Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ma to spet kr neki kro?i po mailih.

 

Pa mislim, da smo enkrat ?e razpucali tukaj, da je omejitev na cestninskih postajah (najni?ja "zakonsko pravilno" dolo?ena) 60 km/h.

 

Pa si upa? to razpucavat z dr?avo? Vsaka prito?ba je ?e 50?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to spet kr neki kro?i po mailih.

 

Pa mislim, da smo enkrat ?e razpucali tukaj, da je omejitev na cestninskih postajah (najni?ja "zakonsko pravilno" dolo?ena) 60 km/h.

 

Ne na vseh, ene imajo tudi table z omejitvijo 40!!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en fajk majl, k i jih okoli po?iljajo samo, da ljudje pokonc ska?ejo. Spet neumnosti tipa 1200? na AC in izguba izpita. Le kje so ta podatek prebrali - samo zavajanje in manipuliranje tako kot 90% vseh teh veri?nih pisem, ki kro?ijo naokoli.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/slovenija/potres-ki...-ljubljano.html

 

 

Zdj ko kometu ni uspel zamenjat polov, ko se je zravnal s soncem in zemljo, bo pa o?itno potres naredu svoje,..

 

?lovk se vpra?a kaj hudi?a prikrivajo s tem ko na vsak na?in ho?jo spro?t paniko.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ene dve let nazaj je isto kro?u mail o podobnih radarjih name??enih isto pred in po cestnini, samo druga?ne oblike,...takrat so ble clo fotoshopane slike, ki so radarje res postavle v okolje Torovega,..ampak za?uda jih ni blo nikjer,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi na levi strani?

teli radarji so pa fake, ker tega v slo ni. Bom pa popoldne za ziher vpra?al.

 

ja Cestninska Dobrenje ima na levi in desni strani postavljen Znak za omejitev 40. Tako, da pri nas lepo legalno kasirajo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je za?elo kro?it po mailih :(

 

 

 

 

Osmrtnica!

Sporo?amo vam, da je mala skorumpirana mafijska dr?avica Slovenija, po 20

letih demokracije, dokon?no izdihnila. Toliko let je bilo potrebnih, da so

jo tako levi, kot desni politiki uni?ili, pokradli in prodali tujcem.

Seveda so vse to po?eli v imenu nacionalnega interesa. Gospdje so si

napolnili ra?une v ?vici, Linhen?tajnu, Cipru, Kajmanskih otokih,

Nizozemski, itd.. ?alujo?i: Pahor, Jan?a, Samo Milić Hribar, Bav?ar, ?rot,

Pav?ek, Zidar, Tov?ak, ?ernignoj, Volk, ?asar, Lov?in, Korde?, Valant in

njihovi mali otroci poslanci in tajkun?ki, ki so se v neverjetnih koli?inah

razmno?ili po vsej Sloveniji.

Isto?asno tudi sporo?amo vsem brezpravnim, osiroma?enim in poni?anim

delavcem, da bodo s svojim su?enjskim delom od jutri naprej delali za

njihove nove lastnike, nekdanje brate iz balkanskih dr?avic. ?e kdo ne ve ,

katere dr?avice so to, naj spomin odvrti za dobrih 20 let nazaj, ko so nas

na?i najve?ji sinovi slovenskih mater in demokrati (Jan?a, Bav?ar, Rupel,

Podobnika, Pu?nik..) prepri?evali, da moramo ?imprej oditi iz Jugoslavije,

ki nas izkori??a in krade in ko bomo sami se bosta cedila med in mleko.

Zdaj, ko pa so si gospodje demokrati napolnili ?epe pa so popolnoma obrnili

plo??o. Zidar bi gradil samo ?e na jugu (Nemci so ga nagnali, saj z

balkanskimi manirami tam ne more? poslovati), Podobnik se gre velikega

podjetnika v Srbiji, Gorenje seli proizvodnjo v Srbijo, Bav?ar, ki je

pokradel in uni?il Istrabenz, je v hrva?ke roke pripeljal Drogo in

Kolinsko, ETO so prodali Srbom, naslednji je na vrsti FRUCTAL in o?itno za

njim ?e MERCATOR. In zakaj je bila potrebna vojna na balkanskih tleh.

