Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

In spet gremo na voli??a.

 

Bi bilo zanimivo videt, ?e so se karte kaj preme?ale od zadnjih parlamentarnih volitev. :D

 

Verjetno pa nekaj od teh strank, ki so trenutno v DZ potem tam noter ne bi ve? videli. ZJ pa ?e je dovolj zvit, bo na koncu kandidaturo tik pred zdajci umaknil, pred tem pa je cilj narediti ?imve? promocije za njihovo PS. To je ena od realnih opcij pomoje. Ker ?e gremo ta moment na pred?asne, bi njihovi stranki (verjetno) dokaj trda predla. :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro jih bere? oziroma ga bere?... :notworth:

 

Bratu?kova rabi podporo in nek push. Ta push bo dobila, ko bo na PS volitvah premagala Zokija ter s tem uradno postala vodja stranke. Ne verjamem in po moje se ne motim, da bi Zoki reskiral vse skupi za zadevo, kjer ni zmage ampak samo en velik poraz - po moje le ni tolko glup. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ista zgodba k tale

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/skriv...n-bavcarja.html

 

 

 

Mi je pa hecno, da ?e se grejo spletkarit ali pa karkoli mi?kulirat, da se sestajajo na javnih mestih, kjer jih lahko vsak vidi. To mi ni glih logi?no al pa ?e vsi vidmo preve? same zarote in so se lahko pogovarjali o starih dobrih ?asih in si izmenjevali zdravni?ke nasvete glede revme in te?av s prostato.

 

Res, da slika pove ve? kot 1000 besed sam vseeno bi rad sli?al o ?em govorijo. (firbec) :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ista zgodba k tale

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/skriv...n-bavcarja.html

Mi je pa hecno, da ?e se grejo spletkarit ali pa karkoli mi?kulirat, da se sestajajo na javnih mestih, kjer jih lahko vsak vidi. To mi ni glih logi?no al pa ?e vsi vidmo preve? same zarote in so se lahko pogovarjali o starih dobrih ?asih in si izmenjevali zdravni?ke nasvete glede revme in te?av s prostato.

 

Res, da slika pove ve? kot 1000 besed sam vseeno bi rad sli?al o ?em govorijo. (firbec) :P

 

Boss, ti si en navaden jan?ist. Zaroto vidi? v tako nedol?nem dogodku, kot je dru?inska ve?erja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kek bi lahko te dni verjetno tudi sporazum za mejo dosegel po hitrem postopku.

Neverjetno kaj jim dogaja letos, samo o Rijeki se govori se, in ni meja za nadaljni razvoj, padla bo tudi legendarna skala, ki je del stadiona da bo lahko Evropa igrala doma.

http://m.istranews.in/#article3164

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?edalje bolj imam ob?utek, da se vpleteni bojijo, da bo Ga?par na kvadrat Mi?i? razkril vso svinjarijo v Luki. O?itno bodo ?li z vsemi sredstvi nadenj... sem bil najprej tudi sam proti imenovanju samo zdele zaradi vse te ihte, da bi ga zamenjali, dobivam ob?utek, da jih je le strah kaj bo odkril. Ampak, da gredo tako dale? si lahko prvo??jo le v tem, ker jim folk daje moralno podporo in strinjanje, da se GGm-ja zamenja. Brez te podpore ljudi bi se svinjarija zlila ravno po resni?nih krivcih.

 

http://www.24ur.com/menjava-gasper-misica-...samoumevna.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kdaj so pa Zokijevi podrepniki razkrivali svinjarije? Prej so sami kak?no zakuhali, in tale klovn-klovn ni prav ni? druga?en.

 

aha, a tebe je tud strah, da bi kej razkril (nekaj je ?e)... nazadnje so harali tisti za katere tako brezpogojno navija?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?edalje bolj imam ob?utek, da se vpleteni bojijo, da bo Ga?par na kvadrat Mi?i? razkril vso svinjarijo v Luki. O?itno bodo ?li z vsemi sredstvi nadenj... sem bil najprej tudi sam proti imenovanju samo zdele zaradi vse te ihte, da bi ga zamenjali, dobivam ob?utek, da jih je le strah kaj bo odkril. Ampak, da gredo tako dale? si lahko prvo??jo le v tem, ker jim folk daje moralno podporo in strinjanje, da se GGm-ja zamenja. Brez te podpore ljudi bi se svinjarija zlila ravno po resni?nih krivcih.

