Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

Zadnje dni mal utapljal ?alost in hotu pogledat neki res brain off filmov. In sem pogledal zadnje trasformerje pa Baywatch. ?izs Krajst kaj je to bedarija of filmov. Transformeje je blo prav muka za gledat, Baywatch sem folgal gledat le zarad... no itak je logi?no. :D

 

Je pa vsaj bil The Hitmans Bodyguard za pogledat.

 

Se pa ?e neki ?asa spravljam v kino da bi ?el pogledat Dunkirk al pa Valerian. Delno me pa mika da bi ?el pogledat tudi The Dark Tower. Ne vem kak so stla?il 7 knjig v en film, me predvsem to zanima.  Casting tudi ni imel prav nobene logike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodec po trailerju zna biti American made zelo dober muvi.

Transformerji so ze prevec domisljijsko pretirani, medtem ko so zadnji pirati prijetno presenecenje. Humor, zasedba, akcija, spletke na ravni prvega filma.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Hacksaw Ridge.

Gibsonova mojstrovina.....

Vceraj gledal, po tvojem nasvetu in bil navdusen! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Up in the air -

Yes man - 

New life - 

Family heist - 

Overdrive - 

The Man Who Knew Infinity - 

Forrest Gump - 

The great debaters - 

american made - 

The best of me - 

The lucky one - https://www.youtube.com/watch?v=MKqaiQZdv3c

Green mile - https://www.youtube.com/watch?v=Ki4haFrqSrw

Everything everything - https://www.youtube.com/watch?v=0LyEE7eR0nM

The Pursuit of Happyness - https://www.youtube.com/watch?v=89Kq8SDyvfg&t=62s

 

pa sigurn sm ?e kk?nga pozabu 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kransterdam pase vedno znova, ce vga kdo se ni videl :)

 

https://youtu.be/q7QYTwPdpvE

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Vceraj gledal stajerski film Slepilo na temo narkomanije, fak kar grozna zadeva, realisticen prikaz.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Sem si mislil, wolverine ki poje, wtf....

The Greatest Showman - top 10 ever

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Otrokom bi rada pokazala en film, pa se nikakor ne morem spomniti naslova. Bo mogo?e tu kdo vedel? Gre se pa o tem, kako je neka u?iteljica na ?oli imela precej problemati?en razred in da jih malo motivira, je na?la neko tekmovanje vozil na son?ne celice. Anpak na ?oli niso imeli preve? posluha za to idejo. Ker je vztrajala in vztrajala, je na koncu hi?nik pristal, da ji pomaga. Nekako so sestavili neko vozilce in se prijavili na tekmovanje. Eden od otrok pa je raju surfal kot hodil v ?olo. Na dan tekmovanja je bil na obali in iz vetra ugotovil, da se bo popoldan poobla?ilo. Zato je o?etu iz avta "sunil" akumulator in so ga dogradili v to svoje vozilce. Ko se je tekma za?ela, so na za?etku imeli precej te?av in so zaostali. Ko pa se je res poobla?ilo, pa so ostali izgubili na hitrosti in tako je ta ekipa zmagala. Zmaga pa je prinesla uvrstitev na svetovno tekmo, ki pa je bila v Avstraliji. In tako so se znajdevali s te?avami in jih re?evali vse do ciljne ?rte...

 

Mogo?e kdo ve, kateri film je to?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledal Solo - Star Wars story v 3D tehniki. Ker je bila to predpred premiera so bili na za?etku predstave v kinu tudi varnostniki, da ja ne bi kdo snemal.

 

Druga?e pa soliden Disney izdelek, ki pa bo verjetno dobil nadaljevanje saj zgodba pu??a ?e kar veliko odprtega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

8-letnico pelju gledat Mamma Mia2 in te?ko re?t ali je bila bolj navdu?ena nad filmom ona ali njen fotr :)

 

(komur je bil prvi del v?e?, bo v drugem u?ival, zlasti ?e kaj poznate otok Vis, ker kar nekako podo?ivite vse te lepe kraje).  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Zelo priporo?am film o ?ampionih motornega kraljevega razreda aka MotoGP - HITTING THE APEX, ki je bil v?eraj na sporedu ob 7h zjutri na Akanalu NORO!  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo priporo?am film o ?ampionih motornega kraljevega razreda aka MotoGP - HITTING THE APEX, ki je bil v?eraj na sporedu ob 7h zjutri na Akanalu NORO! :vesel:

Zacetek je obetal potem pa holivudska drama ki nima veze z motogpjem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.