Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Sicer sem mel 2012 letnim, 95kw, je pet let špilala k nič, 190tkm.. brez posegov

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Tudi če je kot piše OK, je po mojem kakšne 2-3 jurčke predrag. Kot je že omenil NevLado, je ob nakupu rabljenega dizla priporočljiv preventivni temeljitejši servis motorja.
Sm jih gledu na mobile. Je cena kr realna, jih je gor lih 32.

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Napisano

Če koga morda vleče,da bi imel v lasti malo drugačen in poceni avto je tule priložnost.

Tašča se bo poslovila od Suzuki Maruti 800 starega ko svet ,toda vozen in do jutri še registriran.

Cena je po dogovoru,ostale informacije pa samo za resne na z.forumu.....😊

Ps; čez vikend gre v prodajo na AvtoNet.....

IMG_20211126_143232~2.jpg

IMG_20211126_143258~2.jpg

IMG_20211126_143218~2.jpg

IMG_20211126_143246~2.jpg

IMG_20211126_143341~2.jpg

IMG_20211126_143351~2.jpg

Napisano

Zanimiv in dokaj redek avto. Včasih jih je bilo veliko na cestah.

Roko na srce, jaz se nebi upal voziti v njem izključno iz vidika varnosti. 

Bognedaj, da se nek moderen avto zabije vate:blink:

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)
pred 24 minutami je FuManchu napisal:

Zanimiv in dokaj redek avto. Včasih jih je bilo veliko na cestah.

Roko na srce, jaz se nebi upal voziti v njem izključno iz vidika varnosti. 

Bognedaj, da se nek moderen avto zabije vate:blink:

Jp,res je.....😬

Bo pa kmalu oldtimer....😆 

Pa še " rdeče" barve je te vsak opazi......:bravo:

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 6 urami je Bini napisal:

Če koga morda vleče,da bi imel v lasti malo drugačen in poceni avto je tule priložnost.

Tašča se bo poslovila od Suzuki Maruti 800 starega ko svet ,toda vozen in do jutri še registriran.

Cena je po dogovoru,ostale informacije pa samo za resne na z.forumu.....😊

Ps; čez vikend gre v prodajo na AvtoNet.....

IMG_20211126_143232~2.jpg

IMG_20211126_143258~2.jpg

IMG_20211126_143218~2.jpg

IMG_20211126_143246~2.jpg

IMG_20211126_143341~2.jpg

IMG_20211126_143351~2.jpg

To moraš kupcu še doplačati da odpelje to...🤭😉😁, če bi bila vsaj fiat panda 4x4 bi rekel, da kupiš za kako visokogorsko kmetijo in se tam voziš neregistriran, sicer pa tole ni več za na cesto...kako to naredi tehničnega?🤔

Napisano
pred 2 urama je sportman333 napisal:

To moraš kupcu še doplačati da odpelje to...🤭😉😁, če bi bila vsaj fiat panda 4x4 bi rekel, da kupiš za kako visokogorsko kmetijo in se tam voziš neregistriran, sicer pa tole ni več za na cesto...kako to naredi tehničnega?🤔

😆😂🤣

Napisano
22 minutes ago, Alex said:

Cena pa previsoka. 😊

Nevem no, za slovenski avto in prvi lastnik se mi zdi cena več kot poštena - je v rangu slovenskih cen. + ohranjenost + dvojne gume

Napisano

Žal karavan... 

Žal rdeča...

Žal predraga... 

 

In zakaj je kao slovenski avto ok? 

 

Napisano

Soforumaš je prodajal 2016 G165 za 23.400 in ste rekli vsi wow, to je okej cena. S tem da so mu ljudje ponujali celo več, do 24 tisoč je šla najvišja ponudba.

 

Sedaj imate tukaj facelift 2019 za 1800 eur več. Pazi to, 1800 eur. Za 2 leti novejši avto. A to pa ni okej cena več? 😂😂😂😂😂

 

Dejte se mal zamislt no, pa pejte kozle strelat v covidno temo.

Napisano (urejeno)

Če se avto prodaja v Sloveniji, je to veliko lažje, ceneje, avto pa praviloma lahko takoj odpelješ in se z njim voziš.

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 57 minutami je Janez007 napisal:

Ja seveda. Ne glede od kod je, ga je potrebno preveriti, preizkusiti. 😊 Če se avto prodaja v Sloveniji, je to veliko lažje, ceneje, avto pa praviloma lahko takoj odpelješ in se z njim voziš.

