Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Danes z o?etovo ?etico (2.0 diesel) 230 po klancu navzol :P joj morm re?t da mi avto postaja ?edelje bolj u?e?... morda je pa le res da te usega enkrat mine :blush:

 

Da neb bruhal, ravnina je edina merodajna.

Kolk je bla pa poraba ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po ravnini gre pa dobrih 210, sem pa probal po klancu ker me je zanimalo ?e ima res blokado pri 220, ampak zgleda da po ravnini pa? ne gre ve? zaradi razli?nih dejavnikov.. Na porabo nisem bil pozoren :blush:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

U la la...CX je imel el. Blokado pri 215 tale spanec je pa nabrit ko svinja. 220 po GPSu pa se zdalec ne koncna hitrost, problem dolenjke ki je stalno ovinkasta...

Stevec tudi pri 220 na gpsu kaze 220 :vesel:

Zna vlecti vse tja do 230 ampak probam ko bodo pogoji.

post-2637-1278626241_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni Mazda ampak Klijo. Gre po ravnini 220 ?e je nuja tudi 230 (isto po ravnem!). Kr dobro za en majhen franoski skret. :harhar: ?e ve?ji hec je, ?e se pri 230 odlo?i? bremzati. Za original bremze ne vem ampak pri mojih se za?ne? spra?evati, ?e je mo?no, da ti o?i padejo ven iz jamic zaradi ogromnih g sil. :PB)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej moja tudi gre tok in to kadarkoli se spomnem drugac pa ravnina 235km/h zadnjic po bregu navzdol sem ga pikiral 245 km/h nisem mogu vrjet..nazalost nisem meru z gps...

 

Meni je mazda (obe mazdi) za vsaj 20km lagala nad 200...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je mazda (obe mazdi) za vsaj 20km lagala nad 200...

 

310 km/h sicer ne z avtom Suzuki moped :P nism js voznik bil

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P 280kmh z integro kot sopotnik pa nikoli vec baje gre tudi 300kmh ampak ta avto ni naret za te brzine ful je cudn obcutek avto ni stabilen samo pospeski so pa zakon :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Nov mejnik po ravnini mimo Balatona.

 

Po ravnem 222km/h po rahlem klancu navzdol 231km/h....vse po GPSu :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri men je tut bil predv?eraj?njem nov rekord 180km/h, ko sm se gnal za enem AMG-ju, ampak ko ga je pohodu ga je pa tut kr naenkrat zmankal :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Dajte vi men nekaj povedat. Pri temle hvaljenju s hitrostmi, a je ?e kdo svoje trditve podkrepil z uradnim dokumentom o opravljenih meritvah hitrosti z verificirano in atestirano merilno napravo. (zapisnik od organov :policaj: ) :lol:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajte vi men nekaj povedat. Pri temle hvaljenju s hitrostmi, a je ?e kdo svoje trditve podkrepil z uradnim dokumentom o opravljenih meritvah hitrosti z verificirano in atestirano merilno napravo. (zapisnik od organov :policaj: ) :lol:

 

ja jst mam u homologacijskem karton?ku upisano notri 202 km/h zj pa nevem kok to dr?i.

upam da gre kej ve? :D pa da zdr?i ve? :blush::jezicek:

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jst mam u homologacijskem karton?ku upisano notri 202 km/h zj pa nevem kok to dr?i.

upam da gre kej ve? :D pa da zdr?i ve? :blush::jezicek:

 

sam tolk sramezljiv:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kratek menjalnik ima, ?e bi dal od mx-6 ali pa 626 bi pa mogo?e mal dvignil kon?no hitrost.

 

Kdo sploh rabi kon?no hitrost, va?no je kolk hitr te iz ovinka potegne :bravo:

 

kolk se pa kej vrtijo cene teh menjalnikou??? pa jst mam mende uriginal menjalnik gor. druga prestava se mi ful dopade ko ma ful dougo (blokada pri 120 km/h). :bravo:

 

 

deeyan: ja kok pa bi drga? mogla it??? glede na to da je use original + gume 205/65 R 15 pa u kurcu cin?pula???? ;)

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.