Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

 

Res, ni ga vec.

 

Cao

 

Baje da ga res ni vec, RIP ===> http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-25173331

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj je pa ?e tule napisano;

 

http://www.24ur.com/v-prometni-nesreci-umr...-in-drznih.html

 

P.V.M. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ironija, da je umrl kot sopotnik in zaradi prevelike hitrosti in to par metrov stran od znaka speed limit 45 mph. :( Eden bolj simpati?nih igralcev pa ne le zaradi fran?ize kjer je igral ampak ker je bil sicer ?isto normalna oseba, imel celo svojo oddajo ker je bil morski biolog.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blablabla

...

..

.

...je pa pa? splo?no znano, kdo je zlil najve? ?ol?a nad KPK in vsaj upam, da tega pa? ne bo? zanikal, ?eprav se zelo trudi?.

 

Aja, kje se trudim? Napisal sem samo, da KPK ni odstopila zaradi pritiskov in javnih pisanj, ti pa ?e kar avtomatsko vidi? mojo "advokaturo"?

 

Dejstvo je, da se tako levi kot desni malodane po?vi?gajo na KPK in njene ugotovitve. KPK je degradirana skoraj na nivo dr?avljanov, medijev, oziroma psov, ki lajajo, karavana pa gre dalje. Lepo pa v njihovi odstopni izjavi pi?e, da so naleteli na zid v DZ, kjer ni interesa in volje spreminjat zakonodaje za la?je preganjanje korupcije. Opozicija zakonodaje ne more spreminjati, ergo je te?ava v trenutni koaliciji. A je tako te?ko se?tet 2 + 2?

 

Kolikor si na?itan in razgledan, se v?asih dela? skrajno neumnega, ko pride do levih in njihove odgovornosti/krivde. JJ ?e eno leto ni na oblasti, ti se pa ?e zmeraj le ob njega spotika?. In potem se blamira? z neko objektivnostjo, kako ti ni noben pri srcu, seka? pa vedno samo in le ?ez desnico. Ko pa je kak?en Ga?par Ga?par v igri, je pa takoj spravljivej?i ton, no pustimo ?asu ?as, morda se bo pa izkazal - vidimo ja, kako se je izkazal in kaj je razkril, ni? od ni?.

 

Pa? si levi navija? (oziorma hejter desnice, kakorkoli ?e) pod krinko objektivnosti.

 

Sam se nikoli nisem opredeljeval za objektivnega, ker tele z vsemi ?avbami namazane leve roparske elite ne prena?am, zato mi ni treba kontra pod nos metat mojo neobjektivnost.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, kje se trudim? Napisal sem samo, da KPK ni odstopila zaradi pritiskov in javnih pisanj, ti pa ?e kar avtomatsko vidi? mojo "advokaturo"?

 

Dejstvo je, da se tako levi kot desni malodane po?vi?gajo na KPK in njene ugotovitve. KPK je degradirana skoraj na nivo dr?avljanov, medijev, oziroma psov, ki lajajo, karavana pa gre dalje. Lepo pa v njihovi odstopni izjavi pi?e, da so naleteli na zid v DZ, kjer ni interesa in volje spreminjat zakonodaje za la?je preganjanje korupcije. Opozicija zakonodaje ne more spreminjati, ergo je te?ava v trenutni koaliciji. A je tako te?ko se?tet 2 + 2?

 

hmmm, a dr?avni zbor je nad pravosodjem al je to samostojna veja oblasti? V Zakonodaji je korupcija ozna?ena kot kaznivo dejanje in vsako sprenevedanje ?e?, da ne moremo ni? ker se pa? nekje nekdo ne zgane se mi zdi pa? me?anje megle. ?e danes lahko, brez sprememb zakonodaje, vsakega, za katerega se doka?e da je koruptiven, strpamo v zapor brez izjeme. Tako, da vzvodi so in naloga KPK je le da spro?i postopke na drugem nivoju (to?ilstvo). Is that so hard or are we all playing stupid?

 

Kolikor si na?itan in razgledan, se v?asih dela? skrajno neumnega, ko pride do levih in njihove odgovornosti/krivde. JJ ?e eno leto ni na oblasti, ti se pa ?e zmeraj le ob njega spotika?. In potem se blamira? z neko objektivnostjo, kako ti ni noben pri srcu, seka? pa vedno samo in le ?ez desnico. Ko pa je kak?en Ga?par Ga?par v igri, je pa takoj spravljivej?i ton, no pustimo ?asu ?as, morda se bo pa izkazal - vidimo ja, kako se je izkazal in kaj je razkril, ni? od ni?.

 

Pa? si levi navija? (oziorma hejter desnice, kakorkoli ?e) pod krinko objektivnosti.

 

Sam se nikoli nisem opredeljeval za objektivnega, ker tele z vsemi ?avbami namazane leve roparske elite ne prena?am, zato mi ni treba kontra pod nos metat mojo neobjektivnost.

 

razumem... ti bi rad samo zamenjal eno roparsko elito s tebi drugo bolj v?e?no roparsko elito. Zakaj bi imeli samo eno roparsko elito, ?e imamo lahko dve, da se bo ja vsak lahko napojil pri premajhnem koritu? Ne vem sam vseeno bi se sam rad znebil vseh roparskih elit ne pa da jih vabim zraven na po?rtijo. Zato pa sem pa? upal tudi da bo GGM morebiti kaj spremenil predno ga zamenjajo in ?e si dobro prebiral sem bil odlo?no proti pred imenovanjem dokler nisem videl, da se strinjajo tisti, ki direktno delajo v Luki. Potem sem pa? spremenil mnenje in razmislil v smeri, da naj ima prilo?nost se izkazat, ?e ga vsi direktno vpleteni podpirajo in ja isto bi naredil s komerkoli pa ne glede od kod prihaja.