 

Na primer tale Mazda 6 G165 MT 2/2019 z 42.000 km, iz Nemčije, pride še jurčka in pol dražje, če upoštevamo stroške uvoza in dodatna platišča pri slovenskem:

SUCHEN.MOBILE.DE

 

slika.thumb.png.145fccee9704e82c5ba4289a95470027.png

 

Točno tako👌

Pred eno uro je NevLado napisal:

Soforumaš je prodajal 2016 G165 za 23.400 in ste rekli vsi wow, to je okej cena. S tem da so mu ljudje ponujali celo več, do 24 tisoč je šla najvišja ponudba.

 

Sedaj imate tukaj facelift 2019 za 1800 eur več. Pazi to, 1800 eur. Za 2 leti novejši avto. A to pa ni okej cena več? 😂😂😂😂😂

 

Dejte se mal zamislt no, pa pejte kozle strelat v covidno temo.

Točno tako,eni samo nekaj pišejo,da je zanimivo....😂 Jurja bo tako spustil in bo cena več kot odlična,če je res kar piše....👍

Napisano
pred 1 uro je NevLado napisal:

Soforumaš je prodajal 2016 G165 za 23.400 in ste rekli vsi wow, to je okej cena. S tem da so mu ljudje ponujali celo več, do 24 tisoč je šla najvišja ponudba.

 

Sedaj imate tukaj facelift 2019 za 1800 eur več. Pazi to, 1800 eur. Za 2 leti novejši avto. A to pa ni okej cena več? 😂😂😂😂😂

 

Dejte se mal zamislt no, pa pejte kozle strelat v covidno temo.

Ker ni bila rdeča, je vredna več. 😁

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Janez007 napisal:

Ja seveda. Ne glede od kod je, ga je potrebno preveriti, preizkusiti. 😊 Če se avto prodaja v Sloveniji, je to veliko lažje, ceneje, avto pa praviloma lahko takoj odpelješ in se z njim voziš.

 

Na primer tale Mazda 6 G165 MT 2/2019 z 42.000 km, iz Nemčije, pride še jurčka in pol dražje, če upoštevamo stroške uvoza in dodatna platišča pri slovenskem:

SUCHEN.MOBILE.DE

 

slika.thumb.png.145fccee9704e82c5ba4289a95470027.png

 

Mazde za nemški trg so bolje zaščitene spodaj. Prav tako za belgijski. Moja mazda, 6 Mk1 je bila kupljena v Italiji (skoraj nova, leto dni stara) in ni nikoli rjave la kot mazde kupljene pri nas. Ne mi zdaj razlagati, da tukaj na obali ni soli. Kolega je imel slovensko 6- ko, isti model kot moja, pa je že zdavnaj moral zamenjati zadnje blatnike in vrata, spodaj porihrati ( barvanje). Tako, da če piše  zraven, da je slovensko poreklo, to meni nič ne pomeni. 

Toliko bi morala stati nova 6-ka glede na to, da gre počasi ta model 6- ke pa-pa. 

Realna cena, ne ta napumpana trenutno za tak avto, s tem motorjem in kilometri bi bila 20K€. Vse kar je več, je pretiravanje. Sicer mi je od te 6- ke najlepša barva in to, da je karavan. Drugo pa ne.

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano (urejeno)
pred 5 urami je Janez007 napisal:

Ja seveda. Ne glede od kod je, ga je potrebno preveriti, preizkusiti. 😊 Če se avto prodaja v Sloveniji, je to veliko lažje, ceneje, avto pa praviloma lahko takoj odpelješ in se z njim voziš.

 

Na primer tale Mazda 6 G165 MT 2/2019 z 42.000 km, iz Nemčije, pride še jurčka in pol dražje, če upoštevamo stroške uvoza in dodatna platišča pri slovenskem:

SUCHEN.MOBILE.DE

 

slika.thumb.png.145fccee9704e82c5ba4289a95470027.png

 

Res je, da je lažje stvar videti v živo, če je v Sloveniji. S tem se pa tudi vsa prednost konča. V zadnjem času so se cene povsod izenačile, ker je veliko povpraševanje, avtov druge roke  pa vedno manj. Pred leti je bila razlika med cenami v Nemčiji in pri nas zelo velika. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano (urejeno)

Alex, zelo dvomim, da bi Japonci za Nemški in Belgijski trg po drugih standardih delali zaščite podvozja kot za slovenski trg. ?zmeden?

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Janez007 napisal:

 

 

Alex, zelo dvomim, da bi Japonci za Nemški in Belgijski trg po drugih standardih delali zaščite podvozja kot za slovenski trg. ?zmeden? Je pa druga stvar. V Belgiji je podnebje milejše, ni posipanja cest s peskom in soljo, zato na havbah ni praktično nič poškodb od kamenčkov, prav tako podvozja manj rjavijo. 

