Skoči na vsebino

Pametne/športne ure


AmpeR

Priporočeno sporočilo

pred 46 minutami je godlike napisal:

Pres sem imel kakih 8-10 Polar RS800cx. Zdaj pa imam 6 let Suunto Spartan Wrist HR.

Jaz pa 8 let forerunner 235 in sem bil zelo zadovoljen a čas naredi svoje (nekje vlaga vdira) in bo vsak čas fuč... 🥴 Že nagaja včasih zato sem si umislil novo forerunnarco 255 in bi rekel, da ima vse kar potrbujem in še več... :prstgor:

Ps; bi vzel ono od @Jest a sem imel že kupljeno- naročeno pri Petrolu za pametno ceno s pop.cca 250€.😉

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tiste ki jih zanimajo športne ure, tole je pa zdej nov model Suunta,... baterijo ma brutalno, najbolj me pa veseli da so končno dali mape na uro
 

WWW.URARSTVO-LECNIK.SI

Športna ura Suunto Vertical Titanium Solar Sand z velikim zaslonom in solarnim polnjenjem za vse navdušence različnih športnih dejavnosti...

 

Sam za tak denar že z enim očesom pogledaš proti Garmin Fenix 😅

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Tilen5 napisal:

Za tiste ki jih zanimajo športne ure, tole je pa zdej nov model Suunta,... baterijo ma brutalno, najbolj me pa veseli da so končno dali mape na uro
 

WWW.URARSTVO-LECNIK.SI

Športna ura Suunto Vertical Titanium Solar Sand z velikim zaslonom in solarnim polnjenjem za vse navdušence različnih športnih dejavnosti...

 

Sam za tak denar že z enim očesom pogledaš proti Garmin Fenix 😅

 

Sam kdo je pa to slikal na vitkih dekliških rokcah, k zgleda, da jo bo ura glih kar pojedla tko glomazno je videt? 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...
pred 1 uro je AmpeR napisal:

Zadnje čase se službeno potikam okoli raznih direktorjev različnih firm in opažam, da večina nosi prav Suunto ure :jezicek:.

Zanimivo.

Ja res dober razlog za nakup take ure... 🥴😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je AmpeR napisal:

Zadnje čase se službeno potikam okoli raznih direktorjev različnih firm in opažam, da večina nosi prav Suunto ure :jezicek:.

Zanimivo.

Direktorji vedo, kaj je dobra roba 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.