Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

...podgane be?ijo z barke,ki se potaplja... :ph34r:

 

samo podgane so zelo dobre plavalke.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ?akajo na Referendum????

 

Mar? vstran pa referenduma sploh ne rabimo dajte se zmenit pa re?evat po pameti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je noro, vsak referendum pa ko?ta tolk in tolk, ki bi se garant dalo ta ke? porabit PAMETNEJE! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je noro, vsak referendum pa ko?ta tolk in tolk, ki bi se garant dalo ta ke? porabit PAMETNEJE! :hudicek:<_<

 

Edino kar je v tola?bo pri tem stro?ku je to, da so pa? ljudje pla?ani - se pravi, da denar ne izgine neznanokam ampak, da si mogo?e lahko kdo kako malenkost ve? privo??i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabi kdo medvedka ?

 

Kolega prodaja. :D

 

Ve? na 24 ur - ?urnal 24- .... :hudicek:

 

 

K l I K

 

Klik

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je sedaj, da bo zaradi osebnega ega in?pektor kaznoval ?ival....sigurno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel opravka z dvem in?pektoricama in kolk so teli ljudje naduti jih ne najde? pa ?e jih z lu?jo i??e?. To je tisti ob?utek mo?i, ki ga imajo, da s lahko ?isto vse dovolijo.

 

Jaz bi raje glavni in?pektorici za okolje, ki se zgra?a nad ljudmi raje predlagal naj organizira in nau?i svoje in?pektorje kako se je treba obna?at in da ?e pride do nekoga v funkciji in?pektorja to nikakor ne sme pomeniti, da je treba obravnavanca najprej poni?at in mu pokazat kolk je mal vreden. Ker natanko zaradi takega odnosa potem do?ivijo tudi odpor in incident je tu.

 

In tukaj se lepo vklopi pregovor "kar seje? to ?anje?" in ravno in?pektorji bi se morali tega najbolj zavedati.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel opravka z dvem in?pektoricama in kolk so teli ljudje naduti jih ne najde? pa ?e jih z lu?jo i??e?. To je tisti ob?utek mo?i, ki ga imajo, da s lahko ?isto vse dovolijo.

 

Jaz bi raje glavni in?pektorici za okolje, ki se zgra?a nad ljudmi raje predlagal naj organizira in nau?i svoje in?pektorje kako se je treba obna?at in da ?e pride do nekoga v funkciji in?pektorja to nikakor ne sme pomeniti, da je treba obravnavanca najprej poni?at in mu pokazat kolk je mal vreden. Ker natanko zaradi takega odnosa potem do?ivijo tudi odpor in incident je tu.

 

In tukaj se lepo vklopi pregovor "kar seje? to ?anje?" in ravno in?pektorji bi se morali tega najbolj zavedati.

 

Vsaka uradna oseba se je DOL?NA najprej predstaviti in legitimirati

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaka uradna oseba se je DOL?NA najprej predstaviti in legitimirati

 

in predvsem je DOL?NA normalno komunicirat in ne bevskat kot pritepeni cucki, da ma? ves ?as ?eljo, da bi jo zalimal okol u?es. Kak?nemu z bolj kratko lajtungu pa pa? roka prej uide preden mo?gani zabremzajo pol se pa vsi ?udjo kako je to mogo?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve kaj se dogaja, ali je res tunel zaprt ?ez praznike mamico jim je*** :huh::huh:

 

A2/E61 Karavanke - Ljubljana, priklju?ek ?entvid, popolna zapora ?as vnosa: 19.04.2011 12:41

 

EDIT - sem poklical, ker namre? danes prikolico peljem in so se mi opravi?ili ker so na karti promet.si narobe napisali bumbarji.

Gre za Celov?ka - tunel ?entvid v smeri Medvod, ki je zaprt ?e od izgradnje, ampak en bumbar je ?el 19.4 to malo popravljati...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ceste in nekatere te?ke glave spet ne zmrejo bremena gu?ve

 

LJ Brdo crash zastoj v obe smeri - tudi zaradi blesavih firbcev na drugi strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok hvala za info, bom raj potem ?a na ?ihtu 1 uro dlje visel pa "pron" gledal :D

 

Vse take firbce pa jest ozna?im za psihopate, ker to ni ni? drugega kot naslajanje nad nesre?o drugega. Ker druga?e si jest ne znam razlo?it, kaj ma? ustavljat pa past firbec v nesre?i, ki se te sploh ne ti?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, zakaj rekel in?pektorju, da naj pride ?ez kaki dve leti pol naj se pa in?pektor sam z medvedom zmenil kdo bo koga uspaval. :angry:

 

In?pektor ima sre?o da je to najmlaj?i od 3h bratov, ?e bi bli vsi trije doma sploh nebi nobeden vedu da je kdaj bil gor, ker bi ga zakopali za zidom od ?tale. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men di?i kot, te pokopljemo uradno, ti pa se nekam umakne? in si tiho.... <_<

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men di?i kot, te pokopljemo uradno, ti pa se nekam umakne? in si tiho.... <_<

 

Misli si mi pre?ital, bemumast! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.