontiral. Ponudbo prosim na ZS.

Popravljeno od tomzel
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • tomzel je spremenil naslov v I: Montaža Android Auto kit
pred 9 urami je tomzel napisal:

Imam Mazdo 6 Revolution, letnik 2016. Na Aliexpressu  sem kupil Android Auto / Apple Carplay kit. Software imam verzije 70.00.335 EU N

Iščem nekoga iz dolenjske ali LJ, ki bi mi ga lahko v kratkem, v popoldanskem času namontiral. Ponudbo prosim na ZS.

 

Tole je slaba urca dela, cist enostavno za zmontirat 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Mazdo 6 Revolution, letnik 2016. Na Aliexpressu  sem kupil Android Auto / Apple Carplay kit. Software imam verzije 70.00.335 EU N
Iščem nekoga iz dolenjske ali LJ, ki bi mi ga lahko v kratkem, v popoldanskem času namontiral. Ponudbo prosim na ZS.

Supersound iz LJ.

http://
WWW.SUPERSOUND.SI

Prodaja in montaža avtoakustike, opreme za prostoročno telefoniranje, multimedijskih dodatkov in parkirnih senzorjev.



Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

Tole je slaba urca dela, cist enostavno za zmontirat 🙂

Sem gledal na Youtube, samo orodja nimam, kje se pa dobi tiste plastične zatiče? Se bojim, da bom kaj poškodoval, ker je armaturna iz emitacije usnja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je tomzel napisal:

Sem gledal na Youtube, samo orodja nimam, kje se pa dobi tiste plastične zatiče? Se bojim, da bom kaj poškodoval, ker je armaturna iz emitacije usnja.

 

Cisto vse je na zaticih, mal bolj cuknes pa gre lepo narazen 🙂

En vijak mas samo na lcdju

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Deeyan napisal:

 

Cisto vse je na zaticih, mal bolj cuknes pa gre lepo narazen 🙂

En vijak mas samo na lcdju

Deeyan, hvala za spodbudo, sem se lotil in uredil brez tistega plastičega orodja. Avto se razstavlja kot lego kocke. In deluje s prve 🙂

20220618_195804.jpg

  • Všeč 6
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je tomzel napisal:

Deeyan, hvala za spodbudo, sem se lotil in uredil brez tistega plastičega orodja. Avto se razstavlja kot lego kocke. In deluje s prve 🙂

20220618_195804.jpg

 

Told u 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je tomzel napisal:

Deeyan, hvala za spodbudo, sem se lotil in uredil brez tistega plastičega orodja. Avto se razstavlja kot lego kocke. In deluje s prve 🙂

20220618_195804.jpg

Hmm, zanimivo. Kako pa sedaj zadeva deluje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Gregster napisal:

Hmm, zanimivo. Kako pa sedaj zadeva deluje?

Staro okolje deluje kot prej, med aplikacijami je dodan Android Auto. Da deluje, mora biti mobitel priklopljen preko kabla.

Drugače touch screen pri Android Auto ne deluje, pri Apple CarPlay pa baje dela. Jaz sem ga namestil predvsem zaradi potovanj, kjer rabim Google maps, ki so zame najboljša navigacija. Drugače pa imaš lahko še Spotify (jaz ga ne uporabljam) in verjetno še en kup ostalih aplikacij. Od prej imam na telefonu nameščen EasyPark, ki se je tudi pojavil gor in lahko direktno na avtu sprožim parkiranje. Lahko tudi prebiraš SMS, gledaš Google Calendar, poslušaš Podcaste (ne vem po kakšni logiki se vsebinsko pojavijo), novice, kaj več pa nisem testiral, glavno da mi Google maps deluje 🙂

Skratka 100€ in urca dela, se splača kupit. Iz Aliexpressa pa so mi kit poslali v 7 dneh. 

  • Všeč 4
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je tomzel napisal:

Jaz sem ga namestil predvsem zaradi potovanj, kjer rabim Google maps, ki so zame najboljša navigacija. Drugače pa imaš lahko še Spotify (jaz ga ne uporabljam) in verjetno še en kup ostalih aplikacij. Od prej imam na telefonu nameščen EasyPark, ki se je tudi pojavil gor in lahko direktno na avtu sprožim parkiranje. Lahko tudi prebiraš SMS, gledaš Google Calendar, poslušaš Podcaste (ne vem po kakšni logiki se vsebinsko pojavijo), novice, kaj več pa nisem testiral, glavno da mi Google maps deluje 🙂

Na telefonu lahko nastaviš katere aplikacije ti prikaziuje. (nastavitve v android auto -> prilagajanje zaganjalnika. Lahko tudi dodaš bližnjico za stik). sam sem ga tudi usposobil zaradi google maps (sicer ga še nisem uporabil) in pa zaradi muske 🎶 to pa vsak dan laufa :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je tomzel napisal:

Staro okolje deluje kot prej, med aplikacijami je dodan Android Auto. Da deluje, mora biti mobitel priklopljen preko kabla.

Drugače touch screen pri Android Auto ne deluje, pri Apple CarPlay pa baje dela. Jaz sem ga namestil predvsem zaradi potovanj, kjer rabim Google maps, ki so zame najboljša navigacija. Drugače pa imaš lahko še Spotify (jaz ga ne uporabljam) in verjetno še en kup ostalih aplikacij. Od prej imam na telefonu nameščen EasyPark, ki se je tudi pojavil gor in lahko direktno na avtu sprožim parkiranje. Lahko tudi prebiraš SMS, gledaš Google Calendar, poslušaš Podcaste (ne vem po kakšni logiki se vsebinsko pojavijo), novice, kaj več pa nisem testiral, glavno da mi Google maps deluje 🙂

Skratka 100€ in urca dela, se splača kupit. Iz Aliexpressa pa so mi kit poslali v 7 dneh. 

 

Ja, zej majo novo akcijo, da dobis v 7ih dneh, posiljajo pa mislim da s Ceske. 

 

Js preden sm tole delu, sm si nalozu nek program na racunalnik s katerim lahk kodiras par stvari, pa si nalozis preko programa na spominsko, pa ai par stvari odklenes. Ne spomnem pa se imena programa, pa deluje sam za stare verzije, mi je pa s posodabljanji ostali vse tak, ko sm si nastimu. 

Nastavu sm si ravn to, da touchscreen deluje med voznjo, pa ko pritisnem gumb za utisat, da mi gre muska, ki jo predvajam iz katerekoli enote na pavzo in mi komad lepo nadaljuje kjer je ostal. 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.