Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kaj Policaji na slikah so pa lahko obuti kar v doma?e ?lape ali kaj? :vskalo:

 

Kriminalist je lahko oble?en kakor ?eli, in te z anoraki z napisom policija nikoli niso navadni policaji.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena dobra novica, na meji mo?nega v teh cajtih;

 

http://www.24ur.com/foto-prijazni-gostinec...pla-kosila.html

 

:notworth::vesel::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mediji pa seveda takoj zagrabili kost, ker zanje je najbolj gledana in prodajana negativna novica. Zato pa gre po?asi vse k vragu in folk tolk kislih obrazov. :ne vem:

 

Kolega mi je poslal tole na mail, o?itno kazni za premajhno varnostno razdaljo ?e prihajajo po po?ti;

 

http://www.zmaga.si/forum_post.php?idt=17604

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojda so te dni na tiho potrdili zni#anje osnove za penzijo in sicer iz 78% na 58%. 20 % znizanje pa nikjer nic po medijih? Kdo zmore to narediti v taki tisini?

 

Carji so, mediji pa totalni hlapci. Ce je to seveda res....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojda so te dni na tiho potrdili zni#anje osnove za penzijo in sicer iz 78% na 58%. 20 % znizanje pa nikjer nic po medijih? Kdo zmore to narediti v taki tisini?

 

Carji so, mediji pa totalni hlapci. Ce je to seveda res....

 

Ti povem iz prve roke da je osnova 57% ?e od 1.1.2013 po novem zakonu. Kje si ti imel 78%? Po titu... :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti povem iz prve roke da je osnova 57% ?e od 1.1.2013 po novem zakonu. Kje si ti imel 78%? Po titu... :P

 

slisal od kolega danes. Informacijo iskal o netu, nic nasel zato dal vprasanje tu gor. Ce je to ze vse leto tako, potem ajd, dezinformacija. Jaz nikoli ne trdim da sem nezmotljiv :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 40 let delovne dobe ob pogoju 65 let starosti je osnova 57,25 %. Za vsake 3 mesece ve? pa ?e po 1%, vendar najve? za tri lata. Glej zakon o pokojninske in invalidskem zavarovanju Ur. l. 96/12 (ZPIZ-2).

 

?e bo? pa pri 65 letih starosti imel manj dobe od 40 let pa se za vsako leto minusa od?teje 1,25% od tistih 57,25 %.

 

Po prej?njem zakonu pa je bila osnova 72,5 %.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 40 let delovne dobe ob pogoju 65 let starosti je osnova 57,25 %. Za vsake 3 mesece ve? pa ?e po 1%, vendar najve? za tri lata. Glej zakon o pokojninske in invalidskem zavarovanju Ur. l. 96/12 (ZPIZ-2).

 

?e bo? pa pri 65 letih starosti imel manj dobe od 40 let pa se za vsako leto minusa od?teje 1,25% od tistih 57,25 %.

 

Po prej?njem zakonu pa je bila osnova 72,5 %.

 

Eh sej to je blo tko mimgrede omenjeno. Verjem, da ko bom jaz ?ez dobre 25 let dovolj star za penzijo, nas bodo ?e streljali. Vi?ji standard bo pa kaka tabletka. :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Saso. Zima gre not ocitno :):)

Peezda da niso potem men isto paleto drv se s cim pomotoma dostavili.... :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem pa sli?al, da bodo zavarovalnice ponudile nov paket: Zavarovanje proti razglasitvi legalne gradnje za ?rno posledi?no ru?enje le-te.

 

Jaz ?e razmi?ljam da bi dal to zavarovati, saj je ve?ja nevarnost, da mi hi?o poru?i dr?ava, kot pa potres.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa le ni bilo tako kot so na za?etku posku?ali prikazati mediji kak?en teror dela dr?ava. O?itno vas je ogromno nasedlo zgodbicam tegale gospoda, ki je zdaj najve?ji reve? pod soncem.

 

http://www.24ur.com/inspektorji-nadaljujej...iceve-hise.html

 

Ministrstvo za ?olstvo: Kuzmi? je 15 let vedel, da se bo moral izseliti

 

Slika pa le ni tako ?rno-bela, kot se je sprva zdelo. Oglasil se je namre? lastnik poru?enega objekta in zemlji??a ? ministrstvo za ?olstvo. Kuzmi? je najmanj 15 let vedel, da se bo moral izseliti in da je gradnjo nemogo?e legalizirati, pravijo. Namesto da igra ?rtveno jagnje, bi bil lahko vesel, da je 30 let ?ivel v brezpla?nem najemu.

 

"?e ko smo konec devetdesetih let obnavljali dom, je bilo jasno, da upraviteljeve hi?ice, kjer je ?ivel Kuzmi?, ne bo mo?no legalizirati," pravi Du?an Bla?in, vodja sosednje stavbe, po?itni?kega doma. "Po mojih podatkih ni nikomur pla?eval najemnine, niti nobenih drugih prispevkov," dodaja.

 

Kuzmi? pa odgovarja, da to ni res: "Pla?eval sem polo?nice, najemnine pa res ne, ker sem se tako dogovoril z vodstvom, ko sem na za?etku osemdesetih pri?el v Bohinj."

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa le ni bilo tako kot so na za?etku posku?ali prikazati mediji kak?en teror dela dr?ava. O?itno vas je ogromno nasedlo zgodbicam tegale gospoda, ki je zdaj najve?ji reve? pod soncem.

A potem je to potem strojan varianta, ko so jih mediji naredili za ?rtve.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa le ni bilo tako kot so na za?etku posku?ali prikazati mediji kak?en teror dela dr?ava. O?itno vas je ogromno nasedlo zgodbicam tegale gospoda, ki je zdaj najve?ji reve? pod soncem.

 

http://www.24ur.com/inspektorji-nadaljujej...iceve-hise.html

 

 

Torej je drzava rusila lastno crno gradnjo... in rusenje mora placati kdo? Lastnik objekta verjetno ... Skratka... tole je bolj kot ne farsa ... Dokler bodo stale crne gradnje, kot je "susilnica sadja" na obali ali "bazencek" v hribih... so taki primeri le pljuvanje v obraz navadnim smrtnikom, ki nimajo denarja za drage odvetnike in podkupovanje inspektorjev ... :angry::zvizga:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej je drzava rusila lastno crno gradnjo... in rusenje mora placati kdo? Lastnik objekta verjetno ... Skratka... tole je bolj kot ne farsa ... Dokler bodo stale crne gradnje, kot je "susilnica sadja" na obali ali "bazencek" v hribih... so taki primeri le pljuvanje v obraz navadnim smrtnikom, ki nimajo denarja za drage odvetnike in podkupovanje inspektorjev ... :angry::zvizga:

 

Podpis!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.