Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

vid nisi povedal svojih podatkov in dal slike.

 

nih?e tudi ni potrdil tvojega obstoja, tako da zaenkrat ti bomo rekli vid majer :D

 

:vskalo::vskalo::vskalo:

 

No potem pa tudi tebi lahko re?emu Milan?ek ali pa Zoki, ker tudi zate nimam nobenega potrfila, da res obstaja?.

Zame pa lahko vpra?a? Bossa, YavarYe X6V6,uklopka, taukota, Symon, LabijaGT in ?e koga bi lahk na?tel, da sem reni?en in ne nek izmi?ljen kot si ti "kokolada".

 

Nekaj za Plokija, da ne bo rekel, da je samo enostransko napisano v Reporterju kot misli, pa Ploki, da te spomnem Lahovnik je bil ?lan stranke ZARES, torej leve opcije pa malo preberi njegov pogled na gospodarstvo in ?ivljenje po va?em prepri?anju po zmagi Zokija.

post-3360-1323706175_thumb.jpg

post-3360-1323706192_thumb.jpg

post-3360-1323706212_thumb.jpg

post-3360-1323706235_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem prebral tale Lahovnikov ?lanek (ta mi je res dec in pol oz. fant od fare), sem se kar nekoliko nasmejal ob delu, ko pove da je Zahec dobil v Veleju 28 glasov! :jupiii::bravo:

 

Matr ?e se mazda?i zdru?imo in nardimo stranko bi na volitvah prejeli ve? kot Zahec na telih zadnjih. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ti mal pozabil, da ima SDS najbolj disciplinirane volilce, pred ?asom sem bral ?lanek v Delu, kjer so JJ poimenovali kar teflonski Janez, ker se ga nobena afera ne prime (podobno je tudi z Zokijem, ampak to je ?e druga zgodba).

 

In verjemi, tudi tole bo ?e ?ez 2 meseca pozabljeno v o?eh javnosti, v o?eh volilcev SDS je to ?e sedaj ena prenapihnjena zadeva, potem pa pohod na naslednje volitve.

:bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar za?ni dajat na stran za karto do Pariza in Kappa trenirko :harhar:

V stranki SDS niso sposobni, no?ejo ali pa, tudi verjetno, si ne upajo napravit resne analize vzrokov za poraz na ?e vnaprej dobljenih volitvah, ko je zelo o?itno nekdo zelo hudo zamrazil (JJ). In ker se no?ejo u?iti niti na lastnih napakah, je tako verjetnost poraza na naslednjih volitvah dokaj?nja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene trenutno najbolj zanima (v dobro na?e RS namre?) koga bo ZJ spravil v zavezni?tvo, da ?imprej za?nejo kaj pametnega ustvarjat, ki trenutno same kajle kasira in upam da se bo to kmalu spremenilo. Jebale jih trenirke, treba za?et uporabljat PAMET! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle na forumu se tak ali onak vsi predstavljamo z nicki. Da se slili nekoga v objavo podatkov je kr neki.

 

Je pa res zanimivo, s kom bo sestavil vlado. Po vseh teh izpadih JJ-ja tudi ne vem ?e bi uspelo njemu. Oziroma uspelo bi ?e enemu ali drugemu, samo to bo spet ena trhla koalicija, kjer bo vsak vlekel po svoje, sploh ?e bo Kahl zraven.

 

?e mene pra?ate, bi zdej naredu ?e ene volitve. Mislim, da bi se tokrat procenti kar globoko zasukali in da s sestavo koalicije ne bi bilo te?av.

 

 

?akam pa dan, da bo na?im tam zgoraj kon?no vsekalo v glavo, da bo trebo furat politiko zdru?evanja, ?e ho?emo kam pridit, ne pa da smo razkalni na vsak teden 5 novih strank. Ko sem jaz videl volilni list, nisem vedel a bi se smejal ali zjokal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz nimam nobenih tako ekstremno neumnih stali?? kot ti. ?e to da bi ti rad random ljudi z interneta klical MILAN?EK pove da si ali zblaznel ali pa neresni?en :D

sem vpra?al, nih?e te ne pozna. tak vosu je lahko samo izmi?ljen.

