Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

?koda, da nismo mel Italjanov takoj na za?atku, ko so bli ?e popolnoma kisli. Zdaj so malo zamenjali vse skupaj in jim spet kar gre.

 

Jas pri?akujem, da bo ene 3:0 za makaronarje... In na?i mogo?e 2x strel mimo vrat.

 

Katerih vrat.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste gledal kaj posnetkov ko so Ferci s ?pagetarji igral, jim je blo na?im sosedom kar fajn vro?e, tako da v neki blazni formi lih niso (ali pa so imeli obupen dan v petek)! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste gledal kaj posnetkov ko so Ferci s ?pagetarji igral, jim je blo na?im sosedom kar fajn vro?e, tako da v neki blazni formi lih niso (ali pa so imeli obupen dan v petek)! :blush:

 

Samo trenutno bi nas tudi ferci nabili. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak vsi navijamo za Dinamo!! :D

 

Bo Dinamo sre?en ?e bo fasal samo 5 golov. Ko sem tam bral novice, sem dobil ob?utek, da pride dinamo sam drese menjat. Oni so ?ist sre?ni da so v LP in da jim je ?reb dal tako zvene?e ime, da bojo lohka kasiral. Boli jih k*** ?e dobijo po p****-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak vsi navijamo za Dinamo!! :D

 

Bo Dinamo sre?en ?e bo fasal samo 5 golov. Ko sem tam bral novice, sem dobil ob?utek, da pride dinamo sam drese menjat. Oni so ?ist sre?ni da so v LP in da jim je ?reb dal tako zvene?e ime, da bojo lohka kasiral. Boli jih k*** ?e dobijo po p****-

 

Jaz si nekako mislim, da ?e bo manj kot 3 ali pa 4 gole razlike, je to slab uvod v dirko, imenovano LP! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima kak?en bo pa danes izid! :bravo:

 

EDIT: v manj kot minuti pa ne vem kdaj je nazadnje va?a ekipa gol dubla?! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hjah v?eraj je bla kr mal ?udna tekma. Milan stisne enga prov na hit in potem ?e enga na koncu. Vmes so pa na?i igral. Niti nisem tok razo?aran, jah ?koda je dveh to?k, ampak v kon?ni fazi na?i so igral in napdal, tudi po tem ko so imeli vodstvo. Milan, ko je imel vodstvo an drugi strani je bil sam en ?iv bunker.

 

Razen tistega obrambnega palvanja na za?etku, so na?i igrali dobro.

 

Dons pa odvisno odpostave Reale, ampak mislim da bo neki takega, da si bo Dinamo ?elel, da ne bi pri?el v ligo prvakov. Ker mislim, da jih bosta Lyon in Ajax enako ?olala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U bistvu je lahko Real bolj zaksrbljen kot Barca v tem primeru. Kot vedno imajo sre?o, da je v vratih San Iker, ki je odli?no branil Rukavini. In glede na to da je imel Dinamo kar nekaj te?av s postavo in da so na igri??u letali 17-letniki, je zmaga samo z 1:0 ?alost.

 

Mislim, da so vsi pri?akovali vsaj 3:0 ?e ne popolnega uni?enja. Tko pa bi lahko Dinamo iz 11-kotov lahko ?e presenetil.

?e to da so igrali s 5-imi branilci pove kak so cvikal. In Realova stan je razglasila dva banilca za MoM, tako da pove kaka ?alost je bla to. ;):P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem nekako ra?unal na izide od 3:0 pa vse nekje do 6:1 recimo, tko da je kar presene?enje tale razplet (po drugi strani pa spet DZ lih totalni pofl verjetno spet niso, sej so se uvrstili v LP, ne da jim je nekdo to podaril)! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dinamo ni ravno mel nekih zvene?ih nasprotnikov za kvalifikacije. ?e bi nabasal na kak Arsenal in Udinese, ne bi bpr?li not. Pa ?e to so trepetal do zadnje sekunde. Ampak jim gre ?estitat za hrabro igro.

 

No danes se pa Barca znesla nad Osasuna. In to je bla tekma na katero sem planiral it, ko so objavili termine iger. Pa itak tako kot je pri meni, gre vse narobe in nisem mogu it.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem mogu verjet ko sem dans gledal TTX od RTV SLO! <_<

 

?e dost bolj mi je pa ?al da je UTD premagal ?elsi! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in evo ti Levante... :blink::)

 

So si vsi dal dela s "krizo" Barce. V resnici pa kriza Reala, jedva preko Getafeja in Dinama, zdaj pa tole.

 

Itak 'special one' - sodniki so krivi....kak Looooooooooooooooser!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak 'special one' - sodniki so krivi....kak Looooooooooooooooser!

 

Krivi so sodniki, unicef, UEFA, prljave igre (katerih se on ne gre!!!!) in na kocu sevede vpra?al por que? :D

 

Jest sm tudi na TXT-ju vidu in nism mogu verjet. Sem bil zihr, da bojo hotl narest isto k Barca, pa jim ni znesl. Kriv pa ni tok Khedira, ampak diVer Maria, ki se je za?el fejkat udarec v obraz in s tem povzro?il vsesplo?no zmedo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.