 

http://www.24ur.com/menjava-gasper-misica-...samoumevna.html

 

V tem primeru se 100% strinjam s tabo.Samo v tem je problem, da se ne bi izvedelo kaj preve?. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje je res na mestu, ali se je Virantu zme?alo?

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/viran...a-za-pomoc.html

 

 

Kot, da bi nekdo na?rtno ?elel naresti ?kodo dr?avi... pred ?asom sta taka bebca izpadla Majer in ?u?tar?i? in o?itno se je tega virusa debilnosti nalezel tudi preVirant. A je res tolk te?ko dr?at zaprt gobec in jezik za zobmi al je vedno treba bleknit kar ti pade na pamet... in ta folk se hvli z nekimi izobrazbami in ne vem ?e s ?im a nima niti tri ?iste kaj dejansko politika pomeni in kako se v njej obna?at.

 

Jebemu... pa dejmo enkrat te bebce ?e po?as to?it, ker delajo ?kodo dr?avi sploh zdaj k finan?ni trgi samo pre?ijo kako bi spravili SLO na kolena in pokupili za male pare ?e tisto akar sploh ?e imamo.

 

Lep primer kako finan?ni trgi samo pre?ijo na take novice je nedavni dogodek, ko je zagorel elektri?ni avtomobil Tesla. NA netu se je pojavil video in vsa fama okoli tega je samo v enem dnevu pomenila padec vrednosti delnice tega podjetja iz ve? kot 190$ na manj kot 170$ ali zmanj?anje vrednosti podjetja za skoraj 1,5milijarde$.

 

http://www.siol.net/avtomoto/novice/2013/1...la_s_pozar.aspx

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje je res na mestu, ali se je Virantu zme?alo?

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/viran...a-za-pomoc.html

Kot, da bi nekdo na?rtno ?elel naresti ?kodo dr?avi... pred ?asom sta taka bebca izpadla Majer in ?u?tar?i? in o?itno se je tega virusa debilnosti nalezel tudi preVirant. A je res tolk te?ko dr?at zaprt gobec in jezik za zobmi al je vedno treba bleknit kar ti pade na pamet... in ta folk se hvli z nekimi izobrazbami in ne vem ?e s ?im a nima niti tri ?iste kaj dejansko politika pomeni in kako se v njej obna?at.

 

Jebemu... pa dejmo enkrat te bebce ?e po?as to?it, ker delajo ?kodo dr?avi sploh zdaj k finan?ni trgi samo pre?ijo kako bi spravili SLO na kolena in pokupili za male pare ?e tisto akar sploh ?e imamo.

 

Lep primer kako finan?ni trgi samo pre?ijo na take novice je nedavni dogodek, ko je zagorel elektri?ni avtomobil Tesla. NA netu se je pojavil video in vsa fama okoli tega je samo v enem dnevu pomenila padec vrednosti delnice tega podjetja iz ve? kot 190$ na manj kot 170$ ali zmanj?anje vrednosti podjetja za skoraj 1,5milijarde$.

 

http://www.siol.net/avtomoto/novice/2013/1...la_s_pozar.aspx

 

 

Na ?alost je to realnost, ker niso zmanj?ali skoraj ni? odhodkov, pa tudi prihodki niso taki, kot so pri?akovali z stalnim vi?anjem davkov.Pri?la bo trojka in naredila bo red-predvsem v javnem sektorju, kjer je ?e vedno preve? porabe.

Ko bodo vsa podjetja, ki so sedaj v dr?avni lasti v privat rokah, se bo za?elo ?ele delati zares-predvsem pa ne bo ve? le?inarjev, ki se samo sprehajajo iz firme v firmo.Takrat bodo novi lastniki izbrali vodsto(tako, ki bo resno delalo in ne politi?no nastavljeno) in bomo po?asi splavali na povr?je.Do takrat pa gre barka samo navzdol.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, a tebe je tud strah, da bi kej razkril (nekaj je ?e)... nazadnje so harali tisti za katere tako brezpogojno navija?.

