Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Madona problem je blo tja priti....

 

Brdo poplavljeno

post-2637-1284824052_thumb.jpg

nazaj na avtocesto - oba izvoza zaprta

post-2637-1284824088_thumb.jpg

spet nazaj in cez rozno dolino

 

kolegova bajta v Vrhovcih (v poizkusu cez Brdo)...too late

post-2637-1284824148_thumb.jpg

 

This used to be PST

post-2637-1284824213_thumb.jpg

elektrarna medvode, ?trom anyone :rolleyes:

post-2637-1284824254_thumb.jpg

 

Ljubljana z Zagorjem :

http://www.rtvslo.si/okolje/foto-in-video-...j-utonil/239581

:P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa res totalna ?alost use skupej! :glare:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/tezave-na...25-letnika.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi pa smo uspeli dose?, da je CPM poru?il za?asni most,ki je povzro?il poplave na zahodu ro?ne doline. Voda se je lepo vrnila v strugo, ker ni ve? ovire, ceste pa so spet normalne saj je voda odtekla. Ampak ?koda je pa velika tako, da bo ?e veselo na sodi??u. Sploh po tem, ker so tako projektant, nadzornik in izvajalec na ves glas trdili, da za?asni most ni vzrok in da kao poplavlja drugje ter so odla?ali z odstranitvijo objekta.

 

Niso ga hoteli odstraniti dokler ni pri?el nalog civilne za??ite in MOLa o takoj?nji ru?itvi. Ampak tako aroganco kot so si jo tele gradbeniki privo??ili jo pa ne najde? - za re?evanje svojega projekta so pripravljeni ?rtvovati premo?enje drugih in verjetno tudi ?ivljenja sam, da bo ceneje in da bo ve? cvenka kon?alo v njihovih ?epih - barabe pogoltne :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sonce se odpira na Gorenjskem

 

pa saj je ?e skrajni ?as... sploh ne vem kak se bom navadil na sonce... po moje me bojo o?i pekle... <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tako aroganco kot so si jo tele gradbeniki privo??ili jo pa ne najde? - za re?evanje svojega projekta so pripravljeni ?rtvovati premo?enje drugih in verjetno tudi ?ivljenja sam, da bo ceneje in da bo ve? cvenka kon?alo v njihovih ?epih - barabe pogoltne :angry:

 

Boss, malo me presene?a?, da te to presene?a. :D

 

To je pri nas standard. Pri nas se vedno gradi in izdaja dovoljenja na lepe o?i. Noben ne prera?una kak?ne ima lahko to posledice, samo da oni pokasirajo. Potem pa sevede, tudi ?e jim nos porine? v njihov drek, bojo zanikal da to ni problem. Pri nas je vse roka tako, roka tako ?oldi pa v ?ep.... Zato ker imajo taki dripci pri nas imuniteto, so nagrajeni ali pa kazni sploh ne obstajajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, malo me presene?a?, da te to presene?a. :D

 

To je pri nas standard. Pri nas se vedno gradi in izdaja dovoljenja na lepe o?i. Noben ne prera?una kak?ne ima lahko to posledice, samo da oni pokasirajo. Potem pa sevede, tudi ?e jim nos porine? v njihov drek, bojo zanikal da to ni problem. Pri nas je vse roka tako, roka tako ?oldi pa v ?ep.... Zato ker imajo taki dripci pri nas imuniteto, so nagrajeni ali pa kazni sploh ne obstajajo.

 

Sej me ne kar se tega ti?e je pa zanimivo kako so vsi pogumni preko telefona. Me zanima, ?e bi se mi upal to v fris povedat, ?e bi mi stal na dosegu roke.

 

Sem zagovornik dialoga in pogovora ampak proti taki aroganci je to odpadlo in o?itno so za gradbenike edini argumenti to, da poka?e? da se ga ne boji? niti fizi?no. ?e dobro,da so delavci na gradbi??u pametnej?i od nadrejenih in da nam niso niti posku?ali prepre?iti, da bi poslikali gradbi??e, ?eprav so o?itno imeli navodilo, da ne dovolijo zbirati dokazov proti izvajalcu del.

 

?e bolj je pa zanimivo to kako bo reagiral inestitor (Biotehn?na fakulteta) tega projekta saj so jo sami najbolj fasali zaradi teh gradbenih del. Zalilo jim je spodnje prostore fakultete, vse stroje, in vse rastlinjake kjer izvajajo poskuse.

 

Saj pravim,da bo to ?e zanimivo, ker o?itno bo tudi fakulteta morala to?iti izvajalca zaradi ?kode, ki jo je povzro?il s posegom v strugi potoka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P

 

Tole je posneto pri nas na Vi?u pri O? Vi?. Tolk o tem da sta bla v Lj poplavljena samo dva podhoda, ker nekateri ?e vedno mislijo, da ljubljan?ani pretiravajo/mo in se zmi?ljujemo glede poplav pri nas. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bolj je pa zanimivo to kako bo reagiral inestitor (Biotehn?na fakulteta) tega projekta saj so jo sami najbolj fasali zaradi teh gradbenih del. Zalilo jim je spodnje prostore fakultete, vse stroje, in vse rastlinjake kjer izvajajo poskuse.

