Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Podalj?anje akcije, al samo po?itek po akciji ? :D

 

Po?itek po "akciji" pa dokler se otroci ne zbudijo.

 

Dobro jutro.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?itek po "akciji" pa dokler se otroci ne zbudijo.

 

Dobro jutro.

 

To mi deli !!!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ti misli?, sem ukajlal 2 v slabih 7 urah. :P

 

To delam nekomu drugemu. Ti si pa najdi drugo, ki ti bo to delala. :P

 

Dobro jutro.

 

Kdo prav da je nimam ?

Druga? zgleda da na tisti vi?ini dolo?ene "ni?inske" izraze druga?e razumejo. :jezicek::jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ti misli?, sem ukajlal 2 v slabih 7 urah. :P

Kdo prav da je nimam ?

Druga? zgleda da na tisti vi?ini dolo?ene "ni?inske" izraze druga?e razumejo. :jezicek::jezicek:

 

No, ja, je pa res, da se v?asih ne razumemo dobro, ?eprav govorimo vsi slovensko in bi se bolje razumeli, ?e bi govorili angle?ko...

 

Kak?ne mlade Ljubljan?ane je kar te?ko razumeti. Pa kak?ne Prleke tudi...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa na?e tri heroj?ke je tudi te?ko razumeti. Le kaj jih ?ene v nedeljo tako zgodaj zjutraj? Zdaj ?e zajtrkujejo.

 

Pa dobro jutro.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Nau?i jih pregovora.

"Ko rano rani, rano dan zajebe" :D

 

Pregovor pravi: Zjutraj se dan i??e.

 

?eprav moj mo? ugovarja. Zjutraj dan pride sam od sebe. I??e? ga zve?er, ko je dan kar izginil, pa sploh ne ve?, kam in kdaj...

 

Dobro jutro.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Da se ?e jaz enkrat tukaj pofo?kam....

post-10-0-87265000-1400381266_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni zanimivo:

 

- ko morajo otroci v ?olo, jih zjutraj budim in so takoooo zaspani, da se mi prav zares smilijo.

- ko pride vikend in bi lahko spali, se zbudijo sami od sebe in nato seveda zbudijo celo hi?o...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni zanimivo:

 

- ko morajo otroci v ?olo, jih zjutraj budim in so takoooo zaspani, da se mi prav zares smilijo.

- ko pride vikend in bi lahko spali, se zbudijo sami od sebe in nato seveda zbudijo celo hi?o...

aha pr teb tud... pr men, k pride sobota in nedelja so ?e pred sedmo pokonc. ?ez teden je pa cela kregarija zjutri, da se do 8ih spravijo v ?olo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha pr teb tud... pr men, k pride sobota in nedelja so ?e pred sedmo pokonc. ?ez teden je pa cela kregarija zjutri, da se do 8ih spravijo v ?olo.

po 25km kolesarjenja, 3 ure pla?e in sprehodu v mestu sta spala do 10:30

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa imam s h?erko tak dogovor, da zaradi mene lahko tudi ob nedeljah 7.00 vstane, ampak v tem primeru ji na?timam zajtrk, pri?gem ?iv?av, jaz pa grem ?e zadremat za urco ali dve. ?isto enostaven dogovor z malim pametnim otrokom.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zahvalujoc Japoncem, ki so vgradili uporabniku prijazne prve blinkerje, pisem tu. 1.5 ure na en zmigovc ven in not za priklop ene fakin zice. Kolo in plastiko blatnika dol pa je se vsejeba!

 

Moje roke pa kot prosti plezalec, ki se je reseval najhujsega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.