Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  A se še komu zdi tale članek rahlo nepotrebna feministična propaganda? 

https://www.24ur.com/novice/korona/skupni-imenovalec-drzav-ki-se-s-pandemijo-spopadajo-dobro-so-zenske-voditeljice.html

 

Vem, da je bil ta članek na nora24 ampak vseeno, a ko je Oxford dal odlično oceno pa pri 24kur niso napisali članka, da so nas pohvalili? Mogoče ker nimamo voditeljice ampak Janšo? 😲

https://www.bsg.ox.ac.uk/research/research-projects/coronavirus-government-response-tracker

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Nejc1986 napisal:
7534d4f1f9d4cf79e312cadda5479bdf.jpeg
NOVICE.SVET24.SI

Negotovost konca epidemije je že zaznamovala marsikatero odločitev glede lokacije letošnjega...

 

 

Ja,bomo živeli lokalno,ja..

Pa saj se ne bo svet podrl. Bomo šli pač nekam po Sloveniji odkrit kak skrit kotiček. Na situacijo se moraš vedno prilagajati, tako so nas učili v vojski. Preuči situacijo, preveri možnosti, odloči se hitro. :)

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

Pa saj se ne bo svet podrl. Bomo šli pač nekam po Sloveniji odkrit kak skrit kotiček. Na situacijo se moraš vedno prilagajati, tako so nas učili v vojski. Preuči situacijo, preveri možnosti, odloči se hitro. :)

Se strinjam. Meni je itak zakon, ko odkrivam okoliške ceste ali pa ko grem zgodaj zjutraj na drug konec Slovenije in naslednji  zvečer že spim v topli domači postelji. Zakaj bi pa morali nonstop nekam hodit... na koncu je to dostikrat prevelik stres.

 

Ampak ja,marsikdo ne zna drugače kot malo vikend izleta v London, pa poleti v Maroko,pa pozimi ma Tenerife... Seveda, na fbju to drugače izpade , kot kava v Pohorskih gozdovih. 

 

Kar se pa tiče prilagajanja; true. Dodajam: na koncu stoj za odločitvijo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje s(m)o postali razvajeni in nekateri ne znajo preživeti dopusta drugače kot na isti plaži kot celo življenje, preživeti dopusta nekje na neki lokaciji s katero se lahko pohvališ.  Res, nimamo na stotine otokov in plaže kot Hrvati, imamo pa reke, jezera, hribe, toplice, kmečke turizme, prelepe gozdove, jamski svet itd... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Symon napisal:

Ljudje s(m)o postali razvajeni in nekateri ne znajo preživeti dopusta drugače kot na isti plaži kot celo življenje, preživeti dopusta nekje na neki lokaciji s katero se lahko pohvališ.  Res, nimamo na stotine otokov in plaže kot Hrvati, imamo pa reke, jezera, hribe, toplice, kmečke turizme, prelepe gozdove, jamski svet itd... 

Res je. Za nekatere ni dopusta, če ne gredo vsako leto na Pag ali Rab, na isto plažo, isti apartma, isto mesto na plaži. Zraven obvezno šestorček Laškega ali Uniona, ki so ga pritovorili s seboj. In to je to. Se pržit teden dni na soncu, narediti ducat selfijev kako jedo kalamare in to je to. V Sloveniji je res veliko kotičkov, kjer se poleti lahko izogneš masovnemu turizmu in uživaš v bistrih potočkih, rekah, hladnih jamah, odlični kulinariki, lepih razgledih z gora. Možnosti je nešteto. 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je kar pišete ampak se pri nas ponekod počutim kot drugorazredni gost, namesto, da bi bilo obratno.! Skoraj povsod so tujci n.1.... Jaz sicer ne gledam ravno na te stvari ko kam grem, me pa motijo te stvari. Jaz grem ponavadi kjer še nisem bil, da mi je bolj zanimivo in zaenkrat še nisem bil razočaran z izborom pa sem bil že marsikje, tudi na Hrvaškem primorju. :party0035:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Symon napisal:

  A se še komu zdi tale članek rahlo nepotrebna feministična propaganda? 

https://www.24ur.com/novice/korona/skupni-imenovalec-drzav-ki-se-s-pandemijo-spopadajo-dobro-so-zenske-voditeljice.html

Definitivno... sploh po tem, kako so namensko spustili problematične države, kjer so ravno tako premierke na čelu. Recimo Belgija je vzorčen primer, kjer se ne morejo pohvaliti, da so uspešni. Razen če so čisto razglašeni in vsakega umrlega smatrajo, da je žrtev korone.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

Definitivno... sploh po tem, kako so namensko spustili problematične države, kjer so ravno tako premierke na čelu. Recimo Belgija je vzorčen primer, kjer se ne morejo pohvaliti, da so uspešni. Razen če so čisto razglašeni in vsakega umrlega smatrajo, da je žrtev korone.

