Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Joj, tud valencija nas melje.......

 

No ni blo glih tko. Pri?akoval se da nas bojo, samo so bli na?i veliko bolj?i. Valecija je prakti?no zadela iz edien ?anse, na?i pa so spet zapravljal, tudi penal.

Sem pri?akoval, da nas bo Valencija veliko bolj tepla, ker je pol ekipe na bolni?ki, pol pa mal iz forme. Potem je pa Pep spet poslal pisano zasebo na igri??e. Ampak morm re?t, da so igrali solidno, ?koda edin za zapravljene ?anse.

 

Mene je bolj skrbela kaka bo igra in so me pozitivno presenetil glede na to da ni blo Xavina niti Inieste. Res da niso bili tako solidni, kot ?e sta oba gor ampak je blo OK.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ni blo glih tko. Pri?akoval se da nas bojo, samo so bli na?i veliko bolj?i. Valecija je prakti?no zadela iz edien ?anse, na?i pa so spet zapravljal, tudi penal.

Sem pri?akoval, da nas bo Valencija veliko bolj tepla, ker je pol ekipe na bolni?ki, pol pa mal iz forme. Potem je pa Pep spet poslal pisano zasebo na igri??e. Ampak morm re?t, da so igrali solidno, ?koda edin za zapravljene ?anse.

 

Mene je bolj skrbela kaka bo igra in so me pozitivno presenetil glede na to da ni blo Xavina niti Inieste. Res da niso bili tako solidni, kot ?e sta oba gor ampak je blo OK.

 

Poglej ?as posta - 30min I. pol?asa....

dobro se je izteklo, edino Piqueju bo treba en neostik na podplate dat :huh: , Messiju pa mal sprostitve....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najdu slike nesre?nega dne novembra 2007.....Barcelona: Chelsea 2:2

Objavljena slika

 

Prokleti Lampard in Valdez....

http://www.dailymotion.com/video/x64zos_ch...elona-2-2_sport

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 pike so na koncu, a spet 5 min nezbranosti pa fa?ejo.

Druga?e bo pa kmalu na igri??u Barcelona B, ?e Biskvit je ?el...

 

Ampak po drugi strani se nimamo kaj bati, kajti mladinci so odli?ni, hitri, agresivni, tako da ?e je ta sezona ?e te?ka, se gradi odli?na ekipa za drugo leto :bravo:

 

Messi, predvsem pa Fabregas sta pa vidno utrujena, Messi se ?e trudi in vpeljuje mladce in ima vsaj ?e svoj touch, medtem ko je Ceca neopazna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne da bo kmal na igri??u cela Barca B, ?e Pep bo moral naaj kopa?ku obut. Cela ekipa se nam je po?kodovala. Pol tega pa so krivi sodniki, ki pustijo nasprotnikom, da na?e tepe?kajo ko nori, ker jim drugega ne ostane. ?eprav v?eraj tista po?kodba Biskvita je bla nesre?a.

 

Messi je utrujen, 100% smo bo ?e slab?e ?e ga Pep ne bo igral, ker zna potem Messi mal mulo zakuhat.

Cesc tudi nekaj ni pravi zadnje ?ase. So pa na?i mladinci kar prijetni presenetil.

 

Aja pa Realu so se spet to?ke ?enkale. Pepe igral z roko, sudja ?ist zraven njega pa ni? piskal. :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S pi?kotom je baje vse ok, samo zunanji ?ivi in bo ?pilal proti Valenciji. Jokamo pa zato, ker letos res ni sre?e s po?kodbmi, a po drugi strani niti ni slabo da se premo? Barce kon?a, ker to lahko prinese samo izbolj?ave :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fertig ?e neki cajta ne bo, vse je mo?no, ampak mislim da za Mury-ja je tole res malo preve? pik naskoka! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sama postava na tekmi je pokazla, da Pepa ve? ne zanima liga, ker je zgubljena.

V igro je poslal spet ogromno mladeni?ev. Sergi Roberto, Thiago, Cuecnca, Tello, igralci za katere tisti, ki niso navija?i Barce verjetno ?e niso sli?ali., verjetno tudi kak?ni navija?i Barce ?e niso sli?ali za njih. Kdaj je Real nazadnje imel v igri toliko mladeni?av oz. produktov svoje ?ole?

 

Edino kar no?em videt je kak ?palir na na?em stadionu. Druga?e pa tudi ?e letos igrajo "just for LOLz", mi je OK, po treh letih osvajanja vsega ?ivega, si lohka tut eno sezono vzamejo bol na izi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.