Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Me prav zanima, kak?no afero mu pripravljajo na volitvah prihodnje leto.

 

Brezveze razpravljat, ker so itak vsi umazani, vedo za grehe eden za drugega in se tako dr?ijo v ?ahu, polno je nekih afer, nobenemu ne doka?ejo ni?, mi pa gledamo ta cirkus in se za brezveze nekaj pregovarjamo.

 

Hja Jan?a je pohitel in okostnjake privlekel ?e letos. :) ?ez kak?no leto bo pa gotovo spet kak?na zadeva s Patrio pri?la na plan, oziroma se bo kaj spet za maj?keno premaknilo. Sicer sem pa ?e enkrat napisal, da so VSI pokvarjeni in me marsikatera poteza te vlade moti. Ampak tako je, ?e gledamo iste obraze z dolgimi lovkami ?e 20 let. Po?akaj do konca, kjer poka?ejo politike. ?al je tako tudi pri nas.

 

Tukaj pa se strinjam 166%, gremo raje na pir in babe, oboje nam pobira ke?, samo vsaj nekaj mamo od tega. :D

 

Ajde pir ni lih moja pija?a, za babe se pa strinjam. Sre?nega valentinovega, ?im ve? sexa vsem skupaj! :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu se strinjam, pri nas sta klasi?na levica in desnica ravno obrnjeni, levica oz. postkomunisti?na nesnaga po tvoje ima ke? (tranzicija, tajkuni, spravljanje uspe?nih podjetij na kant za bogatenje posameznikov oziroma novodobne "elite" ? pa? so bili ob pravem ?asu na oblasti, da so lahko to izpeljali ? verjamem da bi bilo z desnico na oblasti podobno) , desnica pa je social demokratsko usmerjena. Narobe svet.

 

Ne bom polemiziral ampak vzorec je mal druga?en - opozicija pa al je leva la je desna je vedno polna social demokratskih usmeritev, ko pa pride na oblast pa vidi? vso bedo laganja in zavajanja.

 

V bistvu je to logi?no, ker isti, ki je v opoziciji rabi za preboj na ?elo pa? glasove ljudstva in kako ljudstvo pridobi? - ja tako, da jim trosi? socialno populisti?ne puhlice, kaj bo? vse naredil za malega ?loveka in kako bomo vsi odli?no ?iveli. La? za la?jo samo, da se zavihtijo v sedlo pol pa po svoje naprej. In vedno jim uspe, ker folk je ?al v ve?ini nerazgledan in neizobra?en pa naseda samo visokolete?im besedam.

 

2012 po volitvah se bosta pozicija in opozicija zamenjali a do leta 2016 bomo mel pa spet polhn kurac novih oblastnikov. Se pa bojim, da bomo takrat 2016-ga imeli problem uveljavlajt demokracijo in imeti demokrati?ne volitve. Imam ob?utek, da prihaja ?as novega diktatorja in trdorokca, ki se vedno razvije v ?asu tak?nih in druga?nih kriz.

 

Nekje krize odnesejo diktatorje (Egipt, Tunizija, ....itd), drugod jih nastavljajo (nem?ija 1936, Mad?arska 2010, Slovenija 2012???)

 

Hja Jan?a je pohitel in okostnjake privlekel ?e letos. :) ?ez kak?no leto bo pa gotovo spet kak?na zadeva s Patrio pri?la na plan, oziroma se bo kaj spet za maj?keno premaknilo. Sicer sem pa ?e enkrat napisal, da so VSI pokvarjeni in me marsikatera poteza te vlade moti. Ampak tako je, ?e gledamo iste obraze z dolgimi lovkami ?e 20 let.

 

Ampak to zavla?evanje s Patrijo je res nerazumljivo dolgo - predvsem s strani Fincev in Avstrijcev, ki kar nekaj zavla?ujejo. Ne vem kaj ?akajo, ker ?e imajo trdne dokaze, kot pravijo, naj ?imprej dajo na plano, ker ?e bodo spet pri?li z njimi ven tik pred volitvam bo spet zgledalo kot, da je name??eno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( upam da se ne bo kej takega zgodilo.

 

Jaz tudi ne, samo kot lahko spremljam javno mnenje si ogromno ljudi ?eli neko mo?no osebo na oblasti. Od mo?ne osebe, do trdorokega diktatorja je pa samo korak. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EN hud komentar.

 

Mah Slovenijo je ze davno vzel vrag. Smo divji zahod evrope.

Na poti od Kranja do Lj. me 3x ustavi policijska kontrola. Za nepravilno parkiranje v Lj. dam pol pla?e. Medtem, ko vsi moji sosedje za popoldansko obrt dilajo koko. Na zobarja ?akam 3 leta, ?eprav bi si lahko z denarjem, ki sem ga dal zdravstvu omislil svojo zobno ambulatno.

V ?oli so me nau?il samo kadit in pit. Ne dobim slu?be, ker ni? ne znam.

Na radio poslu?am Murka in Stav?evo, medtem ko se hudi bandi skrivajo po gara?ah.

Na tv gledam tistega pedra in propadlo misico...in za to dejansko pla?ujem.

Novica dneva je preganjanje in streljanje ciganov ter pasji seks...in ljudem je to v?e?.

?asopisi so na osnovno?olskem nivoju.

Ko grem v trgovino stojim za vrsto brezposlnih, ki pre?tevajo svoje cente.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred petdesetimi leti se je Tito peljal s "plavim vozom". Vlak se ustavi in

Tito vpra?a:

 

-Kaj je?