 

Dej ne seri, ti pa si koga vpra?al koga si le? Bil se ?e na ve? sre?anjih in nisem ?lovek, ki se skriva za nicki, ?e pa koga moti, da povem direkt kaj si mislim pa ne vem kaj bi naj bilo narobe.

Pa izmi?ljen si zame ti ni te bilo na nobenem sre?anju tako, da slik pa takim kot si ti ne mislim dajat prid na kako sre?anje pa me bo? spoznal, druga?e pa ...

 

zakaj ne da? slike in podatkov? a se boji?? da bomo odkrili tvojo izmi?ljeno identiteto.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

labi, a sem te vpra?al?

 

seveda sem vpra?al.

 

pa ?e vedno nisi dal slik, ?iken. pa ime, priimek, naslov, avto. stoj za svojimi stali??i, ?e si resni?en. ?e pa nisi pa ok.

 

Seronja vse ma? v profilu, kar se avta ti?e, ostalo pa prid na sre?anje pa se ti predstavim, samo ?e se ti upa? le prit in nisi izmi?ljen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hah avto. ime, priimek, naslov, slika. kaj je zmerja? ljudi na internetu pa si ne upa? povedat kdo si? al te pi?ejo uni kekci ki so zasedli filofaks, ne morem se odlo?it.

 

Kdo pa sploh si? Tvoj profil je bol prazen kot moj, takim reve?em, ki stojijo za nekimi nicki nisem dol?an polagat ra?une. Dokler bo tvoj profil bol prazen kot je moj se s tabo na to temo ne pogovarjam ve?, ker si popolnoma neverodostojen. Poleg tega pa imam ob?utek da si eden izmed Zokijevih volivcev, ki se je prepoznal v teh "trenirkarjih" pa da ne bo pomote ta izraz sem sre?al prav prvi? v Ljubljani na enem izmed sre?anj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid007 in Kokolada ... pa vidva nista resna ... kva se mata tle gor za kregat ?e laufa ?ist druga debat ... dobta se nek v eni gostilni pa se tm glejta kolk sta resni?na pa ugotavlita kolk sta stara ... nakonc pa ?e se zarad mene ?e stou?eta sam nehita ?e iz temi otro?jimi forami ... k bi bli 10 let stari froci ... mislm F*********K :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo vam kontre, pobrano iz komentarjev 24 kur, da ne bo kdo spet meni repliciral, kaj sem si zmislil:

 

 

Zaradi la?jega razumevanja poglejmo posamezne primere, da bomo lahko prepoznali sovra?ni govor, se z njim soo?ili in ga prijavili pristojnim organom, saj je kaznivo dejanje.

 

Primer 1:

 

?e nekdo zapi?e, da je na volitvah opazil »udele?bo volivcev v ?portnih obla?ilih (trenirkah)«, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da je Ur?ka Ba?ovnik modno neizobra?ena, kot tudi tista dolo?ena skupina ?ensk, ki nosi krila »?ez kolena in nizke pete«, kar je nazadnja?ko, to ni sovra?ni govor, ampak modna kritika.

 

Primer 2:

 

?e nekdo zapi?e, da so imeli volivci »na roki s kemi?nim svin?nikom napisano ?tevilko, ki jo morajo obkro?iti na glasovnici«, kar naj bi kazalo na nedemokrati?ni pritisk na volivce, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdanji predsednik republike Milan Ku?an re?e, da je SDS nedemokrati?na politi?na stranka, to ni sovra?ni govor, ampak opozarjanje, da je demokracija v Sloveniji ogro?ena.

