Skoči na vsebino

Ustavla me polcija


ReDevil

Priporočeno sporočilo

hy.. spet jaz.. ahm kaj ?e ve? odgovor glede ?portnega filtra?

Lp

 

way off topic

 

glih z zanimanjem sledim interesantni debati, ki jo za?enjata Yavarye in Poky pa pride Brainy pa prjav ?portni filter - v tem kontekstu se to skoraj tako sli?i kot, da bi bejbo na prvem sre?anju pobaral katero vrsto tamponov uporablja. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 91
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

way off topic

 

da bi bejbo na prvem sre?anju pobaral katero vrsto tamponov uporablja. :hohoho:

 

Sploh ?e je ?e nedol?na :danzoman::danzoman::jupiii::jupiii::danzoman::danzoman::vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blackwolf.. da te izkoristim kot policaja.. a more bit ?portni filter homologiran?

 

lp

 

Glej. Na homologacijo se na spoznam kaj dost. Vem samo to, da skoraj vsaka stvar ki na vozilu ni originalna, potrebuje homologacijo. Potem takem tudi ?portni filter. Lahko se pa sam pozanima? na LPP, tam ti bodo znal najbolj to?no odgovorit.

227864158.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej. Na homologacijo se na spoznam kaj dost. Vem samo to, da skoraj vsaka stvar ki na vozilu ni originalna, potrebuje homologacijo. Potem takem tudi ?portni filter. Lahko se pa sam pozanima? na LPP, tam ti bodo znal najbolj to?no odgovorit.

 

Torej, ti bi napisal kazen ali ne? :unsure: Za konusnega...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BlackWolf - kaj se je danes okol pol 5h dogajalo na be?igrajskem koncu, polcajski avti so vozil kot nori naokol, okrogo FDV pa so celo postopali kapsi na biciklih! :blink:

 

Mal pred tem ste pa enmu mojmu kolegu ?kodo forman prestavili, ker je nekoga zaparkiral in je potem ful ?zmeden? , ko je imel avto ?ist na drugem koncu parkiri??a, no ?e dobro da so mojo ostarelo krajlico pustil pr miru! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK potem ne bi fasal kazni! :bravo: Zato imam same dobre izku?nje z vami. ;) Brezveze mi je sikati, ?e vem, da sem ga polomil.

Lepo, da prizna?, da je to odvisno od policaja! :rispekt:

 

ve?, da te prometna policija lahko ustavi kjerkoli ho?e, kadarkoli ho?e in jim ni potrebno navajati nobenega razloga zato, ker je prometna policija (ne divjaj skozi naselje - prometna policija)

 

obmejna policija pa lahko kadarkoli na slovenskem mejnem teritoriju vr?e ven tujo policijo, pri ?emer ima vsa pooblastila za uporabo fizi?ne in ognjene sile, kar pa v primeru danes Jo?ka Jorasa ni bilo izvedeno :rolleyes:

je pa res, da so dudeki o?itno res opasni :hohoho:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

obmejna policija pa lahko kadarkoli na slovenskem mejnem teritoriju vr?e ven tujo policijo, pri ?emer ima vsa pooblastila za uporabo fizi?ne in ognjene sile, kar pa v primeru danes Jo?ka Jorasa ni bilo izvedeno :rolleyes:

 

In bi tudi jih, ?e bi se incident zgodil na slovenskem ozemlju, pa se ni!

 

dejstvo je da je danes tisti jorasov kolovoz bolj na hrva?ki strani, in da joras itak ne dela druzga tam kot provocira.

 

Je pa tudi res da je bila tisto l.91 Slovenija, vedar pustimo to, ker nima smisla o tem razpravljati.........kretenski politiki!

:angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

volitve se bli?ajo....to je sam zato, da bo kme?ka stranka kak?en glas dobila.. :hohoho: - vzorec se ponavlja, o?itno jim je zmanjkalo adutov

 

In bi tudi jih, ?e bi se incident zgodil na slovenskem ozemlju, pa se ni!

:angry:

 

pred leti, ne vem ve? to?no kje, mislim da na nekje na ?tajerskem koncu, so hrva?ki policisti kar nekaj ?asa (hodili) ali se peljali po cesti ob slovenski meji, aretirali Slovenca ter ga tudi po isti poti brez problemov odpeljali.... in zgodilo se ni ni?
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo :policaj:

 

Take je treba ne sam prijet in zapret treba jih je nabutat pa roke polomt!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo :policaj:

 

Take je treba ne sam prijet in zapret treba jih je nabutat pa roke polomt!!!!

 

He he,se strinjam! :bravo: Pa da pol vse nazaj zmontirajo,pod nadzorom seveda! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blackwolf, se mi je zdelo da so neke izredne okoli??ine v igri, a si tut sam kaj posredoval, s kakim judo strokovnim metom npr.! :P

 

Jaz pa vsaki? ko vidim polcaja na biciklu, prov pomislim kako bi reagiral, ?e me ustavi! :ne vem:

 

Po mojem, bi me tak smeh zgrabil, da bi dobil ?e kazen zaradi ?alitve uradne osebe al kej tacga, ker na kolesu je pa res mal ... preve? kolesarska ... :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa vsaki? ko vidim polcaja na biciklu, prov pomislim kako bi reagiral, ?e me ustavi! :ne vem:

 

Po mojem, bi me tak smeh zgrabil, da bi dobil ?e kazen zaradi ?alitve uradne osebe al kej tacga, ker na kolesu je pa res mal ... preve? kolesarska ... :hohoho:

 

 

Ej mene so u?erej 2 policaja na biciklu....na Rudniku, na jur?kovi cesti ustavla in obrejila za 20 k sit.... oziroma 10k sit..... neprivezan!! <_<

 

 

Sam sem se jima pa ful nasmejal.....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja res je !!!

 

Sme?ni so na kolesih sploh TISTI kufr?ek!!

 

aaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaa!!!

 

to majo za malco notr dat!!! :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So ko z one avstralske serije,ne vem kak je ?e blo naslov.,ko so policaji na kolesih v glavni vlogi..... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So ko z one avstralske serije,ne vem kak je ?e blo naslov.,ko so policaji na kolesih v glavni vlogi..... <_<

 

Misli? Obalna stra?a na kolesih?

Ja ?e bi imel vsaj pol tak dobre kolese kot uni, pol bi blo ?e zanimivo, ne pa kr ene Peugeot kolese, ki niso vredni po?enga gro?a. :policaj:

 

Drga? se je pa vseen bol? s kolesom vozit kot pa pe? hodit :bravo:

227864158.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.