Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sploh Boss je mojster za to. ?e je treba hvalit Drnov?ka, Ropa, Pahorja, Bratu?kovo,... potem so ?e tako negativni rezultati ?e vedno dobri. ?e pa je treba pljuvat po Jan?i, so pa ?e tako dobri rezultati negativni.

 

In ko mu kdo to pove, je pa branitelj SDSa in Jan?ev ?astilec...

 

?eprav sem odkril, da sem pravzaprav res Jan?ev ?astilec. Leta 1734 se je rodil Jan?a, ki je precej "posodobil" ?ebelarstvo in tudi en panj, ki zdaj nosi ime A?-panj. Mo? je ?ebelaril na dvoru Marije Terezije na Dunaju in tam tudi pou?eval ?ebelarstva. Res je bil mojster in tudi sam ?ebelarim v A?-panjih in se precej dr?im njegovih "naukov". A mislim, da Boss nima v mislih tega Jan?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh Boss je mojster za to. ?e je treba hvalit Drnov?ka, Ropa, Pahorja, Bratu?kovo,... potem so ?e tako negativni rezultati ?e vedno dobri. ?e pa je treba pljuvat po Jan?i, so pa ?e tako dobri rezultati negativni.

 

Ajoj ste eni obsedeni... ti si tud mojster manipulacije pa ?e parkrat sem te vpra?al kdaj sem koga od na?tetih hvalil. Nasprotno Pahorja sem precej grajal, ko je za?el bluziti in se udinjati enim in drugim - brezhrbteni?ar, ki bi rad bil v?e?en vsem.

 

 

Ne vem pa zakaj vam je SDS-ovcam zdej Bratu?kova kriva sej izvaja to?no iste reforme, ki jih je za?el JJ po nareku Bruslja.

 

ergo prakti?no nimamo ve? svoje samostojnosti ampak Bruselj nam diktira tako kot neko? Beograd. Pa pustmo zdej to.

 

 

 

Pa konec koncev tudi ti nisi razumel zapisanega - gre se samo za manipulacijo s podatki - MANIPULACIJO in to kljub temu, da se da zadeve z lahkoto preverit. takoj ko za?ne nekdo manipulirati mu pade kredibilnost na nulo in nih?e ga ve? ne jemlje resno, ker nslednji? bo recimo povedal resnico pa mu zaradi preteklih izku?enj nih?e ne bo verjel.

 

To je nekako tako, ko se otroci zafrkvajo, da se kdo od njih utaplja pol pa ko ste?e akcija so se pa samo hecali. Naslednji? gre zares pa nih?e ve? ne ukrepa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekleta re?, ?e bo ?lo tako naprej, si bomo ?e za?eleli Jan?o...

 

http://www.siol.net/novice/zdravje/2013/09...ntni_zakon.aspx

 

vrjem da bi Jan?eva vlada oz. bilo kera naredila isto kokr Bratu?kova ... mafijce mamo za voditelje

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se mi zdi kontraproduktivno, kaj si vi mislite?

 

http://www.24ur.com/foto-gneca-v-ljubljani...o-studenti.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem Ljubljan?an ampak jih razumem zakaj se jim to zdi OK. Konec koncev se na ta na?in spodbuja uporaba javnega prevoza, zmanj?ajo se emisije, hrup, gu?va (zaradi ?esar bo LPP bolj to?en torej se nanj bolj spla?a!) itd.. Kadarkoli bi to zaprli bi ljudje jamrali, vsak bi se itak najraje pripeljal v pisarno/trgovino noter.

 

Naprimer:

" Vzrok nesre?e naj bi bila prekratka varnostna razdalja in ne privajanje na spremenjen prometni re?im"

E jebiga, ?e si kolikor toliko sposoben pa? ne rabi? "prilagajanja na spremenjen prometni re?im". ?e se ne znajde?--->LPP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ideja je dobra in jo podpiram. A ?al nismo pripravljeni na ta pas, najprej je treba urediti javni prevoz, parkiri??a itd potem pa omejiti promet, namre? ljubljan?ani ?e, ampak v Ljubljano prihaja gomilo ljudi na delo, ki jim je avto edina mo?nost, saj nimajo vlaka, avtobusa ali podobno - oziroma nimajo kje pustiti avto, da bi ?li naprej na mestni prevoz.

 

Jaz ne vem zakaj, ampak a se S? otepa strank? PRed S? Medvode so zaprli edini parkirni prostor, kjer si lahko parkiral in ?el na vlak, kadar sem ?el z mulci v mesto sem to naredil, 15 min pa si v mestu brez skrbi, a sedaj da bi na?el kje parkiri??e ne da bi te lovili (banka, po?ta, frizerji, bifeji itd vsi so si nekaj prilastili...) pa da gre? do vlaka pe? itd....adijo pamet.