 

Primer 3:

 

?e nekdo zapi?e, da je na voli??ih opazil skupine po dva ali tri, ki so stalno telefonirali in govorili v srbskem jeziku, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da je opazoval skupino ukrajinskih otrok, ki so se pogovarjali o njemu nerazumljivem jeziku ter se ?udili morju, bogato zalo?enim policam v trgovini in ves ?as fotografirali, to ni sovra?ni govor, ampak reporta?a o ukrajinskih otrocih v zdravili??u na Debelem rti?u.

 

Primer 4:

 

?e nekdo zapi?e, da je kandidat na volitvah prejel 300.000 glasov priseljencev iz nekdanjih jugoslovanskih republik, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da so za Baracka Obamo ve?inoma glasovali priseljenci, temnopolti in latinoameri?ani, to ni sovra?ni govor, ampak poro?ilo o volitvah v ZDA.

 

Primer 5:

 

?e nekdo zapi?e, da so na voli??a hodili volivci s tujim naglasom, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da je ameri?ki veleposlanik govoril slovensko z ameri?kim naglasom, to ni sovra?ni govor, ampak ljubka anekdota.

 

Primer 6:

 

?e nekdo zapi?e, da so na voli??a hodili volivci, ki niso odprli ust, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da Matja? Kek med igranjem slovenske himne ni odprl ust, to ni sovra?ni govor, ampak poro?ilo z nogometne tekme.

 

Primer 7:

 

?e nekdo zapi?e, da se je po volitvah slavilo s skandiranjem Tito, Tito, je to sovra?ni govor.

 

?e pa Ivo Godni? re?e, da je za nasprotnike Tita v Hudi jami ?e veliko prostora, to ni sovra?ni govor, ampak satira.

 

Primer 8:

 

?e nekdo zapi?e, da se je po volitvah slavilo z ju?nja?ko glasbo, je to sovra?ni govor.

 

?e pa glasbenik pravi, da je »nastal komad, ki ima v sebi ju?nja?ki melos«, to ni sovra?ni govor, ampak definicija glasbene zvrsti skladbe.

 

Primer 9:

 

?e nekdo zapi?e, da bo Slovenija ob svoji 20. obletnici dr?avnosti in samostojnosti dobila za predsednika vlade Srba, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo prepoznava Slovence kot Slovenceljne, ki so primitivni, ozkosr?ni in dvoli?ni, to ni sovra?ni govor, ampak umetni?ka svoboda.

 

Primer 10:

 

?e nekdo zapi?e, da je bilo podeljeno dr?avljanstvo 20.000 izbrisanim, ki so pridobili volilno pravico, je to sovra?ni govor.

 

?e pa predsednik republike dr. Danilo T?rk re?e, da so pobiti mo?ki, ?enske in otroci v Hudi jami drugorazredna tema, to ni sovra?ni govor, ampak svoboda govora.

 

Primer 10 + 1:

 

?e bi ta zapis napisale stranke desne politi?ne opcije, bi bil to ksenofoben, nacionalisti?ni in fa?istoiden sovra?ni govor.

 

?e pa bi ta zapis napisale leve politi?ne opcije, to ne bi bil sovra?ni govor, ampak opozarjanje na nevarnost desne politi?ne opcije, ki ogro?a demokracijo.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo vam kontre, pobrano iz komentarjev 24 kur, da ne bo kdo spet meni repliciral, kaj sem si zmislil:

Zaradi la?jega razumevanja poglejmo posamezne primere, da bomo lahko prepoznali sovra?ni govor, se z njim soo?ili in ga prijavili pristojnim organom, saj je kaznivo dejanje.

 

Primer 1:

 

?e nekdo zapi?e, da je na volitvah opazil »udele?bo volivcev v ?portnih obla?ilih (trenirkah)«, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da je Ur?ka Ba?ovnik modno neizobra?ena, kot tudi tista dolo?ena skupina ?ensk, ki nosi krila »?ez kolena in nizke pete«, kar je nazadnja?ko, to ni sovra?ni govor, ampak modna kritika.

