Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

:whatever:

pa kaj jim ni jasno? sej ljudje ki delajo lahko grejo nekam.. kdo bo pa politike hotu ce gre drzava v kurac? se v lastni drzavi jih nocemo, zaka bi jih hotli kje drugje... kot da jih nimajo drugje svojih zadost... :whatever:

 

FDV bi moral met omejitev vpisa pa nujno dokoncano tehnicno solo kot pogoj za vpis, al pa vsaj 2 letnika na enem tehnicnem faksu... pizda jim materna

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dvomim, da bo neki ekstremno drago...

zanimivo pa je to, da popizdevate ce bo cestnina draga, medtem pa bencin je na vsaka dva tedna drazji pa se noben ne vozi manj zarad tega...

 

ce pa primerjas kok das letno za bencin in kok za cestnino, je cena cestnine bistveno manjsa

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi ce primerjas benz s sedanjo cestnino je res. A ce se to razmerje uravnovesi pol sploh ni vec za vozit se..benz ima se vedno kompromise ala lpg na dolge proge, cestnini alternativa pa je le stara cesta.....

 

Placilo cestnine po km bo sigurno blizu sedajsnje cene po km ko delas obracun kilometrine....ode se to.

 

No pa da ne bo vse negativno

:bravo:

post-2637-1302206472_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dvomim, da bo neki ekstremno drago...

zanimivo pa je to, da popizdevate ce bo cestnina draga, medtem pa bencin je na vsaka dva tedna drazji pa se noben ne vozi manj zarad tega...

 

ce pa primerjas kok das letno za bencin in kok za cestnino, je cena cestnine bistveno manjsa

 

Pa kje ti ?vi? v ?asu ABC so ra?unal za 27km (Logatec-Lj) 1,35? - a to ni veliko?

 

Sej ravno to primerjamo - ?e vzamemo ceno cestnin na AC pred uvedbo vinjet se stro?ek pri dieslu s porabo 6,5l/100km dvigne tolk kot, ?e bi se liter goriva na AC naenkrat podra?u za cca 0,77?. Ne vem, kako ma? ti pla?o, da ti je tole sitni? vem pa da meni ne bo vseeno :(

 

Ne vem sam, ?e ra?unam, da se vozim vsak dan iz Logatca v Lj in nazaj me po ABC cenah letno cestnina pride ve? kot 700?, gorivo pa 1150? po dana?njih cenah.

 

Labi, ja res je 450? ve? za gorivo samo vseeno kako lahko re?e?, da je cena za cestnino bistveno manj?a no, ?e smo pa v ?asu ABC to videli, da ni res.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neki mal kilometrov delas...

jaz letno dam vsaj 3000 eur za gorivo

 

in kot sem napisal, dvomim da bo letna cestnina vec kot 300 eur...

bomo vidli, znajo tud presenetit, sam v vsakem primeru noben se ne bo manj vozil zarad tega, kot tudi se ne ker je bencin vsak dan drazji...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fora je da benz bo? pla?u kr se bo? vozu cestnine bo? probu pa ?immn, kar pomen da bo? ?ou nastranske ki bodo cenj?e ne glede na to a si porabu ve? benza, ?asa itd. Problem je kr se noumo mn vozil, kr smo razvajeni, jst vem da se nam, ?e razlika v ?asu v poti slu?ba daom je taka ad bo mogl bit svinjsko drago da bom se z busom furu kr je vo?nja z javnim prevoznim sredstvom 3x do 4x dalj?a kot z avtom, in to je to na morje bo? pa itk ?ou z avtom sam da se ne bo za viknede dol hodil kr tko. Ne vem ?e je z vinjetami premal ke?a nj se tio spremeni tele elektronske so pa mim ?e z vidika nadzora. (bodo na?timal da ?e stoji? v hosti xy ?asa se spro? alarm pa pride polcaj pogledat kaj tm po?enja? in ti napi?e kazn za kj prepovedanga ali kako ob?evanje :D sj vem da je bedn primer sam vseen).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v vsakem primeru ne mislim it po stranskih cestah in zgubit zivce v kolonah zaradi 200-300 eur letno razlike v ceni...

 

ce pa bo bencin in cestnina ful orto draga, pa itak takoj prodam avto :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neki mal kilometrov delas...

jaz letno dam vsaj 3000 eur za gorivo

 

in kot sem napisal, dvomim da bo letna cestnina vec kot 300 eur...

bomo vidli, znajo tud presenetit, sam v vsakem primeru noben se ne bo manj vozil zarad tega, kot tudi se ne ker je bencin vsak dan drazji...

 

To sem napisal sam za prihod v slu?bo in nazaj oziroma sem dal primerjavo samo za tisti del cest, ki so se cetninili za ?asa ABC. ?e pa ra?unam ?e vse ostale hitre ceste, LJ obvoznico pa pridem na bistveno vi?jo cifro, ?e bodo nastavli ceno na km kot je bila takrat. Druga? je pa tud moj stro?ek za gorivo v letu okoli 2500?, ker delam vsaj 2/3km po AC-jih je treba zraven pri?tet torej ?e okol 1000? AC cestnin.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se neki zdaj ko bolj o tem razmisljam:

 

prometni ministri v sloveniji ocitno majo neke fetise, da se mora non stop neki spremenit glede avtov...

 

najprej je bla cestnina, pol vinjeta, zdaj so se spomnili, da to ni kul

najprej so ble navadne tablice brez eu, ok od 2004 so naredil nove tablice, in potem cez 4 leta spet nove...

najprej je bil tehnicni pregled in prometna, pol so se spomnili, da bi dal nalepke na steklu, cez par let tudi to ni bla vec dobra ideja...

glavno da ene leve firme naredijo profit....

