Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 14 minutami je Nejc1986 napisal:

Tista grda xsara je pri meni že zdavnaj odplacana :) in za tisto razliko v ceni do kakšnega manj grdega in novejšega avta gre Nejc lepo kadarkoli na izlet ali dopust in tank v tej isti grdi xsari je vedno poln :)

Dobro, xara ni glih nek biser oblikovanja prav tako kot ne golf. Zame sta v isti ligi. 

 

 

Napisano
pred 1 uro je gregc88 napisal:

js sm tud še vse na  našparan keš kupu  rabljene , in tud grem na izlet za razliko v ceni ker ne kupim nikol novega, pa ni xsara ...kaj pa to 

 

novega cliota si statistično gledano kupijo večinoma tisti ki niso premožni in si želijo vsaj enkrat v življenju domov pripeljat nov avto iz salona.... nič narobe, samo povem  .. jaz mam pač raje avto ki stane nov 3 cliote, in kupm malo rablenga ... smo si razlicni

 

nimam nič proti tebi nejc in xsari, sam povem da so za male pare tud drugi avti itd... cliota si  'napadu' kok je drag in kok je vredna pol tvoja kišta... pa sem pač povedu da dam raj 5K za cliota kot xsaro 1K...  pr obeh ti ostane za izlet :D

 

 

 

 

Saj vem. Nisem napadel cliota. Daleč od tega. Clio se mi nasploh zdi super price/performance in če bi obstajal karavan bi ga gledal za svoj naslednji avto. Ampak za tega doticnega pa sem izpostavil smešno visoko postavljeno ceno. Samo to. 

 

Kar se tice postavljanja cene za mojo rabljeno xsaro sem se seveda šalil. Uporabil sem enako razmišljanje kot jo je (v mojih očeh) uporabil tisti ki je postavil ceno tistemu doticnemu rabljenemu cliu. Nebi dal niti 5jurjev zanj, niti 6jurjev za 11let staro xsaro. 

 

No, in ko si napisal kdo po tvojem mnenju kupi novega clia... Nekaj takega se je meni podilo po glavi ko sem kupil novo xsaro. Poceni, prostorno, novo, zanesljivo. 

pred 1 uro je Alex napisal:

Dobro, xara ni glih nek biser oblikovanja prav tako kot ne golf. Zame sta v isti ligi. 

Ni sarkasticno ampak meni je xsara letnik 97 (navadna in ne Picasso) lepša kot golf 3 iz istega leta. 

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Dobro, xara ni glih nek biser oblikovanja prav tako kot ne golf. Zame sta v isti ligi. 

 

Ampak, men je res dolgočasnost oblikovanja pri Golfu res nekaj izjemnega in kako sploh uspejo dobiti kupce zanje. Ok tradicionalisti so eno, ampak da pa velika večina tistih, ki ni nikoli imela Golfa verjetno ne zna narediti pravilnega vrstnega reda od Golfa 5 do Golfa 8. Sigurno bodo generacije v neki točki zamenjali med sabo pa vseeno imajo veliko kupcev. To je meni fenomenalno, narediš par malenkostnih popravkov in že prodajaš kot novo generacijo. Je pa res, da kupiš 10 let starega golfa in razlagaš kot, da je nov model. 🤣

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 6 minutami je Boss napisal:

 

Ampak, men je res dolgočasnost oblikovanja pri Golfu res nekaj izjemnega in kako sploh uspejo dobiti kupce zanje. Ok tradicionalisti so eno, ampak da pa velika večina tistih, ki ni nikoli imela Golfa verjetno ne zna narediti pravilnega vrstnega reda od Golfa 5 do Golfa 8. Sigurno bodo generacije v neki točki zamenjali med sabo pa vseeno imajo veliko kupcev. To je meni fenomenalno, narediš par malenkostnih popravkov in že prodajaš kot novo generacijo. Je pa res, da kupiš 10 let starega golfa in razlagaš kot, da je nov model. 🤣

Sem pa opazil pri veliko kupcih golfov, da nimajo glih izdelanega pojma, kaj je estetika. Tudi oblačijo se ponavadi da gorje svinjam.

Je pa rudi res, da bi lahko preoblekel dacio v golfa in oni bi ga spet hvalili. Ker bi mislili, da pač vozijo golfa. 

In ja. Kot praviš. Oblikovalcem in lastnikom folcvagna bi bilo potrebno dati medaljo, kako jim uspe z par popravki maske in luči že deset let prodajati enak avto. In to z ceneno plastiko noter. 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Napisano

Ta nov golf je sestavljen iz samga škarta in ostankov, neki na hitr pa pocen skup zmetan, pa dejmo prodajat ''ime''. Ko dvigneš pokrov motorja ugotoviš, da havba in blatniki niti pobarvani niso z notranje strani. Mi je pa že od nekdaj šla na živce ta generičnost VW in Škod... Nobene oblike, duše, nič... Notr vse kvadratno, brez vsake estetike...
Zato me Mazda ubistvu tok navdušuje.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ljubim 2
Napisano
pred 1 uro je samSimon napisal:

Ta nov golf je sestavljen iz samga škarta in ostankov, neki na hitr pa pocen skup zmetan, pa dejmo prodajat ''ime''. Ko dvigneš pokrov motorja ugotoviš, da havba in blatniki niti pobarvani niso z notranje strani. Mi je pa že od nekdaj šla na živce ta generičnost VW in Škod... Nobene oblike, duše, nič... Notr vse kvadratno, brez vsake estetike...
Zato me Mazda ubistvu tok navdušuje.

