Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Verjetno pa je narejeno tako, da je dodatno vedno potrebno... <_<

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj gledal Eurovizijo (po parih letih spet :D ) in je bilo kar nekaj celo poslu?ljivih pesmi. Od torka mi je naprimer ostala v spominu samo od Finska Da Da Dam by Paradise Oskar. V?eraj pa je bilo kar nekaj posre?enih in dobrih nastopov naprimer Dino Merlin je bil dober, un Makedonec s svojo Rusinjo, Estonka je bila dost simpati?na... V glavnem edino I love Belarus mi je malo ?koda, da niso ?li naprej ker mi je komad takoj padel v uho. Aja pa Irski komad in unadva antipati?na dvoj?ka pa res ne razumem oziroma mi ne sede. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"razbarvala kurilno olje".. ... Jaz bi pa rad vedel kako se to naredi....

 

Preprosto in enostavno. najprej v kurilno olje vlije? ?vepleno kislino in se me?a toliko ?asa dokler barva ne izgine. nato kislino nevtralizira? z ?ivim apnom. in to je to. recept za take stvari vedo ?e osnovno?olci pri uri kemije.

 

A je kdo ?e probal?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"razbarvala kurilno olje".. ... Jaz bi pa rad vedel kako se to naredi....

 

Preprosto in enostavno. najprej v kurilno olje vlije? ?vepleno kislino in se me?a toliko ?asa dokler barva ne izgine. nato kislino nevtralizira? z ?ivim apnom. in to je to. recept za take stvari vedo ?e osnovno?olci pri uri kemije.

 

A je kdo ?e probal?

 

Ampak kadi pa ?e vedno?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah dej no :unsure: pa si ?e probal da ve??

 

Ti zagotavljam da ne kadi ?isto ni? bolj....dva dni nazaj je z polnim tankom "?lahtnega" ?kodilak opravil tehni?ni B/P (tudi meritve plinov).....?e ga pa zahodi? na polno pa vsak dizel pokadi ;)

 

Ok verjamem, o?itno je to navaden sindrom Golf II in III :)

 

P.S. A ti jutri dela?, mam kar neki robe za prikolco - te okna ki so pri?la.... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok verjamem, o?itno je to navaden sindrom Golf II in III :)

 

P.S. A ti jutri dela?, mam kar neki robe za prikolco - te okna ki so pri?la.... :glare:

 

Aha ?ibate na morje, js na?o ?e masiram, k bi tud ?ou dol v soboto popoldne, do ndele vsaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha ?ibate na morje, js na?o ?e masiram, k bi tud ?ou dol v soboto popoldne, do ndele vsaj.

 

Zgleda da napa?nem koncu masira? ?e rezultata

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha ?ibate na morje, js na?o ?e masiram, k bi tud ?ou dol v soboto popoldne, do ndele vsaj.

 

Jaz tud mojo da v Nedeljo dobim dovolilnico za Cjele

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so v MB ?e na desetih bankomatih na?li snemalne naprave!!!!!!!!!

 

Garant fakin Romuni, z ukradenimi angle?kimi karticami (od angle?kih bank), mel sem z njimi opravka pred leti, ko smo jih zasli?eval - Preiskovalni oddelek! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garant fakin Romuni, z ukradenimi angle?kimi karticami (od angle?kih bank), mel sem z njimi opravka pred leti, ko smo jih zasli?eval - Preiskovalni oddelek! :hudicek:

 

Za take so sam batine, ni? druzga - dpbra ekipa na izmeni v arestu in izmenoma batine celo no?. Drhal nemarna.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podeljevanje "padavin" bi lahko celo vzeli kot trening, za vzdr?evanje kondicije, torej pazniki ne bi rabili hodit na nobeno rekreacijo, bi bili totalno fit! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.youtube.com/watch?v=_b1lhOMsntg...embedded#at=146

Kot mulc sem pa ?e jaz gledal tega od?tekanca

 

 

N? ne re?em, vse v imenu showa, ampak tle ni niti en udarec pravi. Sami fejki. Sam je pa palilo, ne glede na vse.

 

 

:)

 

Podeljevanje "padavin" bi lahko celo vzeli kot trening, za vzdr?evanje kondicije, torej pazniki ne bi rabili hodit na nobeno rekreacijo, bi bili totalno fit! :P:danzoman:

 

Ti iz prve roke povem, da so za??iteni kot ko?evski medvedi in bog oz upravnik ti je dal hitro knji?ico, ?e si se koga preve? dotaknil. Katastrofa.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N? ne re?em, vse v imenu showa, ampak tle ni niti en udarec pravi. Sami fejki. Sam je pa palilo, ne glede na vse.

:)

 

Itak se James Bond je bolj realen. Je pa show...to so bli cajti ko si poleg rtv imel same se koper capodisteia, wwf, magnum, dario divachi musko in smogovce

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak se James Bond je bolj realen. Je pa show...to so bli cajti ko si poleg rtv imel same se koper capodisteia, wwf, magnum, dario divachi musko in smogovce

 

:) hehe, tud moji cajti so bli to, ja.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji tud ... smrk, me kr nostalgija daje po takratni ko?arki NBA s fenomenalnim Danom Petersonom kot komentatorjem, ki je s tisto ameri?ko italijan??ino bil ?isti zakon. Na igri??u pa legende kot so Magic, Bird, Jabbar itd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji tud ... smrk, me kr nostalgija daje po takratni ko?arki NBA s fenomenalnim Danom Petersonom kot komentatorjem, ki je s tisto ameri?ko italijan??ino bil ?isti zakon. Na igri??u pa legende kot so Magic, Bird, Jabbar itd.

 

gres na trote?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.