Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

Tole grem gledati v kino, upam pa da res ni zablujen...namre? prva izbira za Fredija, njegov klon in velik fan, Sacha Cohen je odklonil vlogo ko je videl scenarij, ?e? da nima veze s Fredijem....

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druzinica, slovenski film vam tudi priporocam.

 

Kruta realnost kako idealna druzina v nekaj mesecih povsem propade / razpade.

 

Poglejte si!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Danes je bil na SLO1 na sporedu fajn film Vinetu 3 iz leta 2016 in je bilo zanimivo, da poglavarja Koman?ev igra Sebastian Cavazza.  :P

 

Taxi 4 sem gledal pa v?eraj in je zabava na nivoju 1.dela, ki je zame nepozaben.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ogledal sem si te?ko pri?akovani film o Queen-ih. Ve?ino ?asa, ko so vrteli njihovo glasbo v filmu sem imel kurjo polt.Namre?,imel sem sre?o in ?ast, da sem rasel z njimi.Plo??o "A night in the opera" sem kupil, ko je iz?la konec leta 75 v Trstu. Takrat so k nam prihajali LP-ji tudi z pol ali letom zamika. Edino mi je ?al, da jih nisem ?el gledati v Lj. leta 77.Takrat otrok pa? niso star?i vozili na koncerte kot dan danes.

V filmu sem izvedel par zanimivih stvari, med temi tudi to, da so se kar maprej nekaj prepirali. Ravno zaradi tega po mojem, so uspeli, ker niso bili kar iz prve zadovoljni z komadi.

Lepo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pravkar gledal francosko komedijo Qu'est-ce qu'on a fait au bon dieu iz leta 2014. Vredno ogleda. Gre se pa o pravi, tradicionalni francoski dru?ini s ?tirimi h?erami, kjer se najstarej?e tri ?e na za?etku filma poro?ijo. Ena s kitajcem, druga z muslimanom in tretja z judom. Kasnej pa ?etrta pripelje domov katoli?ana iz...

 

Ne bom vsega napisal, da ne pokvarim veselja tistemu, ki se odlo?i gledat. je pa res vredno ogleda, res dobra komedija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Malo je tako izjemnih filmov, ki prevzame celo familijo. Tako mulca kot ?eno, kjer seveda brez solz ni ?lo. Res izjemen film po resni?ni izpovedi.

 

Woodyju napovedujejo tudi zmago na oskarjih za to vlogo - ve? kot zaslu?eno.

 

The Glass Castle

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpis pod to

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kanalu KINO je bil 2 dni nazaj YU film Ponarejevalec (Falsifikator) iz leta 2013. Vreden ogleda!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred tem pa maratonci, za tem pa ko to tamo pjeva. Gledal vse 3 z lekadolom in ?ajem.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Searching. Odli?en film, odli?na re?ija.

 

PA za ljubitelje nemogo?ega, Fallout je mogo?e res najbolj?i del do sedaj. Kar je zelo te?ko za fran?izo. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

V Tihotapcu se pa Clintu ze pozna 80-ka...je pa se majster filma! Res dober film

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ze dolgo me ni kaka komedija tolk nasmejala

 

https://youtu.be/8AQtfYY1L_Q

 

Popestritev v danasnji filmski industriji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Na pop kino je film,ki ?e po treh minutah mnogo obeta,zvezdniska zasedba s sean pennom na ?elu pa sploh.

Skrivnostna reka.

 

 

Danes na a kanalu ob 20h meni eden ljub?ih filmov , z verjetno najljub?im igralcem; skrivnostna reka z Sean Penn-om.

 

Kokrat si ga zdej ?e gledu? :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.