Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 19 minutami je godlike napisal:

Hmmm.

Večina uporabnikov vozil dela servise, kot zahteva proizvajalec in ne kod ima željo entuziast.

 

 Verjetno so ti intervali skladni?

Mislim, da je predpisani interval 20.000 km oziroma 1 leto. Po prevoženih km so delani ok, po času pa ne. 

Napisano

Kar nekaj Mazd 2.0 in 2,5 bencinarjev sem videl, pri katerih so se servisi delali na okoli 25.000 km ... 

 

Sam ne bi imel zadržkov zaradi servisnih intervalov za nakup te Honde, sploh pa, ker ima zelo malo prevoženih km in tudi če je bilo olje že malo na meji, vse skupaj ni dolgo trajalo.

 

 

 

Napisano
pred 7 minutami je Janez007 napisal:

Kar nekaj Mazd 2.0 in 2,5 bencinarjev sem videl, pri katerih so se servisi delali na okoli 25.000 km ... 

 

Sam ne bi imel zadržkov zaradi servisnih intervalov za nakup te Honde, sploh pa, ker ima zelo malo prevoženih km in tudi če je bilo olje že malo na meji, vse skupaj ni dolgo trajalo.

 

 

 

 

Kaj pa ostalo? Zračni filter je bil menjan samo enkrat po 5 letih oz. 52.000 km, zavorna tekočina sploh nikoli. Je to ok? 

Napisano (urejeno)
pred 11 minutami je gregor2137 napisal:

Kaj pa ostalo? Zračni filter je bil menjan samo enkrat po 5 letih oz. 52.000 km, zavorna tekočina sploh nikoli. Je to ok? 

OK, bi pa zavorno olje sedaj zamenjal ... zaradi starosti je izgubilo nekaj kakovosti, vendar to ni naredilo nobene škode (s časom se v olju nabere nekaj vlage, ki mu niža vrelišče .... ampak to je bolj pomembno za rally avtomobile). Včasih smo vozili po 10 let isto zavorno olje ... sam sem ga imel v Hondi Accord letnik 2008 vsaj 8 let, če ne celo 12 let oziroma 230.000 km.

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 2 urama je godlike napisal:

Hmmm.

Večina uporabnikov vozil dela servise, kot zahteva proizvajalec in ne kod ima željo entuziast.

 

 Verjetno so ti intervali skladni?

 

Sej pravim, meni osebno ne, pa če sem entuziast ali ne - ena generalka je bila dovolj :)

 

Je pa kot je Janez rekel, pri tako majhnih kilometrih ne bo nobene panike.

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano (urejeno)
PORTAL24.SI

Brez skrbi: To so avtomobilske znamke z najbolj zanesljivimi motorji ~ Portal24 Izpostavljeno

Najprej sem se nasmejal, ko sem videl na 5 mestu Ford 🫣😂🤣 v nadeljevanju pa zjokal, ker ni nikjer Mazde.... 🥴😉

Skupno vsem na prvih mestih pa je velika kubikatura motorjev, zato pa sedaj Mazda na polno dela na tem..... :bravo:

 

Popravljeno od Bini
Napisano

Jaz sem se pa najbolj nasmejal, ko sem prebral, da je na prvem mestu Toyota, a nekatere najnovejše Toyote imajo motorje, menjalnike in ostalo tehnologijo od "Stellantisa"...

  • Haha 1
  • Zmeden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 25 minutami je Bini napisal:
PORTAL24.SI

Brez skrbi: To so avtomobilske znamke z najbolj zanesljivimi motorji ~ Portal24 Izpostavljeno

Najprej sem se nasmejal, ko sem videl na 5 mestu Ford 🫣😂🤣 v nadeljevanju pa zjokal, ker ni nikjer Mazde.... 🥴😉

Skupno vsem na prvih mestih pa je velika kubikatura motorjev, zato pa sedaj Mazda na pilno dela na tem..... :bravo:

 

 Tale Miha Kovač je pa samo v Google Translate vrgel ameriški članek. Ki nima veze z Evropo. 😃

 

In ja, kot ugotavlja @Bini, drži rek "there's no replacement for displacement".

Napisano
pred 56 minutami je Slivka napisal:

Jaz sem se pa najbolj nasmejal, ko sem prebral, da je na prvem mestu Toyota, a nekatere najnovejše Toyote imajo motorje, menjalnike in ostalo tehnologijo od "Stellantisa"...

Od kje ti pa to.... 😂

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Od kje ti pa to.... 😂

 

Iz Proace City Verso in iz Proace Verso. 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Ja dizli PSA so bli vedno top.

So jih hvalili v Fordih in jih hvalite v Mazdah 😉

Napisano

Tudi BMW jih ima.... 😊

Vsaj en dober motor v BMW-ju, razen onih starih več kot 10 let... 😁

Napisano
pred 1 uro je godlike napisal:

Ja dizli PSA so bli vedno top.

So jih hvalili v Fordih in jih hvalite v Mazdah 😉

 

Ja, ampak na spisku ni ne Opela, ne Citroëna, ne Peugeota, ne nikogar drugega iz skupine...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Imaš prav. Na spisku so Toyotini motorji. Ker se gleda proizvajalca motorjev in ne kam so vgrajeni.

 

Ti si prvi omenil Stelantis 😉

Če bi bolje prebral, bi videl točno kateri motorji so omenjeni.

  • 4 tedne kasneje...
Napisano
pred 30 minutami je FuManchu napisal:

Si že slišal, kako lepo zapoje 5-cilindrski turbo Italijan? Noro:bravo:

 

Ja, sploh po 220.000 prevoženih kilometrih in neznanem številu lastnikov...

 

In vozilo je skoraj v celoti obnovljeno.

Verjamem.

Samo, veste, tudi jaz sem enkrat takratnega predsednika države skoraj na nos treščil, pa so me varnostniki ustavili enih 50 metrov prej...

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

 

Ja, sploh po 220.000 prevoženih kilometrih in neznanem številu lastnikov...

 

In vozilo je skoraj v celoti obnovljeno.

Verjamem.

Samo, veste, tudi jaz sem enkrat takratnega predsednika države skoraj na nos treščil, pa so me varnostniki ustavili enih 50 metrov prej...

Kolega jih je imel 300Kkm na tem motorju. Res, da je bla generalka 2x delana😁 Rumen je lepši kot rdeč. Vsaj meni.

N7rRRL1.jpg

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • .... ne misliš menda one molzne Alfa laval🤔🫣😉 
    • Jaz dam pa na 23-24 odvisno je od zunanje temperature in ravo prav piha in tudi ohladi mi ok. Lopute odprem pa tudi k nogam in ne samo po sedini, da ne piha preveč v telo. Pozimi pa grejem na 21.
    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.