 

Taka je vag skupina:zvizga:

  • Haha 2
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 6 minutami je DonFelipe napisal:

Drži, pa moraš biti res posebnež da to kupiš oziroma pustiti da manipulirajo s teboj.

 

Ta je tudi zanimiva, saj že nekaj časa stoji parkirana v Lj - Šentvid 

1052462.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda MX-6 2.0 i 16V, letnik:1992,3990 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

napačen motor :zvizga:😝

Napisano
pred 1 uro je Deeyan napisal:

 

napačen motor :zvizga:😝

2.5 V6, a ne? ;)

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Napisano
pred 5 minutami je DonFelipe napisal:

Ne v tem je osnovni 2,0

A to ni dosti?

Zanimiva je ta kupe verzija 626ke

Ne... ker avto, ki zgleda športno mora imeti vsaj ustrezen motor, čeprav tud tistih slabih 170KM pri 2.5 mašini je zadovoljivo, tole pri 2.0 pa pač premalo.

33112_1.png

Napisano
Pravkar je Boss napisal:

Ne... ker avto, ki zgleda športno mora imeti vsaj ustrezen motor, čeprav tud tistih slabih 170KM pri 2.5 mašini je zadovoljivo, tole pri 2.0 pa pač premalo.

Odvisno od želja in potreb.

Meni recimo omenjeni povsem zadostuje, škoda da ni v kombinaciji z avtomatskim menjalnikom.

Napisano
pred 10 minutami je DonFelipe napisal:

Odvisno od želja in potreb.

Meni recimo omenjeni povsem zadostuje, škoda da ni v kombinaciji z avtomatskim menjalnikom.

V športnem avtu mora bit športen motor. Kako bi izgledo, da bi imel Porsche navaden, 2.0 kubičnen motor z 150 konji. Nekdo bi dejal, saj je v redu, se lahko pelješ. Da, ampak tak avto kupiš, da tržeš asfalt in ne gledaš toliko na porabo. Za to so namenjeni drugi tipi avtov. 

 

 

Napisano

res je 8ka je začetek konca... neb jo imel, prvič vse na tač, drugič izgled ni nič boljši kot prej, zame slabši.... obstaja video na yutub kolk so šparali in kaj je prej imel in kaj zdej nima itd... bruh

trenutno ni novega avta ki bi mi bil top...razn seveda za 50K +... 

 

Napisano
pred 1 minuto je Alex napisal:

V športnem avtu mora bit športen motor. Kako bi izgledo, da bi imel Porsche navaden, 2.0 kubičnen motor z 150 konji. Nekdo bi dejal, saj je v redu, se lahko pelješ. Da, ampak tak avto kupiš, da tržeš asfalt in ne gledaš toliko na porabo. Za to so namenjeni drugi tipi avtov. 

Drži.

Danes pa imaš kup navitih modelov z nizkimi kubaturimi katerih stroški vzdrževanja pa letijo v nebo, po drugi strani pa so še nepraktični.

Drugače pa ta bi bila super 

640x480.jpg
WWW.AUTOSCOUT24.HR

Pronađite Mazda € 5.900,- – na AutoScout24: europski lider auto oglasa.

 

Napisano
pred 33 minutami je DonFelipe napisal:

Drži.

Danes pa imaš kup navitih modelov z nizkimi kubaturimi katerih stroški vzdrževanja pa letijo v nebo, po drugi strani pa so še nepraktični.

Drugače pa ta bi bila super 

640x480.jpg
WWW.AUTOSCOUT24.HR

Pronađite Mazda € 5.900,- – na AutoScout24: europski lider auto oglasa.

 

To je to! 💪😊

Napisano

Ta je pa uredu kombinacija, kajne?

Ko stišneš SPORT tipko kar podivja, kajne?

Sem probal MX-5 letnik 2000 z avtomatiko in storil omenjeno in se pozna ko preklopiš iz Overdrive programa.

Zanimivo da pa MX-6 ni bil nekaj popularen in doživel uspeha kot ga je recimo MX-3

Napisano
pred 4 urami je DonFelipe napisal:

Ta je pa uredu kombinacija, kajne?

Ko stišneš SPORT tipko kar podivja, kajne?

Sem probal MX-5 letnik 2000 z avtomatiko in storil omenjeno in se pozna ko preklopiš iz Overdrive programa.

Zanimivo da pa MX-6 ni bil nekaj popularen in doživel uspeha kot ga je recimo MX-3

Vrjetno zato, ker je imel konkurenco pri fordu z enakim motorjem 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače...    Ena od mnogih tem glede ogledal... https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic   Bomo porihtali. Oziroma bodo  menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej.  Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga... 
    • Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.  
    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
    • S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.