Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

A kdo ve, kje dobit metlico za zadnjega oz. katere so sploh vredu?

 

Jaz kupim od Boscha navadnega(mislim,da je nekaj ?ez 30 cm-zmeri obstoje?ega ) in ga montiram v obstoje?ega,dol?ino pa odre?em,da je to?na.15 min.dela. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

A kdo ve, kje dobit metlico za zadnjega oz. katere so sploh vredu?

 

Jst sem menjaval gumico ?e 2x pa ni bilo ne vem kaj, potem sem pa ?e plastiko odlomil. Lih kar sem naro?il na ebay-u za 13.5 ? s po?tnino vred

 

ebay Mazda 6 SPC ta stara

 

?akam. :zvizga:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

55 in 45 cm... kupil pred 2 dnevi :)

 

 

tako, pred tremi dnevi odstranil k*r?eve Champion brisalce za par evrov, in namestil BOSCH AEROTWIN Original... zdaj se spet skoz ?ajbo vidi, tudi ?e de?uje...

 

klinc pa Champion...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

tako, pred tremi dnevi odstranil k*r?eve Champion brisalce za par evrov, in namestil BOSCH AEROTWIN Original... zdaj se spet skoz ?ajbo vidi, tudi ?e de?uje...

 

klinc pa Champion...

 

Kje se najceneje dobijo dobri brisalci za mazdo6, 2008? Te ki so gor, ?e malo slab?e bri?ejo, pa bi jih rad menjal.

 

LP, TomazO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje se najceneje dobijo dobri brisalci za mazdo6, 2008? Te ki so gor, ?e malo slab?e bri?ejo, pa bi jih rad menjal.

 

LP, TomazO!!

 

Pred parimi dnevi so mi pred blokom ukradli brisalce, tako da sem ?el v Motomat (po novem Adel) po nove Bosch Aerotwine. Cena za oba je bila 28?, s 15% popusta na gotovino so pri?li 23 ?.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred parimi dnevi so mi pred blokom ukradli brisalce, tako da sem ?el v Motomat (po novem Adel) po nove Bosch Aerotwine. Cena za oba je bila 28?, s 15% popusta na gotovino so pri?li 23 ?.

 

Kaj pa tole:

http://www.olje-direkt.com/metlice-brisalc...zda-2-l-03.html

 

Meni se zdi prepoceni, da bi bilo dobro, a vseeno...katere brisalce ima mazda 6, 4 vratna, letnik 08?

 

LP, TomazO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Uuuu THX za info...jih letim dons kupit na Gamo.

 

Akcija do 15.2.2013 na poobla??encu (dobil od A-COSMOS). -45% na akumulatorje Mazda, originalne metlice brisalcev in Osram ?arnice. Za zamenjavo zavorne teko?ine pa ra?unajo 9,90 EUR. Za samopla?ni?ko kleparsko li?arsko storitev pa -30% (dvomim, da bo kdo interesent glede na pohvale strank, ali pa?).
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija do 15.2.2013 na poobla??encu (dobil od A-COSMOS). -45% na akumulatorje Mazda, originalne metlice brisalcev in Osram ?arnice. Za zamenjavo zavorne teko?ine pa ra?unajo 9,90 EUR. Za samopla?ni?ko kleparsko li?arsko storitev pa -30% (dvomim, da bo kdo interesent glede na pohvale strank, ali pa?).

 

Pozabil dodati.Nekateri ?lani kluba se hvalijo, kako poceni servisirajo na poobla??encu. Da bi pa sporo?ili ostalim za to akcijo (so tudi obve??eni), ki traja ?e slab mesec? Zelo zanimivo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija do 15.2.2013 na poobla??encu (dobil od A-COSMOS). -45% na akumulatorje Mazda, originalne metlice brisalcev in Osram ?arnice. Za zamenjavo zavorne teko?ine pa ra?unajo 9,90 EUR. Za samopla?ni?ko kleparsko li?arsko storitev pa -30% (dvomim, da bo kdo interesent glede na pohvale strank, ali pa?).

 

Danes sem ?el k Mo?niku in mi jih da samo 10% ceneje, kar me vseeno stane 41 EUR. O?itno je ta popust samo pri A-Cosmosu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mojstri na Celov?ki delajo samo do 16h in mi ni znal nih?e povedati, me zanima ?e kdo od vas ve, ali so ti brisalci v akciji ?isto klasi?ni ali varianta kot Bosch Aerotwin.

 

axi, delovni ?as servisa je od pon. do pet. od 8.00 do 18.00. Ne vem kje si ti dobil te svoje podatke. Ti brisalci so original Mazda brisalci. Ne vem, zakaj bi ti kdo odgovarjal na tvoja bedasta vpra?anja. Pa? kupi Aerotwin. ?e pa se bo? primajal v Mazda poobla??eni servis (seveda ne ve?, do kdaj sploh dela), ti bodo z veseljem pokazali te artikle, ki te zanimajo. So prijazni. Pa brez zamere.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mojstri na Celov?ki delajo samo do 16h in mi ni znal nih?e povedati, me zanima ?e kdo od vas ve, ali so ti brisalci v akciji ?isto klasi?ni ali varianta kot Bosch Aerotwin.

 

 

Delajo do 18 ure >> http://www.mazda.acosmos.si/o_nas/delovni-cas

 

 

Ce je za sestico, so tako kot Aerotwin... le da pise Mazda gor ... Vsaj nazadnje, ko sem jih vzel v Gami so bili taki ... Sem pa ravno pred enimi 14 dnevi kupil Bosch Aerotwin... in so bili okoli 30? ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si misli kdaj naro?at se lahko naredi kak group buy.

 

Na ebayu sem jih ?e parkrat kupil pri autoteilemann, precej ceneje kot pri nas (seveda nas je nekaj bilo, da pride? OK ?ez s po?tnino):

http://www.ebay.de/itm/BOSCH-AEROTWIN-RETR...#ht_2360wt_1139

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.