Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je Nejc1986 napisal:

Tudi sam imam že veselo razpokane roke, usta isto izsušena od dihanja pod masko.. skratka.. jeba je tko delati. 

Najhujše je, ko se ti zamaši  nos in takrat si res bogi. Dihaš na škrge. Vsake toliko izgineš na sveži zrak, da se nadihaš. Popolnoma razumem zdravnike v tisti njihovi opremi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dej no, sploh ne veš kaj delam pa misliš, da čičam doma. Pizdarija, 12 dni zaporednega dela, narejeno 530 mašin vseskupaj za domače delo, ker je bilo treba reševat nastalo situacijo, pri tem pa konstantno imet kontakte s folkom, ki je prihajal iskat mašine za domov. Pa še suport na terenu poslovalnicam, da so lahko ostale nekatere odprte ves čas. Opravljat še delo skladiščnika in istočasno še IT supportirat vse te uporabniki, ki tud UTP kabla ne znajo vtaknt v ruter, kamoli še kaj bolj zahtevnega.

 

Sem prihajal domov prve tri tedne samo spat pa zjutraj spet nazaj. In zdaj mi boš ti razlagal, kaj si zaslužim in kaj ne? Moje roke so ravno tako razžrte od razkužil, edino maske pa priznam nisem nosil, ampak samo zato, ker jih firma pač ni zrihtala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Najhujše je, ko se ti zamaši  nos in takrat si res bogi. Dihaš na škrge. Vsake toliko izgineš na sveži zrak, da se nadihaš. Popolnoma razumem zdravnike v tisti njihovi opremi. 

Jaz sem itak več ali manj navajen delati z masko ,tako da priznam da kaj dosti se nisem moral navajati. Se pa na sihtu zdaj počutim kot na bajku. Hitreje se zadiham pod masko 😁 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

A dej no, sploh ne veš kaj delam pa misliš, da čičam doma. Pizdarija, 12 dni zaporednega dela, narejeno 530 mašin vseskupaj za domače delo, ker je bilo treba reševat nastalo situacijo, pri tem pa konstantno imet kontakte s folkom, ki je prihajal iskat mašine za domov. Pa še suport na terenu poslovalnicam, da so lahko ostale nekatere odprte ves čas. Opravljat še delo skladiščnika in istočasno še IT supportirat vse te uporabniki, ki tud UTP kabla ne znajo vtaknt v ruter, kamoli še kaj bolj zahtevnega.

 

Sem prihajal domov prve tri tedne samo spat pa zjutraj spet nazaj. In zdaj mi boš ti razlagal, kaj si zaslužim in kaj ne? Moje roke so ravno tako razžrte od razkužil, edino maske pa priznam nisem nosil, ampak samo zato, ker jih firma pač ni zrihtala.

Ok. Se opravičujem. :) Vidim, da si bil tudi ti terenski. Je pa en kup modelov, ki se hvalijo, kako so utrujeni od dela na domu.Pa še otroke morajo čuvati. Pa psa hraniti, ga voziti na potrebo... res. Ni, da ni. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, ni panike, sem danes mal našpičen, ker namesto vsaj manjše kompenzacije za odrekanje in izpostavljanje v najbolj kritičnih trenutkih, nas je danes razveselil še novi član uprave iz višegrajske grupe, ki je dal zahtevo, da v treh mesecijh zamenjamo 1700 računalnikov na katerih še laufajo win7.

 

Sej smo ja dokazali, da se da v treh tednih narest preko 500 mašin, bomo pa je naredili 1700 v treh mesecih in to 5 ljudi. Mislim, kot bi žemljice pekli al pa šnirnce v čevlje dajali. Temle tujcem ni čist nič jasno in se jim ne da baš ništa dopovedat, da štancat osnovne mašine, ki služijo le kot terminalski dostopi od tistih, kjer mora biti vsa programska oprama prilagojena posameznemu uporabniku pač ni eno in isto.

 

Se pravi naša nagrada za odrekanje v marcu in aprilu je torej še več dela in da bo v treh mesecih treba narest ta ruker, delat čez vikende, na lanskih še 20 dni dopusta verjetno lahko kar pozabim, nadur ne bi plačali in če jih do novega leta ne bomo uspeli izkoristiti nam jih bodo zbrisali. Kapitalizem v najbolj ogabni obliki - in teli tuji člani uprave kar tekmujejo kdo bo bolj zajeban in bolj tlačil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

OK, ni panike, sem danes mal našpičen, ker namesto vsaj manjše kompenzacije za odrekanje in izpostavljanje v najbolj kritičnih trenutkih, nas je danes razveselil še novi član uprave iz višegrajske grupe, ki je dal zahtevo, da v treh mesecijh zamenjamo 1700 računalnikov na katerih še laufajo win7.

 

Sej smo ja dokazali, da se da v treh tednih narest preko 500 mašin, bomo pa je naredili 1700 v treh mesecih in to 5 ljudi. Mislim, kot bi žemljice pekli al pa šnirnce v čevlje dajali. Temle tujcem ni čist nič jasno in se jim ne da baš ništa dopovedat, da štancat osnovne mašine, ki služijo le kot terminalski dostopi od tistih, kjer mora biti vsa programska oprama prilagojena posameznemu uporabniku pač ni eno in isto.

