Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

Kokrat si ga zdej ?e gledu? :D

Haha, a ve? da sem ga takrat prvi? in do zdaj edinic.

 

In me je tako navdu?il ,da sem doma ?e rekel da bo danes filmski ve?er.

 

Ker... Film,ki me uspe zadr?ati ve? kot pol ure pred tvjem, mi mora biti res v?e?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Dunkirk sem gledal pred par dnevi, voja?ki iz leta 2017, na tematiko 2. svetovne vojne in begom Angle?ev pred Nemci iz Francije. Fajn zadeva. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Ne kupit kakega philipsa ker so zaspali na lovorikah,.. LG, Sony, Vi?je serije Samunga .
 

To kar si omenil je 4k resolucija oz UHD sam dost ne pomaga ko je pa ve?inoma programov v slabi 1080p ,.. za kak film prek bluray ali pa USB/HDD pa pride prav. (netfilx nima ?e 4k? ali pa??)

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Netflix dela na na?i stari Philips 4K TV sprejemnik 55PUS6561 iz leta 2016 za 850? ?isto brez te?av. Enako dela na sinovi Hisense 43 za 320?.

 

?e ne bo? ?el na Oled potem pa? gleda? morda da ima 100Hz osve?evanje Hisense H55U8B

 

Philips ima pa? Amblight

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi lahk kaj povedal glede na to da je to moje podrocje, ampak bo potem isto kot bencin v dizel :)

Loh mi pove? na zs ... Pa ne bo noben pametoval... :)

Trenutno imam Philips Smart TV...star 8 let, ima gor yutub a ne dela ?e od novega...nevem ...napi?e da neki ni to in ono... Zdej ho?emo se Netflix pa ga nima... Zato bi menjal za neki novej?ega ker novi so ziher bolj?i na tem podro?ju kot pred 8 leti... Al kaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko vam dam en nasvet, ?e smem. Ne vem ve?, kaj je dovoljeno in kaj ne.

Kdor kupuje OLED tv, naj se ne zafrkne kot sem se jaz na dragi televiziji.

Izogibajte se stoje?ih slik (meni je ekran "za?gal"Mtv rock.

Nastavil sem na ta kanal in poslu?al muziko. Napaka. Logo ?rke M je namre? rde?e barve in ta se najla?je v?ge v ekran.

Nevarna je tudi rumena barva(national geografic kocka-logo), program dtx...

Ta po?kodba je trajna in ni vrnitve nazaj.

Je pa slika na OLED vrhunska. Ko gleda? program 4K na travel Chanel je kot v ?ivo.

Le toliko, da prihranim komu nejevoljo in ekran.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garancija tega ne krije, ker smo kupci kot seznanjeni s tem, da tem ekranom ?kodi stati?na slika.Sicer se ekran zatemni sam po kaki minuti, ?e stisne? pavzo pri gledanju filma in to sam prepre?uje. Problem so razni logoti ?ivih barv, ki so stati?no pri miru. Par kanalov ima to re?eno tako, da se znakec premika in tega ni.

?koda, da so tej ekrani tako ob?utljivi na to, ker je pa slika res vrhunska. Seveda je potrebno oz. za?eljeno, da si sam nastavi? sliko z svojimi nastavitvami in takrat ?ele taka tv za?ivi.Je pa tako, da skoraj vse znamke uporabljajo enkrane od LG,(Philips, Samsung, LG),za Sony nisem siguren, ker ima sigurno najbolj?e OLED ekrane na trgu.Druge znamke imajo pa? svoje procesorje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokr je OLED po eni strani lep za gledat ga po drugi strani jebe ravno to, da zape?e sliko na ekran. In neko? super duper Samsung S9 ima po celemu ekranu zdaj sence. Jaz osebno bi se verjetno tudi ognil nakupa OLED matrike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma OK, da se zaveda? da obstaja problematika glede tega je eno, da te pa dejansko samo to odvrne od nakupa pa S5 drugo. Z normalno uporabo se nima? kj bat, mislim da ve?ina userjev nima? te?av. Jaz tudi na telefonu nimam te?av.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.