-Tovari? Mar?al, ni ve? proge!

-Takoj v akcijo, pripeljite mojstre, da za?nejo graditi! Moramo iti naprej.

 

Leta 91 se DEMOS pelje z vlakom. Vlak se ustavi in Peterle vpra?a:

 

- Kaj pa je?!

- Ni ve? proge!

- Izpulite ?ine zadaj in jih postavljajte pred vlak! Moramo iti naprej.

 

Sedanji ?as. Pahor se pelje z vlakom.(...?e to je sme?no) Vlak se nenadoma

ustavi in Pahor vpra?a:

 

-Kaj je?

-Ni ve? proge, g. premier.

-So what?* Vsi ven in zibajte vagone, da bo videti, kot da se

premikamo...Ljudje morajo misliti,da gremo naprej.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kapo dol! :rispekt:

 

tudi jaz razmi?ljam podobno, vendar svojih misli nisem zapisal, in ?ele sedaj vidim, da bi jih moral, in tak?ne misli bi morali zapisati vsi, ki jih imajo... in te misli bi morali poslati v parlament, ko se peder?ine tam pregovarjajo o kozlarijah!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba bo res v akcijo, kot vsi opisujejo. Samo ne vem ?e imamo v Sloveniji dovolj mo?nega voditelja, da bo zbobnal skupaj vse slovence.

 

Ne samo mo?nega, predvsem po?tenega, da bo znal javne interese postaviti dale? pred osebne in najbolj od vsega to, da ga ne bo premamila oblast - tako kot je vse do zdaj.

 

Torej z besedo na dan, kdo je taka oseba v Sloveniji? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne samo mo?nega, predvsem po?tenega, da bo znal javne interese postaviti dale? pred osebne in najbolj od vsega to, da ga ne bo premamila oblast - tako kot je vse do zdaj.

 

Torej z besedo na dan, kdo je taka oseba v Sloveniji? :ne vem:

 

Pezdir mogo?e?ali pa kak?en,ki ni ?e okusil politike in ga ta kot taka ne zanima. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pezdir mogo?e?ali pa kak?en,ki ni ?e okusil politike in ga ta kot taka ne zanima. :whatever:

 

Ah lepo te prosim... poglej kako si rejtinge na populizmu krepi. To je najlep?, da se prika?e v RobinHoodovski vlogi, k ljudem fi?nke nazaj tala in so vsi heppy kot bi bli od travce zadeti. Poglej ga v drugi vlogi, ko ga probajo mal povpra?at o drugih ukrepih in kaj bi blo najprej potrebno pa ne zna druzga izdavt, kot Jan?ev miljonkrat pre?ve?eni stavek "vlada nej odstopi". Se opro??am samo on je ?e en neoliberalisti?en pajac kot recimo Mrkaji? al pa Damjan, ki so napumpani z Ameri?ko propagando okrog hodili in razlagali kak?en mora bit kapitalizen - zdej pa imamo kar imamo - lastninjenje za vsako ceno.

 

Sicer pa - malo po?akite pa bo Pezdir ustanovil stranko... temelje si je ?e zgradil.

 

 

Lahovnik - oh ja, sem ga v?asih zelo cenil samo, ko pa je za?el lobirat in se bratit s svojo ?lahto v ?ale?kem lobiju okrog TE? 6 me je tudi on globoko razo?aral. Zna gobec vrtet takrat, ko ni ve? na funkciji a ko je pa bil, je bil pa tiho kot rit in raje ni ni? naredil kot, da bi moral kako nepopularno potezo potegnit. Cagavo bitje, ?e mene vpra?ate.

 

 

Ajde gremo dalje - kdo bi bil naslednji?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss

:blush:

 

Hja hec je lahko hitro dejstvo, ker vsak normalen ?lovek ima danes hitro mo?nost....ljudje i??ejo re?ilno bilko...

 

Samo Boss je divjak :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je tudi, da kdorkoli izmed teh treh bi ustanovil stranko in posku?al priti na vrh bi imel v stranki takoj kar nekaj starih podrepnikov, ker bi opazili ?anso, da SPET pridejo v koalicijo. :vskalo:

 

+ lobi velikih bo takoj na tvoji glavi te onesposobljal....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Symon, si kar zadel foro vsega tega... te?ko je enga ?ist neodvisnega dobit, ker v naslednjem trenutku ne bo ve? neodvisen in bo imel cel kup novih "prjatljev" okrog sebe - vsakega s svojimi ?eljami in potrebami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jebenti a zdej se bodo pa z mafijo ukvarjal,pa sej so, v parlamentu-politki, itak sami slo mafijci ki nas legalno molzejo in so zato dejansko ?e pla?ani. :angry2:

 

Najbolje da ze?nejo v leglu vsega skupaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za za?etek po?ljite to pismo svojim prijateljem, znancem, da se raz?iri po Sloveniji. Moderne tehnologije omogo?ajo, da dobre ideje dose?ejo veliko ?tevilo ljudi in v tem pismu je jasno sporo?ilo politiki, da je za?la v svet, ki nima veze z realnostjo. Toliko mladih je brez dela, oni pa venomer znova sklicujejo izredne seje na ra?un preteklosti. Potrebno je dati vedeti tistim v opoziciji in na oblasti, da se pribli?ujejo meji, ko bo "raji" po?il film. Pa, da ne boste mislili, da se ukvarjam s politiko. Le ob?asno mi po?i film, ko vidim debile kaj po?nejo.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.