 

Se pravi naša nagrada za odrekanje v marcu in aprilu je torej še več dela in da bo v treh mesecih treba narest ta ruker, delat čez vikende, na lanskih še 20 dni dopusta verjetno lahko kar pozabim, nadur ne bi plačali in če jih do novega leta ne bomo uspeli izkoristiti nam jih bodo zbrisali. Kapitalizem v najbolj ogabni obliki - in teli tuji člani uprave kar tekmujejo kdo bo bolj zajeban in bolj tlačil.

Ok. res ste ga nasrkali.Bi si res zaslužil tudi ti kako nagrado. Jaz sem že navajen delati vse od vzdrževanja. do vodenja projektov, do kadrovanja, do vodenja stroškov... Moraš si dat cilj, kje je meja. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, nebom pozabil na faksu nam je en profesor 21-tim od 250-tih ki smo bili zmeraj na predavanjih dejal. Vi ki ste tukaj boste delali, tistih ki jih ni pa vam bodo sefi, mi smo se smejali sedaj je pa res tako, vidim da si tudi ti v nasi skupini. Sam imam vsak mesec cez 230ur in res delam, se trudim, ni mi tezko. Ampak vecno pa negre kot je rekel Alex nekje si moras mejo postavit. Vsaka cas vsem ki delamo. Ko bo vse skoz si zasluzimo velik pir 🙂 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je scania napisal:

Boss, nebom pozabil na faksu nam je en profesor 21-tim od 250-tih ki smo bili zmeraj na predavanjih dejal. Vi ki ste tukaj boste delali, tistih ki jih ni pa vam bodo sefi, mi smo se smejali sedaj je pa res tako, vidim da si tudi ti v nasi skupini. Sam imam vsak mesec cez 230ur in res delam, se trudim, ni mi tezko. Ampak vecno pa negre kot je rekel Alex nekje si moras mejo postavit. Vsaka cas vsem ki delamo. Ko bo vse skoz si zasluzimo velik pir 🙂 🙂

Jp,vem kako je to. Ampak ja... Nekje je meja.. 

Kdor pravi ,da denar ni vse,ni nikoli bil brez njega. Resda ni vse,ampak brez njega ni pa ničesar. 

 

Pač pretehtamo, itak celo zivljenje samo tehtamo in iščemo ravnovesje.

 

Kar se pa tice pira; sam ne pijem alkohola, ampak ko bo tega konec... Bo pa pir na mizi. Definitivno. Brez slabe vesti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Scr3am napisal:

Filozofija firme je da cim vec delas, da nimas casa razmisljati ;)

Meni je žal vas mlajših, ki boste morali vedno več delati. Mi smo vsaj včasih delali bolj  "na izi" in smo imeli čas še za druženje, po delu. Imeli smo navado, da smo šli vsak petek na skupno kosilo-večerjo. Seveda smo takrat vedno pregloboko pogledali v kozarček. :) Je pa bilo manj stresno, definitivno. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katastrofa od katastrofe. Mojega prostega casa prakticno ni. Delam na Bledu pa nevem ce sem se sel  2x kopat prejsnjo sezono. Delas celo leto, vmes gres na dopust to je pa to. Way of life

Popravljeno od Scr3am
  • Žalosten 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Evo Alex je okaz ,da je čisto enostavno,če je volja in zdrava pamet ne pa neke špekulacije s nekimi nagradami in trinajtimi plačami itd na koncu leta.:bravo::bravo:

Ni ravnontak enostavno kot predstavljaš. Alex ima zgleda odlicnega delidajalca da mu je dal pač to kar si zasluži, ker če znaš kaj izračunat potem veš da dodatek za ta mesec ni 200€ ampak 118€ in nekaj malega. Je pa žalostno da se ti zgodi tak kot je napisal Boss delš in zato nisi plačan. Dejansko je delal z ljudmi imel stike z njimi in kot pravi samhe dobil prst v .... po drugi strani bodo pa študentje, penzionisti in tisti ki so na sociali dobili dodatek . Za kaj si ga pa oni zaslužijo??? Potem pa še ta Mesec butasti razlaga kak je vlada naredila napačno ker vse študente da v isti koš tiste ,ki zivijo doma in tiste ki imajo 500€ najemnine. Halo če živi doma pri starših zakaj pol rabi dodatek??? 

Screenshot_20200411-105807_Facebook.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je robertk6 napisal:

Ni ravnontak enostavno kot predstavljaš. Alex ima zgleda odlicnega delidajalca da mu je dal pač to kar si zasluži, ker če znaš kaj izračunat potem veš da dodatek za ta mesec ni 200€ ampak 118€ in nekaj malega. Je pa žalostno da se ti zgodi tak kot je napisal Boss delš in zato nisi plačan. Dejansko je delal z ljudmi imel stike z njimi in kot pravi samhe dobil prst v .... po drugi strani bodo pa študentje, penzionisti in tisti ki so na sociali dobili dodatek . Za kaj si ga pa oni zaslužijo??? Potem pa še ta Mesec butasti razlaga kak je vlada naredila napačno ker vse študente da v isti koš tiste ,ki zivijo doma in tiste ki imajo 500€ najemnine. Halo če živi doma pri starših zakaj pol rabi dodatek??? 