Tudi sam sem pomislil na Belgijo in njihovo premierko. 

Tam je totalni polom glede tega. Itak so bili rekordno dolgo brez vlade. In sedaj, ko jo končno imajo se pa ne znajde ta gospodična glih najbolj. Na žalost. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Symon napisal:

  Vem, da je bil ta članek na nora24 ampak vseeno, a ko je Oxford dal odlično oceno pa pri 24kur niso napisali članka, da so nas pohvalili? Mogoče ker nimamo voditeljice ampak Janšo? 😲

https://www.bsg.ox.ac.uk/research/research-projects/coronavirus-government-response-tracker

Tole bi nekoliko z rezervo vzel, ker po njihovo je Kitajska imela največ 80-90% zategovanje ukrepov, mi smo pa že od srede marca na 100%. Verjetno bi moralo biti prej obratno, saj nimamo splošne karantene. Pa drugi strani pa a je taka strogost ukrepov res potrebna?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Alex napisal:

Pa saj se ne bo svet podrl. Bomo šli pač nekam po Sloveniji odkrit kak skrit kotiček. Na situacijo se moraš vedno prilagajati, tako so nas učili v vojski. Preuči situacijo, preveri možnosti, odloči se hitro. :)

 

Evo moj dopust. Še dobro, da sem lani nabavil "dovolj" velik bazenček... 

IMG_20200419_214022.jpg

IMG_20200419_213850.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Definitivno... sploh po tem, kako so namensko spustili problematične države, kjer so ravno tako premierke na čelu. Recimo Belgija je vzorčen primer, kjer se ne morejo pohvaliti, da so uspešni. Razen če so čisto razglašeni in vsakega umrlega smatrajo, da je žrtev korone.

Jap, zdaj že lep čas namensko nisem niti gledal več številk ampak, ko sem včeraj šel in videl, da je Belgija tako poskočila po številu obolelih me je pa presenetilo.

 

pred 8 urami je Boss napisal:

Tole bi nekoliko z rezervo vzel, ker po njihovo je Kitajska imela največ 80-90% zategovanje ukrepov, mi smo pa že od srede marca na 100%. Verjetno bi moralo biti prej obratno, saj nimamo splošne karantene. Pa drugi strani pa a je taka strogost ukrepov res potrebna?

Priznam, čisto 100% nobenemu ne verjamem tako, da razumem. Glede ukrepov. Ne vem, nisem strokovnjak, niti ti verjetno ne. Corona gor, corona dol, skeptiki se smejijo, da če se ti padalo ne odpre te pišejo, da si šel od corone. Saj veš, nekdo je imel raka, pisali so corono. Zdaj pa ne vem, če se nekdopijan pelje 80 namesto 50 in se ubije, a je umrl od prometne nesreče, a zaradi prehitre vožnje ali zato ker je bil nabasan in preveč korajžn? 
+ včeraj mi je nekdo razlagal, da sploh ni veliko umrlih. Prebral sem, da je bilo v Italiji 20% več smrti kot v normalnih okoliščinah, v Lombardiji celo 80% več kot ponavadi. Pa, češ, zakaj v Nemčiji ne umirajo tako? Vsak gre lahko pogledati koliko bolniških postelj na milijon imajo in koliko ICU enot na milijon in koliko druge države. 
Je pa res, bomo po bitki videli koliko so ukrepi pomagali, Švedska spet eksperimentira na svoj način, zaenkrat vodijo med ostalimi skandinavskimi državami, ki so imele stroge ukrepe. 
Je pa dejstvo, da so vsi ti ukrepi fajn za kak državen € pod mizo dati v lasten žep, vsaj v to ne dvomim zaradi takih in drugačnih izkušenj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In prvi dan ljudje že masovno hodijo na tehnične (čeprav imamo tisti,ki nam je TP potekel v času dosedanje epidemije časa še skoraj 2meseca), k vulkanizerjem (čeprav marsikateri avto več ali manj stoji pred hišo), tudi pol hiše je treba nujno preurediti...  Zakaj se najprej ne sprostijo TP za tiste,ki so nevemkoliko časa čakali na prvo registracijo vozila v Sloveniji in za tiste,ki jim registracija poteče npr. jutri?

 

Ma ni sans, da stojim v vrsti 1uro , sploh pa ne zdaj...

 

Mogoče bo nekdo uvidel,da je manjše zlo sedeti na klopci in piti kavo ter brati knjigo, kot pa iz dolgčasa hoditi po štacunah...

 

Da ne bo nesporazuma; podpiram postopno sproščanje ukrepov in verjamem, da je ogromno privatnikom hudo šlo v nos , da niso mogli priti do materiala za opravljanje svoje dejavnosti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Nejc1986 napisal:

In prvi dan ljudje že masovno hodijo na tehnične (čeprav imamo tisti,ki nam je TP potekel v času dosedanje epidemije časa še skoraj 2meseca), k vulkanizerjem (čeprav marsikateri avto več ali manj stoji pred hišo), tudi pol hiše je treba nujno preurediti...  Zakaj se najprej ne sprostijo TP za tiste,ki so nevemkoliko časa čakali na prvo registracijo vozila v Sloveniji in za tiste,ki jim registracija poteče npr. jutri?

