Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spominjamo se kdo so srbi in cesa so zmozni....

?e ?e omenja? ?esa je kateri balkanski narod zmo?en, bi bilo, prav da pove? ?esa so zmo?ni ostali narodi. 8000 ?rtev Srebrenice je ogromna cifra, ampak za primerjavo - hrvatje so v so v Jasenovcu poklali (dobesedno!) 75 000 Srbov, Bosance in Slovencev. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz o civiliziranosti zahodno in severno nisem preve? prepri?an. Kako "civilizirani" znajo biti najbolj civilizirani narodi je zgodovina ?e pokazala. Rajo se da povsot napumpat. O vzhodu raje nebi, zaskrbljujo?e je pa da zahod pluje v neko smer, ki je zgodovinsko dokazano pogubna. Itak je pa Zemlja prenaseljena.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti nisi jaz pa sem

imam dnevno opravka z obemi

za znoret je, da se srbskemu cariniku npr se vedno da jebat 7 mesecnika, ker ima stampiljko njemu neljube drzave in te drzi na meji samo ker lahko...leto 2019

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Balkana sem kar pesimist, priznam. Bolj ko gleda? zgodovino in okolico, bolj vidi?, da se sovra?tvo dol ne umirja ampak se kar ponavlja. Sem ter tja se samo spremenijo vloge kdo je agresor in kdo ?rtev. OK Albanci ste razred zase ampak ko pogledam Hrva?ko, Srbijo in BIH je pa ?iva ?alost. Isti jezik (le drugo nare?je), na?eloma vsi Slovani ampak vsak druga?ne vere in kulture/politi?nih pogledov in so smrtni sovra?niki. Sem samo vesel, da smo ravno toliko stran in, da imajo Hrvati z ju?nimi sosedi ?e ve? dela kot z nami. Pa ?e za tiste par kilometrov meje nas vle?ejo v drek. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej mislim, da sem ti jaz to povedal

Tale pac ni imel osebne

Mogo?e si...

Sam sem ze leta nazaj...15 sigurno...ko sem ?e aktivno vozil, ?el v BIH, pa je hrvat hotel potni list, ko sem mu osebno dal...sem mu kar povedal, da je za njega osebna do dovolj...

Lani je na bolgarsko tur?ki meji bolgar tudi hotel potne liste...pa mu jih nisem dal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e omenja? ?esa je kateri balkanski narod zmo?en, bi bilo, prav da pove? ?esa so zmo?ni ostali narodi. 8000 ?rtev Srebrenice je ogromna cifra, ampak za primerjavo - hrvatje so v so v Jasenovcu poklali (dobesedno!) 75 000 Srbov, Bosance in Slovencev. 

 

In komiji so po vojni samo v Sloveniji pustili preko 700 mno?i?nih grobi?? s 100-150.000 ?rtvami

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem ze leta nazaj...15 sigurno...ko sem ?e aktivno vozil, ?el v BIH, pa je hrvat hotel potni list, ko sem mu osebno dal...sem mu kar povedal, da je za njega osebna do dovolj...

Lani je na bolgarsko tur?ki meji bolgar tudi hotel potne liste...pa mu jih nisem dal...

Leta 92, pol leta po priznanju Slovenije s strani UK, sem na Heathrowu kazal slovenski potni list, pa me niti slu?ajno niso hoteli spustit naprej dokler nisem pokazal jugoslovanskega. Na mejah prav kadrujejo primitivce.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.rtvslo.si/zivljenjski-slog/ture-avanture/fenomen-ki-spreminja-podobo-kampov-in-izrinja-prikolicarske-pavsaliste/494821?fbclid=IwAR3zBOdJ0VEKncs9MCYNdLHsR24rW2EK3axydvrvQ6lb5msRfBZJ4Pc0nB0

 

Narobe svet. Kamp naj ostane kamp,kdor se ho?e iti all inclusive naj gre v hotel.

 

Kdor se ho?e po?utiti kot doma pa naj gre v apartma. Ali pa naj ostane doma...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni narobe svet je financni svet. Pri nas v kampu v enem tednu od hiske dobijo 1700?.

Od sotora 400?

 

Zal smo na podrocju kateri je zahodni evropi poceni cetudi je standard za nas drag.

Od nas pavsalistov dobiji v celem letu 3000?

 

Brojke i slova, ni stvari na tem svetu, ki se ne vodi skozi finance.

Poleg tega je nepeimerljivo imeti hisko s teraso na plazi v naravi kot apartma v betonu

Ne me narobe razumeti, mi ni vsec, ampak tako je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni narobe svet je financni svet. Pri nas v kampu v enem tednu od hiske dobijo 1700?.

Od sotora 400?

 

Zal smo na podrocju kateri je zahodni evropi poceni cetudi je standard za nas drag.

Od nas pavsalistov dobiji v celem letu 3000?

 

Brojke i slova, ni stvari na tem svetu, ki se ne vodi skozi finance.

Poleg tega je nepeimerljivo imeti hisko s teraso na plazi v naravi kot apartma v betonu

Ne me narobe razumeti, mi ni vsec, ampak tako je

Vem,razumem. Jaz pac itak nisem za morje,ko pa grem kam na dopust (kaj je ?e to?), Grem ali v kamp (rad imam tak lifestyle), ko pa se mi ne da postavljati ?otora ipd.grem v apartma. In sem ?immanj ?asa v njemu... A ni to smisel dopusta,da raziskujes nove koti?ke.... ?

 

Izlezavanje je ok tudi doma...

 

Jaz sem otro?tvo pre?ivel 2meseca vsako poletje v kampu v prastari prikolici in lej... Sem vesel , da sem imel tako otro?tvo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje bos nasel nove koticke na morju? Izpostavil si hiske ki so tipicne zgolj za obalo.

Tudi mi smo v prikolici letnik 1990 :) pa me hiske ne motijo. Vsakemu svoje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 



In kje bos nasel nove koticke na morju? Izpostavil si hiske ki so tipicne zgolj za obalo.
Tudi mi smo v prikolici letnik 1990 :) pa me hiske ne motijo. Vsakemu svoje


Tudi na morju se da raziskovati okoli?ke vasi , skrite pla?e ipd....

Ja mene ne motijo,dokler bo prostor tudi za nas prehodne goste, ki nismo ljubitelji hisk... Potem me pa bodo. Zelo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc ti bi rad podredil svet da je vsec samo tebi :)

V notranjosti Istre in Dalmacije mas mnogo odrocnih malih kampov brez hisk

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc ti bi rad podredil svet da je vsec samo tebi :)

V notranjosti Istre in Dalmacije mas mnogo odrocnih malih kampov brez hisk

Ne,ni res. Naj bo za vsakega nekaj. Za vsakega. ?e malo primerjam to z avto svetom; nimam ni? proti novodobnim krizancem in touch screenom in downsizigom,ampak pa? to ni zame. In naj obstajajo take stvari,ok... Ampak naj na drugi strani obstajajo tudi stvari,ki bodo potesile ?elje in potrebe nas,ki razmi?ljamo malo izven okvirjev...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ravno bi rekel da si v okvirju in ne sprejemas novitet....in sprememb. El kolesa so lep primer izven okvirja...cas gre naprej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ravno bi rekel da si v okvirju in ne sprejemas novitet....in sprememb. El kolesa so lep primer izven okvirja...cas gre naprej

El.kolesa....

?koda besed.... Lepo da gre ?as naprej,ampak ?e je to napredek.... Naj ostane za vsakega nekaj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.