 

Kaj je Boss, a te spet mal jebe ta tvoja slavna politi?na "objektivnost"... :hudicek:

 

?e bi bilo obratno in bi bil GG (kot nesposoben kader in popolnoma nekvalificiran za to delovno mesto, ki je pri?el do svojega privat imetja na zelo sumljiv na?in) nastavljen s strani desnice, bi vpil in skakal do neba, kak?no politi?no kadrovanje se gredo. No ja, pod soncem ni? novega, smo itak ?e navajeni tega od tebe.

 

 

Zame je Nedeljko Nedeljko izgubil vso kredibilnost s spodnjo izjavo, s katero je pokazal, da je brezpogojni ritoliznik Zokija. In kjer je Zoki, tam smrdi. In to vedno bolj, ker vso njegovo sranje in mutna poslova prihajajo na dan.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je Boss, a te spet mal jebe ta tvoja slavna politi?na "objektivnost"... :hudicek:

 

?e bi bilo obratno in bi bil GG (kot nesposoben kader in popolnoma nekvalificiran za to delovno mesto, ki je pri?el do svojega privat imetja na zelo sumljiv na?in) nastavljen s strani desnice, bi vpil in skakal do neba, kak?no politi?no kadrovanje se gredo. No ja, pod soncem ni? novega, smo itak ?e navajeni tega od tebe.

 

 

sorry, ampak teb se pa ?e megli... dej moje pretekle izjave poglej glede GGM pa preveri, kje sem bil navdu?en glede njegovega imenovanja. Vedno govorim samo o pogojnikih ampak, glede na to, kak?en pretiran vihar se zdele dela in na vsak na?in posku?a z raznoraznimi kaskaderskimi prijemi sem pa? posumil v to, da to imenovanje ?e najbolj skrbi dolo?ene elite. In ?e to skrbi elite mi je ?edalje bolj v?e?. :bravo:

 

Aja, kar se pa ti?e objektivnosti bi pa tebe vpra?al, kdaj si se oglasil ko so tebi bli?ji politi?no kadrovali s popolnoma nekompetentnimi ljudmi, ki so na koncu naredili ogromno ?kodo in iz velikega plusa pridelali v kratkem ?asu velik minus (pa ostanimo pri Luki - ?asar). Za razliko od tebe se osebno sam oglasim s kritiko tudi v tem primeru GGM-ja, ki naj bi pripadal politi?nemu polu, ki mi je bli?ji.

 

 

Pa da ne bo? iskal, kjer sem pokomentiral kandidaturo GGM pa dobro preveri v katerem stavku sem se strinjal s kandidaturo

 

Ni v redu, sploh, ker je luka Koper ?e od nekdaj nastanitveni zavod za politi?ne "zaslu?ne?e".Hecno mi je da zdele je tak halo a ko so pa nastavljali ?asarja, ki je bil mislim, da takrat ?e obsojen korupcije je bilo pa vse tiho. Problem je ker se ne dvigne vsaki? halo ko se dogajajo take zadeve.

 

Ne vem... po eni strani je na nivoju drhali, da nekoga stigmatiziramo samo zato ker prihaja iz politi?nih vrst, ker dokler se ne izka?e je te?ko re?i ali zna ali ne zna, vendar po drugi strani se pa vse preve?krat izka?e, da ravno tile iz politi?nih vrst niso vredni pol pizde hladne vode in ravno to je problem.

 

Na ta mesta vse prepogosto prihajajo ljudje, ki po naravni poti ne bi nikoli mogli ker so popolnoma nesposobni so pa le toliko zagrebeni in samozavestni da brez sramu kar rinejo proti cilju, ki so si ga zadali.

 

Je pa sme?no, ker ?e se ne motim, je v ?asu krize mislim, da bilo zamenjanih v luki ?e kar pet uprav in to je problem... vsi se ukvarjamo samo kdo bo bil naslednji vodilni ne pa kaj bo s samo dru?bo. In to je pomembno - pomembna je Luka.

aja govori se, da se bo Ga?par na kvadrat preimenoval v Luka Luka Mi?ić. :P

 

Na ?alost je to realnost, ker niso zmanj?ali skoraj ni? odhodkov, pa tudi prihodki niso taki, kot so pri?akovali z stalnim vi?anjem davkov.Pri?la bo trojka in naredila bo red-predvsem v javnem sektorju, kjer je ?e vedno preve? porabe.

