Skoči na vsebino

Praske oz. udrtine na pločevini


Volume

Priporočeno sporočilo

A ima kdo idejo, kako bi lahko nekdo udaril v avto, pa da ta ni opraskan? 

Na levi (črtkano) sem imel bočno parkiran avto, z desno stranjo do ceste pred bloki. Sprednja desna vrata pa imam poškodovana, kot da bi kdo s ključem ali drugim predmetom udaril v vrata. Brez prask. Samo vdrtine. Vdrtin je vsaj 5 in to pod ogledalom in nad spodnjo plastiko pri dnu vrat. Se pravi vrata niso podrajsana.

Še slikica, kako sem imel parkiran avto...

 

20230419_183233.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nism nič sugeriral. Menim, da ni bil avto, razen, če je mel prtljažnik in kolesa zadaj. Samo bi moral direkt na vrata naslonit...če je bil kolesar,bi tut morale biti daljše praske. Sumim mogoče na fovšarijo in kakšen ključ. Samo mi ni jasno, da so vdrtine še tako nizko. Oziroma da ni potegnil s ključem in spraskal cela vrata ali bok avta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Praske oz. udrtine na pločevini

Sm spet dons gledu in je res čudno, pod ogledalom in pa ful nizko dol na vratih.  Ogledala pa so bila poklopljena. Bolj me muči,  če je kdo skakal s kakšnimi ključi in delal škodo🤬🤬🤬 ljubosumja je itak preveč...sm čist hud avto kupil😂😂😂

Sm se pa zmenu in mi bojo na kasko zrihtali....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.