 

Saj pravim,da bo to ?e zanimivo, ker o?itno bo tudi fakulteta morala to?iti izvajalca zaradi ?kode, ki jo je povzro?il s posegom v strugi potoka.

 

?e ena zanimivost: Mariborsko podjetje CPM je bilo izbrano za gradnjo, ker je bilo nekoliko cenej?e od dveh ljubljanskih podjetij, ki so precej bolje izku?ena z gradnjo na barju kot CPM.

 

Morebiti je to poduk tud odgovornim na fakulteti, da najcenej?i ponudnik ni tudi v resnici "najcenej?i" in da je poleg cene treba upo?tevati tudi reference in izku?nje z gradnjo na takih podro?jih kot je Ljubljansko barje. Sicer pa vsaka ?ola nekaj stane samo tale bo pa prekleto draga.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je posneto pri nas na Vi?u pri O? Vi?. Tolk o tem da sta bla v Lj poplavljena samo dva podhoda, ker nekateri ?e vedno mislijo, da ljubljan?ani pretiravajo/mo in se zmi?ljujemo glede poplav pri nas. :angry:

 

?e to leti name, se moti? B) . Jaz sem to?no povedal, kaj in kako. V petek smo mi kasirali, kasneje ?e vsa ostala SLO.

 

Sicer pa res ?koda - sli?im ?e prepucavanja v smislu kdo je kriv, kaj je kriv in pri?enja se kazanje s prsti drug na druzga - volitve so blizu. Saj ne mor? verjet.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to leti name, se moti? B) . Jaz sem to?no povedal, kaj in kako. V petek smo mi kasirali, kasneje ?e vsa ostala SLO.

 

Sicer pa res ?koda - sli?im ?e prepucavanja v smislu kdo je kriv, kaj je kriv in pri?enja se kazanje s prsti drug na druzga - volitve so blizu. Saj ne mor? verjet.

 

Ni direkt nate letelo ampak na vse tiste komentatorje po raznih forumih in blogih, ki kar pike dobijo, ko samo sli?ijo Ljubljana in Ljubljan?ani. Nekateri so prav tekmovali kdo bo bolj privo??ljiv , da je tudi Lj oreng fasala. Pizda jaz kot Ljubljan?an nikomur ne privo??im ni? hudega in me je oreng bolelo ta slovenska privo??ljivost v stilu samo da sosedu crkne krava. Ne vem kako ti ljudje ?ivijo sami s sabo, ker u?ivajo v nesre?ah drugih in si pri tem smejijo in manejo roke.

 

Druga?e pa Mazda 6 Combi, drugi? vseeno malo pazi pri takih izjavah, ker ?e so poro?ali najprej samo o dveh podhodih to ?e ne pomeni, da ?e o drugih zadevah niso poro?ali tega ni bilo. ?e v petek popoldne je namre? zalilo biotehni?no fakulteto in zahodni del ro?ne doline (cca 30 hi?) ampak je bil pa? za medije podvoz bolj zanimiv in tudi bolj poslikan, ker je bil v sredi??u Lj. Evo prilagam nekaj slik za poku?ino, ki so nastala v petek popoldne v ro?ni dolini ?e pred no?nim de?jem v soboto in nedeljo.

 

post-133-1284996295_thumb.jpg

 

post-133-1284996308_thumb.jpg

 

post-133-1284996318_thumb.jpg

 

post-133-1284996329_thumb.jpg

 

post-133-1284996340_thumb.jpg

 

post-133-1284996349_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni direkt nate letelo ampak na vse tiste komentatorje po raznih forumih in blogih, ki kar pike dobijo, ko samo sli?ijo Ljubljana in Ljubljan?ani. Nekateri so prav tekmovali kdo bo bolj privo??ljiv , da je tudi Lj oreng fasala.

 

 

 

Poznam take kalibre in sr?no upam, da nisem kdajkoli komu od njih niti malo podoben. ?ist vseen je komu narava uni? bajto, pa naj bo kopr?an, jeseni?an, novome??an ali lendav?an.

 

Je pa ?e vedno res, da v petek o nas ni blo veliko sli?at. Pa saj, po svoje ni ?udno. Smo le majhni.

 

Mirno lahko re?em, da so ostale regije kasirale bistveno ve?, tudi Ljubljanska.

 

Upam, da se zadeva ?imhitreje sanira in da ne bo samo obto?evanj, ampak ?imve? konkretnih akcij.

 

LP

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.