Screenshot_20200411-105807_Facebook.jpg

To da imajo penzionisti premalo penzijo vemo vsi ampak tudi meni nima smisla zakaj bi v teh časih dal glih njim dodatek, ker za njih praktično ni sprememb. Prosim naj me kdo popravi če se motim. In enako velja za študente, nekdo, ki ni naredil niti 10 ur študentskega dela v lajfu bo dobil istih 150 eur in isto kot ena revica, ki je za 300 eur kelnarla cel mesec, da si je lahko plačala stanovanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je NevLado napisal:

To da imajo penzionisti premalo penzijo vemo vsi ampak tudi meni nima smisla zakaj bi v teh časih dal glih njim dodatek, ker za njih praktično ni sprememb. Prosim naj me kdo popravi če se motim. In enako velja za študente, nekdo, ki ni naredil niti 10 ur študentskega dela v lajfu bo dobil istih 150 eur in isto kot ena revica, ki je za 300 eur kelnarla cel mesec, da si je lahko plačala stanovanje.

Se popolnoma strinjam najbolj me pa moti da bodo dobili še oni na sociali mi ko pa delamo pa prst u šu....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je gregc88 napisal:

 

 

dohtrji pravjo da je čisti nateg....

FB doktarji in kavč doktarji mogoče.Tisti ta  pravi v bolni#nicah v Bergamu menijo malce drugače.Aja,pa ni niti 5G omrežje krivo.Pa niti kemtrailsi ne, ker sedaj je nebo čisto in niti ultra lahka letala ne letijo.Mogoče je kriv edino komet, ki "leti proti zemlji" in naj bi bil usoden proti koncu meseca aprila. :)

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej video cel al pa ne pametuj... napihujejo vse ..vidimo na lastni koži.. vsak dan pred korono..leta in leta.. je na dan umrlo v italiji okoli  2000 ljudi...  sedaj pa cca.. 700... ko je pač gripa na pohodu spomladi.. .povsod po svetu je letos zarad ukrepov manj mrtvih... dokazano,ne pametovanje....

 

bolj se bo treba začet spraševat zakaj so to  paniko nardil in kaj je v ozadju..namen...    kot pa  da bi nas blo strah  smrti...  

Popravljeno od gregc88
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni osebno je najbolj hecno to ko govorijo o ful obremenjen zdravstvenem siatemu a zdravi se jih kolko tam nekje 150??? Odpovedani so vsi oatali posegi,pregledi ,zdravljenja ok nekaj je pacientov ki so tud drugače hospitalizirani ampak cifra vseeno bi tak huda da pa te nonstop delajo????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je gregc88 napisal:

poglej video cel al pa ne pametuj... napihujejo vse ..vidimo na lastni koži.. vsak dan prek korono..leta in leta.. je na dan umrlo v italiji okoli  2000 ljudi...  sedaj pa cca.. 700... ko je pač gripa na pohodu spomladi.. .povsod po svetu je letos zarad ukrepov manj mrtvih... dokazano,ne pametovanje....

 

bolj se bo treba začet spraševat zakaj so to  paniko nardil in kaj je v ozadju..namen...    kot pa  da bi nas blo strah  smrti...  

Ti kar redno spremljaj FB. Se boš kaj pametnega naučil. 

Aja, pa še  komentarji na 24 ur bi ti koristili. Tudi tam je cvet modrosti. :) Bi vse skupaj naložil na en vlak in jih peljal na obisk v Italijo ali Španijo. Pa bi pomagali malo kot prostovoljci v prvi liniji bolnikom s to gripico.Itak ni nevarna, mar ne?Po mojem bi se vsi po vrsti usrali in klicali mamico. 😭 

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je robertk6 napisal:

Meni osebno je najbolj hecno to ko govorijo o ful obremenjen zdravstvenem siatemu a zdravi se jih kolko tam nekje 150??? Odpovedani so vsi oatali posegi,pregledi ,zdravljenja ok nekaj je pacientov ki so tud drugače hospitalizirani ampak cifra vseeno bi tak huda da pa te nonstop delajo????

V bolnišnici Izola še vedno operirajo, kar je nujno. Seveda te ne naročijo, če si hočeš odstraniti bradavico. To so pa storili zato, ker jim ni od prejšnje garniture ostalo nič zaščitne opreme in ker se morajo za vsakega novega pacienta preobleči, je rezultat tu. Ne nujne operacije odpadejo in se bodo počasi začele ponovno uvajati. Imam kar nekaj kolegov glasbenikov, ki so obenem tudi kirurgi, tako da izvem iz prve roke. Vedno mi pravijo: "blagor nevednim. Oni se ne sekirajo "  :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.