 

Glede zanesljivosti podatkov nemških avtomobilov: ".. iz raziskave pa je jasno, da je kar pri tretjini nemških avtomobilov števec kilometrov prirejen."
Vir:
f7e3d981b363e5496857.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Je vaš rabljeni avto uvožen iz Nemčije? Velika verjetnost je, da število prevoženih kilometrov na števcu ni pravo.

 

Slovenske Mazde imajo tudi 5-letno polno garancijo, v Nemčiji običajno 3-letno.

 

Takšna in drugačna realna cena kupcu žal nič ne pomaga. Kar koli "realna cena" že je. Takoj danes kupim 5 takih Mazd 6 letnik 2019 bencinark po tvoji "realni ceni" 20 k€.

 

Cene avtov oblikuje trg - kupec in prodajalec se mora prilagoditi tržnim razmeram, če želita skleniti posel.

 

Teorija ponudbe in povpraševanja opisuje, kako se na konkurenčnem trgu cena spreminja glede na razmerje med razpoložljivostjo blaga, (agregatna ponudba - S) in željo po nakupu blaga (agregatno povpraševanje - D). Teorija skuša z uporabo grafov v ravnini: količina Q - abscisa - prodajna cenah (P - ordinata) nazorno prikazati premike na trgu. Prikazana je sprememba ravnovesne cene (P1 oziroma P2), če se poveča povpraševanje, kar je prikazano s premikom krivulje D (D1 preide v D2). Pri nespremenjeni krivulji ponudbe S se bo na ustaljenem trgu cena povečala s P1 na P2, količina prodanega blaga pa s Q1 na Q2. V praksi se taka spremeba na trgu zgodi na primer zaradi vstopa novih kupcev na trg, ali povečane kupne moči povpraševalcev. Teorija razloži, da se istočasno spremeni tržna cena in prodana količina blaga.

 

slika.thumb.png.e974942d077b1339c840e561afc3075b.png

 

 

👍Bi rekel, da je tako kot si napisal. 

Moja cx30 je prišla iz Nemčije in upam, da je ta" prava"... 😁 😊

Popravljeno od Bini
Napisano

Nemški trgovec ne vrti km nazaj. To delajo Balkanci v Nemčiji in balkanski uvozniki. Tudi Slovencelji se najdejo vmes. 

Napisano

Jaz sem se na svoje oči prepričal, kako naši "prodajalci" avtov to delajo. S kolegom sva šla v Bologno po mazdo 6. Sicer je bilo to leta 2006 a verjamem, da je še vedno enako. V velikem, gromozanskem ograjenem prostoru je bilo na tisoče avtomobilov. Bili so razvrščeni po cenah, od najcenejših v prvi vrsti do najdražjih v zadnjih vrstah. Znamke so bile nekako skupaj. Ko sva izbrala mazdo 6 (mimogrede, kolega je dobil  enako 6-ko kot je bila moja, z podobnimi kilometri za dobre tri jurje € ceneje kot je bila moja, ki sem jo kupil preko posrednika). Ko sva šla urejati papirje je prišel en Celjan z tovornjakom za prevoz avtomobilov. Imel je spisek avtov, ki naj bi jih kupil. Prodajalec mu je ponudil, da če vzame tudi enega karamboliranega, mu pri vseh, ki jih kupi, naredi dober popust. No, dokler smo mi montirali tablice na našo 6-ko, sva slišala, kako mu je prodajalec rekel, da naj "opravi delo" zunaj ograde, kot ponavadi. In takrat se je sopotnik tovornjakarja vsedel v prvi kupljen avto. Nismo točno videli, kaj dela, ker je bil avto visoko na drugem nivoju, a ni težko uganiti, kaj je počel. Čez nekaj minut se je preselil v drugi avto. Prodajalec je samo zabrundal  med zobmi  in dejal :" 'sti slavi fanno sempre queste stronzate." Nadaljeval je, da mu je važno samo to, da tega ne delajo v njegovi ogradi, ker ne bi rad izgubil posla. Prosti prevod gospoda:

" tej ... delajo vedno te neumnosti". Tako da ja, kilometre večinoma pičijo nazaj naši prekupčevalski velemojstri na tovornjakih, še preden pridejo taki uvoženi avti v Slovenijo. 

V Nemčiji je zagrožena celo zelo visoka kazen za take mahinacije. Ne rečem, da tudi tujci tega ne počnejo. Je pa to dan danes pri novejših avtih z digitalnimi zapisi servisov veliko težje. 😊

 

 

Napisano
Pred eno uro je scania napisal:

Jaz bi dal kazen en zbit km je en €. 

Pa resta 5 let! Ker denarja tako nebi nikoli izterjali....☹️

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
    • S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh
    • Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.
    • Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.