Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 3 tedne kasneje...

a je kdo zaslediu u nedelcu akcijo za skupno huj?anje? keri idioti,..ceu tedn se fila? z zeljno juho, ker ma kao negativne kalorije,..za bazaln metabolizem pa itak ?e noben ni sli?u :whatever:

 

in sej pustmo detajle, da bojo tisti k se bojo dejansko ?li to zgubl 4kg mi?ic pa vode, ?ez 14 dni pa dobil nazaj use + bonus paket 4 free <_<

 

in pol ?e ta Tof k je u?er pametvov pr Radotu,..bog se jih usmil,.. :unsure:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebe? te neke ?upce! <_<

 

Men najbl pa?e eno urco prej ustat, odlaufat 8 krogov, pa je pol po?utje bomba, glede ostalih zadev pa tkole pravm, ?e je voz na nivoju, ga mora tut orng dec vozt in delam na tem! :danzoman::P

 

P.S. Po?utje je res dobro pol po teku in to cev dan pa ?e zspan nism n?! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam res,..zjutri je zakon laufat,..?koda da mi ne znese ?e delam,..ker ob pol 5h ustajat za laufanje pred slu?bo pa no go :hohoho:

 

?eprou dons sm mela spet hece s pulzom,..gledam na uro,..vidm 138 ?zmeden? pa mi je blo ?udn ker sm mela kr fajn tempo,..pogledam ?e 1x,..238 ?zmeden??zmeden??zmeden? ne vem a se je men odfukal al se je pulzmetru,..ampak sm sam ?akala kdaj me bo fr?lok <_< no pol sm se ustavla za par sekund in je padu na 150,..tko da pol ni ve? narast ?ez 160 <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam res,..zjutri je zakon laufat,..?koda da mi ne znese ?e delam,..ker ob pol 5h ustajat za laufanje pred slu?bo pa no go :hohoho:

 

?eprou dons sm mela spet hece s pulzom,..gledam na uro,..vidm 138 ?zmeden? pa mi je blo ?udn ker sm mela kr fajn tempo,..pogledam ?e 1x,..238 ?zmeden??zmeden??zmeden? ne vem a se je men odfukal al se je pulzmetru,..ampak sm sam ?akala kdaj me bo fr?lok <_< no pol sm se ustavla za par sekund in je padu na 150,..tko da pol ni ve? narast ?ez 160 <_<

 

 

jst grem na polno, pa 200 se nisem dosegu...

 

tezko verjamem, da je 238 realno :ne vem:

 

kero uro mas?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker druga? pazm da ne grem ?ez 160,..kje je pol ?e 200 <_<

 

 

 

In pol ti meni predlaga? dizel power??? :(

 

 

 

:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi lahko verjames na besedo , ko bos mela pulz 238 , nebos vec sama sla kam.

 

Ura te zajebava , morda se premalo potis in ima pasek slab kontakt tu in tam.

 

Nic bat. Drugace pa , vsaka cast tistim ki laufate. Js ne morm kej ce se ne vrti , vsaj picikl , pol ni zame.

 

Drugac pa osnovna nacela :

 

1.majn cukra / tudi v pijacah ...pravzaprav predvsem v pijacah. 1.5 l fruca = 180 gramov cukra...ostale pijace niso dalec zadaj.

 

2. Vec pokurit kot gre noter. / ce vec da nebos telovadu alpa migu pac majn jes./

 

3. Dost spat. Po 7-8 ur spanja na kupu mora bit.

 

Pa migat. Pa migat . :)

Right foot down.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ja,..sj pravm da je biu en ?kratek,..k mam tko al tko ful nizek pritisk,..zadn? pred laufanjem sm mal spremlala pulz u mirovanju,..47 ?zmeden?

 

zjutri vr?em vase 2g l-karnitina pa dva al pa tri power force,..

 

in ta tedn oz odkr se je za?ela ta sopara sm pa sploh ?udna,..skoz se mi vrti,..sploh k ustanem me kr zmanka,..mybe tud zato k sm zman?ala dozo dnevno popitih kav <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm meu tud nizek pritisk...pa se je malo normalizirala zadeva odkrat migam...to bo menda ene 10 let .. :)

 

Zutr v mirovanju je 47 ze ena vredu vrednost ves. Tahujs sportniki majo pod 30.

 

Dodatki pa ... po pameti. Krnitine je lepa zadeva ... za denarnco praznit . tistih kavic pa kmalu nebos vec pogresala ... se navadis kmalu.

Right foot down.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ?e za denarnco praznt? ga pa ?e neki ?asa uporablam skupi s power forcom in je ful razlika a gre? laufat z njim al pa brez,..

 

sicer je pa to ?e tamau stro?ek u primerjavi z ostalimi dodatki <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ce bo clovek vse te poslusu bi se mu direkt zmesalo. Js treniram veselo naprej , ce me pobere infartk me pa.

 

:)

 

 

 

 

 

In pol ti znanstveniki tole ugotovijo! :D

 

http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/...621_3100378.php

 

 

ne bo uspel ne met zadno besedo,..

 

in kako to?no ste testiral to zadevo ?e smem pra?at?

 

 

Lahko vprasas. Na tistem soku.

Right foot down.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.