Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

?e pa Hrvati nabunkajo ?pance, si pa pa? itak zaslu?ijo it naprej, tle ni debate, bomo vidli. :jupiii::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa Hrvati nabunkajo ?pance, si pa pa? itak zaslu?ijo it naprej, tle ni debate, bomo vidli. :jupiii::punk:

 

Velja tudi, da ?e Italijani ne nabijejo Ircev, si ne zaslu?ijo napredovanja... :hudicek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pol so Hrvati out?

 

v tem scenariju ja....

So mi pa grki Ruse zbrisal - pi** ?e bo to ?e EP bunker fuzbala bom golf za?el gledat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Balotelli in Cassano se ogrevata. Balotelli je igrec ki lahko odloci velike tekme, kot kaze se pa od mojih 4h ze v cetrtfinalu znata dobit anglina in spanija....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je... ti fuzbal. ?e o?tarije kjer bi na?el plac da se usede? in v miru spije? pir ni mogo?e najti. :hudicek:

 

Pa ?e to, ?e bi v Slo tile makaronarji takole z zastavami skoz okna avtomobilov visel, kot to ta trenutek po?no tukaj v cufenhauznu, bi jih na?i mili?niki vse polovil.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ocitno si pozabil, kako je blo leta 2000 ali 2002

ne sam, da so visel, ampak cela dunajska je bla blokirana :jupiii:

 

Ampak na?i so bili v svoji dr?avi, pomoje da je tukaj kar konkretna razlika. :aaaaa::)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evropa je tolk pomesana, da kdorkoli zmaga se nekdo-nekje veselil....V ITA Dolomiti na primer so totalno nemsko govoreci in nagnjeni...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje ena redkih, da sem navijal za Italjane.

Tele Angle?i s to posrano Chelsea taktiko so mi ?li prav na ?ivce.

 

Angle?i imajo igralce, ki vsi prihajajo iz kao "najbolj?e" lige na svetu. In potem drugega ne znajo kot bunker.

Sam da pridejo iz te svoje bling bling premier lige, se jih izpostavi kot en kup netalentiranih trotv, ki znajo sam nabijat ?ogo v avt ali pa naprej.

 

Italjani so igral 3x bolj?i nogomet in bi si zaslu?ili zmago će v rednem delu. ?e to da so se Angle?i pre?vercal do ?etrtfinala je ?e preve?, bi blo bolj? ?e bi ?li Ukrajinci naprej, so pokazal vsaj mal ve? volje po napadanju.

 

Upam na finale ?panija: Nem?ija, samo dvomim da bo.

 

?panija in del Bosque imata eno ?udno taktiko, ki ne verjamem, da se bo obnesla proti Portuglacem, ki imajo trdo obrambo in super kontro. ?eprav so imeli Portuglaci kar veliko sre?e, da so bli Nizozemci katastrofalni in da so imeli ?ehe v ?etrfinalu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za u?eri?njo tekmo so vsi govorili da so mo?nosti 50:50, ampak sam sem si mislil prej enih 70:30 kolikor sem gledal obe ekipi na tem prvenstvu. In tako je tudi bilo. :D

 

Vpra?anje ?e bodo ?panci ugnali Lepega in ekipo, to tudi mene zanima, vsekakor ?e v finalu naba?ejo na ?vrste Nemce, jim bo trda predla. Dr?im pesti, da ?e Italjani premagajo Nemce, pa da Nemcev sploh ne bi bilo v finalu, samo se to verjetno ne bo zgodilo. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem rekel, da stavim na Italijane in tako je ?e vedno, samo ?e bi ?li v?eraj naprej Angle?i bi pa neal gledat EP

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivi bosta polfinalni tekmi, jaz v obeh tekmah dajem mo?nosti samo 55:45 za obe favoritinji, pa ?e to razmi?ljam, da se Lepi iz tekme v tekmo bolj prebuja in vpra?anje ?e bomo videli ?panijo v finalu. :D

 

Obenem se pa najbolj bojim, da bi v finalu Nem?ija premagala ?panijo. :blush::hudicek:

 

Si upa kdo napovedat oba polfinalna izida? :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepi se je prebudil bolj proti levim ekipam. Stinsil je dva gola Nizozemcem, ki so imeli ogromne luknje v obrambi in popolnoma raz?telano ekipo. In potem je stinsnil enega ?ehom, ki so se kot prvi v zgodovini EP uvrtsili naprej kot prvouvr??eni z negativno gol razliko.

 

Proti resnim ?vabom so bolj tenko piskali in lepega ni bilo. Proti Dancem pa ?e vsi vemo kak fiasko je imel lepi.

 

Zdaj bojo spet igral proti resnemu konkurentu za naslov. Res pa da so ?panci utrujeni (Barca in Real igralci imajo za sabo te?ko, te?ko klubsko sezono) in Poruglaci bojo motivirani, da se ma??ujejo za poraz v polfinalu na SP.

 

Upam na finale ?panija Nem?ija, samo iz tega verjetno ne bo ni? in bo verjento po kakem ?ude?u ?e finale Italija vs Portuglaska.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot finale LP, ko smo vsi pri?akovali Barcelona:RM na koncu pa ravno tadrugi ekipi v finalu. :D

 

Jaz ra?unam obe tekmi, da se bosta kon?ali z 2:1, recimo da za obe favoritinji. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele gledam tekmo in sem ?ist zmeden, ne vem za katere navijat, oboji so mi QL (manjka pa ?e del?ek Nem?ije in bi lahko sestavili Barcelono in RM na igri??u). :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.