Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Menjaj izpu?ni kolektor!

 

Imam enega, samo je potreben obnove. Tko da ?e ima? kaj izku?enj iz varjenja, ga z lahkoto zrihta?.

 

aha kok pa pove?a mo?i je ta podatek kej znan?? in pa zvok je kej druga?en? glede homologacije pa predvidevam da ni potrebna.....??? :blush:

 

povej ceno pa se bomo lahk kej zmenl :bravo:

neke izku?en mam iz varjenja ti sam povej ker material pa kak hudo je znjim ?e je mo?no prilo?i sliko :P:bravo::zvizga:

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

V?eraj zve?er sem kot po ?ude?u bil ?isto sam na AC od cestninske postaje Log proti Vrhniki tako, da sem se odlo?il, kon?no po ve? kot dveh letih lastni?tva moje M6 sploh prvi? sprobal kolk ma ta zadeva topspeed.

 

Pospe?il sem iz hitrosti 60km/h in pred potokom Podlip??ica (al neki tazga - cca kilometer in pol pred izvozom Vrhnika) sem imel na ?tevcu hitrost 235km/h (GPS 221km/h). ?eprav mi ta podatek skoraj ni? ne pomeni sem bil kr (prijetno) presene?en, saj nisem pri?akoval, da tole sploh gre tolk. :aaaaa: Pa ?e klime nisem ugasnil :hudicek:

 

 

 

 

 

Zdej pa spet po omejitvah naprej, sploh ker od danes so zimaki gor :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zve?er sem kot po ?ude?u bil ?isto sam na AC od cestninske postaje Log proti Vrhniki tako, da sem se odlo?il, kon?no po ve? kot dveh letih lastni?tva moje M6 sploh prvi? sprobal kolk ma ta zadeva topspeed.

 

Pospe?il sem iz hitrosti 60km/h in pred potokom Podlip??ica (al neki tazga - cca kilometer in pol pred izvozom Vrhnika) sem imel na ?tevcu hitrost 235km/h (GPS 221km/h). ?eprav mi ta podatek skoraj ni? ne pomeni sem bil kr (prijetno) presene?en, saj nisem pri?akoval, da tole sploh gre tolk. :aaaaa: Pa ?e klime nisem ugasnil :hudicek:

Zdej pa spet po omejitvah naprej, sploh ker od danes so zimaki gor :(

 

ah boss a samo tok?js sem tok imel se pred predelavo..zdej trenutno nisem se testiral..ampak mislim da bi morala koncna bit visja..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz tud mislim, da bi morala iti vec kot 221 po gps-u

 

Mrbit res - to je blo po slabih 5km pol se je pa promet za?el. Vseno pa dvomim, da bi se dal ?e za ve? kot kakih 5km/h dodat. Men se zdi za po ravnini tole ?ist OK - po klancu navzdol je pa itak lohk ?ist neki druzga.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zve?er sem kot po ?ude?u bil ?isto sam na AC od cestninske postaje Log proti Vrhniki tako, da sem se odlo?il, kon?no po ve? kot dveh letih lastni?tva moje M6 sploh prvi? sprobal kolk ma ta zadeva topspeed.

 

Pospe?il sem iz hitrosti 60km/h in pred potokom Podlip??ica (al neki tazga - cca kilometer in pol pred izvozom Vrhnika) sem imel na ?tevcu hitrost 235km/h (GPS 221km/h). ?eprav mi ta podatek skoraj ni? ne pomeni sem bil kr (prijetno) presene?en, saj nisem pri?akoval, da tole sploh gre tolk. :aaaaa: Pa ?e klime nisem ugasnil :hudicek:

Zdej pa spet po omejitvah naprej, sploh ker od danes so zimaki gor :(

 

 

Ja to je prav zanimivo, kako se dejanske hitrosti razlikujejo od navedenih v katalogu (201km/h). Bilo bi zanimivo videti tudi pospe?ek, saj pomoje bi moral biti kaj ni?ji kot 10,7 ker pri vseh podobnih avtomobilih z 2.0literskim dizlom 140km (mondeo, A4; celo S-max in A6, ki sta veliko te?ja) imajo vsi bolj?i pospe?ek, nekateri izmed njih tudi pod 10s.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saker III NIMA omejeno na 250 km/h :bravo:

Vem ke je ?el kar precej ?ez in nima ?tevca z dometom 280 km/h za brezveze.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu, sicer ni bilo z mojo mazdo a vseeno s simonovo sem se peljal 232km/h, z zemirjevo pa ?e malo ve? a na ?alost mimo policije :D , no imel sm sre?o,da so imeli nekoga v delu a mogel sem spustit gas :( .

