Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

najboljs od vsega je, ker barcelonini navijaci (funi kot bi reku vid almighty) neki casa ne bojo tezil :jupiii:

 

Ceprov bi jaz bistveno raj?i videl njih na prestolu in da so fun-i veseli, kot da Bayern, no zdej je kar je! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kako so se v torek po tekmi naslajali navija?i Reala, ?e po twiterju v oddaji po zaklju?eni tekmi, pa komentarji pod ?lanki, razni forumi... kako so ?e videli lahko delo Reala v finalu proti oslabljenemu Chelseaju... karma is a bitch.

 

Bayern je premagal Real v njihovem na?inu igre, torej odprto, napadalno, kapo dol. ?eprav menim, da bi bila tako Real kot Barca v finalu, ?e bi bili pari zamenjani, torej Real - Chelsea in Barcelona - Bayern. Real bi la?je prebil bunker Chelsea, Barca pa bi la?je razvila svojo igro proti "nasprotniku z jajci". Za Barco je zadnji ?as, da si najde bolj?ega vratarja, ker tale Valdes je poden, pokasira kar nekaj golov, katere bi recimo Cassilas ali Neuer obranila.

 

Svaka ?ast Neuerju, golman 1. klase, s prvima dvema obranjenima penaloma je povsem ?okiral Realovce, in posledica je bila napaka Ramosa... bolj "kme?ki fant", kot je rekel Oblak :hohoho:

 

Kako so se norca delali danes iz Ronalda na radiju City, kaj je po?el po tekmi - treniral strel iz bele to?ke v levi spodnji kot do dveh zjutraj, potem pa sta se v objemu z Ramosom tola?ila do jutra... :hohoho:

 

Videti Mourinja na kolenih med streljanjem penalov - neprecenljivo... :hudicek:

 

Upam, da Bayern sesuje pla?ance pezdontarske Chelsea.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je bil v?eraj kljub porazu Ramos zadovoljen - je namre? v zadnji vrsti zadel v glavo navija?a, ki mu je celo tekmo nekaj mamo po nemarnem omenjal.

 

Messi pa Ronaldo sta se pa ?e tudi zmenili pri komu doma bosta skupaj gledala finale.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

he he he

 

Baje so na ?e?kem na?li ?ogo k jo je ramos nabil :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

V?eraj se je pokopalo nogomet. Chelsea si je od zadnjih 4 ekip najmanj zaslu?il pokal. Bolj si ga je ?e celo zaslu?il Real. Chelsea ni pokazal ama ni?, razen kako imeti ogromno krompirja ko igra? bunker. In ?e ta bunker so igrali slabo. Barca in Bayern sta ga prebijala za ?alo, samo ko ?oga ni hotla v mre?o.

 

Isto je blo kot da bi gledal Grke na EP ali pa letos zadnjo tekmo EPL-ja ko sta igrala QPR in City. Chelsea se je samo branil, kot da bo mu grozi izpad iz EPL-ja in potem se jim userje iz edinega strela na gol.

 

Bayern je zajebal ego Robbna, Chelsea-ju je pa pomagala neka svetovna sre?a. Ta finale, ?e se ga bo kdo zapomnil, bo ?el samo v zgodovino kot en, kjer je imela ena ekipa toliko ve? sre?e kot pameti, da je bilo ?e neverjetno.

 

Da pride? igrat v FINALE CL bunker... to mi ne bo ?lo nikoli v glavo...patetika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Videt je blo, da je nesigurn, samo manj kot Schweini, ki je bil ?e tok, da se je med tekom ustavil.

 

Za Robbna sem pa pred strelom nagals reku, da bo falil, ker v velkih sitaucijah zmer poklekne. Zaribal je na SP-ju, zaribal je na najpomebnej?i liga?ki tekmi (penal in ?anse) in zaribal je tudi zdaj. Jedva je spravil penal mimo Ikerja.

 

Njegov spor z Riberyem pa je bil tudi o?iten. Medtem ko je francoz dajal podaje njemu, se je Robben za to odlo?al zelo redko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imeni ekip sta me prepricali, da sem raje film gledu na cajpedu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole si preberte, sem se kar nasmejal;

 

http://24ur.com/sport/ligaprvakov/olic-kot...m-v-vratih.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole si preberte, sem se kar nasmejal;

 

http://24ur.com/sport/ligaprvakov/olic-kot...m-v-vratih.html

 

No sej to sem v?eraj napisal - z aviona se je videlo, da je ?ist bogi. Nobenega ?ara, prodornega pogleda, ki prestreli ?uvaja mre?e. V tej zgodbi je on izpadel kot otrok, ki se boji atiju povedat, da je v ?oli fasal cvek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ?e prebere? ni bil edini. Zato je streljal, ker si noben drug ni upal... ?e golman je mogu strelat.

 

No ko berem odzive, je ve? ali manj ena misel. Da so te in take zmage veseli samo navija?i Chelsea, pa ?e te ne tok, glede na borno ?tevilo, ki se jih je pojavilo na proslavni paradi.

 

Kar so pokazali v polfinalu je ?e bila patetika, da pa gre? z ekipo, v katero so se zmetalo miljonov da glava boli, igrat bunker v finalu, je pa ?alost. To je pribli?no enaka ?alost, kot tiste Shumijeve nesre?e, ko se je raje zaletaval in tako osvojil prvenstvo, kot pa z dirko.

 

Tudi sickipedia je polna ?tosov na ra?un Chelsea-ja in sevede Terry-a in njegovega proslavljanja.

Sploh ta je bolana, ne samo da se je preoblekel v tekmovlani dres po kon?ani tekmi, dal si je tudi ??itnike gor.

Te proslave znajo bit zajebane ka?e.. :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Mazdilakarji, kej spremljate ?ogobrc? Mene so u?eri dokaj navdu?ili Rusi, nisem si mislu da bodo 4:1 odpravli ?eeehe. :aaaaa::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji 4je polfinalisti (odvisno od ?reba)

 

Italija

Rusija

Anglija

?panija

 

Je pa te?ko sedaj re?i ker je selekcija med hrvati, italijani in ?panci odlo?ilna sedaj....a Italija se mi zdi letos mo?na (Andjamo Azzuri....?e vedno sem ?etrt ?pagetarja :) )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne verjamem da bo kaj z Angle?i, vseeno mi je pa v?e? trenutni rezultat, ko vodijo 1:0. Dvomim pa da se bo takole kon?ala tekma, ker so Francozi konkretno bolj?i, se mi zdi. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrva?ka : Italija = 1 : 1 :zvizga:

 

V naslednjem krogu bova verjetno navijala vsak za svoje, meni so ?panci itak najlup?a ekipa (Barcelona + Real in ima? ?PA rep., no na ?alost pa mankajo Ozil, Khedira, Messi, Benzema in tudi Lepi)! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja napoved se uresni?uje, verjetno ?panci nabijejo hrvate, italijani pa irce....ampak ?oga je okrogla

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.