Ko bodo vsa podjetja, ki so sedaj v dr?avni lasti v privat rokah, se bo za?elo ?ele delati zares-predvsem pa ne bo ve? le?inarjev, ki se samo sprehajajo iz firme v firmo.Takrat bodo novi lastniki izbrali vodsto(tako, ki bo resno delalo in ne politi?no nastavljeno) in bomo po?asi splavali na povr?je.Do takrat pa gre barka samo navzdol.

 

A ve? kak?en bo prvi ukrep, ?e slu?ajno pridejo... ukinili bodo minimalno pla?o ter to prepustili trgu ponudbe in povpra?evanja. potem pa bodo sem pri?li Romuni ipd, ki bodo pripravljeni delat za 300?, jaz, ti in drugi Slovenci bomo pa predragi in se bomo zna?li na cesti. Nobenga reda trojka ?e ni naredila, Gr?ija ?e vedno pada in konstantno se jo fila z evropskim denarjem v milijardah ?. Pojma nimajo kaj narest in mi bi jih ?e vabili, da pri nas nadaljujejo neuspe?en eksperiment. ?eprav ?e vrab?ki na strehi ?vi?gajo, da je zategovanje pasu in strogo var?evanje le pot v nazadovanje in ?edalje ve?jo luknjo pa ?e kar naprej furajo isto zgodo.

 

To je nekak tako, kot, ?e bi z avtom na istem ovinku vedno ven zletel pol bi pa razmi?ljal, da mi bo naslednji? sigurno uspelo, ?e pridem v ta ovinek ?e z ve?jo hitrostjo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sorry, ampak teb se pa ?e megli... dej moje pretekle izjave poglej glede GGM pa preveri, kje sem bil navdu?en glede njegovega imenovanja. Vedno govorim samo o pogojnikih ampak, glede na to, kak?en pretiran vihar se zdele dela in na vsak na?in posku?a z raznoraznimi kaskaderskimi prijemi sem pa? posumil v to, da to imenovanje ?e najbolj skrbi dolo?ene elite. In ?e to skrbi elite mi je ?edalje bolj v?e?. :bravo:

 

Aja, kar se pa ti?e objektivnosti bi pa tebe vpra?al, kdaj si se oglasil ko so tebi bli?ji politi?no kadrovali s popolnoma nekompetentnimi ljudmi, ki so na koncu naredili ogromno ?kodo in iz velikega plusa pridelali v kratkem ?asu velik minus (pa ostanimo pri Luki - ?asar). Za razliko od tebe se osebno sam oglasim s kritiko tudi v tem primeru GGM-ja, ki naj bi pripadal politi?nemu polu, ki mi je bli?ji.

Pa da ne bo? iskal, kjer sem pokomentiral kandidaturo GGM pa dobro preveri v katerem stavku sem se strinjal s kandidaturo

A ve? kak?en bo prvi ukrep, ?e slu?ajno pridejo... ukinili bodo minimalno pla?o ter to prepustili trgu ponudbe in povpra?evanja. potem pa bodo sem pri?li Romuni ipd, ki bodo pripravljeni delat za 300?, jaz, ti in drugi Slovenci bomo pa predragi in se bomo zna?li na cesti. Nobenga reda trojka ?e ni naredila, Gr?ija ?e vedno pada in konstantno se jo fila z evropskim denarjem v milijardah ?. Pojma nimajo kaj narest in mi bi jih ?e vabili, da pri nas nadaljujejo neuspe?en eksperiment. ?eprav ?e vrab?ki na strehi ?vi?gajo, da je zategovanje pasu in strogo var?evanje le pot v nazadovanje in ?edalje ve?jo luknjo pa ?e kar naprej furajo isto zgodo.

 

To je nekak tako, kot, ?e bi z avtom na istem ovinku vedno ven zletel pol bi pa razmi?ljal, da mi bo naslednji? sigurno uspelo, ?e pridem v ta ovinek ?e z ve?jo hitrostjo.