 

Slikica iz simonove f-ke

 

Simon!! Pa brez zamere :blush:

 

Aja pa malo sem probal RX, v slu?bo se nama je s sefom mudilo 236km/h pol sem pa mogel it na izvoz za Trst :blink:

post-594-1291317308_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po ?tevcu je ?lo cca 240km/h, po Garminu pa precej manj - ker mi je prej?ni lastnik neki "polomu" verjetn.

Zdej sm zamenu ?tevc pa precej bl to?n ka?e. :bravo:

 

Sam ko bo suha in prazna cesta je treba pa ?e en taprav test nardit!

 

Uuu, sicer ni bilo z mojo mazdo a vseeno s simonovo sem se peljal 232km/h...

Slikica iz simonove f-ke

 

 

Mitja, sej n? ?udnga da si bil tok hitr, ?e si ti je pa na ?rpalko mudil tankat! :D (po slikci sklepam :ne vem: )

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu, sicer ni bilo z mojo mazdo a vseeno s simonovo sem se peljal 232km/h, z zemirjevo pa ?e malo ve? a na ?alost mimo policije :D , no imel sm sre?o,da so imeli nekoga v delu a mogel sem spustit gas :( .

 

Slikica iz simonove f-ke

 

Simon!! Pa brez zamere :blush:

 

Aja pa malo sem probal RX, v slu?bo se nama je s sefom mudilo 236km/h pol sem pa mogel it na izvoz za Trst :blink:

 

takrat avto ni mel sklopke :jupiii:

js ?e preko 225 nisem ?el... :)

ne morm verjet da si mel ?e slikat ?as ko si se peljal 230 :huh:

lepa... vsaj en prpopu sliko od moje mazde :lol:

ni zamere, ni panike :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu, sicer ni bilo z mojo mazdo a vseeno s simonovo sem se peljal 232km/h, z zemirjevo pa ?e malo ve? a na ?alost mimo policije :D , no imel sm sre?o,da so imeli nekoga v delu a mogel sem spustit gas :( .

 

Slikica iz simonove f-ke

 

Simon!! Pa brez zamere :blush:

 

Aja pa malo sem probal RX, v slu?bo se nama je s sefom mudilo 236km/h pol sem pa mogel it na izvoz za Trst :blink:

 

aaaaaaaaaaa se prav, da moja tut kr fajn leti :P

 

jst nebi biu preve? zagret :hudicek:

 

sej sm js tut bil :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Najve? sem jo peljal 220kmh (imel sem ob?utek da je ogromno rezerve)! :hudicek:

 

Ajvar, a tistih 252kmh z GTjko ko si rekel, je bilo po GPS-u al tko bolj na pamet, npr. po ?tevcu gledano? :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve? sem jo peljal 220kmh (imel sem ob?utek da je ogromno rezerve)! :hudicek:

 

Ajvar, a tistih 252kmh z GTjko ko si rekel, je bilo po GPS-u al tko bolj na pamet, npr. po ?tevcu gledano? :punk:

 

?tevec sploh nima do tolk dometa, ?e ?e nisi opazu, mel pa sem ?e zabele?eno na DH ki bere direkt iz koles.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?tevc ima skalo do 240, potem pa lufta neki malga, re?mo do 260 pa ?e to pra?anje! :P

 

Sam ?e ?e tale ki?ta tolk vle?e, pol mora it z dodatnimi 100 konji (se prav tvoja) vsaj ene 20 do 30 ve?, al se motim? :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.