 

Primer 2:

 

?e nekdo zapi?e, da so imeli volivci »na roki s kemi?nim svin?nikom napisano ?tevilko, ki jo morajo obkro?iti na glasovnici«, kar naj bi kazalo na nedemokrati?ni pritisk na volivce, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdanji predsednik republike Milan Ku?an re?e, da je SDS nedemokrati?na politi?na stranka, to ni sovra?ni govor, ampak opozarjanje, da je demokracija v Sloveniji ogro?ena.

 

Primer 3:

 

?e nekdo zapi?e, da je na voli??ih opazil skupine po dva ali tri, ki so stalno telefonirali in govorili v srbskem jeziku, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da je opazoval skupino ukrajinskih otrok, ki so se pogovarjali o njemu nerazumljivem jeziku ter se ?udili morju, bogato zalo?enim policam v trgovini in ves ?as fotografirali, to ni sovra?ni govor, ampak reporta?a o ukrajinskih otrocih v zdravili??u na Debelem rti?u.

 

Primer 4:

 

?e nekdo zapi?e, da je kandidat na volitvah prejel 300.000 glasov priseljencev iz nekdanjih jugoslovanskih republik, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da so za Baracka Obamo ve?inoma glasovali priseljenci, temnopolti in latinoameri?ani, to ni sovra?ni govor, ampak poro?ilo o volitvah v ZDA.

 

Primer 5:

 

?e nekdo zapi?e, da so na voli??a hodili volivci s tujim naglasom, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da je ameri?ki veleposlanik govoril slovensko z ameri?kim naglasom, to ni sovra?ni govor, ampak ljubka anekdota.

 

Primer 6:

 

?e nekdo zapi?e, da so na voli??a hodili volivci, ki niso odprli ust, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo zapi?e, da Matja? Kek med igranjem slovenske himne ni odprl ust, to ni sovra?ni govor, ampak poro?ilo z nogometne tekme.

 

Primer 7:

 

?e nekdo zapi?e, da se je po volitvah slavilo s skandiranjem Tito, Tito, je to sovra?ni govor.

 

?e pa Ivo Godni? re?e, da je za nasprotnike Tita v Hudi jami ?e veliko prostora, to ni sovra?ni govor, ampak satira.

 

Primer 8:

 

?e nekdo zapi?e, da se je po volitvah slavilo z ju?nja?ko glasbo, je to sovra?ni govor.

 

?e pa glasbenik pravi, da je »nastal komad, ki ima v sebi ju?nja?ki melos«, to ni sovra?ni govor, ampak definicija glasbene zvrsti skladbe.

 

Primer 9:

 

?e nekdo zapi?e, da bo Slovenija ob svoji 20. obletnici dr?avnosti in samostojnosti dobila za predsednika vlade Srba, je to sovra?ni govor.

 

?e pa nekdo prepoznava Slovence kot Slovenceljne, ki so primitivni, ozkosr?ni in dvoli?ni, to ni sovra?ni govor, ampak umetni?ka svoboda.

 

Primer 10:

 

?e nekdo zapi?e, da je bilo podeljeno dr?avljanstvo 20.000 izbrisanim, ki so pridobili volilno pravico, je to sovra?ni govor.

 

?e pa predsednik republike dr. Danilo T?rk re?e, da so pobiti mo?ki, ?enske in otroci v Hudi jami drugorazredna tema, to ni sovra?ni govor, ampak svoboda govora.

 

Primer 10 + 1:

 

?e bi ta zapis napisale stranke desne politi?ne opcije, bi bil to ksenofoben, nacionalisti?ni in fa?istoiden sovra?ni govor.

 

?e pa bi ta zapis napisale leve politi?ne opcije, to ne bi bil sovra?ni govor, ampak opozarjanje na nevarnost desne politi?ne opcije, ki ogro?a demokracijo.

 

Zavija? od teme, ali i??e? izgovor za dejanja izjave?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@theBill:

"Nekdo" je uradna stran SDS.

