Skoči na vsebino

Tekalna (tekaška) steza za domačo uporabo - mnenja/izkušnje


sportman333

Priporočeno sporočilo

Doma načrtujem(o) kupiti tekalno stezo za domačo uporabo, in imam v ogledu ta dva modela. Se tukaj kdo bolj profi ukvarja s tem oz. celo ukvarja z dobavo/prodajo, sicer pa mnenja, če kdo to uporablja zaželjena :).

Hvala.

 

https://www.tekalnesteze.si/product/tekalne-steze-trx-maraton-toorx/
https://www.fitnesshop.si/izdelek/tekalna-steza-tunturi-70i/

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • sportman333 je spremenil naslov v Tekalna (tekaška) steza za domačo uporabo - mnenja/izkušnje
pred 5 urami je sportman333 napisal:

Doma načrtujem(o) kupiti tekalno stezo za domačo uporabo, in imam v ogledu ta dva modela. Se tukaj kdo bolj profi ukvarja s tem oz. celo ukvarja z dobavo/prodajo, sicer pa mnenja, če kdo to uporablja zaželjena :).

Hvala.

 

https://www.tekalnesteze.si/product/tekalne-steze-trx-maraton-toorx/
https://www.fitnesshop.si/izdelek/tekalna-steza-tunturi-70i/

A ni bolje teči v naravi, kjer napolniš celo telo s kisikom in se potem odlično počutiš? 🤔 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Alex napisal:

A ni bolje teči v naravi, kjer napolniš celo telo s kisikom in se potem odlično počutiš? 🤔 

seveda, se strinjam 👍, v opisu sem pisal "na splošno", jaz tečem samo zunaj (tudi te dni, ko je pri nas -8.....podkapa/rokavice in gre brez problema).....tako da to se kupuje za nežnejši spol :)

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je sportman333 napisal:

seveda, se strinjam 👍, v opisu sem pisal "na splošno", jaz tečem samo zunaj (tudi te dni, ko je pri nas -8.....podkapa/rokavice in gre brez problema).....tako da to se kupuje za nežnejši spol :)

Enako. Tudi sam tečem četudi je pod nulo in piha burja. Ampa z mano gre tečt  tudi nežnejši spol. 😊 Jo moraš povabiti zraven. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Enako. Tudi sam tečem četudi je pod nulo in piha burja. Ampa z mano gre tečt  tudi nežnejši spol. 😊 Jo moraš povabiti zraven. 

ja se strinjam, oz.se trudim, ampak  zaenkrat še nimam živcev za to :), ne še.....tako da, zaenkrat me spremlja pes (psica, torej nežnejši sploh :))

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je tudi moja pregovarjala in na koncu sma prišla do zaključka, da denar ostane doma raje:bravo:

 

Sem pa gledal za manj denarja seveda.

 

Ji bom pa ob priliki kupil masažno mizo.

Ko je ravno maserka tud😁

  • Všeč 3
  • Začuden 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Če bo koga kdaj zanimalo, zdaj po raziskavi sem dobil tole in je kar fajn zadeva, ker si recimo sam lahko nastavim 14km/h in tečem na stezi, kar zunaj zame ni realno, tako da kar fajn naprava....za slabe dni😉....

20230224_134627.jpg

20230225_184548.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Pa obvezno spredi televizor, ker da takole laufaš na mestu eno uro in gledaš v zid pa ti vseeno ni dolgčas, si psihopat.

Ima nastavek za tablico, ne rabiš tv spredaj....je pa tako, za moje pojme, ce teces tega ne rabis😉....to je kot zunaj gledam mularijo z vsemi zvocniki, gsm in slusalkami med tekom...kr neki....jah sem old school

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je sportman333 napisal:

Ima nastavek za tablico, ne rabiš tv spredaj....je pa tako, za moje pojme, ce teces tega ne rabis😉....to je kot zunaj gledam mularijo z vsemi zvocniki, gsm in slusalkami med tekom...kr neki....jah sem old school

Ja, + hervis moda pa to si še pozabu 😆

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn je... dokler je motivacija :)

Druga stvar pa je, če res rabiš vse te opcije, ki jih nudi.

Če se greš zagriženega rekreativca je pozimi ponavadi obdobje ko se dela na bazi in moči, večina tekov je počasnih, pa kakšen juriš na hrib.

Intervale in tempo tek pa potem izvajaš glede na tvoj pulz glede na nek referenčni rezultat (recimo 5km).

Je pa tale tvoj tempo 4:17 min / km (14km/h) že kr lep, če ga uspeš držat dlje časa 💪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.