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se cestnin-avtoceste ti?e, sem jaz mogo?e melo al pa orng ?udn, ?e mam cajt in nisem nevemkako vezan na uro grem raje po stari cesti, logi?no pa ?e grem nekam kjer sem naro?en-zmenjen pa na AC, nazaj grede pa lepo na izi, pol pa ?ez kake ovinke malo hitreje, z nagibalnikm pa ?e 2 leti nisem bil na AC.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se cestnin-avtoceste ti?e, sem jaz mogo?e melo al pa orng ?udn, ?e mam cajt in nisem nevemkako vezan na uro grem raje po stari cesti, logi?no pa ?e grem nekam kjer sem naro?en-zmenjen pa na AC, nazaj grede pa lepo na izi, pol pa ?ez kake ovinke malo hitreje, z nagibalnikm pa ?e 2 leti nisem bil na AC.

 

jaz se z vinjeto gor velikokrat peljem zadaj - balzam, p ?e vstavim kje (Viki burger)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa tud logatec vrhnika dolgi most, se moras ustavt na vsakem semaforju, ali pa peljat za kakim traktorjem :D

 

ja to ima? pa prav - Logatec dol, ker ta odsek je trapast

 

Storitve v Sloveniji....doti?no Po?ta Medvode in njeni po?tarji (ki je predkratkim podra?ila svoje storitve, ?e? da bo ?e bolje servisirala stranke...bla bla bla

 

Dnevno dobivam pakete, in ker imam pisarno doma se se ?e ve?krat pi** zakaj dobim samo listek in moram zadeve iskati na po?to. Ni? ni pomagalo po?tar ne pozvoni in pusti listek.

 

V?eraj sem pa vedel da bo nekaj in sem pri?el ven. Ves za?uden mi je takoj ko se je pripeljal dejal, da imam nek paket vendar ga na motor ni mogel vzeti in mi izro?i ?e izpolnjen listek :huh:

 

Torej - gospodje pu??ajo pakete ?e kar na po?ti tam izpolnjejo listke in jih samo me?ejo v kaselce - boli me k na?in, ti se pa mora? potem voziti....pla?a? pa celotno dostavo! :vskalo:

 

In ko sem ?el sem dobil paket 0,5kg 20x20x10cm.............in naredil ?e enkrat hajko!

 

Mamico jim ej, vse po liniji najmanj?ega odpora

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to ima? pa prav - Logatec dol, ker ta odsek je trapast

 

Storitve v Sloveniji....doti?no Po?ta Medvode in njeni po?tarji (ki je predkratkim podra?ila svoje storitve, ?e? da bo ?e bolje servisirala stranke...bla bla bla

 

Dnevno dobivam pakete, in ker imam pisarno doma se se ?e ve?krat pi** zakaj dobim samo listek in moram zadeve iskati na po?to. Ni? ni pomagalo po?tar ne pozvoni in pusti listek.

 

V?eraj sem pa vedel da bo nekaj in sem pri?el ven. Ves za?uden mi je takoj ko se je pripeljal dejal, da imam nek paket vendar ga na motor ni mogel vzeti in mi izro?i ?e izpolnjen listek :huh:

 

Torej - gospodje pu??ajo pakete ?e kar na po?ti tam izpolnjejo listke in jih samo me?ejo v kaselce - boli me k na?in, ti se pa mora? potem voziti....pla?a? pa celotno dostavo! :vskalo:

 

In ko sem ?el sem dobil paket 0,5kg 20x20x10cm.............in naredil ?e enkrat hajko!

 

Mamico jim ej, vse po liniji najmanj?ega odpora

 

Zgleda, da ni povsod enako. Pri nas vedno dostavijo na dom. Pakete dostavljajo z avtomobilom, po?tar z motorjem pa pisma in manj?e po?iljke. Na po?to moram le, ?e nisem doma. Torej bo potrebno kako pisno prito?bo vlo?it.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

posta sux..ceprav placas artikel in dostavo, oni so pametni in ta zaracunajo nek znesek, kr tko...zato jim velikrat recem, da naj pustijo na posti bom sel sam iskat (je cez cesto) oni pa ves tecni...

 

dhl pa gls in itd prinesejo in to je to

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr nas tud ni nobenga problema s po?to,.vsaj kar se dostave ti?e,..ve?je pakete vedno pripeljejo z avtom,..nazadnje ko niso mogl osebno dostavt telegrama, ker ni blo nobenga doma, so poklical in vpra?al ?e ga lahko odprejo in preberejo, ker je baje nujna zadeva.

 

Je pa druga pesem, ?e gre? osebno na po?to, ker majo v rikvercu in se lahko kr ornk na?aka? ?e je kdo pred tabo v vrsti.

 

No pa da so ornk opravljivke tam je tud druga zgodba :D Pomojem ?e zdj slabo spijo, ker ne vejo zakaj dobivam tok po?te iz sodi??a zadnje ?ase :hudicek:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr nas tud ni nobenga problema s po?to,....

 

No pa da so ornk opravljivke tam je tud druga zgodba :D Pomojem ?e zdj slabo spijo, ker ne vejo zakaj dobivam tok po?te iz sodi??a zadnje ?ase :hudicek:

 

Da ti JozaGulikoza ne pi?e. On se tam okoli nekaj potika. :bravo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.