 

Ma ni sans, da stojim v vrsti 1uro , sploh pa ne zdaj...

 

Mogoče bo nekdo uvidel,da je manjše zlo sedeti na klopci in piti kavo ter brati knjigo, kot pa iz dolgčasa hoditi po štacunah...

 

Da ne bo nesporazuma; podpiram postopno sproščanje ukrepov in verjamem, da je ogromno privatnikom hudo šlo v nos , da niso mogli priti do materiala za opravljanje svoje dejavnosti.

 

 

Saj za privatnike ni veljala omejitev. Samo fizične osebe niso smele nabavljati...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He, He, res je. Veliko ljudi, ki jih poznam se bo danes popoldne trpalo k vulkanizerju a z avtom gredo lahko 10km daleč.Potem so že v drugi opčini. Večina jih poleg tega niti ne hodi z avtom v službo. Ampak, važno je, da bodo tam prvi. Pa magari, da čakajo tri ure pred vulkanizersko delavnico. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je NevLado napisal:

Ne pride na A4 list.... :zvizga::lol::lol:

 

ce pride limuzina, ki je daljsa, bi moral tudi karavan priti na A4 list ;) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Jest napisal:

 

ce pride limuzina, ki je daljsa, bi moral tudi karavan priti na A4 list ;) ... 

ok wtf tega pa nism vedu, da je limuzina 5 cm daljša od karavana :blink:

 

edit: 6 cm...

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

Ne, ker je bil zaprt.

Točno tako. In za moje pojme je nek privatnik bolj nujno rabil kaj iz Bauhausa (sploh zato ker je že prej smel opravljati nek posel, ampak ne vem s čim), kot pa 3/4 kupcev ki zdaj hodijo po neke bedarije,ker ni oni pač malo prenovili okolico... Saj jih razumem, imajo čas. Bolje to ,kot da so za 4imi stenami in se jim dokončno sfuzla.

 

Ampak mogoce nebi bilo napak sprva odpreti za par dni zgolj za ljudi, ki nekaj nujno rabijo in potem za rajo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Nejc1986 napisal:

Točno tako. In za moje pojme je nek privatnik bolj nujno rabil kaj iz Bauhausa (sploh zato ker je že prej smel opravljati nek posel, ampak ne vem s čim), kot pa 3/4 kupcev ki zdaj hodijo po neke bedarije,ker ni oni pač malo prenovili okolico... Saj jih razumem, imajo čas. Bolje to ,kot da so za 4imi stenami in se jim dokončno sfuzla.

 

Ampak mogoce nebi bilo napak sprva odpreti za par dni zgolj za ljudi, ki nekaj nujno rabijo in potem za rajo...

Kaj pa je za tebe nujno?? A si predstavljaš zdaj nekoga ,ki je bog ne daj začel kaj renovirat doma tam nekje začetek marca in so mu potem vse zaprli, kaj on je potem po tvoje upravičen da med prvimi leti v Bauhaus???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je robertk6 napisal:

Kaj pa je za tebe nujno?? A si predstavljaš zdaj nekoga ,ki je bog ne daj začel kaj renovirat doma tam nekje začetek marca in so mu potem vse zaprli, kaj on je potem po tvoje upravičen da med prvimi leti v Bauhaus???

Saj ni važno kdo je v mojih očeh upravičen do obiska trgovine. Pač vrata so odprta za vse. Jaz samo povem svoje mnenje in svoja opažanja. 

 

In,ja... Če bi jaz renoviral doma, bi prav tako bil kaj kmalu tam v vrsti..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Nejc1986 napisal:

Saj ni važno kdo je v mojih očeh upravičen do obiska trgovine. Pač vrata so odprta za vse. Jaz samo povem svoje mnenje in svoja opažanja. 

 

In,ja... Če bi jaz renoviral doma, bi prav tako bil kaj kmalu tam v vrsti..

Egzekli, sploh pa nebi pomislu na tole ane 😂

 

pred 29 minutami je Nejc1986 napisal:

Točno tako. In za moje pojme je nek privatnik bolj nujno rabil kaj iz Bauhausa (sploh zato ker je že prej smel opravljati nek posel, ampak ne vem s čim), kot pa 3/4 kupcev ki zdaj hodijo po neke bedarije,ker ni oni pač malo prenovili okolico... Saj jih razumem, imajo čas. Bolje to ,kot da so za 4imi stenami in se jim dokončno sfuzla.

 

Ampak mogoce nebi bilo napak sprva odpreti za par dni zgolj za ljudi, ki nekaj nujno rabijo in potem za rajo...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.