 

Aja JJ ni na oblasti dobrih 8 mesecev (in ne eno leto ampak pustmo malenkosti) kar je res, se pa bolestno prizadeva, da bi se ponovno zrinil gor saj se mu ?as izteka in celica na Dobu je vse bli?je. Problem sicer ni v tem, da se bori za oblast, problem je v tem, da to po?ne tako, da dela ?kodo dr?avljanom in dr?avi ter, da daje lastne interese na prvo mesto pred skupnimi. Klicanje trojke, osiranje slovenskega sodstva je v bistvu petokolona?tvo sploh s strani ?loveka, ki je imel mo?nost nekaj spremenit v tej smeri pa so mu bili v obeh primerih poglavitni le osebni in strankarski interesi.

 

 

 

 

Rip Paul Walker - F&F brez njega ne bodo ve? tisto kar so bili. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, Simon, nisem tako mislil. Ce si nor na avte pa ce usoda hoce da se ti mora nekaj zgodit bi raje v avtu koncal kot pa recimo na wcju. Pa to sploh nima veze, skoda ga je v glavnem. Sem bral da je veliko dobri stvari naredil zraven dobrih filmov. Me zanima kako bodo to izpeljali producenti.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deli in vladaj. :vskalo: Saj v teoriji je vse super in fajn, KPK spro?i postopke, usede se pa pri nas nih?e. Nekje nekaj ne ?tima. Vidva se pa kregata glede levih in desnih bedakov. Kot bi se kregala ali je bolj?e, da so te leta 44 dali v gulag ali koncentracijsko tabori??e.

 

Pato se razume. Ni bil ravno oskarjevec in najbolje pla?ani igralec ampak je pa dosti delal na dobrodelnosti. ?al ?e vidim, da bojo na ra?un njegove smrti posku?ali ?e dodatno slu?iti kot je to v navadi v show biznisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Voznik pa je bil biv?i dirka? Roger Rodas od katerega je tudi bil Porsche.

 

Je pa tale nesre?a poleg tragi?nosti same tudi grozno slaba reklama za Porsche, ?e ga en obvlada niti biv?i profesionalni dirka? kako ga bodo ?ele normalni smrtniki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, itak da je bolje, da ne bi bilo nobene roparske klike na oblasti, ampak ampak na obzorju ni neke nove alternative, na desnem polu je pa tudi izbira bolj slaba. Kdo pa bo volil tiste verske fanatike Nsi, ali pa SLS, stranko ki pri obra?anju po vetru zaostaja le za Desusom (oziroma Erjavcem). Virant bo itak odletu na naslednjih volitvah ko knof od gat, zato se pa trenutno na vse kriplje trudi, da do njih ne bi pri?lo.

 

Torej ostane spet samo SDS, ampak ?e vedno ?akam na neko dobro alternativo (pa to ni ?oltes oziroma ?e ena leva by-pass stranka). Mah bomo to pred volitvami obdelal, itak je prerekanje o politiki ena sama potrata ?asa.

 

 

 

Temu se re?e protesti, ne pa na?i jagen?ki zavedeni, ki jih je spomladi pri?lo celih 1000 na vstajo proti trenutni vladi... ubogi tep?ki zmedeni.

http://www.24ur.com/tudi-ukrajina-v-primez...otestnikov.html

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

R.I.P. res ?koda take face..

 

Sm pa bral na enem tujem avtomobilisti?nem forumu, da naj bi ble te Carerre GT dokaj nepredvidljivi na neravni cesti in to je mogl bit to :(

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa sem nekje zasledil, da naj bi bil Porsche 2005 letnik, tako da ni re?eno, da je bil v idealnem stanju. Pri veliki hitrosti pa so lahko ?e malenkosti usodne. Umrl je podobno kot npr. Toma? Humar, v okolju ki mu je pomenilo najve?. :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?pekulacije ampak naj bi probal voznik nekaj driftat in ta cesta je znana po tem, da so dirkal po njej.

 

Je pa ?koda ?loveka, verjetno 7ka ne bo pri?la ven.

 

Kokr sm js bral je 7-ka ze skoraj koncana... Manjka menda se samo finish :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kot 600hp na zadnjih kolesih je pa? nekaj kar tudi semi profesionalnega (torej entuziasta, ne nekega F1/WRC) dirka?a obrne. ?e je Porsche je pa to ?e bolj samoumnevno, niso znano po enostavni legi. Simpl. Da bo la?je razumeti:

Se ubije mulc v 130hp Hondi "teral ga je", se ubije nek semi dirka? v 600+hp Porscheju "joj, Porsche se slabo dr?i, ali pa celo ni bil izpraven".

 

Bojo pa gotovo "v njegovo ?ast" sku?ali slu?iti naprej, showbiznis.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da se kaj takega zgodi v SLO bi mu policaji ?e kazen napisali :)

 

JBG v?as se ne izide tako kot bi se moralo. Je pa bil ql igralec in je pustil pe?at v svetu filma.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.