 

Res je, da eksperimentirajo, ker tak?ne situacije pa? ?e ni bilo-nekaj pa? morajo probati, ker ?e pustijo nesposobnim vladam, da delajo po svoje bi pri?lo do bankrota ve? dr?av in potem res ni ve? re?itve.

Je pa tam stvar ?ista-jaz ti posodim denar ti bo? pa delal kot ti narekujem jaz, ker sem ti pa? pomagal.

Saj sam dela? v ban?ni?tvu in dobro ve?, kako te?ejo te zadeve glede obveznosti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, najprej spucaj svojo meglo - nisem jaz tisti, ki bi brez podlage obto?eval druge o brezpogojni podpori.

 

Druga?e pa zanimivo pisanje Po?arja, ki se je ?e ve?krat izkazal za zelo dobro informiranega (no Boss ga bo itak ozna?il za bel?ka, ker njemu itak iz vsakega grma ska?ejo), kako naj bi Bratu?kova ?e ?elela odstopiti.

http://www.reporter.si/slovenija/premierka...zamrznili/19361

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo je videt, da ?e obstajajo ljudje, ki jim je mar za druge;

 

http://www.kamnican.si/tek-na-smarno-goro-...ija-za-teklaya/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, najprej spucaj svojo meglo - nisem jaz tisti, ki bi brez podlage obto?eval druge o brezpogojni podpori.

 

Druga?e pa zanimivo pisanje Po?arja, ki se je ?e ve?krat izkazal za zelo dobro informiranega (no Boss ga bo itak ozna?il za bel?ka, ker njemu itak iz vsakega grma ska?ejo), kako naj bi Bratu?kova ?e ?elela odstopiti.

http://www.reporter.si/slovenija/premierka...zamrznili/19361

 

:lol:

aha razumem... ?e je Po?ar napisal je pa to definitivno res. Carsko :notworth: ?e dobro, da nisi dal referenco Reporter ali pa Demokracijo, ker za tisto ti pa res ne bi mogel kontrirat, ker vsi teli so resnicoljubni do konca... no ja sej jih je ?e kar nekaj, ki se nato raje ukvarjajo s pravdanjem za neresni?ne izjave saj imajo ve? profita s takimi "novicami" kot pa ?kode pri zgubljenih to?bah. Aja da ne bo? spet zapel, da trdim, da ni res... ne vem, mogo?e je, mogo?e ni... ampak Po?ar pa sigurno ni referenca resnice.

 

o podpori al pa ne podpori komu pa raje ne bi, ker nepristranskost pa res ni tvoja vrlina s katero bi se lahko tule hvalil in postavljal ter drugim o?ital pristranskost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dajte ?e mir, oboji so navadni gnoji.

 

Pa ravno danes sem razmi?ljal, da bi si zra?unal koliko bomo pri hi?i ve? zmetali tej prekleti dr?avi. Ponavadi, ?e ti manjka denarja pogleda? kje izteka, pri nas pa samo ?e vi?ajo davke, da bi pa kdo pregledal kje bi kaj privar?evali to pa ne. Nekje sem zasledil, da ?e davek na nepremi?nine ne bo? mogel pla?ati se bo? lahko zmenil s prijazno ob?ino, da jim prepri?e? del nepremi?nine? ?udovito, ve?ina starih z ubogo penzijo bojo po?asi su?nji na lastni zemlji. ?e, ?e si odklopijo vodovod in uporabljajo de?evnico bo po novem za pla?ati, ker de?evnico nam radodarno daruje dr?ava in nam je zgradila ?tirne, da lahko namakamo vrti?ke ob su?nih poletjih. :vskalo:

 

Kje si fevdalizem in tvoja desetina??? :wub:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni problem samo v primeru, da ima? de?evnico speljano v kanalizacijo? ?e ima? posebej odtok za meteorno vodo al pa ponikalnico pa ni panike. :ne vem:

 

Kaj pa ce nimas nic pa je vse naravno?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole upam, da bo mo?no kaznovano, ker gre za umor iz malomarnosti. :(

 

ubogi otrok, ki je bil odvisen od butastih star?ev z opranimi mo?gani...

 

http://www.24ur.com/starsa-obsojena-za-smrt-male-lucije.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.