O?itno samo zato, da si je dolo?en sloj ljudi, ki ni bil zadovoljen v

prej?nem sistemu, ki jim ni omogo?al kraj in bogatenja na ra?un delavcev,

napolnil ?epe. 45 let smo pod vodstvom MAR?ALA TITA gradili po vojni

poru?eno in pokradeno Jugoslavijo. Zdaj pa so v dobrih 20 letih gopodje

samooklicani demokrati uspeli vse pokrasti in uni?iti, ter Slovenijo

spraviti v bankrot. Propadla so ali propadajo taka podjetja kot so

Pivovarna La?ko, Pivovarna Union, Radenska, Fructal, SCT, Primorje, Vegrad,

MIP, Droga, Kolinska, Svilanit, IBI Kranj, IU Vrhnika, Mura, Merkur, Sava

Kranj, itd.. In to samo zaradi po?re?nih in skorumpiranih politikov in

njihovih otrok tajkunov. Na koncu bomo zaradi teh parazitov hlapci na

lastni zemlji.

Vse to po smo barabam vseh vrst, levih in desnih, omogo?ili slovenski

sheepli - ?lovce - ki smo dopustili, da so nas ves ?as tranzicije hujskali

ene proti drugim na podlagi imaginarnih delitev iz ?asa dr?avljanske vojne.

medtem pa so nekdanji revolucionarji zoper kapitalizem postali najve?ji

kleptokapitalisti, nekdanji najve?ji komunisti pa najve?ji fa?isti. ovce pa

so se medsebojno obkladale s fa?isti in komunisti in so v mete?u idejnih

bitk popolnoma spregledale, da so vsi isti oziroma, da so dobesedno eno in

isto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, moram prilepit en dober komentar iz 24 kur :hudicek:

 

Nekaj najbolj butastih rde?ih izjav zadnjih dni:

 

- Thaler: Vodil me je izklju?no motiv, kdo stoji za poskusom moje kompromitacije!

- Thaler: V SKLADU S SVOJIMI ETI?NIMI STANDARDI ?elim, da pride vsa resnica na dan!

- Potr?: Thalerjevo potezo je ocenil kot ODLO?NO IN NA?ELNO!

- Stranka SD: Resno dopu??amo mo?nost, da je Thaler nedol?en!

 

Tale Thaler je sode? po njegovih izjavah res en bebec... tako dale? je ?el s svojo "preiskavo", da je ?e naro?ene amandmaje vlo?il v evropski parlament... :hohoho:

 

Me prav zanima, kak?no obto?nico bo to?ilstvo spisalo proti Thalerju, ko majo vse dokaze na pladnju (?e jo sploh bodo) - ?e sre?a, da situacijo spremlja evropski parlament in je zelo odmevna, druga?e bi na?i verjetno kar malo "po doma?e" uredili. Proti Jan?i so obto?nico vlo?ili kar na pamet, na podlagi govoric, (na neugotovljenem kraju, ob neugotovljenem ?asu, je domnevno sprejel... blablabla). Ajde da jih vidimo zdej.

 

 

Zdej pa ?akam na Bossov esej... :P

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thaler je skoraj kot oni Romu ki niti ne razmi?lja o odstopu, ker pa? ni kriv......

 

Avstrijec takoj odstopi ??? Pa zakaj ?e ni treba.

 

Bodo pa sedaj malo bolj strogi v EU parlamentu in bodo tudi sami kaznovali take, ki se pustijo prijeti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ne vem ve? kam pelje...sedaj si ?e na lastni parceli ne more? ve? narediti hi?e? Pa to je noro kaj dela ta vlada.

 

Se pravi, da ??iti obrtnike, ki bodo seveda temu primerno navili cene...

Za kozlat.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Draga vlada in dragi DURS.

 

Ni vam dovolj, da ?e va?i firmi kupim eno petino vsega kar bom ustvaril, da me zato va?a firma jaha in da nimam ni? od nje, le vsak dan u?inkovitej?i sistem za molzenje dr?avljanov, medtem ko se ?roti, hilde, bav?arji in jankovi?i, kordezi, janse, in ostala drhal ki so nakradli take milijarde, ki jih jaz niti napisat ne znam, prosto sprehajajo okrog in re?ijo v kamere vsak dan. Mimogrede se ?e nekater fukajo s psi in je to tud ok in nikome ni?ta, tist k se pa ne pa vsaj vsake tolko malo posnifa. Mene jebat, k se ne morem branit to je najla?je. Napisat nek tatinski zakon, res umetnost. In samo to po?nete. Res ste kreativni v va?i firmi. In to kar se dogaja s tem zakonom, je re?evanje privatnikov na ple?ih malega ?loveka in ni? drugega. In to tistih privatnikov, ki imajo krepke zasluge, da denar danes nima prav nobene vrednosti ve?. Mali privatnik dra?i svoje storitve kakor se mu kurac dvigne, medtem ko ti in jaz, ki sva nekje zaposlena ne moreva ni?. To so privatniki, ki so leta 1995 ra?unali za menjavo in centriranje 4 gum 1600SIT ali 8 eur, danes pa ti ra?unajo za isto storitev 40? ali 500% ve?, po lublan ?e ve?. Se je teb dvignila pla?a za 500% ? gumarje sem omenil zato, ker imam pa? na voljo primerljivo stvar. Aha sem se spomnil ?e vodovodarja. Men je leta 2005 ra?unal 120 000 sit za vso kopalnico. To je 500?. samo 3 leta kasneje je isti vodovodar moji sestri?ni ra?unal 2.500?. za isto delo. In take kretene sedaj re?ujete na mojih ramenih s trapastimi zakoni. Privo??im vam, da prav vsi, ki imajo vsaj malo ve? kot kura v glavi, mno?i?no za?nejo zapu??at to kur?evo roparsko dr?avo.