 

Pa to so Medvode, ki so ?e nekako dobro povezane saj imamo LPP, MPP, vlak, kaj ?ele kake vasi izven ......?e grem v Pariz je zadnja stvar na katero pomisli? avto.

 

Ni mi pa jasno kako sedaj parkira? ob cesti ?e je polna ?rta? :huh:

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

davek na de?evnico???? Ma kam smo pri?li, tam gor snifajo na veliko! :blink::blink::blink:

 

samo kopirajo, tega sem pla?al v Rovinju :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne vem zakaj, ampak a se S? otepa strank? PRed S? Medvode so zaprli edini parkirni prostor, kjer si lahko parkiral in ?el na vlak, kadar sem ?el z mulci v mesto sem to naredil, 15 min pa si v mestu brez skrbi, a sedaj da bi na?el kje parkiri??e ne da bi te lovili (banka, po?ta, frizerji, bifeji itd vsi so si nekaj prilastili...) pa da gre? do vlaka pe? itd....adijo pamet.

 

Ma? levo od starega Colorja to urejen B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa deset min do postaje pol....po uradni poti.... :P

 

 

Noja...ravno 10 minut ni... edino ce gres po vseh stirih in na vsakem vogalu dvignes taco :) ...

 

Google Maps pravi, da je pe? 3 minute oz. 270 metrov :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Tisto tam, kjer je zaprto, ocitno ni zemljisce od S? ampak od teh, ki prodajajo kuriva (pelete, premog,...) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko me mirno proglasite za vernika po sledeh velikega vodje (Mayerja, JJ-ja, Ivana, lete?ega slona, Jan?e, kakorkoli ga imenujete, hehe), a vseeno upam, da bo zadeva dobila nek po?ten zaklju?ek;

 

http://www.24ur.com/interni-dokument-naj-b...nji-stozic.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno mora biti zadeva raz?i??ena a le preko sodi??, kjer naj se mu doka?e krivda in ?e je dejansko kriv (zame bo kriv ?e bo samo namignil, da se naj kaki dokazi izlo?ijo) naj se ga takoj strpa u ?uzo. Se pravi z istimi vatli kot Jan?o in nobenga jokcanja in kalimerovstva ter omalo?evanja sodi?? ipd sranja.

 

Klele je vsaj sre?a, da za Jankovi?em ne stojijo brezumni verniki in hvalabogu ne bomo gledali izpade jokanja in histerije pred sodi??em. ?e je kriv bo s svojo sramoto ostal sam in bo delal dru?bo drugim "junakom" na Dobu. Se bosta vsaj z Majerjem lahko pobotala ob igranju ?aha in predenju ?asa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno mora biti zadeva raz?i??ena a le preko sodi??, kjer naj se mu doka?e krivda in ?e je dejansko kriv (zame bo kriv ?e bo samo namignil, da se naj kaki dokazi izlo?ijo) naj se ga takoj strpa u ?uzo. Se pravi z istimi vatli kot Jan?o in nobenga jokcanja in kalimerovstva ter omalo?evanja sodi?? ipd sranja.

 

Klele je vsaj sre?a, da za Jankovi?em ne stojijo brezumni verniki in hvalabogu ne bomo gledali izpade jokanja in histerije pred sodi??em. ?e je kriv bo s svojo sramoto ostal sam in bo delal dru?bo drugim "junakom" na Dobu. Se bosta vsaj z Majerjem lahko pobotala ob igranju ?aha in predenju ?asa.

 

upam da se bosta ?imprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko me mirno proglasite za vernika po sledeh velikega vodje (Mayerja, JJ-ja, Ivana, lete?ega slona, Jan?e, kakorkoli ga imenujete, hehe), a vseeno upam, da bo zadeva dobila nek po?ten zaklju?ek;

 

http://www.24ur.com/interni-dokument-naj-b...nji-stozic.html

 

Sploh ne, naj gre pa sedet. Vpra?anje je samo kdo bo ?el prej. Jan?a al Janković. :punk:

 

 

 

A bojo v Ameriki zaprosili za obisk trojke? [sarkazem off]

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Name?ajo nam vse sorte pizdarije namesto tistega, kar se pri?akuje ob nakupu izdelka;

 

http://www.24ur.com/veliko-dodatkov-in-bol...etega-mesa.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Name?ajo nam vse sorte pizdarije namesto tistega, kar se pri?akuje ob nakupu izdelka;

 

http://www.24ur.com/veliko-dodatkov-in-bol...etega-mesa.html

 

Zato se pa nikoli ne kupuje ?e zmletega....ne vem, sej je logi?no....pa? re?e? in poka?e? da ti zmelje ta in ta kos pa vsak ve? kaj ma?...res pa da bo dra?je vse skupaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se bodo Virant, Kahl in ostali dr?ali svojih na?el in ne po?rli svojih besed, se nam obeta ?e nadaljnja politi?na kriza;

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/jankovicevo...oalicije/319153

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.