Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

Warcraft - men je bil v?e?, ?eprav so ga marsikje spljuvali

 

Jaz sem bil pa kar razo?aran. Sploh glede na to da niso vedeli ali bojo naredili ?e kak?en film, so pustili zgodbo res nekje na pol kon?ano.

Mogo?e bi tudi moral bolje poznati celotno WoW ozadje in zgodbo, ker nekateri liki me prav ni? niso prepri?ali. Ona dva ?arovnika sta mi sploh odigrala ?ist kr neki.

 

Druga?e pa The Man Who Knew Infinity, res cool film. ?e kdo spremlja rad kake zgodbe iz matematike. Lepo so adaptirali zgodbo.

 

In pa Now You see me 2. Prvi definitivno bolj?i, Tale pa kak prese?ek ni, je pa za pogledat. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil pa kar razo?aran. Sploh glede na to da niso vedeli ali bojo naredili ?e kak?en film, so pustili zgodbo res nekje na pol kon?ano.

Mogo?e bi tudi moral bolje poznati celotno WoW ozadje in zgodbo, ker nekateri liki me prav ni? niso prepri?ali. Ona dva ?arovnika sta mi sploh odigrala ?ist kr neki.

 

Druga?e pa The Man Who Knew Infinity, res cool film. ?e kdo spremlja rad kake zgodbe iz matematike. Lepo so adaptirali zgodbo.

 

In pa Now You see me 2. Prvi definitivno bolj?i, Tale pa kak prese?ek ni, je pa za pogledat. 

Ja now you see me 2 je kar nekaj, raztegnjena kratka zgodba, veliko govorjenja....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Blood Father mel gibson resuje hcerko

me before you limonadica ampak lustna

?e kar ok film z Melom...druga?e pa Time Lapse, tudi presenetljivo dober, s tem da te konec pusti malo misliti...kako je hotla v prihodnosti preteklost spremenit.... :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet sem pogledal nekaj "novitet"

 

The legend of Tarzan - fajn za pogledat ima zgodbo in malo pretiravanja

Star trek beyond - nadaljevanje vredno ogleda

Ghostbusters 2016 - Samo mo?ke so zamenjale ?enske druga?e precej podobno prvemu filmu izpred 20-25 let

Neighbors 2 - 2. del ?e znane "komedije" ki je mimo grede vredna ogleda

Ice Age Collision Course - ?e eno nadaljevanje ki je vredno ogleda, samo ne sinhroniziran ni za otroke

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevec gledas pop kino :)

Fitnessiram zraven in recimo sobnga bicikla dalj?a vo?nja, med gledanjem filma mine nenormalno hitro :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim pomo?.

 

Enkrat davno sem gledala en film, kjer je en fantek imel nadnaravno mo?, da je videl umrle. In potem ga najde en psihiater in se z njim pogovarja in tako naprej in na koncu filma se izka?e, da je pravzaprav tudi on mrtev, ker ga ?e na za?etku filma nekdo ustreli in da lahko komunicira s tistim de?kom zato, ker tisti de?ek pa? vidi mrtve...

 

A mogo?e kdo ve, kateri film je to. Kak?en je bil naslov?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim pomo?.

 

Enkrat davno sem gledala en film, kjer je en fantek imel nadnaravno mo?, da je videl umrle. In potem ga najde en psihiater in se z njim pogovarja in tako naprej in na koncu filma se izka?e, da je pravzaprav tudi on mrtev, ker ga ?e na za?etku filma nekdo ustreli in da lahko komunicira s tistim de?kom zato, ker tisti de?ek pa? vidi mrtve...

 

A mogo?e kdo ve, kateri film je to. Kak?en je bil naslov?

normalno da ?esti ?ut, the sixth Sense, google takoj pove samo da vpi?e? boy see dead people movie al pa Bruce Wills dead people ...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogledal dva filma

 

13 hours. Gre za voja?ki film stila Black Hawk Down, le da je tu zgodba Bengazija. OK zadevca za pogledat. 

 

Predestination: Mind...fuck. Spet sem se zajebal, da sem pogledal nek film, o katerem bi lahko debatiral ure pa nimam s kom. :D Cool film, ampak bolj te?ke sorte. Jaz si ?e zdej ne morem razvozlat zadeve. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

13 hours. Gre za voja?ki film stila Black Hawk Down, le da je tu zgodba Bengazija. OK zadevca za pogledat. 

Mislim, da sem ga pogledal ?e 4x ali 5x... to je en bolj?ih voja?kih filmov in prikazuje celotno zmedo in kaos. Dejansko nih?e ne ve kdo je kdo, kdo je zaveznik, kdo jih bo nategnil. Narejen je pa na top nivoju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pr'Hostar, pri?akovanja so bila prevelika.

 

NI slab samo za 2X gledat pa tud ne.

 

Zmaga je stavek "Pa bi samo fuku, tok da bi od fuka crknu" :vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Antropoid - zelo dober film, ?e enkrat te spomne na grozote vojne, ter tudi o tem, kako je nepomembna velikost ko gre za odpor proti okupatorju, ter po drugi strani kako je posamezen ?len odpora lahko poguben

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bad Moms - Zakon komedija men je bila zelo v?e?

Sausage party - na momente za crknit, druga?e pa krneki.

Risen - super film zgodovina pa to, pa jezus in ostalo,....

Rock the Kasbah - Butast film sam vseen fajn za pogledat

Houston imamo problem - ?e je vse vsal na pol res, pol je tito amerikance res nafukal ko vole,nas pa tudi

Suicide Squad - Tak malo ofukan muvi, pa dost stare dober muzike (eminem,....)

The shallows - Zanimivo, kaj vse se lahko zgodi ?e gre? malo "jahat valove", druga?e super film vreden ogleda

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hjuston imamo problem . I meni se svi?a . Obja?njava mnogo toga !

 

??????? ?? SM-J500H ?? ????? ????????

Ko zna jel je to istina  ??

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.