 

res pa je, da imamo zastonj ?olo, fajn ceste in opti?ni internet. Vau. Sigurn je to vse zasluge te ?udovite dr?ave.

 

Tak gnoj, ki ga delate zadnje lete, je izpod vsake kritike. Vsi forumi so vas polni, ne samo jaz, in ?e se vsem gnusi, pol je nekaj zelo narobe. Res ne vem, zakaj ni nikjer nobene evropske komisije ki bi vam mal dala po pi*ki. Verjetn noben ne ve kam se take kozlarije, k jih po?enjate prijavljajo in noben ni?esar ne sledi. Ko je pa treba kake cene ali davke primerjati z vi?jimi v evropi pa vsi mahajo s temi cenami.

 

Sedaj se manjka Boss s svojim zagovornistvom do vlade. Cakam.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bitch bitch bitch.

tistim ki gre slabo jih ni tle gor ker majo preve? resnih problemov.

 

dokler bote hodli na volitve bomo meli pahorja pa jan?o...

 

zato pa dejte dr?avo na ignore.

 

boss nikjer ne zagovarja vlade. Boss kritizira opozicijo. Ker ima podporo kljub isto gnusnemu delu 2004-2008.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ne vem ve? kam pelje...sedaj si ?e na lastni parceli ne more? ve? narediti hi?e? Pa to je noro kaj dela ta vlada.

 

Se pravi, da ??iti obrtnike, ki bodo seveda temu primerno navili cene...

Za kozlat.

 

Tole je sploh svinjarija na kvadrat. Stanovanja imajo ceno za popizdit, da si s povpre?no pla?o ne more? kaj dosti privo??iti, ?e ima? zemljo ti pa prepovejo graditi v lastni re?iji, da bi vsaj to nekako ?lovek speljal. :vskalo:

Dajmo prepovedat kuhanje doma, da bomo re?evali gostnice, gremo prepovedat sekanje drv v lastni re?iji, da bo ?e ve? folka pre?altalo na olje (ki se vztrajno dra?i!), gremo prepovedat vo?njo v lastni re?iji, da bomo re?ili LPP, taxiste in slovenske ?eleznice... Tale dr?ava ima sre?o, da se komu res ne strga in ne gre streljati vsepovprek kot je to popularno v tujini. ?udilo me ne bi, ?e bi se komu strgalo. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzame? popoldanski s.p. in si sam zgradi? hi?o :) Kako pa lahko sam sebi napi?e? ra?un?

 

Jok brate

 

tudi s.p. ju so nabili oderu?ke davke in prispevke

 

?e ti kdo napi?e ra?un - ga MORA? pla?ati (tudi ?e ti pol casjh prinese), ker pa on nima stro?kov mu je to ?isti dobi?ek - spet velik + za drzavo ker imas davek na dobi?ek, davek na ra?un...itd itd

 

Ni ve? sp to kar je bilo

 

 

 

bitch bitch bitch.

tistim ki gre slabo jih ni tle gor ker majo preve? resnih problemov.

 

dokler bote hodli na volitve bomo meli pahorja pa jan?o...

zato pa dejte dr?avo na ignore.

 

boss nikjer ne zagovarja vlade. Boss kritizira opozicijo. Ker ima podporo kljub isto gnusnemu delu 2004-2008.

 

Ploki ni re?itev ne-hoditi, ker bo vedno dovolj glasov za njih, je globalen problek ker nima? KOGa voliti (pametnega)

 

To dr?avo so ustanovile na ?alost barabe, ki so spisale zakone brez besed odgovornost, kazen, zakon...in ta ista familija samo kolobari v parlamentu.

 

Primer so Kahrl, Jelin?i?, Potr?, Jan?a...enkrat na levi enkrat na desni, enkrat spodaj, enkrat zadaj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kak podn, karkol za?enjo razmi?ljat je ?e ve?ja polomija kot prej?ni predlog, Boss - kaj pore?e?? <_< :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.