 

Vsi primeri od "nekdoja" ciljajo na volilno telo.

Vsi kontra primeri ciljajo od JAVNE OSEBE (ne nekega imaginarnega majerja) na JAVNO OSEBO.

Tu pa je razmerje POLITI?NA STRANKA > ANONIMNO VOLILNO TELO.

 

Amerika je dr?ava priseljencev, slovenija pa? ne.

 

Najdi mi EN PRIMER kjer politi?na stranka (ne posameznik na svojem blogu (!) zaseda tak?na stali??a.

 

Tudi Cukjati je imel marsikaj kar je mejilo na sovra?ni govor, ampak se je podpisal pod zapise ON, pa bilo je na veliko vi?jem nivoju kot to.

 

Razlika je ?e napi?e to Tanja Lesni?ar Pu?ko Janezu Jan?i, kot pa ?e to napi?e Janez Jan?a pod psevdonimom proti volilnemu telesu LZJ. S tem demonizira dolo?eno dru?beno skupino in kritizira demokracijo kot dru?beni sistem, ker je bil namen posta kakorkoli zmanj?ati vrednost zmagi LZJ.

 

Temu se re?e po tuje "sore loser"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj to?no je potem "Majerjev" spis kot hujskanje proti ju?njakom?

 

Ne gre se za hujskanje proti ju?njakom. Gre se za demoniziranje dru?bene skupine, za stigmatiziranje volilnega telesa (?e bo jankovi? delal dobro, np, ?e ne, bo vsega kriv on in ?efurji ki so ga volili ane) in za zmanj?evanje demokrati?nosti.

 

Ker ?e lahko tako omalo?uje? volilno telo da trdi? da sploh ne znajo govorit slovensko, potem lahko jaz ki sem dve leti od univerzitetne izobrazbe re?em "pa dajmo na naslednjih volitvah naredit demografsko sliko po izobrazbi, da vidimo koga volijo pametnej?i".

To ne more zdr?at v demokraciji, ker tako demokracija ne deluje.

 

Uf kokolada... :rispekt: lepo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kaj je resnica o PATRIJI, samo ob enem je ?e tu en dokaz, da imajo na?a sodi??a dvojna merila, kako lahko nekdo, ki je to?bo dobil potem pla?a sodne stro?ke? Ali ni bila do sedaj praksa, da jih pla?a tisti, ki sodbo izgubi?

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/jansi-zarad...skodnine/272674

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kaj je resnica o PATRIJI, samo ob enem je ?e tu en dokaz, da imajo na?a sodi??a dvojna merila, kako lahko nekdo, ki je to?bo dobil potem pla?a sodne stro?ke? Ali ni bila do sedaj praksa, da jih pla?a tisti, ki sodbo izgubi?

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/jansi-zarad...skodnine/272674

 

"Jan?a je poleg Berglunda in YLE ter Poto?nika s civilno to?bo preganjal tudi direktorja Sistemske tehnike Milana ?vajgerja, a je ljubljansko okro?no sodi??e po podatkih ?asopisa to?bene o?itke zavrnilo."

?e to?bo zavrnejo je za stro?ke odgovoren to?nik in ne to?eni.

 

Drugi?, resnica in o PATRII ampak o tem da je finski novinar ?torasto interpretiral podatke. Nih?e ni nikjer trdil da oseba J 100% pomeni janeza jan?o. Ampak to ?e seveda ne pomeni da je jan?a nedol?en. Pomeni samo da je novinar z zagotovostjo trdil nekaj za kar nima dokazov. In zato prav da je izgubil to?bo!

 

O krivdi Janeza Jan?e pa to ne pove prav ni?.

 

Kavbojsko pravo bi se ?el ti :) ? Postopkov je bilo ve? in jan?a vseh ni dobil. Od tu so sodni stro?ki. A ti misli? da se sodni stro?ki zara?unavajo kot kebab pri zdravstvenem domu al kaj :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.