Skoči na vsebino

Formula 1

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 6 urami je Slivka napisal:

Podobne "ribežne", kot jih ima ta na bokih, je imela naša nona za pranje perila...

 

To niso ribežni. To so air-ducti za odvod zraka, ki pride iz hladilnikov.

Ah sej, kako bi hribovcu tako tehnologijo razložu, maš prav...so ribežni :D

Podpis.png

 

Napisano

Zanimivo, letos je nazaj efekt 'guncanja' oz porpoising, ker imajo avti se vecji pritisk ob tla, tako da na momente zmanjka podtlaka pod avtom.

 

Tako voziti celo dirko bontezko ce ne bojo z elektroniko to saniral. To pa kak slab asfalt v Ameriki (naj bi zrihtali) pa bojo bruhal med voznjo

 

 

 

Napisano
pred 7 urami je jereb napisal:

Zanimivo, letos je nazaj efekt 'guncanja' oz porpoising, ker imajo avti se vecji pritisk ob tla, tako da na momente zmanjka podtlaka pod avtom.

 

Tako voziti celo dirko bontezko ce ne bojo z elektroniko to saniral. To pa kak slab asfalt v Ameriki (naj bi zrihtali) pa bojo bruhal med voznjo

 

Ja Ferrari in Mclaren naj bi že imela rešitev. 

Podpis.png

 

Napisano (urejeno)

Že znano par dni, pa mazepinu se stolček maje

Popravljeno od TiEn

 

jajcadizlska.jpg

 

Napisano
pred 4 urami je Bini napisal:

F1 v Rusiji odpade.... 😉

 

Škoda, sem prepričan, da bi bila za umret dobra. Predstavljaj si test refleksov in dirkalnika, ko bi Rusi nažigali s topovi, dirkači se pa izmikali...

  • 3 tedne kasneje...
Napisano

Jaz kot velik Ferrari fan  imam nasmešek do ušes :)

 

In pa zakupil 1leto dostopa do F1 TV 😎

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Napisano
Pred eno uro je TiEn napisal:

Kolk pride naročnina ?

Mislim da slabih 70eur za 1leto .

Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Jaz kot velik Ferrari fan  imam nasmešek do ušes :)

 

Upam, da ne zaserjejo 🙏

Podpis.png

 

Napisano
pred 28 minutami je g.Wankel napisal:

 

Upam, da ne zaserjejo 🙏

Itak da ne bodo.... Kdaj je pa Ferrari zasral ali zaspal tekom sezone.... 

Napisano

Uf moja najljubša ekipa precej zadaj; oranžni :(

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Ferrari je od nekdaj najbolj nevaren sam sebi. Torej bo še zanimiva sezona. Me prav zanima, a jim bo uspelo ali se bodo tolikokrat sabotirali, da se jim bo še Enzo odrekel?

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
pred 19 urami je Z M A J napisal:

Uf moja najljubša ekipa precej zadaj; oranžni :(

Po prvih testiranjih so bili med top3 potem so pa neki zašuštrali konkretno

 

jajcadizlska.jpg

 

Napisano

A upamo napovedati prve 3 danes? Želje so eno,ampak napovedujem: MAX, SAINZ, HAM. Leclerc out.

Napisano
Pravkar je TiEn napisal:

@Nejc1986 kolk si bil živčen :D hehe

Hehe:) sem mislil da se jim bo zalomilo,ko je prišel SC gor. Kdo bi si mislil; dvojna zmaga Ferrarija in nula RBR. Mercedes pa po sreči na stopničkah. 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes sem več ur preživel na primorski parkirni površini (tisti, za katero potrebuješ FKING VINJETO).
    • O, so, so. Jih sicer izvlečejo iz naftalina, a ponovitve vseh barv, vrst in podvrst so tu. Ta program ni  vreden enega evra. Me zanima, koliko bi plačevalo RTV slo, če bi lahko izbirali. Mogoče kakih 20%.  
    • Francozi majo totalno vse deklaracije gor 😆
    • o ne teh ni več... zdaj so pričevalci na vrsti, ki govorijo o dogodkih, ko so bili eno ali pa dve leti stari. 
    • Priporočam ti da vzameš na ebayu lahko ti kopiram linke. Odmična gred ter ročice: https://www.ebay.de/itm/395175608516 Vodila: priporočam da se zamenja vseh 8 https://www.ebay.de/itm/326168908488 V primeru da so tudi podložke bile slabe se bo tudi videlo ko bo vzel pokrov valjev dol bo veliko sludga(izgleda kot sluz) v tem primeru boš moral zamenjati tudi sito na oljni pumpi link:https://www.ebay.de/itm/166443013706 V primeru odstranitve oljne pumpe lahko zamenjaš tudi ketno: https://www.ebay.de/itm/334615340544   Podložke za šobe: https://www.ebay.co.uk/itm/132845221894 Za vsak slučaj preveri po oem številkah ali ti pašejo deli.   Še vakumska pumpa če imaš skener lahko sam preveriš ali je slaba gre se za PID brake booster pressure v leru mora biti približno 7kPa parkrat pritisneš na bremzo mora pritisk zrastit ter hitro padit če potrebuje dolgo da pade je pumpa slaba. Link:https://www.ebay.de/itm/326028005156?fits=Year%3A2013|Make%3AMazda|Model%3A6+Stufenheck|Engine%3A2191+ccm%2C+110+KW%2C+150+PS|Type%3A2.2+D|Platform%3AGJ%2C+GL&_skw=mazda+6+vacuum+pump&itmmeta=01K2MK5E0SFCA7A77ZGS5YWW69&hash=item4be8c88f24:g:IWkAAOSw2O1l3ACu&itmprp=enc%3AAQAKAAAA8FkggFvd1GGDu0w3yXCmi1d6ZPRFS7CUvTtPuc9STTLqkqTKKgyCbp8PlY%2BmQT8VEvX1DaxFhskQRb9IHm4HDGt0bHZBnahtIFK51b%2BljcrFfbJyIAfQkdWjddnhMV2NgZ4uDlDfZpDnmTdMtdjqI31CXvZwth2BPg7w2%2BGEAFvf95H8eUi31FApTFJ6dZJ2nXZtXMFmyFBp5E0ezYI8VZR3PJAE4hMdkEckntt%2BQR5xldO4q3pRQ%2BTWhlmvlK8L7rUCPFy3AnekAmRA%2FgTdaQ3oKCt2MgBIAlGdOn3Zhei%2BqRwexCUFkuMzV05t87Ah9g%3D%3D|tkp%3ABk9SR77glZOVZg  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.